TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:45 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista V. [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Najväčší víťaz [i] 22:00 Dobre vedieť! [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 Mentalista V. [i] 01:50 Škorpión II. 16/25 [i] 02:30 Hviezdna párty [i] 03:15 Susedské prípady [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Luxus a tradícia - Thajsko [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:00 Nash Bridges: Smotánka 83 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Lekári z ostrovov 6/13 [i] 15:10 Test magazín: Toaletný papier [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Dom v Bretónsku [i] 16:55 Druhá šanca: Veľká noc 8/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Anna Kareninová 5/8 [i] 21:15 Anna Kareninová 6/8 [i] 22:05 Uver mi 2/4 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVII.: Transrodový most 1/23 [i] 23:45 Nash Bridges: Smotánka 83 [i] 00:30 Lekári z ostrovov 6/13 [i] 01:10 Anna Kareninová 5/8 [i] 02:00 Anna Kareninová 6/8 [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Alica v krajine zázrakov [i] 07:40 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Voda [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Národnostný magazín: Nemecký magazín [i] 09:55 Len kosti práchnivé [i] 10:55 Zo Šariša [i] 11:30 Obedníček: Lienka Anulienka [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Jahodová pena [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky: Hrebeňom Javorníkov 2 [i] 12:30 V koži Hercula Poirota [i] 13:30 "Akcia Vír" - I. časť [i] 13:55 "Akcia Vír" - II. časť [i] 14:30 VaT [i] 15:00 Podoby vzkriesenia [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Na rybách - Petrov zdar [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti: Poklady kniežaťa Biateca [i] 18:15 Encyklopédia slov.obcí: Abrahámovce [i] 18:30 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Veselá farma IV [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Voda [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete II.: Kamerun - strom proti bolesti [i] 20:45 Gen.sk: Karol Šafařík [i] 21:00 Leonardo, muž, ktorý zachránil vedu [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom [i] 23:40 V koži Hercula Poirota [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:05 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 RANNÉ NOVINY 08:10 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:40 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 NAŠI II. 20 [i] 13:25 POLICAJTI V AKCII [i] 14:30 POLICAJTI V AKCII [i] 15:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 SEMAFOR [i] 21:55 VLCI [i] 23:00 Aféry II. 8 [i] 00:00 Spravodlivosť v krvi VI. 4 [i] 01:00 Myšlienky vraha I. 19 [i] 02:00 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Vyvolení - Dom snov 15 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 9 [i] 09:45 Prison Break: Útek z väzenia 4 [i] 11:00 Prvé oddelenie [i] 11:25 PÁLI VÁM TO [i] 12:25 Vyvolení - Dom snov 16,17 [i] 14:25 Simpsonovci XV. 15 [i] 14:50 PANELÁK XII. 9 [i] 16:00 Ninja Factor II. 57,28 [i] 17:00 Simpsonovci XV. 16 [i] 17:25 Kosti VI. 16,17 [i] 19:30 TIPOS INFO 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli 13 [i] 20:35 Boj za slobodu [i] 23:30 Čierne vlajky III. 4 [i] 00:40 Nebezpečné lety II. 2 [i] 01:40 Ninja Factor II. 57,28 [i] 02:30 Profesionáli 13 [i] 03:10 Čierne vlajky III. 4 [i] 04:00 Nebezpečné lety II. 2 [i] 04:45 TOP STAR [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Totalcar Iv. 6 [i] 07:35 Vlčí mládě IV. 19 [i] 08:30 Prozíravost Iii. 10 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 11:25 Vlčí mládě IV. 19 [i] 12:20 Prozíravost Iii. 10 [i] 13:20 Tým Škorpion II. 25 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 16:15 Vlčí mládě IV. 20 [i] 17:15 Prozíravost Iii. 11 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 11 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 12 [i] 22:50 S.W.A.T. I. 8 [i] 23:45 Hannibal III. 2 [i] 00:40 Nezvěstná I. 9 [i] 01:40 Nezvěstná I. 10 [i] 02:20 Hannibal III. 2 [i] 03:05 Tým Škorpion III. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (2. Řada): Pokousání 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Petrohradské metro/cibetková káva/výrobci čipů 19 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (1. Řada): Skvělá Impala 9 [i] 07:30 Jak se to dělá (2. Řada): Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy 6 [i] 08:00 Jak se to dělá (9. Řada): Visací zámky/Strojky na vlasy/Dřeváky/Syntetická kůže/ 6 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté 5 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Kent 5 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 22 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 10 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): Desoto Firedome 8 [i] 12:00 Dvojí přežití (6. Řada): Ostrov v plamenech 6 [i] 13:00 Zlatá horečka (7. Řada): Povrchové naleziště 17 [i] 14:00 Zlatá horečka (7. Řada): Zlatokopové proti bobrům 18 [i] 15:00 Zlatá horečka (7. Řada): Rypadlo nebo proplachovací stanice 19 [i] 16:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Ztracené mosty 3 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Peníze na udici 25 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Scunthorpe 8 