TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Flintstonovci: Veľký zápas doby kamennej [i] 08:00 Plavčík a Vratko [i] 09:40 Poklad na Striebornom jazere [i] 11:50 CHART SHOW [i] 13:55 V srdci mora [i] 16:15 Kuchyňa [i] 16:55 Horná Dolná [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:15 Športovec mesiaca [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 SUPERSTAR [i] 22:30 Svadby podľa Mary [i] 00:45 Divosi [i] 03:00 Rukojemník [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Veselá farma IV [i] 06:30 Kniha džunglí II. [i] 06:40 Veselá farma: Farmárove lamy [i] 07:10 Prasiatko Peppa II: Vyšetrenie zraku [i] 07:15 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Sprisahanie [i] 07:30 Garfield IV. [i] 07:40 Mickey Mouseov klub II.: Goofy trénuje [i] 08:05 Sofia Prvá I. 7/25 [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:55 Spadla z oblakov: Strelnica 12/13 [i] 09:25 Spadla z oblakov: Rozlúčka 13/13 [i] 09:50 Jazdi hlavou: Pravidlo pravej ruky [i] 10:00 Veľkonočná sv. omša s požehnaním Urbi et Orbi z Námestia sv. Petra vo Vatikáne [i] 12:20 Siroty [i] 13:05 Svätá Barbora [i] 15:00 Katka [i] 16:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Snehulienka [i] 17:35 "Šíleně smutná princezná" [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Inšpektor Max: Preteky so smrťou 10/11 [i] 21:25 Veselá Veľká noc [i] 23:05 Katka [i] 00:35 Inšpektor Max: Preteky so smrťou 10/11 [i] 01:30 Veselá Veľká noc [i] 03:05 Siroty [i] 03:50 Muzikálový festival Jozefa Bednárika [i] 04:05 Správy RTVS "N" [i] 04:55 Góly - body - sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Evanjelium podľa Jána 2/2 [i] 07:20 Cyklopotulky: Nové Veselí [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Hontianska jar [i] 09:00 Kapura [i] 09:40 Farmárska revue [i] 10:05 Halali [i] 10:30 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Konzervovaný chren [i] 10:45 Teória zábavy pre pokročilých [i] 12:05 MADIKEN 1/2 [i] 13:25 Sviatočné slovo: Sviatočné slovo Mons. Cyrila Vasiľa [i] 13:30 Orientácie [i] 14:00 Cyklistika - Okolo Flámska [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:30 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:40 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 21:00 Vábenie výšok - Krutý Everest [i] 21:55 Príbeh priateľstva s Jánom Pavlom II. [i] 23:35 Operetný koncert [i] 00:10 Veľká noc v archíve [i] 01:10 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:10 Jeden a pol policajta: Nováčik [i] 09:20 John Tucker musí zomrieť [i] 11:20 Veľká šestka [i] 13:20 Diabol nosí Pradu [i] 15:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 23:00 Na krídlach vážky [i] 01:20 Návrat z doby ľadovej [i] 03:00 KRIMI 03:25 NOVINY TV JOJ 04:05 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:50 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 06:00 NA CHALUPE [i] 06:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 07:50 Profesionáli II. 1/31 [i] 08:40 RÁNO S RIKOM 09:20 Ten najlepší [i] 12:25 Prechádzka v oblakoch [i] 15:00 VLCI [i] 16:00 Letecké katastrofy X. 1/6 [i] 17:05 Nožnicovoruký Edward [i] 19:25 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 2 [i] 20:35 Milionár z chatrče [i] 23:05 Návrat z doby ľadovej [i] 00:55 Profesionáli II. 2 [i] 01:55 Ten najlepší [i] 03:55 Prvé oddelenie [i] 04:45 VLCI [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Zkušební jízda I. 1 [i] 07:40 Tým Škorpion I. 1 [i] 08:35 Tým Škorpion I. 2 [i] 09:30 Tým Škorpion I. 3 [i] 10:25 Tým Škorpion I. 4 [i] 11:25 Tým Škorpion I. 5 [i] 12:25 Tým Škorpion I. 6 [i] 13:25 Tým Škorpion I. 7 [i] 14:25 Tým Škorpion I. 8 [i] 15:20 Tým Škorpion I. 9 [i] 16:15 Tým Škorpion I. 10 [i] 17:15 Tým Škorpion I. 11 [i] 18:10 Tým Škorpion I. 12 [i] 19:10 Tým Škorpion I. 13 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba XI. 4 [i] 21:00 Policajtka barbie III. 1 [i] 22:05 