TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Kung Fu Panda III. [i] 06:20 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 06:40 Tom a Jerry [i] 06:55 Hotel Transylvánia 2 [i] 08:35 Hop [i] 10:35 Oteckovia [i] 11:45 Nevera po slovensky [i] 14:50 Pacho, hybský zbojník [i] 16:50 Horná Dolná [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:10 Pani Dokonalá [i] 23:20 Nejako sa to komplikuje [i] 01:55 Svadby podľa Mary [i] 03:40 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 "Šíleně smutná princezna" [i] 06:25 Ernest a Celestína [i] 07:45 Ovečka Shaun vo filme [i] 09:05 Zlatý kolovrátok [i] 10:25 Veľká noc s Bonifácom [i] 11:30 Pomsta [i] 12:40 Zem spieva [i] 16:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Janko a Marienka [i] 17:25 "S čerty nejsou žerty" [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Baba z ľadu [i] 22:10 Frida [i] 00:10 Baba z ľadu [i] 01:50 Frida [i] 03:50 Správy RTVS "N" [i] 04:40 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 MADIKEN 1/2 [i] 07:15 Veľká noc prichodí, bude i kúpačka [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Zem ešte stále spieva [i] 08:45 Hore Hronom jar ide... [i] 09:15 Drotár [i] 10:30 KANDRÁČOVCI - 10 ROKOV S VAMI [i] 11:30 Šibi-ryby, mastné ryby [i] 12:10 MADIKEN 2/2 [i] 13:50 Slnečný cirkus: KÁ [i] 15:10 Gala Galaxia Borisa Filana [i] 16:45 Universum: Engadin - švajčiarska divočina [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:35 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:39 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 21:00 Sting: Slobodný človek [i] 21:55 Ďaleko od hlučného davu [i] 00:20 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:45 Timon a Pumbaa II. 21/21 [i] 08:10 Gumkáči I. 1,2/13 [i] 09:10 Hľadá sa Nemo [i] 11:10 Dobrý dinosaurus [i] 13:15 Rozkošný maznáčik [i] 15:00 Ako utopiť dr. Mráčka alebo Koniec vodníkov v Čechách [i] 17:15 Tučniaky z Madagaskaru [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VEĽKONOČNÉ INKOGNITO [i] 22:00 Macík 2 [i] 00:35 Spravodlivosť v krvi VI. 7 [i] 01:35 KRIMI 02:05 NOVINY TV JOJ 03:00 V SIEDMOM NEBI: UTOROK [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 KINOSÁLA [i] 05:40 Kung prásk: Smrtonosná smrť [i] 07:05 Tanec na vlnách [i] 09:40 Kleopatra 1,2/2 [i] 14:55 Robin Hood [i] 17:10 Na krídlach vážky [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 3 [i] 20:35 Zakázaná zóna [i] 22:45 OKTAGON MMA [i] 23:20 Ohnivé tornádo [i] 01:05 OKTAGON MMA [i] 01:40 Profesionáli II. 3 [i] 02:30 Prechádzka v oblakoch [i] 04:10 KINOSÁLA [i] 04:20 MIXÉR 2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tým Škorpion I. 13 [i] 07:55 Tým Škorpion I. 14 [i] 08:50 Tým Škorpion I. 15 [i] 09:45 Tým Škorpion I. 16 [i] 10:40 Tým Škorpion I. 17 [i] 11:35 Tým Škorpion I. 18 [i] 12:30 Tým Škorpion I. 19 [i] 13:25 Tým Škorpion I. 20 [i] 14:20 Tým Škorpion I. 21 [i] 15:20 Tým Škorpion I. 22 [i] 16:15 Království II. 4 [i] 17:10 Prozíravost Iii. 15 [i] 18:10 Tým Škorpion III. 5 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 24 [i] 21:05 Tým Škorpion III. 23 [i] 22:00 S.W.A.T. I. 9 [i] 22:55 Profil zločinu VI. 9 [i] 00:15 Profil zločinu VI. 10 [i] 01:30 Profil zločinu VI. 9 [i] 02:40 Profil zločinu VI. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 3 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Ford Galaxie - /Nash Healey 2 [i] 07:30 Jak se to dělá (2. Řada): Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice 10 [i] 08:00 Jak se to dělá (9. Řada): Deštníky/Přívěsné lodní motory/Stříbrné příbory/Svinovací měřicí pásmo 10 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most 9 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Birmingham 9 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 26 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 1 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): Alfa Romeo Alfasud 12 [i] 12:00 Nutné k přežití (1. Řada): Evropské Alpy 2 [i] 13:00 Království skládek (1. Řada): Můj život, mé harampádí 1 [i] 14:00 Království skládek (1. Řada): Skrytý smysl 2 [i] 15:00 Království skládek (1. Řada): Problémy 3 [i] 16:00 Mimořádné projekty (1. Řada): Transatlantický tunel 2 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada): Noc mrtvol 1 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 1 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Náhradní kolenní klouby, listové pružiny, levandulový olej, nýty 10 [i] 18:30 Jak to dělají? (10. Řada): Salát/provaz/inzulin 4 [i] 19:00 Rození obchodníci (12. Řada): Caterham 7 13 [i] 20:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada) 2 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Kontaminace 14 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Marshawn Lynch 6 [i] 23:00 Připásáni (1. Řada): Souostroví Kodiak, Aljaška 4 [i] 00:00 Ďáblův kaňon (1. Řada): Osamělé zlato 1 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Divokost v krvi 3 [i] 02:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada) 2 [i] 03:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Kontaminace 14 [i] 04:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Marshawn Lynch 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 V kondici [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 U pokladny stál... [i] 07:35 Pohádka z šafránové louky [i] 08:10 Chobotnice z II. patra [i] 09:10 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 10:45 O nejchytřejší princezně [i] 12:05 Ať žijí duchové! [i] 13:30 O Šípkové Růžence [i] 14:30 Babička: Jarmila Kurandová a Libuše 2/2 [i] 15:55 S tebou mě baví svět [i] 17:20 Královský slib [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování SAZKAmobil šance [i] 20:00 Korunní princ [i] 21:35 Pomozte dětem 2018 [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:45 Tajemství hradu v Karpatech [i] 00:25 Banánové rybičky [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:10 Chalupa je hra [i] 02:30 Pod pokličkou [i] 02:55 Padající květináč [i] 03:20 Kolem Pražského hradu [i] 03:40 Po stopách hvězd [i] 04:10 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Hitlerovy prohrané bitvy 1/2 [i] 06:50 Letecké katastrofy: Peklo v Sao [i] 07:35 Československý filmový týdeník 1193/2379 [i] 07:50 Klíč [i] 08:20 Počesku [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Veverky - skryté v kmenech dubů [i] 10:00 Ježíš 1/2 [i] 11:30 Nezapomeň na chudé [i] 12:05 Kouzlo Afriky: Když rozkvete písek [i] 12:30 Obří plovoucí ropná plošina [i] 13:25 Kumbhaméla aneb Mraveniště boží [i] 14:15 Z džungle do džungle [i] 16:00 Cesta dřeva: Velké dřevo [i] 16:30 Skauti bez lilie [i] 17:25 Alžběta II.- královna rekordů [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Vrtulník HC-4 [i] 19:15 Bohové a proroci: Indická náboženství 13/15 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Cromwell [i] 22:20 Ježíš 2/2 [i] 23:50 Poslední hranice [i] 01:25 Queer: Hranice jazyka [i] 01:55 Příběhy domů: Nečtiny, Panský dům [i] 02:15 Manželky s vůní dálek [i] 02:40 Dolní Bojanovice [i] 03:10 Ta naša kapela [i] 03:35 Uchem jehly [i] 04:00 Laická služba [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci VI 27 [i] 06:15 Dumbo [i] 07:25 Šípková Růženka [i] 08:35 ...a zase ta