TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista V. [i] 13:55 Mentalista VI. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Hviezdna párty [i] 23:40 Mentalista V. [i] 00:35 Mentalista VI. [i] 01:35 Stúpenci I. 3-4/15 [i] 03:00 Susedské prípady [i] 03:45 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Betlehem [i] 08:50 Poklady sveta VI.: Oáza Al ain - Spojené arabské emiráty [i] 09:10 Druhá šanca: Bez návratu [i] 10:05 Nash Bridges: Zachráňte šimpanza 86 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Lekári z ostrovov 10/13 [i] 15:10 Test magazín: Toaletný papier [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Tabric - Veľký bazár, Irán [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Údolie Derwent, Veľká Británia [i] 17:00 Druhá šanca: Koho ľúbim, koho mám rád [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Liga majstrov - štvrťfinále:: FC Liverpool – Manchester City [i] 22:50 Liga majstrov- zostrihy [i] 23:30 Nash Bridges: Zachráňte šimpanza 86 [i] 00:15 Lekári z ostrovov 10/13 [i] 01:00 Komisár Montalbano: Hra s tromi kartami [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Čarovala ryba, aby bola chyba...: Anička [i] 07:25 Fidlibum [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - siedmy trpaslík [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kvarteto [i] 08:55 Európa v obrazoch [i] 09:20 Dunajská flotila [i] 09:45 Festung Bratislava [i] 10:15 Predsunutý [i] 11:30 Pesničky z Hviezdičky: Kvetinový raj [i] 11:35 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Farebný smajlátik [i] 11:40 Obedníček: Lienka Anulienka [i] 11:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako slimák Maťo vyhral preteky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Nové Veselí [i] 12:45 Universum: Divoká Viedeň - návrat bobrov [i] 13:35 Rivali: Martin Luther King verzus Malcolm X [i] 14:35 Halali [i] 15:05 Rusínsky magazín [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Cesta na MS vo futbale [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:35 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:43 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:45 GEN.sk: Peter Danišovič [i] 21:05 Kráľovstvo lesa: Doba ľadová 1 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Umenie [i] 22:50 Kinorama [i] 23:20 Retro noviny [i] 23:45 Československý filmový týždenník [i] 23:55 Československý filmový týždenník [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 RANNÉ NOVINY 08:05 POLICAJTI V AKCII [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 Rodinné záležitosti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:45 INKOGNITO [i] 14:20 NAŠI II. 22 [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 HOTEL 1,2/8 [i] 22:40 Aféry II. 11 [i] 23:40 Spravodlivosť v krvi VI. 9 [i] 00:35 Myšlienky vraha II. 1/23 [i] 01:35 KRIMI 02:10 NOVINY TV JOJ 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Dobrá manželka VI. 7 [i] 06:05 Haló 3 [i] 06:30 Vyvolení - Dom snov 22 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 13 [i] 09:50 Prison Break: Útek z väzenia 7 [i] 11:00 PÁLI VÁM TO [i] 12:00 Vyvolení - Dom snov 23,24 [i] 14:20 Simpsonovci XV. 20 [i] 14:45 PANELÁK XII. 13 [i] 16:00 Ninja Factor II. 64,65 [i] 16:55 Simpsonovci XV. 21 [i] 17:25 Kosti VII. 1,2/13 [i] 19:25 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 5 [i] 20:35 Legendárna päsť [i] 22:50 Hawaii 5.0 VII. 11 [i] 23:50 Homeland: V mene vlasti V. 2 [i] 00:50 Ninja Factor II. 64,65 [i] 01:50 PANELÁK XII. 13 [i] 02:45 Profesionáli II. 5 [i] 03:30 Homeland: V mene vlasti V. 2 [i] 04:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 2 [i] 07:35 Království II. 5 [i] 08:30 Tým Škorpion III. 6 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 1 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 2 [i] 11:25 Království II. 5 [i] 12:20 Laskavý dotek II. 1 [i] 13:20 Tým Škorpion III. 6 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 1 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 2 [i] 16:15 Království II. 6 [i] 17:10 Laskavý dotek II. 2 [i] 18:10 Tým Škorpion III. 7 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 3 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 4 [i] 21:05 Zlato I. 8 [i] 22:10 Myšlenky zločince Xii. 1 [i] 23:05 Myšlenky zločince Xii. 2 [i] 00:00 Tým Škorpion III. 23 [i] 00:55 Zlato I. 8 [i] 02:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 13 [i] 02:45 Myšlenky zločince Xiii. 1 [i] 03:30 Zkušební jízda I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (3. Řada): Na pánev 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 5 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Snížený kabriolet a záchrana Corvetty 3 [i] 07:30 Jak se to dělá (2. Řada): Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo 12 [i] 08:00 Jak se to dělá (9. Řada): Slanina/Rozmetače sněhu/Luxusní auta 12 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion 11 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Pohřben zaživa 2 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 3 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): Závodní Ford Escort RS2000 14 [i] 12:00 Nutné k přežití (1. Řada): Poušť Moab 4 [i] 13:00 Aljaška: Poslední hranice (1. Řada): Než přijde mráz 1 [i] 14:00 Aljaška: Poslední hranice (1. Řada): Přilévání oleje do ohně 2 [i] 15:00 Aljaška: Poslední hranice (1. Řada): Sníh, zima