TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Kung Fu Panda III. [i] 07:25 Tom a Jerry [i] 07:45 Olsen Twins: Zábavná cesta a sladkých šestnásť [i] 09:30 Let's Dance 5 [i] 12:00 SUPERSTAR [i] 14:15 Ženích na odstrel [i] 16:20 Všetky moje ex [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Útok na Paríž [i] 22:20 Práskač [i] 00:35 Útok na Paríž [i] 03:20 Práskač [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:30 Dimitri [i] 06:35 Veselá farma III [i] 06:40 Kniha džunglí II. [i] 06:55 Prasiatko Peppa II: Dopravná zápcha [i] 07:00 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Veštkyňa 43/52 [i] 07:10 Garfield IV. [i] 07:25 Mickey Mouseov klub II.: Mickeyho užitoční pomocníci [i] 07:50 Sofia Prvá I. 4/25 [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:10 Daj si čas: J.W.GOETHE [i] 09:40 Robin Hood III: Stratená v preklade 3/13 [i] 10:30 Park [i] 11:00 On air [i] 11:35 Posledný krajec [i] 12:05 Svätý Filip Neri 1/2 [i] 13:55 Svätý Filip Neri 2/2 [i] 15:55 Milujem Slovensko [i] 17:55 Fetiše socializmu II.: Oslavy [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Zem spieva [i] 23:50 Svätý Filip Neri 1/2 [i] 01:40 Svätý Filip Neri 2/2 [i] 04:35 Park [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Tempo [i] 05:55 Autosalón [i] 06:45 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Autocvičiská [i] 06:50 Polícia [i] 07:05 Cesta na MS vo futbale [i] 07:30 Cesta na MS vo futbale [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Božie domy s Vandalom [i] 09:05 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Hrebeňom Javorníkov 2 [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Alkohol - metla ľudstva [i] 10:25 Generácia [i] 10:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 VaT [i] 11:50 Nové technológie: Gemini [i] 12:15 Krasokorčuľovanie - MS 2018 [i] 14:15 Magazín Ligy majstrov [i] 14:50 Biatlon - SP [i] 16:15 Kvarteto [i] 16:40 Európa v obrazoch [i] 17:10 Radosť zo života: Zora Kolínska [i] 17:45 Radosť zo života: Ivan Krajíček [i] 18:15 Slovenské hrady objektívom: Hrad Červený kameň objektívom Jeny Šimkovej [i] 18:30 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Veselá farma III [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Prázdniny [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Alica v krajine zázrakov [i] 19:25 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:55 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:05 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker [i] 20:10 Príbehy tatranských štítov I. - Súboj velikánov [i] 20:45 Krasokorčuľovanie - MS 2018 [i] 21:45 GEN.sk: Hilda Múdra [i] 22:00 Most II. 1/10 [i] 22:55 Most II. 2/10 [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:35 Timon a Pumbaa II. 19 [i] 08:05 Prechádzky s dinosaurami [i] 09:45 NAŠI III. 12 [i] 10:20 Dovidenia, stará mama! 3,4 [i] 11:40 DVOJIČKY 6 [i] 12:25 SUPER KARAOKE [i] 13:05 KDE SA DVAJA BIJÚ: ... [i] 14:25 ZLATKO [i] 15:50 Jumper [i] 17:45 PRÁZDNINY II. 9 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Falošní poliši [i] 23:00 Nezastaviteľný mu: ž [i] 01:05 Bláznivá olympiáda [i] 04:10 KRIMI 04:30 NAŠI III. 