TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Najväčší víťaz [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista V. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 00:00 Mentalista V. [i] 01:50 Revolúcia II. 22/22 [i] 02:30 Najväčší víťaz [i] 03:45 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Rajské záhrady [i] 09:00 Druhá šanca: Tajomstvá a klamstvá 9/13 [i] 09:55 Nash Bridges: Kontroverzné rozhodnutie 85 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Lekári z ostrovov 8/13 [i] 14:40 HiSTORY [i] 14:50 Jazdi hlavou: Autosedačky [i] 15:05 Slovensko s Tiposom [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Yellowstone - prvý národný park [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Trestanecké tábory v Austráílii [i] 17:00 Druhá šanca: Nahrávka 10/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:30 Otvorená klietka [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVII.: Skalpel diabla 2/23 [i] 23:45 Lekári z ostrovov 8/13 [i] 00:30 Otvorená klietka [i] 01:55 Postav dom, zasaď strom [i] 02:30 Dámsky klub [i] 04:00 Správy RTVS "N" [i] 04:50 Duel [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ZÁZRAK ŽIVOTA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Špión v divočine: Darebáctvo 4/4 [i] 09:30 Svätá Jeanne de Lestonnac [i] 10:25 Kým je život, ostáva nádej [i] 10:50 Slovenské kraslice [i] 11:20 PRÁZDNINOVÉ DETSKÉ PREDSTAVENIE: Jarné nedorozumenie [i] 11:30 Jarné ochorenie [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Reberborový smajlikoláčik [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 Symbolika trojdnia [i] 12:50 Ikony - znamenia zmierenia [i] 13:15 Krížové výpravy: Kresťanstvo odpovedá 3/4 [i] 13:40 Krížové výpravy: Úspechy a zlyhania 4/4 [i] 14:10 Kardinál Jozef Tomko [i] 15:10 Evanjelium podľa Jána 1/2 [i] 16:55 Divoký Yellowstone: Leto mladého grizlyho 1/2 [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 18:35 Jar [i] 20:35 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:41 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 21:00 Po stopách Svätého Petra 1/2 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 SK DEJINY: Príbeh Slovenska 1948 - Protirežimové revolty [i] 23:25 Polícia [i] 23:40 Pascha - z utrpenia k životu [i] 00:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 02:00 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 RANNÉ NOVINY 08:10 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:40 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 Dvanásť do tucta 2 [i] 14:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:55 VEĽKÝ BALÍK [i] 22:55 SILNÉ REČI [i] 23:35 KOLABS [i] 00:05 Spravodlivosť v krvi VI. 6 [i] 01:05 Myšlienky vraha I. 21 [i] 02:05 KRIMI 02:40 NOVINY TV JOJ 03:25 SÚDNA SIEŇ [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Vyvolení - Dom snov 18,19 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 11 [i] 09:45 Prison Break: Útek z väzenia 6 [i] 11:00 Traja hlupáci [i] 13:15 Vyvolení - Dom snov 20 [i] 14:20 Simpsonovci XV. 17 [i] 14:50 PANELÁK XII. 11 [i] 16:00 Ninja Factor II. 61,62 [i] 16:55 Simpsonovci XV. 18 [i] 17:25 Kosti VI. 20,21 [i] 19:25 TIPOS INFO 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli 15 [i] 20:35 Brána bojovníkov [i] 22:40 Vikingovia III. 6 [i] 23:40 Nebezpečné lety II. 3 [i] 00:45 Ninja Factor II. 61,62 [i] 01:45 Profesionáli 15 [i] 02:25 Vikingovia III. 6 [i] 03:10 Nebezpečné lety II. 3 [i] 04:00 Haló 1,2/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Totalcar Iv. 8 [i] 07:35 Království II. 1 [i] 08:30 Prozíravost Iii. 12 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 11:25 Království II. 1 [i] 12:20 Prozíravost Iii. 12 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 16:15 Království II. 2 [i] 17:10 Prozíravost Iii. 13 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 20 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 24 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 4 [i] 22:50 Ncis: New Orleans Ii. 6 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 24 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba XI. 4 [i] 01:35 Ncis: New Orleans Ii. 6 [i] 02:15 Medium Iv. 3 [i] 02:55 Tým Škorpion III. 3 [i] 03:35 Totalcar Iv. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (2. Řada): Cesta do nikam 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 1 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (1. Řada): Jedinečný hotrod 11 [i] 07:30 Jak se to dělá (2. Řada): Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy 8 [i] 08:00 Jak se to dělá (9. Řada): Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky 8 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 24 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 12 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): Rover P5 B 10 [i] 12:00 Pekelná silnice Ruska [i] 13:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Mrazivý strach 25 [i] 14:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Zlá krev 26 [i] 15:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Zmáčení 27 [i] 16:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Boj o moc 5 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada): Noc mrtvol 1 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Lincolnshire 10 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Aluminiové kánoe, dřevené misky, auta s přístupem pro kolečkové křeslo, marimby 8 [i] 18:30 Jak to dělají? (10. Řada): Šafrán/ledové silnice/Shelby 2 [i] 19:00 Rození obchodníci (12. Řada): Fiat Panda 4x4 11 [i] 20:00 Bořiči mýtů (11. Řada): Nebezpečný ohřívač vody 4 [i] 21:00 Záchranářské práce (2. Řada) 7 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Duchové