a tma 3 [i] 16:00 Mimořádné projekty (1. Řada): Most přes Beringův průliv 4 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada): Triky hledačů pokladů 3 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 3 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Holičská křesla, čerpadla splašků, kryty lodí Bimini, naftové filtry 12 [i] 18:30 Jak to dělají? (10. Řada): Sardinky/skútry Piaggio/stavebnice Merkur 6 [i] 19:00 Rození obchodníci (12. Řada): Messerschmitt KR200 15 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 6 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1985 Maserati Biturbo 16 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada): Vzhůru nohama 25 [i] 23:00 Záchranářské práce (2. Řada) 2 [i] 00:00 Extrémní stroje (2. Řada) 1 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Zkoušeno na lidech 5 [i] 02:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 6 [i] 03:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1985 Maserati Biturbo 16 [i] 04:00 Pouliční psanci (4. Řada): Vzhůru nohama 25 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Výstřel jako odpověď [i] 09:45 Doktor Martin IV [i] 10:35 Hedvábí a slzy [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Štěstí [i] 14:20 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 15:55 To je vražda, napsala: Vražda v oáze [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Inspektor Max: Trpké vítězství 7/11 [i] 21:00 Čtyři v tom 4: V očekávání 1/6 [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:50 Otisky doby: Vyšetřování skončilo, zapomeňte... [i] 22:45 V hlavní roli [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:10 Kolem Pražského hradu [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Québec, trochu jiná Amerika [i] 09:50 S kuchařem kolem světa: Řecko [i] 10:50 Panenská královna Alžběta I. [i] 11:40 Hollywood za 2. světové války: Pod jedním praporem 1/3 [i] 12:30 Jak se žije dostihovým koním podle [i] 12:50 Cesty víry: Vírou ke svobodě [i] 13:15 Náš venkov: Šedesátkové retro [i] 13:45 Boží rajtování [i] 14:10 Ta naša kapela [i] 14:40 Folklorika: Tváře z papíru [i] 15:05 Evropa dnes [i] 15:35 Televizní klub neslyšících [i] 16:00 Antonov 225 Mrija [i] 16:55 Veverky - skryté v kmenech dubů [i] 17:50 Divoká Čína: Šangri-la [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Parta Maraton: První překážky 3/8 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Laos na vlnách [i] 21:00 Na cestě po západním Tchaj-wanu [i] 21:30 Národní klenoty II [i] 22:00 Krev zmizelého [i] 00:05 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! 9/13 [i] 00:55 Proces H - den osmý 8/10 [i] 01:45 Uchem jehly [i] 02:15 Chcete je? [i] 02:20 Hovořit obrazem [i] 02:40 Oheň [i] 03:00 (Nes)hody [i] 03:25 Nový Hrozenkov [i] 03:50 Počesku [i] 04:00 Na moll aneb Písničky od Bolka [i] 04:40 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3436 [i] 09:35 Ulice 3437 [i] 10:30 Ordinace v růžové zahradě 2: Jedna ovečka za druhou 805 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem VI 4 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu s tebou 177 [i] 14:05 Odložené případy II: Přání 15 [i] 15:00 Odložené případy II: Pomsta 16 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Bez proudu 8 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3438 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek X [i] 21:35 Robinsonův ostrov II 18 [i] 22:35 Smrtonosná zbraň: Bouchačky kam se podíváš 9 [i] 23:30 Beze stopy II: Zázračné dítě 4 [i] 00:20 Odložené případy II: Přání 15 [i] 01:10 Odložené případy II: Pomsta 16 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VII: Bez proudu 8 [i] 02:30 Krok za krokem VI 3 [i] 02:50 Krok za krokem VI 4 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu s tebou 177 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 My Little Pony: Mistr lístků 3 [i] 06:40 Tlapková patrola: Tlapky a fazolka/Tlapky zachraňují Turbotovy 23 [i] 07:25 M*A*S*H 132 [i] 08:15 M*A*S*H 133 [i] 08:55 M*A*S*H 134 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Muž s velkým srdcem [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch V: Nedělám nic špatného 20 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Staré tajemství 2/2 [i] 14:30 Komisař Rex IV: Pomsta 10 [i] 15:30 Komisař Rex IV: Šmírák 11 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Moudřejší ustoupí 87 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 V.I.P. Vraždy II: Namířeno na hvězdy 1 [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex IV: Pomsta 10 [i] 01:55 Komisař Rex IV: Šmírák 11 [i] 02:55 Prostřeno! [i] 03:55 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Staré tajemství 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Keď budeš moja 19-20/238 [i] 08:25 Smotánka [i] 09:05 Varte s nami [i] 09:45 Vtáky v tŕní - Stratené roky 4/4 [i] 11:00 Nikdy ťa neopustím 19-20 [i] 13:15 Feriha 52/160 [i] 14:20 Búrlivé víno [i] 16:40 Keď budeš moja 21-22/238 [i] 18:30 Mentalista V. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 21-22 [i] 22:35 Feriha 53/160 [i] 23:55 Stratená duša V. 9-10/16 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:15 Smotánka [i] 03:40 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 06:00 Psí únosce [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Královna [i] 12:50 Modrý stát [i] 14:25 Asterix: Sídliště bohů