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Prvé oddelenie [i] 05:55 PANELÁK XII. 7 [i] 06:50 Najkrajšie bývanie III. 8 [i] 08:05 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:00 NA CHALUPE [i] 10:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:25 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles X. - PREMIÉRA 5,6 [i] 13:35 Bláznivá olympiáda [i] 15:35 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 17:15 Už ani slovo! [i] 19:15 KINOSÁLA [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli 10 [i] 20:35 Zlodejka kníh [i] 23:20 Za sklom 7,8/8 [i] 02:00 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 04:10 Zóna smrti [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Pomsta I. 7 [i] 08:25 Pomsta I. 8 [i] 09:40 Království II. 4 [i] 10:35 Království II. 5 [i] 11:30 Medium Iv. 2 [i] 12:25 Medium Iv. 3 [i] 13:20 Havaj 5-0 Iv. 6 [i] 14:20 Havaj 5-0 Iv. 7 [i] 15:20 Vzpomínky III. 1 [i] 16:15 Vzpomínky III. 2 [i] 17:10 Medium Iv. 2 [i] 18:05 Medium Iv. 3 [i] 19:00 Jak prosté V. 24 [i] 20:00 Profil zločinu I. 2 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 23 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba XI. 3 [i] 23:45 Medium Iv. 3 [i] 00:40 Medium Iv. 3 [i] 01:35 Pomsta I. 7 [i] 02:25 Pomsta I. 8 [i] 03:25 Totalcar Iv. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (2. Řada): Unášeni mořem 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 06:30 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Mongolsko: Altajské hory 3 [i] 07:30 Dvojí přežití (4. Řada): Mayský chaos 7 [i] 08:30 Dvojí přežití (4. Řada): Na pokraji 8 [i] 09:30 Jak se to dělá (8. Řada): Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry 12 [i] 10:00 Lovci odpadu (9. Řada) 7 [i] 11:00 Jak to dělají? (14. Řada): Železná ruda, bazény s vlnami, lustry 7 [i] 11:30 Jak to dělají? (14. Řada): Nože na ústřice, osvětlení stadionů, diamanty 8 [i] 12:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): Závodní Dodge Dart z roku 1967 - 1. část 23 [i] 13:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): Závod v Dodge Dart 1967 - 2. část 24 [i] 14:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 4 [i] 15:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Vítejte v The Doghouse 2 [i] 16:00 Zotavovna podniků (1. Řada): Slop Shop 8 [i] 17:00 Australská železnice (2. Řada) 8 [i] 18:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? vlak s cukrovou třtinou 2 [i] 19:00 Aljašská železnice (3. Řada): Ledová záchrana 6 [i] 20:00 Australská železnice (2. Řada) 8 [i] 21:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 3 [i] 22:00 Vražedná pole (1. Řada): Tělo v bažině 1 [i] 23:00 Záchranářské práce (1. Řada) 6 [i] 00:00 Záhadná Země (3. Řada): Stonehenge Svaté země 1 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Našli jsme let 370? 2 [i] 03:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 3 [i] 04:00 Rození obchodníci (9. Řada): BMW Isetta 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 O chytrém šachovi [i] 08:10 Gejzír [i] 08:40 Otec Brown VI: Pomsta kavky 2/10 [i] 09:30 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Prsten a řetěz [i] 14:20 O chytré Marině [i] 14:50 Dědeček automobil [i] 16:25 Kanadská noc [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Ceny Thálie 2017 [i] 21:40 Sestřičky [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:10 Columbo [i] 00:45 Manéž Bolka Polívky [i] 03:15 Sama doma [i] 04:45 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Po stopách třetího odboje: Tři za jednoho 11/16 [i] 05:30 Zašlapané projekty: Pohřbená dálnice [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Mikulášovy patálie II [i] 07:05 Garfieldova show IV [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Folklorika: Tři mušketýři [i] 09:25 Rudí prezidenti: Poslušný generál - Ludvík Svoboda 4/5 [i] 10:20 Letecké katastrofy: Prudký náklon [i] 11:05 Válka v Pacifiku: Japonský vabank 1/3 [i] 11:55 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy