TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista V. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Najväčší víťaz [i] 22:00 O 10 rokov mladší - NOVÉ ČASTI [i] 23:15 Rodinné prípady [i] 00:15 Mentalista V. [i] 02:00 Stúpenci I. 1-2/15 [i] 03:25 Susedské prípady [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:20 Pomsta [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Neskoro večer [i] 09:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Janko a Marienka [i] 10:25 "S čerty nejsou žerty" [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Lekári z ostrovov 9/13 [i] 15:10 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Konzervovaný chren [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Betlehem [i] 16:45 Poklady sveta VI.: Oáza Al ain - Spojené arabské emiráty [i] 17:05 Druhá šanca: Bez návratu [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Anna Kareninová 7/8 [i] 21:15 Anna Kareninová 8/8 [i] 22:00 Uver mi 3/4 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVII.: Kriminálna patológia 3/23 [i] 23:40 Lekári z ostrovov 9/13 [i] 00:25 Anna Kareninová 7/8 [i] 01:10 Anna Kareninová 8/8 [i] 01:55 Uver mi 3/4 [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 MADIKEN 2/2 [i] 07:40 Jurošík a šibačka [i] 07:45 Ako Maťo s Klinčekom prežili šibačku [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - EASTER EGG [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Universum: Engadin - švajčiarska divočina [i] 09:20 Príbeh priateľstva s Jánom Pavlom II. [i] 11:00 Odkaz Jána Pavla II. Slovensku [i] 11:45 Obedníček: Poslovia jari [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:15 Česká labuť [i] 13:15 Koruna lásky a smrti [i] 14:45 Gala Borisa Filana: Hana Hegerová [i] 15:45 Sting: Slobodný človek [i] 16:45 Universum: Divoká Viedeň - návrat bobrov [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:35 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:41 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:45 GEN.sk: Miroslav Šatan [i] 21:00 Rivali: Martin Luther King verzus Malcolm X [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Zlodeji bicyklov [i] 23:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 RANNÉ NOVINY 08:05 POLICAJTI V AKCII [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 Rodinné záležitosti [i] 11:55 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:05 Tučniaky z Madagaskaru [i] 14:45 POLICAJTI V AKCII [i] 15:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 SEMAFOR [i] 21:55 VLCI [i] 23:05 Aféry II. 10 [i] 00:00 Spravodlivosť v krvi VI. 8 [i] 01:00 Myšlienky vraha I. 22/22 [i] 02:00 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Vyvolení - Dom snov 21 [i] 06:30 PÁLI VÁM TO [i] 07:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:20 Nožnicovoruký Edward [i] 10:55 Ako utopiť dr. Mráčka alebo Koniec vodníkov v Čechách [i] 13:15 Vyvolení - Dom snov 22 [i] 14:25 Simpsonovci XV. 19 [i] 14:50 PANELÁK XII. 12 [i] 16:05 Ninja Factor II. 63 [i] 17:00 Simpsonovci XV. 20 [i] 17:30 Kosti VI. 22,23/23 [i] 19:30 TIPOS INFO 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli II. 4 [i] 20:35 Diabol nosí Pradu [i] 22:50 Čierne vlajky III. 5 [i] 00:00 Nebezpečné lety II. 4 [i] 01:05 Ninja Factor II. 63 [i] 02:05 PANELÁK XII. 12 [i] 03:00 Profesionáli II. 4 [i] 03:45 Čierne vlajky III. 5 [i] 04:35 Nebezpečné lety II. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Zkušební jízda I. 1 [i] 07:40 Království II. 4 [i] 08:35 Prozíravost Iii. 15 [i] 09:35 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i] 10:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 22 [i] 11:30 Království II. 4 [i] 12:25 Prozíravost Iii. 15 [i] 13:25 Tým Škorpion III. 5 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 24 [i] 16:20 Království II. 5 [i] 17:15 Laskavý dotek II. 1 [i] 18:15 Tým Škorpion III. 6 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 1 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 2 [i] 21:05 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 13 [i] 22:00 Myšlenky zločince Xiii. 1 [i] 22:55 S.W.A.T. I. 9 [i] 23:50 Hannibal III. 3 [i] 00:45 Tým Škorpion III. 5 [i] 01:40 Tým Škorpion III. 6 [i] 02:20 Hannibal Post Mortem Iii. 2 [i] 02:25 Hannibal III. 3 [i] 03:10 Hannibal Post Mortem Iii. 7 [i] 03:15 Tým Škorpion III. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (3. Řada): Dva vrcholy 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 4 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Parádní Nomad pro Dalea Jr. 2 [i] 07:30 Jak se to dělá (2. Řada): Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna 11 [i] 08:00 Jak se to dělá (9. Řada): Skalpely/Olejové barvy/Helmy britské policie/Horolezecké cepíny 11 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal 10 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Royston 10 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Umění sázet 1 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 2 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): Caterham 7 13 [i] 12:00 Nutné k přežití (1. Řada): Deštný prales na Kosta Rice 3 [i] 13:00 Zlatá horečka (8. Řada): Sázky a války 1 [i] 15:00 Zlatá horečka (8. Řada): Vánice a kulky 2 [i] 16:00 Mimořádné projekty (1. Řada): Americká metra 3 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada): Sázka 2 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 2 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Litinová kamna, ultralehká letadla, vozidla na úpravu sněhu, gumičky 11 [i] 18:30 Jak to