TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Najväčší víťaz [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista VI. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 23:45 Mentalista VI. [i] 01:45 Stúpenci I. 5-6/15 [i] 03:05 Susedské prípady [i] 03:45 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Tabric - Veľký bazár, Irán [i] 08:45 Poklady sveta VI.: Údolie Derwent, Veľká Británia [i] 09:10 Druhá šanca: Koho ľúbim, koho mám rád [i] 10:05 Nash Bridges: Paranoja 87 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Lekári z ostrovov 11/13 [i] 15:10 Test magazín: Tablety [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Piatková mešita v Ifsaháne, Irán [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Corvey - medzi nebom a zemou, Nemecko [i] 17:00 Druhá šanca: Príležitosť [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:30 Odvaha zvíťaziť [i] 23:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVII.: Inštitucionálne zlyhanie 4/23 [i] 23:55 Nash Bridges: Paranoja 87 [i] 00:40 Lekári z ostrovov 11/13 [i] 01:25 Odvaha zvíťaziť [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Čarovala ryba, aby bola chyba...: Veronika [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Cviky na trpezlivosť [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Milionár [i] 10:55 Klenotnica: Svadobné zvyky zo Spiša a Šariša [i] 11:35 Obedníček: Lienka Anulienka [i] 11:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klimčekom postavili organ [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLÁTIK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Nové Veselí [i] 12:40 V tôni zeleného šera [i] 13:10 Kráľovstvo lesa: Doba ľadová 1 [i] 14:15 Kinorama [i] 14:40 Umenie [i] 15:10 Portrét: Ján Valach [i] 15:40 Rómsky magazín [i] 16:10 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Konzervovaný chren [i] 16:20 Národnostné správy [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga: Dukla Trenčín - HKM Zvolen [i] 20:45 Futbal - Európska liga - zápasy [i] 23:05 Polícia [i] 23:20 Jan Svěrák: Lekcia filmu [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Národnostné správy [i] 00:45 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 RANNÉ NOVINY 08:05 POLICAJTI V AKCII [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 Rodinné záležitosti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 INKOGNITO [i] 14:20 NAŠI II. 23 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:40 SEDEM [i] 22:45 SILNÉ REČI [i] 23:25 Spravodlivosť v krvi VI. 10 [i] 00:25 Myšlienky vraha II. 2 [i] 01:25 NOVINY TV JOJ 02:15 POLICAJTI V AKCII [i] 03:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 TOP STAR [i] 05:10 Vyvolení - Dom snov 23,24 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 14 [i] 09:50 Prison Break: Útek z väzenia 8 [i] 11:00 PÁLI VÁM TO [i] 12:00 Vyvolení - Dom snov 25,26 [i] 14:15 Simpsonovci XV. 21 [i] 14:45 PANELÁK XII. 14 [i] 16:00 Ninja Factor II. 66,67 [i] 16:55 Simpsonovci XV. 22/22 [i] 17:25 Kosti VII. 3,4 [i] 19:25 TIPOS INFO 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 6 [i] 20:35 James Bond: Zlaté oko [i] 23:20 Vikingovia III. 7 [i] 00:20 Karma je sviňa 5,6/6 [i] 01:25 Ninja Factor II. 66,67 [i] 02:15 PANELÁK XII. 14 [i] 03:10 Profesionáli II. 6 [i] 03:55 Vikingovia III. 7 [i] 04:35 Karma je sviňa 6/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 3 [i] 07:35 Království II. 6 [i] 08:30 Tým Škorpion III. 7 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 3 [i] 10:30 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 4 [i] 11:25 Království II. 6 [i] 12:20 Laskavý dotek II. 2 [i] 13:15 Tým Škorpion III. 7 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 3 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 4 [i] 16:15 Království II. 7 [i] 17:15 Laskavý dotek II. 3 [i] 18:10 Tým Škorpion III. 8 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 5 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 6 [i] 21:05 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 1 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba XI. 5 [i] 22:55 Ncis: New Orleans Ii. 7 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba LA IX. 1 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba XI. 5 [i] 01:40 Ncis: New Orleans Ii. 7 [i] 02:20 Medium Iv. 4 [i] 03:00 Tým Škorpion III. 7 [i] 03:45 Hannibal Post Mortem Iii. 7 [i] 03:50 Hannibal Post Mortem Iii. 8 [i] 03:55 Hannibal Post Mortem Iii. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (3. Řada): Mars na Zemi 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 6 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Senzační Copo Camaro 4 [i] 07:30 Jak se to dělá (2. Řada): Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola 13 [i] 08:00 Jak se to dělá (9. Řada): Automatické převodovky/Miniaturní stříbrné nádobí/Horkovzdušné balóny 13 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny 12 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Sudy a krabice 3 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 4 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): Messerschmitt KR200 15 [i] 12:00 Nutné k přežití (1. Řada): Sierra Nevada 5 [i] 13:00 Nazí a vystrašení (3. Řada) 1 [i] 14:00 Nazí a vystrašení (3. Řada): Oko hurikánu 2 [i] 15:00 Nazí a vystrašení (3. Řada): Ztracený svět 3 [i] 16:00 Mimořádné projekty (1. Řada): Výstavba hongkongského letiště 8 