TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Tom a Jerry: Robin Hood [i] 08:00 Saxána a Lexikon kouzel [i] 10:00 Fontána pre Zuzanu [i] 11:50 SUPERSTAR [i] 14:00 Penelope [i] 16:10 Svadby podľa Mary [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Hotel Transylvánia 2 [i] 22:10 Londýn v plameňoch [i] 00:15 Rukojemník [i] 02:30 Londýn v plameňoch [i] 04:00 Jack, zabijak obrov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:35 Veselá farma IV [i] 06:40 Kniha džunglí II. [i] 06:55 Prasiatko Peppa II: Športový deň [i] 07:00 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Guľôčková dráma [i] 07:10 Garfield IV. [i] 07:25 Mickey Mouseov klub II.: Malý Goofy [i] 07:50 Sofia Prvá I. 6/25 [i] 08:15 Veselá farma: Farmárove lamy [i] 08:40 Fidlibum [i] 09:10 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas: Jan Amos KOMENSKÝ [i] 10:05 Robin Hood III: Otcove hriechy 4/13 [i] 10:50 Park [i] 11:25 Zlaté jabĺčko pre Johanku [i] 12:25 Quo vadis [i] 15:10 Statočný zlodej [i] 16:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Princ v medvedej koži [i] 17:25 Šípová Ruženka [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Salón sestier Fontanových 1/2 [i] 22:15 Salón sestier Fontanových 2/2 [i] 00:05 Statočný zlodej [i] 01:15 Quo vadis [i] 04:00 Šípová Ruženka [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Evanjelium podľa Jána 1/2 [i] 07:15 Kolíska a kríž II. [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 09:00 Cyklopotulky: Nové Veselí [i] 09:10 HiSTORY [i] 09:15 Retro noviny [i] 09:45 Po stopách Svätého Petra 2/2 [i] 10:40 Generácia [i] 11:10 Cesta [i] 11:35 Paralympijský magazín [i] 12:05 VaT [i] 12:30 Nové technológie: Teória otvorených dverí [i] 12:45 Kapura [i] 13:25 Farmárska revue [i] 13:55 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Konzervovaný chren [i] 14:15 Magazín Európskej ligy [i] 14:45 Futbal - Fortuna liga - zápasy: MŠK Žilina - AS Trenčín [i] 17:05 Magazín Ligy majstrov [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 21:00 Vábenie výšok - Ivan Gálfy [i] 21:55 Martin Luther: Myšlienka, ktorá zmenila svet 1/2 [i] 22:45 Martin Luther: Myšlienka, ktorá zmenila svet 2/2 [i] 23:45 Marián Varga 70+1 [i] 00:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 Timon a Pumbaa II. 20 [i] 07:40 Dvanásť do tucta 2 [i] 09:50 NAŠI III. 13 [i] 10:25 DVOJIČKY 7 [i] 11:25 SUPER KARAOKE [i] 12:10 Jastrabia žena [i] 14:50 Brána bojovníkov [i] 16:55 Hľadá sa Nemo [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Muž na pravom mieste [i] 23:05 Zakázaná zóna [i] 01:10 Fanaticky zamilovaný [i] 03:15 KRIMI 03:40 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY 8 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 07:00 Najkrajšie bývanie III. 12 [i] 08:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:15 NA CHALUPE [i] 10:35 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 11:45 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles X. 7 [i] 13:05 Amelia - Stratená v Pacifiku [i] 15:20 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 16:55 Aféra Thomasa Crowna [i] 19:15 KINOSÁLA [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli II. 1/31 [i] 20:35 Periskop hore a dole [i] 22:30 Tvrďas 2 [i] 00:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 02:05 Profesionáli II. 1/31 [i] 02:50 Amelia - Stratená v Pacifiku [i] 04:35 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 20 [i] 17:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 22 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 24 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 6 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 24 [i] 22:50 Profil zločinu VI. 4 [i] 00:00 Profil zločinu