Policajtka barbie III. 2 [i] 23:15 Profil zločinu VI. 7 [i] 00:25 Profil zločinu VI. 8 [i] 01:25 Profil zločinu VI. 4 [i] 02:25 Profil zločinu VI. 5 [i] 03:20 Tým Škorpion I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Sunbeam Alpine 14 [i] 06:00 Jak to dělají? (4. Řada): Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice 1 [i] 06:30 Muži Yukonu (1. Řada): Lov nebo hlad 1 [i] 07:30 Australská železnice (1. Řada) 5 [i] 08:30 Odpadlická autodílna (2. Řada): Špičkový Fairlane 16 [i] 09:30 Jak se to dělá (5. Řada) 53 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 13 [i] 11:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 1 [i] 12:00 Války kontejnerů (1. Řada) 1 [i] 12:30 Války kontejnerů (1. Řada) 2 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 1 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 2 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Umění sázet 1 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Pohřben zaživa 2 [i] 15:00 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Sudy a krabice 3 [i] 15:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada): Bear tančí 4 [i] 16:00 Australská železnice (2. Řada) 4 [i] 17:00 Rození obchodníci (14. Řada) 4 [i] 18:00 Carspotting (1. Řada): Pozdě bycha honit 1 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 18 [i] 20:00 Ledové vody (1. Řada) 5 [i] 21:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada): Chňapák 7 [i] 22:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Džungle 4 [i] 23:00 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Probuzená kletba 1 [i] 00:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada): Mezi bláznovstvím a šílenstvím 1 [i] 01:00 Záchranářské práce (2. Řada) 1 [i] 02:00 Ledové vody (1. Řada) 5 [i] 03:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada): Chňapák 7 [i] 04:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Džungle 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 V kondici [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 O zatoulané princezně [i] 07:55 Chobotnice z II. patra [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 F. . Věk 13/13 [i] 12:05 O princi, který měl o kolečko víc [i] 13:10 Čarodějné námluvy [i] 14:30 Babička: Jarmila Kurandová a Libuše 1/2 [i] 15:55 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Teorie tygra [i] 21:45 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:20 Komisař Montalbano [i] 01:10 Bolkoviny [i] 01:55 Na forbíně TM [i] 02:35 Chalupa je hra [i] 03:00 Sváteční slovo uměleckého kováře Jana Guziura [i] 03:05 Hobby naší doby [i] 03:35 Romantická Lednice a Valtice [i] 03:50 Včelykonoce [i] 04:15 Bydlení je hra [i] 04:40 Večeře pro faráře [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Bohové a proroci: Indická náboženství 13/15 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Mikulášovy patálie II [i] 07:05 Garfieldova show IV [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1193/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmové [i] 09:35 Velikonoce na Korčule [i] 10:00 Velikonoční bohoslužba [i] 11:15 Řecké Velikonoce [i] 11:40 Světci a svědci: Marie Magdalena [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:25 Velikonoční dary [i] 12:50 Turínské plátno [i] 13:40 Naše tradice: Boží hod velikonoční [i] 14:10 Chcete mě? [i] 14:35 Království divočiny: Mořští lovci [i] 15:05 Kočka není pes [i] 15:35 Sváteční slovo uměleckého kováře Jana Guziura [i] 15:40 Uchem jehly [i] 16:05 Cesty víry: Vírou ke svobodě [i] 16:35 Na plovárně se Semjonem Byčkovem [i] 17:00 Maledivy ve vodě [i] 17:20 Na cestě po novozélandském [i] 17:50 Tudy cesta vede [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návraty k divočině: Slovenský ráj 9/13 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Poslední hranice [i] 21:40 Ježíš 1/2 [i] 23:10 Spravedlnost pro Martina Luthera [i] 00:40 Gomora II 11,12/12 [i] 02:10 Cestománie [i] 02:40 Nesváteční čas sváteční [i] 03:05 Za zvukem valašského dřeva [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Folklorní výlety [i] 04:25 Vyměnit dres za sutanu [i] 04:50 Divnopis [i] 04:55 Pouť na konec světa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Lišákoviny [i] 06:25 Oggy a Škodíci VI 26 [i] 06:35 Milesova vesmírná dobrodružství 4 [i] 07:00 Kačeří příběhy 4, 5 [i] 07:45 Lví hlídka 23 [i] 08:10 O rybáři a jeho ženě [i] 09:20 Robinsonův ostrov II 15 [i] 10:15 Robinsonův ostrov II 16 [i] 11:15 Comeback: Cesta do Vtelna [i] 11:40 Jak se Franta naučil bát [i] 12:20 Hrátky s čertem [i] 13:55 Krotitelé duchů 2 [i] 15:50 Pane, vy jste vdova! [i] 17:45 Princ a Večernice [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dáma a Král: Není kouře bez ohýnku 16 [i] 21:20 Skála [i] 23:50 Pane, vy jste vdova! [i] 01:30 Kriminálka Miami IV: Přibitý [i] 02:15 Comeback: Cesta do Vtelna [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:25 Velké finále [i] 04:15 O rybáři a jeho ženě [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago VI: Večeře s Nadakhanem 6 [i] 06:50 Tlapková patrola: Tlapky a opičárny/Tlapky zachraňují sovu 20 [i] 07:20 M*A*S*H 130 [i] 07:55 Přírodní vesmír II: Přežití na konci světa: Od pólu k pólu 2 [i] 09:00 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:35 1890: Konec 13 [i] 10:45 Show Jana Krause [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:45 Teď vaří šéf! [i] 14:35 Vraždy v Midsomeru IX: Čtyři pohřby a jedna svatba [i] 16:40 Holky z porcelánu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 21:55 Očima Josefa Klímy [i] 22:45 Vraždy podle Jidáše [i] 01:00 Přírodní vesmír II: Přežití na konci světa: Od pólu k pólu 2 [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru IX: Čtyři pohřby a jedna svatba [i] 04:05 Sejměte Cartera! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Smotánka [i] 06:10 Sissi - Mladá cisárovná [i] 08:30 Reflex [i] 10:10 Vtáky v tŕní I. 5-8/10 [i] 14:45 Anna zo Zeleného domu II. 3-4/4 [i] 17:25 Sissi - Osudové roky cisárovnej [i] 20:00 Rebelka z dobrej rodiny 3/3 [i] 22:10 Zásnuby na dobu neurčitú [i] 00:40 Môj splnený sen [i] 02:30 Sissi - Osudové roky cisárovnej [i] 04:30 Rebelka z dobrej rodiny 3/3 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Zoom In 2 22 [i] 05:20 Zoom In 2 23 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 06:00 Zoom In 2 2 [i] 06:10 Kočka a pes [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 11:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 12:00 Horal [i] 14:00 Jurský park [i] 16:05 Den zrady [i] 17:45 Láska nebeská [i] 20:00 E.T. - Mimozemšťan [i] 22:00 Screamers: Hon na člověka [i] 23:40 Černá Dahlia [i] 01:45 Casanova [i] 04:20 Zářivá světla velkoměsta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 06:30 Vzpírání [i] 07:30 Fotbal [i] 08:30 Vzpírání [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:15 Cyklistika [i] 17:15 Watts [i] 17:30 Vzpírání [i] 19:15 Vzpírání [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Vzpírání [i] 21:15 Cyklistika [i] 22:15 Vzpírání [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Motorky [i] 02:00 Motorky [i] 02:30 Motorky [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 03:45 Vzpírání [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Život v době Ježíše 1: Živobytí 1 [i] 06:00 Nekrásnější pláže světa 1 6 [i] 07:00 Taje lidské mysli [i] 08:00 Miniaturní hrdinové v přírodě [i] 09:05 Sám mezi medvědy grizzly 1 1 [i] 10:00 Špióni v divočině 1 4 [i] 11:05 Divy světa s Billem Weirem 3 3 [i] 12:00 Výjimečné manželky 1 2 [i] 13:00 Počasí - Top 10 2 2 [i] 13:55 Naše planeta Země 2 6 [i] 14:55 Po stopách mimozemšťanů [i] 16:00 Biblické záhady 1 4 [i] 16:55 Zakladatelé imperií 1 10 [i] 18:00 Život v době Ježíše 1: Healing sick 2 [i] 19:05 Velké dějiny 1 15