dělají? (10. Řada): Lokomotivy/spařená smetana/bumerangy 5 [i] 19:00 Rození obchodníci (12. Řada): Závodní Ford Escort RS2000 14 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Nick Jonas 1 [i] 21:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 1 [i] 22:00 Demoliční expert (1. Řada): Války traktorů 9 [i] 22:30 Demoliční expert (1. Řada): Obrovská demolice 10 [i] 23:00 Záchranářské práce (2. Řada) 6 [i] 00:00 Osobní kamery pro policii (1. Řada) 2 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Opravdoví mistři 4 [i] 02:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Nick Jonas 1 [i] 03:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 1 [i] 04:00 Demoliční expert (1. Řada): Války traktorů 9 [i] 04:30 Demoliční expert (1. Řada): Obrovská demolice 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zpříma do očí [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Pošta pro tebe [i] 10:00 O lyrickém zloději [i] 10:25 Vyvěste fangle [i] 10:45 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 15:00 Doktor Martin IV [i] 15:50 To je vražda, napsala: Výstřel jako odpověď [i] 16:45 Cestománie: Kyrgyzstán: Mezi nebem a zemí [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Čtyři vraždy stačí, drahoušku [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:40 Ve jménu vlasti VI [i] 23:30 Taggart [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Sváteční slovo uměleckého kováře Jana Guziura [i] 02:25 Kočka není pes [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zeměpis světa: Vulkány [i] 05:20 Zeměpis světa: Štítové sopky [i] 05:40 Podtrženo, sečteno! 12/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jsme chytřejší než zvířata? 1/2 [i] 09:50 Ježíš 2/2 [i] 11:20 Království divočiny: Mořští lovci [i] 11:45 Ti, kteří řekli ne [i] 12:45 Babylon [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Po stopách třetího odboje: Do zbraně! 13/16 [i] 13:45 Hollywood za 2. světové války: Pod jedním praporem 1/3 [i] 14:35 Trabantem Jižní Amerikou 5/12 [i] 15:05 Stopy, fakta, tajemství: Bomba pro [i] 15:35 Magie Venezuely [i] 16:25 Proces H - den osmý 8/10 [i] 17:20 Rudí prezidenti: Kněz komunismu - Gustáv Husák 5/5 [i] 18:15 Národní klenoty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:20 Zeměpis světa: Datová linie [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerovy prohrané bitvy 2/2 [i] 21:00 Lucka - život a jak ho žít [i] 21:55 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! 9/13 [i] 22:40 Letecké katastrofy: Peklo v Sao [i] 23:25 Spravedlnost pro Martina Luthera [i] 00:55 Cesta dřeva: Malé dřevo [i] 01:25 Cesta dřeva: Velké dřevo [i] 01:55 Poslední den Ježíše z Nazareta [i] 02:20 Rodina - kolébka života [i] 02:40 Tři svatby [i] 03:10 Máma a máma [i] 03:40 Uchem jehly [i] 04:05 Slované v Německu [i] 04:25 Dřevo a včely [i] 04:55 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3434 [i] 09:45 Ulice 3435 [i] 10:40 Specialisté: Mrtvola v bahně 37 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem VI 3 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevzdám se! 176 [i] 14:05 Odložené případy II: Čas zabíjet 13 [i] 15:00 Odložené případy II: Revoluce 14 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Konec hry 7 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3437 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jedna ovečka za druhou 805 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Smrtonosná zbraň: Malý svědek 8 [i] 23:30 Beze stopy II: Důvěra 3 [i] 00:20 Odložené případy II: Čas zabíjet 13 [i] 01:05 Odložené případy II: Revoluce 14 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VII: Konec hry 7 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevzdám se! 176 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 My Little Pony: Přátelství je magické 2/2 [i] 06:40 Tlapková patrola 22 [i] 07:25 M*A*S*H 130 [i] 08:15 M*A*S*H 131 [i] 08:55 M*A*S*H 132 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Anděl strážný [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch V: Po celou noc 19 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Staré tajemství 1/2 [i] 14:30 Komisař Rex IV: Spiknutí 8 [i] 15:30 Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 9 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Odvážné experimenty 91 [i] 21:35 Policajti z centra: O mrtvých jen dobře 3 [i] 22:50 TOP STAR magazín [i] 23:45 Policie v akci [i] 00:45 Komisař Rex IV: Spiknutí 8 [i] 01:45 Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 9 [i] 02:50 Prostřeno! [i] 03:45 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Staré tajemství 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Katie Ffordová: Láska v New Yorku [i] 08:30 Varte s nami [i] 10:00 Vtáky v tŕní - Stratené roky 3/4 [i] 11:05 Nikdy ťa neopustím 17-18 [i] 13:35 Feriha 51/160 [i] 14:45 Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje 2/2 [i] 16:50 Keď budeš moja 19-20/238 [i] 18:40 Mentalista V. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 19-20 [i] 22:25 Feriha 52/160 [i] 23:25 Stratená duša V. 7-8/16 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:00 Smotánka [i] 04:00 Môj splnený sen [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Zoom In 2 2 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 06:00 Zoom In 2 6 [i] 06:05 Zoom In 2 7 [i] 06:15 Chlap na míru [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 8 [i] 11:10 Zoom In 2 9 [i] 11:20 Park Gorkého [i] 13:30 Příběh jedné ženy [i] 15:05 Královna [i] 16:50 Den zrady [i] 18:30 Belphegor: Fantom Louvru