TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:40 Oteckovia [i] 10:45 Susedské prípady [i] 11:45 Rodinné prípady [i] 12:45 Mentalista V. [i] 14:45 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Najväčší víťaz [i] 22:00 Dobre vedieť! [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 Mentalista V. [i] 01:55 Škorpión II. 10/25 [i] 02:35 Hviezdna párty [i] 03:25 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Obrátené oblúky [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Nash Bridges: Bozk na rozlúčku 78 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Lekári z ostrovov 1/13 [i] 15:10 HiSTORY [i] 15:15 Jazdi hlavou: Mobil [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Púšť plná príležitostí [i] 16:55 Druhá šanca: 007 4/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Anna Kareninová 3/8 [i] 21:10 Anna Kareninová 4/8 [i] 21:55 Uver mi 1/4 [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Prekrútená spravodlivosť 21/23 [i] 23:35 Nash Bridges: Bozk na rozlúčku 78 [i] 00:20 Lekári z ostrovov 1/13 [i] 01:05 Anna Kareninová 3/8 [i] 01:45 Anna Kareninová 4/8 [i] 02:30 Slovensko v obrazoch [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlatá brána [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Chlapec a pes: Krutosť [i] 07:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Sen o vílach [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Národnostný magazín: Český magazín [i] 09:55 Zločin 1/2 [i] 10:55 Šariš [i] 11:35 Obedníček: Sarka a Farka [i] 11:45 O mestečku za hradbami: Ako sa ucho odtrhlo [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Paleo smajlichuťovka [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Malé Karpaty [i] 12:40 Človek uprostred: Etuda pre dve ruky [i] 12:55 D ako divadlo, T ako Trnava [i] 13:30 Tlmočník [i] 14:30 VaT [i] 15:00 Mojich sedem divov: Jiří Grygar [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Halali [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:30 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:35 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 21:00 Svet Franka Gehryho [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom [i] 23:45 Hollywood vo vojne: Zjednotení pod zástavou [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 RANNÉ NOVINY 08:10 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:40 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 NAŠI II. 16 [i] 13:25 POLICAJTI V AKCII [i] 14:30 POLICAJTI V AKCII [i] 15:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 ŠPORT 20:35 SEMAFOR [i] 21:55 VLCI [i] 23:00 Aféry II. 6 [i] 23:55 Vražedné Miami II. 22/22 [i] 00:55 Za sklom 6 [i] 02:25 NOVINY TV JOJ 03:10 POLICAJTI V AKCII [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 06:00 Vyvolení - Dom snov 10 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 5 [i] 09:45 Motív III. 12 [i] 11:00 Prvé oddelenie [i] 11:30 PÁLI VÁM TO [i] 12:30 Vyvolení - Dom snov 11 [i] 13:30 Profesionáli 5 [i] 14:25 Simpsonovci XV. 10 [i] 14:55 PANELÁK XII. 4 [i] 16:05 Ninja Factor II. 47,48 [i] 17:05 Simpsonovci XV. 11 [i] 17:30 Kosti VI. 6,7 [i] 19:30 TIPOS INFO 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli 6 [i] 20:35 Nabúchaná [i] 23:20 Čierne vlajky III. 3 [i] 00:35 Nebezpečné lety 8/8 [i] 01:35 Ninja Factor II. 47,48 [i] 02:25 Motív III. 12 [i] 03:10 Profesionáli 6 [i] 03:45 Čierne vlajky III. 3 [i] 04:40 Nebezpečné lety 8/8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Totalcar Iv. 1 [i] 07:35 Vlčí mládě IV. 14 [i] 08:30 Prozíravost Iii. 5 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 11:25 Vlčí mládě IV. 14 [i] 12:20 Prozíravost Iii. 5 [i] 13:20 Tým Škorpion II. 20 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 16:15 Vlčí mládě IV. 15 [i] 17:10 Prozíravost Iii. 6 [i] 18:10 Tým Škorpion II. 21 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 4 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 5 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 9 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 10 [i] 22:50 S.W.A.T. I. 7 [i] 23:45 Hannibal III. 1 [i] 00:40 Nezvěstná I. 7 [i] 01:35 Nezvěstná I. 8 [i] 02:20 Hannibal III. 1 [i] 03:05 Tým Škorpion II. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (2. Řada): Ošetření rány 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Mramor/Mahjong/nouzové nafukovací skluzavky 14 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (1. Řada): Dvě problematické Galaxie 4 [i] 07:30 Jak se to dělá (2. Řada): Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy 1 [i] 08:00 Jak se to dělá (9. Řada): Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy 1 [i] 08:30 Jak to dělají? (14. Řada) 17 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 10 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 17 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 5 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): MGA - Kalifornie 3 [i] 12:00 Dvojí přežití (6. Řada): Omráčeni sněhem 1 [i] 13:00 Zlatá horečka (7. Řada): Parker proti Rickovi 14 [i] 14:00 Zlatá horečka (7. Řada): Ztráta rypadla 15 [i] 15:00 Zlatá horečka (7. Řada): Dvojí problém 16 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Poklad terakotové armády 10 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Viva