III. 3/3 [i] 12:50 Krasobruslení: MS 2018 Itálie [i] 14:25 Mírně skryté krásy Albánie [i] 14:45 Na vlastní nohy: Ostrov pokladů 8/8 [i] 15:10 Dokonalé zvířecí smysly: Čich 3/3 [i] 16:05 Kamera na cestách: Nový Zéland, země hýřící barvami [i] 17:00 Krasobruslení: MS 2018 Itálie [i] 19:00 Sousedé [i] 19:30 Zašlapané projekty: Pohřbená dálnice [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Jméno růže [i] 22:15 Kundun [i] 00:25 Černé zrcadlo II: Medvídek Waldo 3/3 [i] 01:10 Batesův motel IV: Trezor 6/10 [i] 01:50 Válečné nevěsty [i] 03:45 Uchem jehly [i] 04:10 Velikonoce na Horácku [i] 04:35 Po stopách starých rabínů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Lišákoviny [i] 06:30 Oggy a Škodíci VI 21, 22 [i] 06:50 Kačeří příběhy 93, 94 [i] 07:35 Lví hlídka 20 [i] 07:55 Brémští muzikanti [i] 09:00 SuperStar [i] 10:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:30 Tipy ptáka Loskutáka [i] 13:45 Víkend [i] 14:45 Záchranáři [i] 17:30 Souboj Titánů [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 22:10 Thor [i] 00:20 Stealth: Přísně tajná mise [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:25 Brémští muzikanti [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago V: Nebezpečná hrobka 8 [i] 06:55 Tlapková patrola: Tlapky a Rabl/Tlapky zachraňují mrože 12 [i] 07:30 Jen počkej, zajíci! [i] 07:55 M*A*S*H 119 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:35 Prima Partička [i] 10:35 Máme rádi Česko [i] 12:15 Policajti z centra: Než řekneš švec 1 [i] 13:30 Ano, šéfe! [i] 14:35 Vraždy v Midsomeru IX: Andělský chór [i] 16:50 Líbánky [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda III: Odpuštění 8 [i] 21:30 Smrtící zbraň [i] 23:35 Mizerové 2 [i] 02:45 Vraždy v Midsomeru IX: Andělský chór [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smotánka [i] 06:20 Inga Lindströmová: Víkend v Söderholme [i] 08:25 Reflex [i] 09:15 Varte s nami [i] 09:55 Baby boom [i] 11:10 Extrémne premeny: Tínedžeri [i] 13:20 Bostonské vraždy V. 17-18/18 [i] 15:00 Katie Ffordová: Odvrátená strana lásky [i] 17:00 Gorily v hmle: Príbeh Dian Fosseyovej [i] 20:00 Inga Lindströmová: Dom pri jazere [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Prameň mladosti [i] 00:05 Príťažlivosť sŕdc [i] 01:55 Gorily v hmle: Príbeh Dian Fosseyovej [i] 04:55 Bostonské vraždy V. 18/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 24 [i] 06:10 Zoom In 2 25 [i] 06:20 Pěst plná hněvu [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 11:35 Zoom In 2 26 [i] 11:45 Děkujeme, že kouříte [i] 13:20 Casper [i] 15:00 Žralok v Benátkách [i] 16:35 Všemocný [i] 18:20 Hrdinové a zbabělci [i] 19:50 Muž ve stínu [i] 22:00 Zločin je extrémní sport [i] 23:25 Zack a Miri točí porno [i] 01:05 Bratři Warnerové [i] 03:00 Žralok v Benátkách [i] 04:25 Coca-Cola Kid [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 06:30 Cyklistika [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 11:45 Severská kombinace [i] 13:00 Biatlon [i] 13:45 Severská kombinace [i] 14:45 Biatlon [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 18:30 Biatlon [i] 19:00 Motorky [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Snooker [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Jezdectví [i] 01:00 Rally [i] 01:30 Motorky [i] 02:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:00 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Horský národ 1 1 [i] 06:00 Nekrásnější pláže světa 1 3 [i] 07:00 Velkolepé konstrukce 1: Velké zbraně 4 [i] 08:00 Příběh života 1: Námluvy 5 [i] 09:00 Himaláje [i] 10:00 Špióni v divočině 1 1