TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista V. [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:10 Kuchyňa [i] 21:50 Kredenc [i] 23:00 Sekerovci [i] 23:35 Križovatka smrti 5/13 [i] 00:30 Mentalista V. [i] 02:10 Škorpión II. 14-15/25 [i] 03:30 Sekerovci [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Pozitívna geometria [i] 09:00 Druhá šanca: Veľké malé klamstvá 7/13 [i] 09:55 Nash Bridges: Dievčatá v kaši 82 [i] 10:40 Jazdi hlavou: Autosedačky [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Lekári z ostrovov 5/13 [i] 15:10 Test magazín: Cícerové nátierky (hummus) [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Luxus a tradícia - Thajsko [i] 16:50 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Biela ako sneh, červená ako krv [i] 22:10 Občan za dverami [i] 22:50 Kriminálka Staré Mesto 6/7 [i] 23:50 Lekári z ostrovov 5/13 [i] 00:35 Biela ako sneh, červená ako krv [i] 02:15 Občan za dverami [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:10 Bob a Bobek na cestách [i] 07:15 Kniha džunglí II. [i] 07:25 Veselá farma IV [i] 07:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Prázdniny [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Kvarteto [i] 09:10 Európa v obrazoch [i] 09:35 Tvárou v tvár [i] 10:05 Kvočka [i] 11:00 Vrchárske tance [i] 11:35 Obedníček: Lienka Anulienka [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Mliečny smajlikokteil [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Bežkopotulky: Hrebeňom Javorníkov 2 [i] 12:40 Orientácie [i] 13:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:30 Hollywood vo vojne: Na všetkých frontoch [i] 14:35 Park [i] 15:05 Zvonárik... [i] 15:30 Národnostný magazín: Nemecký magazín [i] 16:00 Autosalón [i] 16:20 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Neprimeraná jazda [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti: Tajomný hrad v Karpatoch [i] 18:15 Encyklopédia slovenských obcí: Drienčany [i] 18:30 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Veselá farma IV [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Prázdniny [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Alica v krajine zázrakov [i] 19:25 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:40 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete II.: Filipíny - Siquijor- liečivý ostrov [i] 20:45 GEN.sk: Ján Breza [i] 21:00 Moja diagnóza: Kristínkina voľba (Chronická myeolidná leukémia) [i] 21:30 Família - Chlapec v tme [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Amarcord [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Správy - Hírek [i] 01:50 ArtSpektrum [i] 01:55 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 RANNÉ NOVINY 08:10 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:40 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 TOP STAR [i] 13:20 Rodinné záležitosti 1 [i] 14:30 POLICAJTI V AKCII [i] 15:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:40 HESLO 3 [i] 22:35 SUPER KARAOKE [i] 23:15 KUKÁTKO [i] 00:10 Spravodlivosť v krvi VI. 3 [i] 01:10 Myšlienky vraha I. 18 [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 03:00 TOP STAR [i] 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Vyvolení - Dom snov 14 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles X. 5 [i] 09:45 Prison Break: Útek z väzenia 3 [i] 11:00 Prvé oddelenie [i] 11:25 PÁLI VÁM TO [i] 12:25 Vyvolení - Dom snov 15 [i] 14:30 Simpsonovci XV. 14 [i] 14:55 PANELÁK XII. 8 [i] 16:10 Ninja Factor II. 55,56 [i] 17:05 Simpsonovci XV. 15 [i] 17:35 Kosti VI. 14,15 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli 12 [i] 20:35 Falošní poliši [i] 22:50 OKTAGON MMA [i] 23:25 Odobrať z priateľov [i] 01:15 Ninja Factor II. 55,56 [i] 02:05 Profesionáli 12 [i] 02:50 Dr. Dolittle 3 [i] 04:20 PANELÁK XII. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Totalcar Iv. 5 [i] 07:40 Vlčí mládě IV. 18 [i] 08:35 Prozíravost Iii. 9 [i] 09:35 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 10:35 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 11:30 Vlčí mládě IV. 18 [i] 12:25 Prozíravost Iii. 9 [i] 13:25 Tým Škorpion II. 24 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 16:15 Vlčí mládě IV. 19 [i] 17:10 Prozíravost Iii. 10 [i] 18:10 Tým Škorpion II. 25 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 22 [i] 21:55 S.W.A.T. I. 8 [i] 22:50 Nezvěstná I. 9 [i] 23:45 Nezvěstná I. 10 [i] 00:40 Tým Škorpion III. 22 [i] 01:35 Nezvěstná I. 9 [i] 02:20 Nezvěstná I. 10 [i] 03:00 Tým Škorpion II. 25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Sunbeam Alpine 14 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně 18 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (1. Řada): Zchátralý Rambler 8 [i] 07:30 Jak se to dělá (2. Řada): Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace 5 [i] 08:00 Jak se to dělá (9. Řada): Balené pokrmy pro letadla/Papírové pohárky/Trumpety 5 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil 4 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Ipswich 4 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 21 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 9 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): Volkswagen 181 Thing 7 [i] 12:00 Dvojí přežití (6. Řada): Trosečníky v Chorvatsku 5 [i] 13:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Který Klump? 