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Želatinové kapsle, pružinové houpačky, mražené palačinky, přírodní guma 6 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada) 20 [i] 19:00 Rození obchodníci (12. Řada): To nejlepší z USA 9 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada): Legenda o Dozeru Davovi 2 [i] 21:00 Australská železnice (2. Řada) 9 [i] 22:00 Demoliční expert (1. Řada): Nebezpečná léčka 7 [i] 22:30 Demoliční expert (1. Řada): Zkratka 8 [i] 23:00 Záchranářské práce (2. Řada) 5 [i] 00:00 Osobní kamery pro policii (1. Řada) 1 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Tvůrci či podvodníci 8 [i] 02:00 Zlatá horečka (8. Řada): Legenda o Dozeru Davovi 2 [i] 03:00 Australská železnice (2. Řada) 9 [i] 04:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Ztracené mosty 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sváteční slovo pomocného brněnského biskupa Pavla Konzbula [i] 05:15 Spánek [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Vražda v hotelu [i] 09:50 F. . Věk 12/13 [i] 10:45 Neobyčejné životy [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Pohár za první poločas [i] 15:05 Doktor Martin [i] 15:50 To je vražda, napsala: Vražda v autobuse [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Pásky z Nagana [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:10 Zabil jsem Einsteina, pánové [i] 23:50 Taggart [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Objektiv [i] 01:55 Na stopě [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zeměpis světa: Tajemný svět mangrove [i] 05:20 Zeměpis světa: Korálové útesy [i] 05:40 Podtrženo, sečteno! 11/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy III. 3/3 [i] 09:50 Dokonalé zvířecí smysly: Čich 3/3 [i] 10:45 Království divočiny: Yellowstone, úžasná americká divočina [i] 11:10 Nedej se [i] 12:05 Chcete je? [i] 12:10 Trabantem Jižní Amerikou 4/12 [i] 12:40 Stopy, fakta, tajemství: Záhada ztraceného obrazu [i] 13:10 Naše tradice: Pašijový týden [i] 13:35 Poslové z Čech [i] 14:35 S kuchařem kolem světa: Madagaskar [i] 15:30 Pouť na konec světa [i] 16:30 Proces H - den sedmý 7/10 [i] 17:20 Rudí prezidenti: Poslušný generál - Ludvík Svoboda 4/5 [i] 18:15 Na vlastní nohy: Ostrov pokladů 8/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Uchem jehly [i] 19:20 Zeměpis světa: Vulkány [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerovy prohrané bitvy 1/2 [i] 21:00 Z lásky nenávist 2 - Domácí násilí na mužích [i] 21:55 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! 8/13 [i] 22:40 Letecké katastrofy: Prudký náklon [i] 23:25 Život na hromadě plastů [i] 00:50 Černé zrcadlo II: Medvídek Waldo 3/3 [i] 01:35 Edith Piaf zblízka [i] 02:45 To jsem blázen... [i] 03:10 Abeceda komunistických zločinů: Trest smrti [i] 03:25 Tajemství železnic: Zubačkou do [i] 03:50 Skryté tajemství klobásy [i] 04:20 Kdo uteče, ten je chlap [i] 04:35 Modlitba místo karate [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3431 [i] 10:00 Specialisté: Lidský faktor 36 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 24 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Jdu za láskou 173 [i] 14:05 Odložené případy II: Lidi prší 7 [i] 15:00 Odložené případy II: Rudá záře 8 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Hodný polda, zlý polda 4 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3432 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Honorář za mlčení 803 [i] 21:35 Víkend [i] 22:30 Smrtonosná zbraň: Rozlitý mlíko 5 [i] 23:25 Beze stopy: Dopad 2.část 23 [i] 00:15 Odložené případy II: Lidi prší 7 [i] 01:05 Odložené případy II: Rudá záře 8 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VII: Hodný polda, zlý polda 4 [i] 02:25 Krok za krokem V 24 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Jdu za láskou 173 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago VI: Neblaze proslulí 1 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují slavnost/Tlapky zachraňují Alexe 15 [i] 07:20 M*A*S*H 123 [i] 08:10 M*A*S*H 124 [i] 08:50 M*A*S*H 125 [i] 09:20 Rosamunde Pilcher: Hodina rozhodnutí [i] 11:20 Jake a tlusťoch V: Dojde k jistým změnám 16 [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:25 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Dva otcové 2/2 [i] 13:25 Komisař Rex IV: Vražedný plán 3 [i] 14:25 Komisař Rex IV: Moserova smrt 4 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Personální otázky 89 [i] 21:35 Policajti z centra: Smrt modelky 2 [i] 22:50 TOP STAR magazín [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Komisař Rex IV: Vražedný plán 3 [i] 01:50 Komisař Rex IV: Moserova smrt 4 [i] 03:55 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Dva otcové 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Keď budeš moja 11-12/238 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:15 Varte s nami [i] 10:50 Nikdy ťa neopustím 9-10 [i] 13:20 Feriha 47/160 [i] 14:35 Búrlivé víno [i] 16:55 Keď budeš moja 13-14/238 [i] 18:40 Mentalista V. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 11-12 [i] 22:25 Feriha 48/160 [i] 00:00 Stratená duša V. 2/16 [i] 00:55 Bostonské vraždy V. 13/18 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:35 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 8 [i] 05:50 Zoom In 2 9 [i] 06:00 Zorro [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 7 [i] 12:05 Bernie