TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Najväčší víťaz [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista V. [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 23:50 Mentalista V. [i] 01:40 Škorpión II. 12/25 [i] 02:20 Najväčší víťaz [i] 03:30 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Obecná zeleň [i] 09:05 Druhá šanca: Lepšie už bolo 5/13 [i] 10:00 Nash Bridges: Zámena 80 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Lekári z ostrovov 3/13 [i] 15:10 HiSTORY [i] 15:15 Jazdi hlavou: Zvyškový alkohol [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Možnosti ostrova [i] 16:55 Druhá šanca: V zákulisí 6/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:30 Neposlušná [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Rodičovská nočná mora 22/23 [i] 23:50 Nash Bridges: Zámena 80 [i] 00:35 Lekári z ostrovov 3/13 [i] 01:20 Neposlušná [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Bob a Bobek na cestách [i] 07:10 Veselá farma III [i] 07:15 Chlapec a pes: Smutná lavička [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Mama ma má [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Maďarský magazín [i] 09:55 Tajomstvo alchymistu Storitza [i] 11:15 Vyšná Slaná [i] 11:35 Obedníček: Lienka Anulienka [i] 11:40 O mestečku za hradbami: Koniec lúpežníkov v Trnave [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlirybky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Slovenské hrady objektívom: Hrad Devín objektívom Jakuba Klima [i] 12:40 Karpatský miestopis: Viniansky hrad [i] 12:45 Príbehy spod Karpát: Čarodejník z Vinného [i] 13:25 Špión v divočine: Priateľstvo 3/4 [i] 14:30 Umenie [i] 15:05 Jeden deň: Voda [i] 15:35 Rómsky magazín [i] 16:00 Tempo [i] 16:20 Národnostné správy [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:30 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:35 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:45 Krasokorčuľovanie - MS 2018 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 SK DEJINY: Príbeh Slovenska 1948 - Nepriatelia komunistického režimu [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Hollywood vo vojne: Tvárou v tvár diktátorom [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Národnostné správy [i] 01:50 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 RANNÉ NOVINY 07:55 SÚDNA SIEŇ [i] 09:10 POLICAJTI V AKCII [i] 10:30 Slovensko - Spojené arabské emiráty - PREMIÉRA [i] 12:20 NOVINY O 12:00 12:50 NAŠI II. 18 [i] 13:30 POLICAJTI V AKCII [i] 14:35 POLICAJTI V AKCII [i] 15:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 SEDEM [i] 22:40 SILNÉ REČI [i] 23:25 KOLABS 11 [i] 23:55 Spravodlivosť v krvi VI. 2 [i] 00:55 Za sklom 8/8 [i] 02:25 NOVINY TV JOJ 03:10 POLICAJTI V AKCII [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 PANELÁK XII. 5 [i] 06:05 Vyvolení - Dom snov 12 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 7 [i] 09:45 Prison Break: Útek z väzenia 1/22 [i] 11:00 Prvé oddelenie [i] 11:30 PÁLI VÁM TO [i] 12:30 Vyvolení - Dom snov 13 [i] 13:30 Profesionáli 7 [i] 14:25 Simpsonovci XV. 12 [i] 14:55 PANELÁK XII. 6 [i] 16:00 Ninja Factor II. 51,52 [i] 17:00 Simpsonovci XV. 13 [i] 17:30 Kosti VI. 10,11 [i] 19:25 TIPOS INFO 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli 8 [i] 20:35 Jumper [i] 22:25 Vikingovia III. 5 [i] 23:25 Nebezpečné lety II. 1/10 [i] 00:25 Ninja Factor II. 51,52 [i] 01:25 Prison Break: Útek z väzenia 1/22 [i] 02:15 Profesionáli 8 [i] 03:00 Vikingovia III. 5 [i] 03:40 Nebezpečné lety II. 1/10 [i] 04:30 Spravodlivosť v krvi VI: . 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Totalcar Iv. 3 [i] 07:35 Vlčí mládě IV. 16 [i] 08:30 Prozíravost Iii. 7 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 11:20 Vlčí mládě IV. 16 [i] 12:15 Prozíravost Iii. 7 [i] 13:10 Tým Škorpion II. 22 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 16:10 Vlčí mládě IV. 17 [i] 17:05 Prozíravost Iii. 8 [i] 18:05 Tým Škorpion II. 23 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 9 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 23 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 3 [i] 22:50 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 23 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba XI. 3 [i] 01:35 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 02:20 Medium Iv. 2 [i] 03:05 Tým Škorpion II. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (2. Řada): Pohřbeni zaživa 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Kuličková ložiska/inkoust pro karikaturisty/protézy oka 16 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (1. Řada): Monstrózní Ford 6 [i] 07:30 Jak se to dělá (2. Řada): Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko 3 [i] 08:00 Jak se to dělá (9. Řada): Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky 3 [i] 08:30 Jak to dělají? (14. Řada) 19 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Preston 2 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 19 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 7 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): AMC Pacer ? Kalifornie 5 [i] 12:00 Dvojí přežití (6. Řada): Pobřeží komárů 3 [i] 13:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Zmáčení 27 [i] 14:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Z popela 23 [i] 15:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Ledový 24 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Ztracené pouštní město 12 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Zvláštní aukce pro ranní ptáčata 22 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Krajky, repliky starožitných rámů, hlavy kol, jak se pěstují orchideje 3 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada) 17 [i] 19:00 Rození obchodníci (12. Řada): Datsun 240Z ? Kalifornie 6 [i] 20:00 Bořiči mýtů (11. Řada): Kanón v komíně 2 [i] 21:00 Záchranářské práce (2. Řada) 6 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Pátrání po hradu krále Artuše 6 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 5 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Šílené vynálezy 9 [i] 01:00 Berte to jako varování (2. Řada): Hrdinové a šprýmaři 13 [i] 02:00 Bořiči mýtů (11. Řada): Kanón v komíně 2 [i] 03:00 Záchranářské práce (2. Řada) 6 [i] 04:00 Zničená minulost (2. Řada): Pátrání po hradu krále Artuše 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Ostří hoši neumírají [i] 09:45 Žhářka [i] 10:00 F. . Věk 11/13 [i] 10:50 Neobyčejné životy [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Nohejbal [i] 14:15 Sešlost [i] 15:05 Doktor Martin [i] 15:55 To je vražda, napsala: Náhlá smrt [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha X [i] 23:10 Taggart [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:30 Otisky doby: Důchod, konec pohádky mládí [i] 01:25 Toulavá kamera [i] 02:00 Barokní Holešov a Buchlovice [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Sváteční slovo kazatele Evangelické církve metodistické Petra Vaďury [i] 04:55 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Ochránce [i] 05:30 Příběhy domů: Společně si odpočinout [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Podtrženo, sečteno! 10/13 [i] 09:10 S kuchařem kolem světa: Vietnam [i] 10:05 Nové objevy ve starém Egyptě: Zapomenutá velkoměsta 6/6 [i] 11:00 Letadla, která změnila svět: Airbus A380 3/3 [i] 11:45 Po stopách třetího odboje: Tři za jednoho 11/16 [i] 12:15 Postřehy odjinud [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:45 Chcete je? [i] 12:55 Bohové a proroci: Islám ve světě 12/15 [i] 13:20 Parta Maraton: Těžké začátky 2/8 [i] 14:10 Krasobruslení: MS 2018 Itálie [i] 15:55 Deset století architektury: Pardubice, Pernštejnové - stavebníci [i] 16:10 Návraty k divočině: Velká Fatra 8/13 [i] 16:35 Rozluštěné poklady: Černovousův koráb [i] 17:25 Dokonalé zvířecí smysly: Sluch 2/3 [i] 18:15 Na cestě po Kongo-Brazzaville [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Zeměpis světa: Korálové útesy [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoká Čína: Srdce draka [i] 20:55 Cestománie [i] 21:30 Trabantem Jižní Amerikou 4/12 [i] 22:00 Já, Olga Hepnarová [i] 23:40 Queer: Maják nad městem [i] 00:05 Stopy, fakta, tajemství: Ďáblův švagr [i] 00:35 Sestřička Jackie VII: Krátce se pomodlím 12/12 [i] 01:05 Folklorika: Fénix jménem Libušín [i] 01:30 Náš venkov: Otužilá Maruna [i] 02:00 Rodina na dobu určitou [i] 02:25 Voda [i] 02:45 Řecké Velikonoce [i] 03:05 Lidé z Javorníka [i] 03:35 Na moll aneb Písničky od Bolka [i] 04:10 Případ pro ombudsmana [i] 04:30 Uchem jehly [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3428 [i] 09:45 Výměna manželek X [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 21 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Volám SOS 170 [i] 14:05 Odložené případy II: Nebezpečná čtvrť 1 [i] 15:00 Odložené případy II: Děvčata z továrny 2 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Pravidla či následky [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3429 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Budeme se usmívat 802 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 XXX: Nová dimenze [i] 00:05 Odložené případy II: Nebezpečná čtvrť 1 [i] 00:55 Odložené případy II: Děvčata z továrny 2 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VII: Pravidla či následky [i] 02:25 Prásk [i] 03:00 Krok za krokem V 21 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Volám SOS 170 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago V: Království přichází 6 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky a duch piráta 10 [i] 07:20 M*A*S*H 116 [i] 08:10 M*A*S*H 117 [i] 08:50 M*A*S*H 118 [i] 09:20 Rosamunde Pilcher: Bouřlivé setkání [i] 11:20 Jake a tlusťoch V: Bouřlivá doba 1/2 [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:25 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Návrat domů 1/2 [i] 13:25 Komisař Rex III: Proč zemřel Romeo 9 [i] 14:25 Komisař Rex III: Anděl se čtyřmi tlapkami 10 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Změny a záměny 88 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 00:00 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex III: Proč zemřel Romeo 9 [i] 01:55 Komisař Rex III: Anděl se čtyřmi tlapkami 10 [i] 04:00 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Návrat domů 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Esmeralda 136/137 [i] 06:25 Keď budeš moja 5-6/238 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:20 Varte s nami [i] 11:00 Nikdy ťa neopustím 5-6 [i] 13:30