6 [i] 14:00 Odpadlická autodílna (2. Řada) 7 [i] 15:00 Odpadlická autodílna (2. Řada) 8 [i] 16:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Poslání: vesmír 2 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Závoďák 24 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Čaj, střešní ornamenty, umělé květiny, slitinová kola 5 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada) 19 [i] 19:00 Rození obchodníci (12. Řada): Desoto Firedome 8 [i] 20:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Madagascar: Mangrovníkové lesy 1 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Pustina 13 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Shaquille O'Neal 5 [i] 23:00 Připásáni (1. Řada): Pohoří Chugach Mountains, Aljaška 3 [i] 00:00 Králové divočiny (1. Řada): Finsko - polární kruh 5 [i] 01:00 Berte to jako varování (3. Řada): Mistři tvořivosti 2 [i] 02:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Madagascar: Mangrovníkové lesy 1 [i] 03:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Pustina 13 [i] 04:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Shaquille O'Neal 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown VI: Pomsta kavky 2/10 [i] 09:45 Spánek [i] 09:55 168 hodin [i] 10:30 Po stopách hvězd [i] 11:00 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Babička je ráda [i] 14:30 Sestřičky [i] 15:55 To je vražda, napsala: Vražda v hotelu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Důvod k zabití 12/22 [i] 21:00 Dabing Street [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Kriminalista III [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Srdíčko [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 GEN - Galerie elity národa [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Šamani odcházejí [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Nový Zéland, země hýřící barvami [i] 09:55 Letadla, která změnila svět: Airbus A380 3/3 [i] 10:40 Edith Piaf zblízka [i] 11:55 Mírně skryté krásy Albánie [i] 12:10 Zaměstnaní (s) autismem [i] 12:40 Letecká záchranka: Ústí nad Labem [i] 13:05 Kouzlo Afriky: Od oceánu k moři písku [i] 13:30 Televizní klub neslyšících [i] 13:55 Československý filmový týdeník 1192/2379 [i] 14:10 Po stopách třetího odboje: Samopal v houslovém pouzdře 12/16 [i] 14:40 Návraty k divočině: Slovenský ráj 9/13 [i] 15:05 Maják a muzeum [i] 15:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:05 Letecké katastrofy: Prudký náklon [i] 16:50 Adolf a Eva: Příběh jedné lásky [i] 17:45 Naše tradice: Pašijový týden [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Příběh zvaný flexareta [i] 19:15 Bohové a proroci: Islám ve světě 12/15 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válka v Pacifiku: Vysilující boje 2/3 [i] 21:00 Obří plovoucí ropná plošina [i] 21:55 Vážení přátelé, ano ...aneb Hlavně něco nepodělat. [i] 23:45 Šerifská hvězda [i] 01:15 Queer: Maják nad městem [i] 01:45 Příběhy domů: Ženský dům Ve [i] 02:00 Charlie Chaplin [i] 02:25 Zámky na odpis? [i] 02:50 Abeceda komunistických zločinů: Šikana [i] 03:05 Tajemství železnic: Krušnohorským [i] 03:30 Folklorní magazín [i] 03:55 Soláň [i] 04:10 Tichá podpora [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3430 [i] 09:50 Dáma a Král: Diamanty jsou věčné 15 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 23 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Typický svatební úraz 172 [i] 14:05 Odložené případy II: Kdo je tvůj táta? 5 [i] 15:00 Odložené případy II: Přespání 6 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Informátor 3 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3431 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Lidský faktor 36 [i] 21:15 Robinsonův ostrov II 15 [i] 22:10 Smrtonosná zbraň: Do háje s mojí čtvrtí 4 [i] 23:05 Beze stopy: Dopad 1.část 22 [i] 23:55 Odložené případy II: Kdo je tvůj táta? 5 [i] 00:45 Odložené případy II: Přespání 6 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba VII: Informátor 3 [i] 02:10 Krok za krokem V 23 [i] 02:30 Střepiny [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Typický svatební úraz 172 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago V: Prokletý svět 2/2 [i] 06:40 Tlapková patrola 14 [i] 07:25 M*A*S*H 121 [i] 08:15 M*A*S*H 122 [i] 08:55 M*A*S*H 123 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Hra světel [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch V: Člověk nikdy neví 15 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Dva otcové 1/2 [i] 14:30 Komisař Rex IV: Pohřbena zaživa 1 [i] 15:30 Komisař Rex IV: Smrt spolužáka 2 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Karty nelžou 85 [i] 21:30 Jak se staví sen - extra [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex IV: Pohřbena zaživa 1 [i] 01:55 Komisař Rex IV: Smrt spolužáka 2 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Hra světel [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Keď budeš moja 9-10/238 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:25 Varte s nami [i] 11:05 Baby boom [i] 12:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 14:20 Búrlivé víno [i] 16:40 Keď budeš moja 11-12/238 [i] 18:30 Mentalista V. [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 9-10 [i] 22:30 Feriha 47/160 [i] 23:50 Stratená duša V. 1/16 [i] 00:50 Bostonské vraždy V. 12/18 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:40 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 4 [i] 05:50 Zoom In 2 5 [i] 06:00 Zoom In 2 6 [i] 06:10 Durhamští býci [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 7 [i] 11:15 O smyslu života [i] 12:55 Šedá zóna [i] 14:45 Pěst plná hněvu [i] 16:25 Bernie [i] 18:05 Všemocný