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada): Tonův dobrý instinkt 4 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 4 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Pneumatiky, péče o umění, potápěčské lahve 13 [i] 18:30 Jak to dělají? (10. Řada): Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky 7 [i] 19:00 Rození obchodníci (12. Řada): Citroën HY Van 16 [i] 20:00 Bořiči mýtů (11. Řada): Zuřivý rokenrol 8 [i] 21:00 Záchranářské práce (2. Řada) 8 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Sex, lži a Taj Mahal 8 [i] 23:00 Fantastické inženýrství (1. Řada): Letadlová loď 1 [i] 00:00 Záhadná Země (1. Řada): Krvavé jezero 1 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Páni svého prostředí 6 [i] 02:00 Bořiči mýtů (11. Řada): Zuřivý rokenrol 8 [i] 03:00 Záchranářské práce (2. Řada) 8 [i] 04:00 Zničená minulost (2. Řada): Sex, lži a Taj Mahal 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Vražda v oáze [i] 09:45 F. . Věk 13/13 [i] 10:45 Zpráva o sešlosti [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Cizí lidé [i] 15:05 Doktor Martin IV [i] 15:50 To je vražda, napsala: Pohřeb na padesáté míli [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha XI [i] 23:10 Taggart [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Otisky doby: Vyšetřování skončilo, zapomeňte... [i] 01:25 Objektiv [i] 01:50 Toulavá kamera [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Sváteční slovo uměleckého kováře Jana Guziura [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pantáta maléř [i] 05:30 Příběhy domů: Nečtiny, Panský dům [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Podtrženo, sečteno! 12/13 [i] 09:10 S kuchařem kolem světa: Řecko [i] 10:05 Skauti bez lilie [i] 11:00 Tudy cesta vede [i] 11:55 Po stopách třetího odboje: Do zbraně! 13/16 [i] 12:20 Turínské plátno [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Bohové a proroci: Lord Krišna 14/15 [i] 13:45 Zašlapané projekty: Vrtulník HC-4 [i] 14:05 Velké stroje zblízka: Superrychlý vlak [i] 14:50 Návraty k divočině: Poloniny 10/13 [i] 15:20 Panenská královna Alžběta I. [i] 16:10 Jsme chytřejší než zvířata? 1/2 [i] 17:00 Na cestě po západním Tchaj-wanu [i] 17:30 Výlet do Isfahánu [i] 17:50 Senátor [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Expedice Altaj - Cimrman mezi jeleny [i] 19:20 Zeměpis světa: Monzun [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoká Čína: Tibet [i] 20:55 Cestománie [i] 21:25 Trabantem Jižní Amerikou 6/12 [i] 21:55 Marian [i] 23:45 Queer: Transforce [i] 00:10 Stopy, fakta, tajemství: Bomba pro [i] 00:40 Folklorika: Tváře z papíru [i] 01:05 Náš venkov: Šedesátkové retro [i] 01:30 Svatební obrázky ze Strážnice [i] 01:55 Čas [i] 02:10 Cesty, které nekončí [i] 02:35 Uchem jehly [i] 03:00 Mladá móda [i] 03:25 Co dítě to muzikant [i] 04:00 Svobodovi koně [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Ulice 3438 [i] 09:45 Výměna manželek X [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem VI 5 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Náročný den 178 [i] 14:05 Odložené případy II: Škodolibost 17 [i] 15:00 Odložené případy II: Spoušť 18 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Dětská hra 9 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3439 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Musím zapomenout 806 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Když se setmí [i] 00:00 Odložené případy II: Škodolibost 17 [i] 00:45 Odložené případy II: Spoušť 18 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba VII: Dětská hra 9 [i] 02:15 Prásk [i] 02:45 Krok za krokem VI 5 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Náročný den 178 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 My Little Pony: Sezóna jablkočesání 4 [i] 06:40 Tlapková patrola: Tlapky a májové boogie/Tlapky zachraňují Rydera 24 [i] 07:25 M*A*S*H 134 [i] 08:15 M*A*S*H 135 [i] 08:55 M*A*S*H 136 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Láska mezi jahodami [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch V: Noční můra 21 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Nerovný boj 1/2 [i] 14:30 Komisař Rex IV: Poslední zápas 12 [i] 15:30 Komisař Rex IV: Nebezpečný úkol 13 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Prozření 92 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 00:00 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex IV: Poslední zápas 12 [i] 02:00 Komisař Rex IV: Nebezpečný úkol 13 [i] 03:00 Prostřeno! [i] 04:00 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Nerovný boj 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Keď budeš moja 21-22/238 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:15 Smotánka [i] 11:00 Nikdy ťa neopustím 21-22 [i] 13:30 Feriha 53/160 [i] 14:40 Búrlivé víno [i] 16:55 Keď budeš moja 23-24/238 [i] 18:40 Mentalista VI. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 23-24 [i] 22:40 Feriha 54/160 [i] 23:55 Stratená duša V. 11-12/16 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:15 Smotánka [i] 03:40 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Zoom In 2 4 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:00 Zoom In 2 10 [i] 06:05 Zoom In 2 11 [i] 06:15 Zoom In 2 12 [i] 06:25 Příběh jedné ženy [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 11:35 Asterix: Sídliště bohů [i] 13:05 Hurá do Afriky! [i] 14:40</