VI. 5 [i] 01:10 Profil zločinu VI. 6 [i] 02:10 SHERLOCK: PŘÍZRAČNÁ NEVĚSTA 1 [i] 03:40 AXN Insider - Bez hranic 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (2. Řada): Proti proudu řeky 12 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most 9 [i] 06:30 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Laos: Annamitské pohoří 4 [i] 07:30 Dvojí přežití (4. Řada): Konec cesty 9 [i] 08:30 Dvojí přežití (4. Řada): Zásah jednou ranou 10 [i] 09:30 Jak se to dělá (8. Řada): Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry 13 [i] 10:00 Lovci odpadu (9. Řada) 8 [i] 11:00 Jak to dělají? (14. Řada): Sýr čedar, figuríny na nácvik první pomoci 9 [i] 11:30 Jak to dělají? (14. Řada): Ford Transit, Driza-bone, slanečci 10 [i] 12:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): Blázinec s motorkami/Příprava Packardu - část 1. 25 [i] 13:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): Závody motocyklů/vytuněný Packard na závody v Pebble - 2. část 26 [i] 14:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Problém s Panterou 5 [i] 15:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Útěk partnera 3 [i] 16:00 Zotavovna podniků (1. Řada): Fast Lane Auto Repair 9 [i] 17:00 Australská železnice (2. Řada) 9 [i] 18:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? transkontinentální vlak 3 [i] 19:00 Aljašská železnice (3. Řada): Mrtvá zóna 7 [i] 20:00 Australská železnice (2. Řada) 9 [i] 21:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 4 [i] 22:00 Vražedná pole (1. Řada): Pohřbená tajemství 2 [i] 23:00 Záchranářské práce (1. Řada) 7 [i] 00:00 Záhadná Země (3. Řada): Ztracený poklad Velkého kaňonu 3 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Záhada v troskách 4 [i] 02:00 Australská železnice (2. Řada) 9 [i] 03:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 4 [i] 04:00 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Fiesta XR2 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Velká holka [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 06:30 Polopatě [i] 07:25 Sedmero krkavců [i] 08:25 Chobotnice z II. patra [i] 09:25 Gejzír [i] 09:55 Motanice [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Ječmínkovi [i] 14:05 O líné Nitce a prstýnku s rubínem [i] 14:40 U pokladny stál... [i] 16:20 O zatoulané princezně [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 S tebou mě baví svět [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:35 Nenapravitelný [i] 00:15 Manéž Bolka Polívky [i] 01:30 Na forbíně TM [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:50 Pod pokličkou [i] 03:10 Menu pro tatínka [i] 03:40 Malostranské palácové [i] 04:00 Opět na Kuklově [i] 04:20 Zahrada je hra [i] 04:45 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Po stopách třetího odboje: Samopal v houslovém pouzdře 12/16 [i] 05:30 Zašlapané projekty: Příběh zvaný flexareta [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Mikulášovy patálie II [i] 07:05 Garfieldova show IV [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Šedesátkové retro [i] 09:25 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika: Tváře z papíru [i] 10:25 Filipíny - Pašije a fiesty [i] 11:20 Rudí prezidenti: Kněz komunismu - Gustáv Husák 5/5 [i] 12:15 Letecké katastrofy: Peklo v Sao [i] 13:00 Válka v Pacifiku: Vysilující boje 2/3 [i] 13:55 Babylon [i] 14:25 Stepující stonožka [i] 16:05 Národní klenoty [i] 16:30 Kamera na cestách: Québec, trochu jiná Amerika [i] 17:25 Jsme chytřejší než zvířata? 