TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 12:50 Mentalista [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Milenky [i] 21:40 Dokonalé alibi [i] 23:20 Mentalista [i] 01:15 Škorpión II. 13/25 [i] 02:00 Krvavý šport [i] 03:30 Dokonalé alibi [i] 04:45 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Možnosti ostrova [i] 09:05 Druhá šanca: V zákulisí 6/13 [i] 10:00 Nash Bridges: Lož má krátke nohy 81 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Lekári z ostrovov 4/13 [i] 15:10 Test magazín: Toaletný papier [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Pozitívna geometria [i] 16:55 Druhá šanca: Veľké malé klamstvá 7/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Thelma & Louise [i] 00:45 Neskoro večer [i] 01:35 Thelma & Louise [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:10 Veselá farma III [i] 07:15 Chlapec a pes: Za teba sa postavím proti celému svetu [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Farby dúhy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Rómsky magazín [i] 09:55 Rozvedená [i] 11:00 Populárne melódie [i] 11:35 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 11:45 O mestečku za hradbami: Kamarát z lesa [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Kukuričný smajlichrum [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 V objatí paragrafov [i] 13:00 Ars librorum [i] 13:25 Hollywood vo vojne: Tvárou v tvár diktátorom [i] 14:20 Kinorama [i] 14:35 Biatlon - SP [i] 14:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Televíkend [i] 17:10 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Banská Štiavnica [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Radosť zo života: Ondrej Nepela [i] 18:30 Večerníček: Lienka Anulienka [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Veselá farma III [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Farby dúhy [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Alica v krajine zázrakov [i] 19:25 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Krasokorčuľovanie - MS 2018 [i] 22:30 Trochu inak s Adelou [i] 23:30 Hrana Rockument [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:15 RANNÉ NOVINY 08:10 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:40 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 NAŠI II. 19 [i] 13:30 POLICAJTI V AKCII [i] 15:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY II. 10/10 [i] 21:55 VEĽKÝ BALÍK [i] 22:50 Wolverine [i] 01:30 Posadnutý sexom [i] 03:20 KRIMI 03:45 NOVINY TV JOJ 04:25 POLICAJTI V AKCII [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 PANELÁK XII. 6 [i] 06:05 Vyvolení - Dom snov 13 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 8 [i] 09:45 Prison Break: Útek z väzenia 2 [i] 11:00 Prvé oddelenie [i] 11:30 PÁLI VÁM TO [i] 12:30 Vyvolení - Dom snov 14 [i] 13:30 Profesionáli 8 [i] 14:25 Simpsonovci XV. 13 [i] 14:55 PANELÁK XII. 7 [i] 16:05 Ninja Factor II. 53,54 [i] 17:05 Simpsonovci XV. 14 [i] 17:30 Kosti VI. 12,13 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli 9 [i] 20:35 2 Bobule [i] 22:40 Za sklom 5,6 [i] 01:15 Ninja Factor II. 53 [i] 01:45 Prison Break: Útek z väzenia 2 [i] 02:30 Profesionáli 9 [i] 03:10 Posadnutý sexom [i] 04:40 Vyvolení - Dom snov 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Totalcar Iv. 4 [i] 07:35 Vlčí mládě IV. 17 [i] 08:30 Prozíravost Iii. 8 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 10:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 9 [i] 11:25 Vlčí mládě IV. 17 [i] 12:20 Prozíravost Iii. 8 [i] 13:20 Tým Škorpion II. 23 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 9 [i] 16:15 Vlčí mládě IV. 18 [i] 17:10 Prozíravost Iii. 9 [i] 18:10 Tým Škorpion II. 24 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 21:00 Medium Iv. 5 [i] 21:55 Medium Iv. 6 [i] 22:50 Myšlenky zločince XI. 20 [i] 23:45 Zlato I. 6 [i] 00:50 Policajtka barbie II. 7 [i] 01:55 Policajtka barbie II. 8 [i] 02:50 Tým Škorpion II. 24 [i] 03:30 Totalcar Iv. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (2. Řada): Zamrzlé pláně 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Ruské panenky/aloe vera/vlajky 17 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (1. Řada): Chevy Fleetmaster rok 1948 7 [i] 07:30 Jak se to dělá (2. Řada): Kartáče, tabule, uzený losos a zipy 4 [i] 08:00 Jak se to dělá (9. Řada): Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince 4 [i] 08:30 Jak to dělají? (14. Řada) 20 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Lewes 3 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 20 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 8 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): Datsun 240Z ? Kalifornie 6 [i] 12:00 Dvojí přežití (6. Řada): Bulharský blizard 4 [i] 13:00 Australská železnice (1. Řada) 6 [i] 14:00 Australská železnice (1. Řada) 7 [i] 15:00 Australská železnice (1. Řada) 8 [i] 16:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Tichá města 1 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Vítězná bitva 23 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Externí pevné disky, mražené krevety, thajské rýžové krabičky, papírové ubrousky 4 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada) 18 [i] 19:00 Rození obchodníci (12. Řada): Volkswagen 181 Thing 7 