TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista V. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Hviezdna párty [i] 23:35 Mentalista V. [i] 01:30 Revolúcia II. 21/22 [i] 02:10 Zámena manželiek [i] 03:00 Susedské prípady [i] 03:45 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Dom v Bretónsku [i] 09:00 Druhá šanca: Veľká noc 8/13 [i] 10:00 Nash Bridges: Bumerang 84 [i] 10:40 HiSTORY [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Lekári z ostrovov 7/13 [i] 15:10 Test magazín: Tablety [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Rajské záhrady [i] 16:55 Druhá šanca: Tajomstvá a klamstvá 9/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Odsúdený [i] 22:15 Veľký Nick [i] 23:50 Lekári z ostrovov 7/13 [i] 00:35 Odsúdený [i] 02:20 Autosalón [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Peter Pan [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 09:55 Učiteľka [i] 11:05 Sviatok na Detve [i] 11:30 Obedníček: Lienka Anulienka [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Cícer [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:10 Bežkopotulky: Hrebeňom Javorníkov 2 [i] 12:25 Leonardo, muž, ktorý zachránil vedu [i] 13:15 Krížové výpravy: Cesty viery 1/4 [i] 13:45 Krížové výpravy: Križiacke panstvá 2/4 [i] 14:25 Moja diagnóza: Kristínkina voľba (Chronická myeolidná leukémia) [i] 14:55 Energetika [i] 15:10 Tempo [i] 15:25 Maďarský magazín [i] 15:50 Cesta na MS vo futbale [i] 16:20 Národnostné správy [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti: Kráter tichej smrti [i] 18:15 Encyklopédia slov.obcí: Betliar [i] 18:30 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Veselá farma IV [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Peter Pan [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:30 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete II.: Mexiko - medicína Zapotékov [i] 20:40 Dielo z depozitára: Erik Šille - Myslím na Tvoj koniec [i] 20:45 Gen.sk: František Kele [i] 21:00 Špión v divočine: Darebáctvo 4/4 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Kinorama [i] 23:25 Noc v archíve: Alkohol - metla ľudstva [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Národnostné správy [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 02:05 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 RANNÉ NOVINY 08:10 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:40 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 NAŠI II. 21 [i] 13:25 POLICAJTI V AKCII [i] 14:30 POLICAJTI V AKCII [i] 15:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Plán hry [i] 23:00 Aféry II. 9 [i] 00:05 Spravodlivosť v krvi VI. 5 [i] 01:00 Myšlienky vraha I. 20 [i] 02:00 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Prvé oddelenie [i] 05:20 Vyvolení - Dom snov 16,17 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 10 [i] 09:45 Prison Break: Útek z väzenia 5 [i] 11:00 Prvé oddelenie [i] 11:25 PÁLI VÁM TO [i] 12:25 Vyvolení - Dom snov 18,19 [i] 14:30 Simpsonovci XV. 16 [i] 14:55 PANELÁK XII. 10 [i] 16:10 Ninja Factor II. 59,60 [i] 17:05 Simpsonovci XV. 17 [i] 17:35 Kosti VI. 18,19 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli 14 [i] 20:35 Nástroj skazy [i] 22:30 Hawaii 5.0 VII. 10 [i] 23:30 Homeland: V mene vlasti V. 1 [i] 00:35 Karma je sviňa 3,4 [i] 01:40 Ninja Factor II. 59,60 [i] 02:30 Profesionáli 14 [i] 03:10 Karma je sviňa 3,4 [i] 04:00 Prvé oddelenie [i] 04:20 PANELÁK XII. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Totalcar Iv. 7 [i] 07:35 Vlčí mládě IV. 20 [i] 08:35 Prozíravost Iii. 11 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 11:20 Vlčí mládě IV. 20 [i] 12:25 Prozíravost Iii. 11 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 16:15 Království II. 1 [i] 17:10 Prozíravost Iii. 12 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 21:00 Zlato I. 8 [i] 22:05 SHERLOCK: PŘÍZRAČNÁ NEVĚSTA 1 [i] 00:00 Myšlenky zločince XI. 21 [i] 00:55 Myšlenky zločince XI. 22 [i] 01:45 Tým Škorpion III. 1 [i] 02:25 Tým Škorpion III. 2 [i] 03:05 Myšlenky zločince XI. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (2. Řada): Návrat z Afriky 9 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Kůže/Velký kanál/flyboard 20 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (1. Řada): Woodill Wildfire 10 [i] 07:30 Jak se to dělá (2. Řada): Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky 7 [i] 08:00 Jak se to dělá (9. Řada): Veslařské lodě/Nerezové dřezy/Kůže/Pedal-steel kytary 7 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto 6 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Yeovil 6 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 23 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 11 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): To nejlepší z USA 9 [i] 12:00 Dvojí přežití (6. Řada): Nedostatek vzduchu 7 [i] 13:00 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Motherlode 6 [i] 14:00 Na pokraji Aljašky (1. Řada): McCarthy povstává 7 [i] 15:00 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Poslední pokus 8 [i] 16:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Vraky lodí 4 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Doba velkých amerických zisků 26 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Papírové deštníky, uhlí, sedadla do letadel urny 7 [i] 18:30 Jak to dělají? (10. Řada): Opály/kaskadérská letadla/nugát 21 [i] 19:00 Rození obchodníci (12. Řada): Rover P5 B 10 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Problém s Panterou 5 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1992 AM General Humvee 15 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada) 24 [i] 23:00 Záchranářské práce (2. Řada) 1 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada) 14 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Opravdoví mistři 4 [i] 02:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Problém s Panterou 5 [i] 03:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1992 AM General Humvee 15 [i] 04:00 Pouliční psanci (4. Řada) 24 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Vražda v autobuse [i] 09:50 Doktor Martin [i] 10:35 Blondýna [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:05 Hedvábí a slzy [i] 15:25 Malá hvězda nezapadá [i] 16:20 Polopatě [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:05 Inspektor Max: Svědek 6/11 [i] 21:05 Cirkus Bukowsky 12/12 [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Otisky doby: Když zazvoní exekutor [i] 22:55 Otec Brown VI: Pomsta kavky 2/10 [i] 23:40 Kriminalista III [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Sváteční slovo pomocného brněnského biskupa Pavla Konzbula [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Křesťanský magazín [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Lev - africký zabiják [i] 09:50 Hledání dolů krále Šalomouna [i] 10:45 Válka v Pacifiku: Vysilující boje 2/3 [i] 11:40 Adolf a Eva: Příběh jedné lásky [i] 12:30 Válečné epizody z archivů: Nehynoucí sláva [i] 13:55 Putování za písničkou [i] 14:20 Folklorika: Tři mušketýři [i] 14:50 Kvarteto [i] 15:15 Ti, kteří řekli ne [i] 16:15 Klíč [i] 16:45 Z lásky nenávist 2 - Domácí násilí na mužích [i] 17:35 Divoká Čína: Srdce draka [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Parta Maraton: Těžké začátky 2/8 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Québec, trochu jiná Amerika [i] 21:00 Na cestě po novozélandském [i] 21:30 Národní klenoty [i] 21:55 Učitel tance [i] 23:40 Zatajené popravy [i] 00:40 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! 8/13 [i] 01:25 Proces H - den sedmý 7/10 [i] 02:20 Uchem jehly [i] 02:45 Chcete je? [i] 02:50 Komenský by zaplakal [i] 03:15 Abeceda komunistických zločinů: Útěk [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:55 Folklorní magazín [i] 04:20 Na samotě [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3432 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Honorář za mlčení 803 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem VI 1 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Fair-play 174 [i] 14:05 Odložené případy II: Lovec myšlenek 9 [i] 15:00 Odložené případy II: Dům 10 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Zásady vedení 5 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3433 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek X [i] 21:35 Robinsonův ostrov II 16 [i] 22:35 Smrtonosná zbraň: Nedotknutelní 6 [i] 23:25 Beze stopy II 1 [i] 00:20 Odložené případy II: Lovec myšlenek 9 [i] 01:10 Odložené případy II: Dům 10 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VII: Zásady vedení 5 [i] 02:30 Krok za krokem VI 1 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Fair-play 174 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago VI: Veřejný nepřítel číslo jedna 2 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují školní den/Tlapky rozsvěcí 16 [i] 07:20 M*A*S*H 125 [i] 08:10 M*A*S*H 126 [i] 08:50 M*A*S*H 127 [i] 09:20 Policie v akci [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Cena lásky [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch V: Peníze z nebe 17 [i] 13:25 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Nutkání 1/2 [i] 14:25 Komisař Rex IV: Nováček 5 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Nové pořádky 86 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Polda III: Odpuštění 8 [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex IV: Nováček 5 [i] 03:05 Rosamunde Pilcher: Cena lásky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Keď budeš moja 13-14/238 [i] 08:25 Reflex [i] 09:15 Varte s nami [i] 10:35 Nikdy ťa neopustím 11-12 [i] 12:55 Feriha 48/160 [i] 14:15 Búrlivé víno [i] 16:40 Keď budeš moja 15-16/238 [i] 18:30 Mentalista V. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 13-14 [i] 22:25 Feriha 49/160 [i] 23:50 Stratená duša V. 3/16 [i] 00:45 Bostonské vraždy V. 14/18 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:40 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 9 [i] 06:00 Zoom In 2 12 [i] 06:10 Zoom In 2 13 [i] 06:20 O smyslu života [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 11:35 Zoom In 2 4 [i] 11:45 Šedá zóna