Las Vegas 20 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 3 [i] 18:00 Jak se to dělá (21. Řada): Gumové rukavice, sošky z mýdla, skříňky v letadlech, brzdové zámky na motorky 1 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada) 15 [i] 19:00 Rození obchodníci (12. Řada): BMW 2002tii ? Kalifornie 4 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada): 9milionová sezona 1 [i] 21:00 Australská železnice (2. Řada) 8 [i] 22:00 Demoliční expert (1. Řada): Svatý grál 5 [i] 22:30 Demoliční expert (1. Řada): Apokalypsa 6 [i] 23:00 Záchranářské práce (2. Řada) 4 [i] 00:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 1 [i] 01:00 Berte to jako varování (2. Řada): Vědci z dvorků 11 [i] 02:00 Zlatá horečka (8. Řada): 9milionová sezona 1 [i] 03:00 Australská železnice (2. Řada) 8 [i] 04:00 Zničená minulost (2. Řada): Poklad terakotové armády 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Má láska je za velkou louží [i] 09:50 Velká holka [i] 10:40 Upír ve věžáku [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Žhářka [i] 14:15 Zpráva o sešlosti [i] 15:10 Doktor Martin [i] 15:55 To je vražda, napsala: Namaluj mi vraždu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 21:00 Ceny Anděl 2017 [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:25 Ani málo, ani moc... [i] 00:05 Taggart [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Zeměpis světa: Rybáři z písečných přesypů [i] 05:20 Zeměpis světa: Tropy [i] 05:40 Podtrženo, sečteno! 10/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy III. 2/3 [i] 09:50 Dokonalé zvířecí smysly: Sluch 2/3 [i] 10:40 Království divočiny: Arktida, rok v zamrzlé divočině [i] 11:15 Podvedení psi [i] 11:45 Nedej se [i] 12:35 Chcete je? [i] 12:45 Trabantem Jižní Amerikou 3/12 [i] 13:10 Stopy, fakta, tajemství: Ďáblův švagr [i] 13:40 Svět podle Pernštejnů [i] 14:35 S kuchařem kolem světa: Vietnam [i] 15:30 Šamani odcházejí [i] 16:30 Proces H - den šestý 6/10 [i] 17:20 Rudí prezidenti: Těžkosti Antonína Novotného 3/5 [i] 18:15 Na vlastní nohy: Dokonalý svět 7/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:20 Zeměpis světa: Tajemný svět mangrove [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Das Reich: Hitlerova divize smrti ve Francii: Esesáci vraždící civilisty ve 2/2 [i] 20:55 Válečné nevěsty [i] 21:50 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! 7/13 [i] 22:40 Letecké katastrofy: Přílišné soustředění [i] 23:25 Exkurze aneb Historie současnosti [i] 00:50 Černé zrcadlo II: Lovná zvěř 2/3 [i] 01:35 Světlo [i] 01:50 Experiment Z [i] 02:20 Sportoviště [i] 02:40 Život v hlíně [i] 03:00 Velikonoce [i] 03:15 Mistři obuvníci [i] 03:35 Na moll aneb Písničky od Bolka [i] 04:15 Společný výslech: Dominik Duka a [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3426 [i] 09:55 Specialisté: Policistka 35 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 19 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Mně lhát nemusíš 168 [i] 14:05 Odložené případy: Dravec 20 [i] 15:00 Odložené případy: Mateřský instinkt 21 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Vždy věrný [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3427 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Volaný účastník je nedostupný 801 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Smrtonosná zbraň: Jako ryba a stejk 2 [i] 23:35 Beze stopy 20 [i] 00:25 Odložené případy: Dravec 20 [i] 01:15 Odložené případy: Mateřský instinkt 21 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Vždy věrný [i] 02:55 Krok za krokem V 19 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Mně lhát nemusíš 168 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago V: Chrám na strašidelném vrchu 4 [i] 06:40 Tlapková patrola: Servisní tým tlapek/Tlapky bojují s ohněm 8 [i] 07:25 M*A*S*H 112 [i] 08:15 M*A*S*H 113 [i] 08:55 M*A*S*H 114 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Jarní vánice [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch V: Protože tě miluji 11 [i] 13:25 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Samota 2/2 [i] 14:25 Komisař Rex III: Annino tajemství 5 [i] 15:30 Komisař Rex III: Vrah panenek 6 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Nechuť, pachuť a chuť 87 [i] 21:35 Policajti z centra: Než řekneš švec 1 [i] 22:50 TOP STAR magazín [i] 23:45 Policie v akci [i] 00:45 Komisař Rex III: Annino tajemství 5 [i] 01:45 Komisař Rex III: Vrah panenek 6 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Jarní vánice [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Esmeralda 134/137 [i] 06:20 Keď budeš moja 1-2/238 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:15 Smotánka [i] 11:00 Nikdy ťa neopustím 1-2 [i] 13:25 Feriha 43/160 [i] 14:40 Búrlivé víno [i] 15:50 Esmeralda 135/137 [i] 16:50 Keď budeš moja 3-4/238 [i] 18:40 Mentalista V. [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 3-4 [i] 22:20 Feriha 44/160 [i] 23:30 Upírske denníky VI. 20/22 [i] 00:30 Bostonské vraždy V. 8/18 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:05 Adela show [i] 02:30 Smotánka [i] 03:45 Búrlivé víno [i] 04:50 Druhý dych [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Zoom In 2 10 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 06:00 Zoom In 2 17 [i] 06:10 Zoom In 2 18 [i] 06:20 Zázrak [i]