Stonehenge 7 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 6 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Podivná věda 10 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Zkoušeno na lidech 5 [i] 02:00 Bořiči mýtů (11. Řada): Nebezpečný ohřívač vody 4 [i] 03:00 Záchranářské práce (2. Řada) 7 [i] 04:00 Zničená minulost (2. Řada): Duchové Stonehenge 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Záhada hlavolamu [i] 10:35 O princi Bečkovi [i] 11:20 O velkém nosu [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Plaváček [i] 13:45 Cyprián a bezhlavý prapradědeček [i] 14:35 Vojtík a duchové [i] 15:20 O svatební krajce [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha XI [i] 23:10 Taggart [i] 00:30 Otisky doby: Když zazvoní exekutor [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:50 Toulavá kamera [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 V kondici [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:30 Příběhy domů: Ženský dům Ve [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Podtrženo, sečteno! 11/13 [i] 09:10 Pouť na konec světa [i] 10:10 S kuchařem kolem světa: Madagaskar [i] 11:10 Život na hromadě plastů [i] 12:35 Po stopách třetího odboje: Samopal v houslovém pouzdře 12/16 [i] 13:00 Křesťanský magazín [i] 13:25 Chcete je? [i] 13:35 Bohové a proroci: Indická náboženství 13/15 [i] 14:00 Parta Maraton: První překážky 3/8 [i] 14:45 Zašlapané projekty: Příběh zvaný flexareta [i] 15:05 Obří plovoucí ropná plošina [i] 16:00 Návraty k divočině: Slovenský ráj 9/13 [i] 16:30 Hledání dolů krále Šalomouna [i] 17:25 Dokonalé zvířecí smysly: Čich 3/3 [i] 18:15 Na cestě po novozélandském [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Zeměpis světa: Štítové sopky [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoká Čína: Šangri-la [i] 20:55 Cestománie [i] 21:25 Trabantem Jižní Amerikou 5/12 [i] 21:55 Smrt si říká Engelchen [i] 00:05 Queer: Mrzinárodní den muŽen [i] 00:35 Adolf a Eva: Příběh jedné lásky [i] 01:25 Stopy, fakta, tajemství: Záhada ztraceného obrazu [i] 01:55 Folklorika: Tři mušketýři [i] 02:20 Už tichnou bílé skály [i] 02:50 Abeceda komunistických zločinů: Výjezdní doložka [i] 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:25 Folklorní magazín [i] 03:50 Poslední hrnčíř? [i] 04:05 Hrozen [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Ulice 3433 [i] 09:45 Výměna manželek X [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem VI 2 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Buď já, nebo on 175 [i] 14:05 Odložené případy II: Ztracená generace 11 [i] 15:00 Odložené případy II: Ahoj Adrian 12 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Vyhnanci a příbuzní 6 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3434 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nulová šance 804 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 Nestyda [i] 23:50 Odložené případy II: Ztracená generace 11 [i] 00:35 Odložené případy II: Ahoj Adrian 12 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba VII: Vyhnanci a příbuzní 6 [i] 02:05 Prásk [i] 02:35 Krok za krokem VI 2 [i] 03:10 Kolotoč [i] 03:40 Co na to Češi [i] 04:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Buď já, nebo on 175 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago VI: Ve vězení 3 [i] 06:40 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují bazén/Cirkus Tlapky 17 [i] 07:25 M*A*S*H 127 [i] 08:10 M*A*S*H 128 [i] 08:50 M*A*S*H 129 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Druhá šance [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch V: Nemohu uvěřit, že tě ztratím 18 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Nutkání 2/2 [i] 14:30 Komisař Rex IV: Muž tisíce tváří 6 [i] 15:30 Komisař Rex IV: Zhoubná vášeň 7 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Kuchař, jeho žena a kosmonaut 90 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 00:00 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex IV: Muž tisíce tváří 6 [i] 02:00 Komisař Rex IV: Zhoubná vášeň 7 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Druhá šance [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Keď budeš moja 15-16/238 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:15 Varte s nami [i] 11:00 Nikdy ťa neopustím 13-14 [i] 13:25 Feriha 49/160 [i] 14:40 Anna zo Zeleného domu I. 1-2/4 [i] 16:45 Keď budeš moja 17-18/238 [i] 18:40 Mentalista V. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 15-16 [i] 22:25 Feriha 50/160 [i] 23:40 Stratená duša V. 4/16 [i] 00:35 Bostonské vraždy V. 15/18 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:05 Smotánka [i] 03:50 Baby boom [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 8 [i] 06:00 Zoom In 2 15 [i] 06:10 Bezva polda [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 11 [i] 11:20 Lucky Luke na Divokém západě [i] 12:50 Zorro [i] 14:55 Schindlerův seznam [i] 18:15 Skandál [i] 20:05 Pomsta mrtvého muže [i] 22:00 Temné kouty [i] 23:55 Policejní divize Rampart [i] 01:45 Maso a krev [i] 03:45 Dobré manželství [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Vzpírání [i] 07:30 Snooker [i] 08:30 Directors Box [i] 09:00 Vzpírání [i] 09:45 Vzpírání [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:30 Watts [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:15 Biatlon [i] 14:45 Alpské lyžování [i] 15:15 Vzpírání [i] 16:00 Vzpírání [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:45 Vzpírání [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Vzpírání [i] 21:15 Fotbal [i] 21:45 Watts [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Vzpírání [i] 00:15 Vzpírání [i] 01:30 Watts