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 5 [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Hon na medvěda černého 13 [i] 22:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy (1. Řada) 3 [i] 23:00 Záhadná Země (4. Řada): Draculova mohyla 1 [i] 00:00 Aljašská železnice (2. Řada): Horské nebezpečí 2 [i] 01:00 Berte to jako varování (2. Řada): Nejlepší hity II 14 [i] 02:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 5 [i] 03:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Hon na medvěda černého 13 [i] 04:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy (1. Řada) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Náhlá smrt [i] 09:45 Doktor Martin [i] 10:35 Nohejbal [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 To je šoubyznys [i] 15:35 Neobyčejné životy [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Pamlsek 29/39 [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Hej mistře basů [i] 23:45 Případy detektiva Murdocha X [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Objektiv [i] 01:30 Tuňák je prostě tuňák [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Sváteční slovo kazatele Evangelické církve metodistické Petra Vaďury [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Divoká Čína: Srdce draka [i] 09:50 Zahrada Buckinghamského paláce [i] 10:45 Království divočiny: Arktida, rok v zamrzlé divočině [i] 11:10 Chcete mě? [i] 11:40 GEN - Galerie elity národa [i] 11:55 Proces H - den šestý 6/10 [i] 12:50 Rozluštěné poklady: Kopí osudu [i] 13:35 Kouzlo Afriky: Za lachtany na Cape [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Krasobruslení: MS 2018 Itálie [i] 16:25 Postřehy odjinud [i] 16:30 Zeměpis světa: Tajemný svět mangrove [i] 16:50 Zeměpis světa: Korálové útesy [i] 17:10 Sousedé [i] 17:35 Podtrženo, sečteno! 11/13 [i] 17:50 S kuchařem kolem světa: Madagaskar [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Příběhy domů: Společně si odpočinout [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy III. 3/3 [i] 20:55 Rudí prezidenti: Poslušný generál - Ludvík Svoboda 4/5 [i] 21:55 Gomora II 9,10/12 [i] 23:30 Silkwoodová [i] 01:35 Trabantem Jižní Amerikou 4/12 [i] 02:05 52 dní na útěku [i] 02:30 Květiny kolem nás [i] 02:55 Parkování [i] 03:20 Velikonoce v Míkovicích [i] 03:45 Ta naša kapela [i] 04:10 Žijeme s vírou [i] 04:35 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3429 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Budeme se usmívat 802 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem V 22 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Do smrti dobrý 171 [i] 14:05 Odložené případy II: Daniela 3 [i] 15:00 Odložené případy II: Barák 4 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Znovushledání [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3430 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Krycí jméno U.N.C.L.E. [i] 22:30 Pád Londýna [i] 00:25 Odložené případy II: Daniela 3 [i] 01:10 Odložené případy II: Barák 4 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VII: Znovushledání [i] 02:35 Kolotoč [i] 03:00 Krok za krokem V 22 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Do smrti dobrý 171 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago V: Podraz 7 [i] 06:40 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují Vánoce 11 [i] 07:25 M*A*S*H 118 [i] 08:15 M*A*S*H 119 [i] 08:55 M*A*S*H 120 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Konec jednoho léta [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch V: Bouřlivá doba 2/2 [i] 13:25 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Návrat domů 2/2 [i] 14:25 Komisař Rex III: Vražda na jídelníčku 11 [i] 15:30 Komisař Rex III: Krvavé růže 12 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 1890: Krysa 12 [i] 21:50 Mizerové 2 [i] 00:50 Policie v akci [i] 01:50 Komisař Rex III: Vražda na jídelníčku 11 [i] 02:50 Komisař Rex III: Krvavé růže 12 [i] 03:55 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Návrat domů 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Esmeralda 137/137 [i] 06:20 Keď budeš moja 7-8/238 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:20 Varte s nami [i] 11:00 Nikdy ťa neopustím 7-8 [i] 13:20 Feriha 46/160 [i] 14:35 Búrlivé víno [i] 16:40 Keď budeš moja 9-10/238 [i] 18:30 Mentalista [i] 20:20 Sladká výzva [i] 20:30 Príťažlivosť sŕdc [i] 22:20 Nesmrteľný 21-22/22 [i] 00:15 Bostonské vraždy V. 11/18 [i] 01:10 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:30 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 06:35 Šachový turnaj [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 6 [i] 12:00 Zoom In 2 23 [i] 12:10 Velký Buck Howard [i] 13:45 Solaris [i] 15:25 Hlubiny Loch Ness [i] 17:05 Taxi: Taxi [i] 18:40 Schindlerův seznam [i] 22:00 Hrdinové a zbabělci [i] 23:30 Skrytá agenda [i] 01:10 Dobré manželství [i] 02:45 Plamen lásky [i] 04:40 Večeře s April [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 10:45 Biatlon [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Biatlon [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 16:45 Biatlon [i] 17:45 Cyklistika [i] 18:45 Cyklistika [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Snooker [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Krasobruslení [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:00