1/2 [i] 18:15 Na cestě po Jeruzalémě [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Světový unikát v Ruprechtově [i] 19:05 Kouzlo Afriky: Od oceánu k moři písku [i] 19:30 Zašlapané projekty: Příběh zvaný flexareta [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Cestující v dešti [i] 22:00 Zlomené město [i] 23:50 Mamon: Oběť 1/6 [i] 00:50 Batesův motel IV: Všude dobře, doma nejlíp 7/10 [i] 01:30 Z lásky nenávist 2 - Domácí násilí na mužích [i] 02:25 Pánbůh za každým rohem [i] 02:50 Abeceda komunistických zločinů: Zatýkání [i] 03:05 Ztracené adresy: Tamovice [i] 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:50 Folklorní magazín [i] 04:10 Babylon [i] 04:30 Pekařovský kostelíček [i] 04:45 Tajemství velké noci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Lišákoviny [i] 06:30 Oggy a Škodíci VI 24, 25 [i] 06:50 Kačeří příběhy 2, 3 [i] 07:35 Lví hlídka 22 [i] 07:55 Chytrá horákyně [i] 09:05 SuperStar [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:45 Víkend [i] 14:45 Apollo 13 [i] 17:35 Hněv Titánů [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 22:05 Jupiter vychází [i] 00:25 Anakonda [i] 01:55 Nestyda [i] 03:40 Volejte Novu [i] 04:10 Chytrá horákyně [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago VI: Smolná tvrz stoupá 4 [i] 06:45 Ninjago VI: Zbožné přání 5 [i] 07:15 Tlapková patrola 19 [i] 07:45 Jen počkej, zajíci! [i] 08:10 M*A*S*H 129 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 Prima Partička [i] 10:50 Máme rádi Česko [i] 12:30 Policajti z centra: Smrt modelky 2 [i] 13:45 Ano, šéfe! [i] 14:50 Vraždy v Midsomeru IX: Stará křivda [i] 16:55 Absolventka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. Vraždy II: Namířeno na hvězdy 1 [i] 21:35 Špión [i] 00:10 Časový kód [i] 02:15 Vraždy v Midsomeru IX: Stará křivda [i] 04:10 Do třiceti minut [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Smotánka [i] 06:10 Sissi [i] 08:30 Reflex [i] 10:15 Vtáky v tŕní I. 1-4/10 [i] 15:00 Anna zo Zeleného domu II. 1-2/4 [i] 17:30 Sissi - Mladá cisárovná [i] 20:00 Rebelka z dobrej rodiny 2/3 [i] 22:00 Katie Ffordová: Láska v New Yorku [i] 00:05 Slobodné srdce [i] 02:05 Sissi - Mladá cisárovná [i] 03:50 Rebelka z dobrej rodiny 2/3 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 12 [i] 06:00 Zoom In 2 21 [i] 06:10 Salon krásy [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 22 [i] 11:15 Zoom In 2 18 [i] 11:25 Kočka a pes [i] 13:10 Skandál [i] 15:00 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 16:40 Belphegor: Fantom Louvru [i] 18:20 Černá Dahlia [i] 20:20 Den zrady [i] 22:00 Výtah smrti [i] 23:55 Sex Drive [i] 01:45 Policejní divize Rampart [i] 03:25 Okamžik vzkříšení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Watts [i] 06:00 Fotbal [i] 06:30 Vzpírání [i] 07:30 Watts [i] 08:00 Fotbal [i] 08:30 Vzpírání [i] 09:45 Vzpírání [i] 11:00 Vzpírání [i] 12:00 Vzpírání [i] 13:45 Cyklistika [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:45 Vzpírání [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Watts [i] 20:15 Cyklistika [i] 21:45 Vzpírání [i] 22:25 Zprávy [i] 22:30 Curling [i] 01:30 Watts [i] 02:00 Fotbal [i] 03:00 Vzpírání [i] 03:00 Závěr vysílání 04:15 Vzpírání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Horský národ 1 6 [i] 06:00 Nekrásnější pláže světa 1 5 [i] 07:00 Velkolepé konstrukce 1: Snít o velkých věcech 6 [i] 08:00 Příběh života - jak se natáčelo [i] 09:00 Zrozen k létání [i] 10:00 Špióni v divočině 1 3 [i] 11:05 Divy světa s Billem Weirem 3 1 [i] 12:00 Výjimečné manželky 1 1 [i] 13:00 Počasí - Top 10 2 1 [i] 13:55 Naše planeta Země 2 5 [i] 14:55 Zemské jádro [i] 16:00 Biblické záhady 1 3 [i] 16:55 Zakladatelé imperií 1 6 [i] 18:00 Život v době Ježíše 1: Živobytí 1 [i] 19:05 Velké dějiny 1 13 [i] 19:30 Velké dějiny 1 14 [i] 20:00 Historie lidstva 1 1 [i] 21:00 Hitlerovy temné stranky 1 2 [i] 22:00 Nacističtí kolaboranti 1 11 [i] 23:05 Válka růží 1: Šílený král 1 [i]