Lucie! [i] 10:15 Princ a Večernice [i] 11:55 Řachanda [i] 14:00 Anděl na horách [i] 15:50 Dařbuján a Pandrhola [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3436 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Mrtvola v bahně 37 [i] 21:25 Robinsonův ostrov II 17 [i] 22:20 Smrtonosná zbraň: Módní policie 7 [i] 23:15 Beze stopy II: Zjevení 2 [i] 00:05 Anděl na horách [i] 01:40 Dáma a Král: Není kouře bez ohýnku 16 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Šípková Růženka [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 My Little Pony 1 [i] 06:50 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují netopýra/Tlapky zachraňují zub 21 [i] 07:20 Jen počkej, zajíci! [i] 07:45 Cesta na Měsíc [i] 09:45 Policajt ze školky [i] 12:05 Holka na zabití [i] 14:15 Nebojsa [i] 16:05 Princezna se zlatou hvězdou [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Než jsem tě poznala [i] 22:35 Jak se staví sen - extra [i] 23:45 Ano, šéfe! [i] 01:00 Policajt ze školky [i] 03:15 Prostřeno! [i] 04:10 Ano, šéfe! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Sissi - Osudové roky cisárovnej [i] 08:30 Varte s nami [i] 10:00 Vtáky v tŕní I. 9-10/10 [i] 12:25 Vtáky v tŕní - Stratené roky 1-2/4 [i] 14:35 Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje 1/2 [i] 16:40 Zoznámte sa, Joe Black [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 17-18 [i] 22:30 Feriha 51/160 [i] 23:40 Stratená duša V. 5-6/16 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:25 Smotánka [i] 03:55 Slobodné srdce [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 3 [i] 06:10 Zoom In 2 4 [i] 06:20 Modrý stát [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 5 [i] 11:10 Hollywood tančí a zpívá 1 1 [i] 12:10 Štvanec IRA [i] 14:10 Zorro [i] 16:15 Šanca na lásku [i] 17:50 Horal [i] 19:50 Ztracený svět: Jurský park [i] 22:00 Lovci dinosaurů [i] 23:50 Výtah smrti [i] 01:45 Screamers: Hon na člověka [i] 03:15 Vyhnání z ráje [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Vzpírání [i] 06:45 Vzpírání [i] 07:30 Vzpírání [i] 08:30 Snooker [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Curling [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Vzpírání [i] 18:30 Vzpírání [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Snooker [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:30 Vzpírání [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Watts [i] 23:45 Snooker [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i] 04:30 Okolo Baskicka - 1. etapa
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Život v době Ježíše 1: Healing sick 2 [i] 06:00 Lidská kalkulačka 1 4 [i] 06:55 Ruční výroba v Japonsku 1 1 [i] 08:00 Život pod vodou [i] 09:00 Sám mezi medvědy grizzly 1 2 [i] 10:00 Tajemství Země II 2 2 [i] 10:55 Věda vs. Bůh 1: Mysl a vědomí 3 [i] 12:00 Výjimečné manželky 1 3 [i] 13:05 Počasí - Top 10 2 3 [i] 14:00 Naše planeta Země II: Z natáčení [i] 15:05 Divy světa s Billem Weirem 3 2 [i] 16:00 Divy světa s Billem Weirem 3 3 [i] 16:55 Papež František a Vatikán [i] 17:55 Život v době Ježíše 1: Zločin a trest 3 [i] 19:00 Velké dějiny - extra II [i] 20:45 Z nepřátel kamarádi [i] 21:05 Kód Krista 2: Kosti svatého Petra 5 [i] 22:00 Příběh Austrálie 1 6 [i] 23:00 Biblická pravidla 1 6 [i] 23:55 Města se špinavou minulostí 1 3 [i] 00:55 Vrahovy myšlenky 1 5 [i] 01:25 Vrahovy myšlenky 1 6 [i] 01:55 Příběh Austrálie 1 6 [i] 02:45 Biblická pravidla 1 6 [i] 03:30 Města se špinavou minulostí 1 3 [i] 04:20 Jak se to dělá 5 3 [i] 04:35 V síti 1 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Ledové království: Vánoce s Olafem [i] 0