TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista V. [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:10 Kuchyňa [i] 21:50 Kredenc [i] 23:00 Sekerovci [i] 23:30 Križovatka smrti 4/13 [i] 00:30 Mentalista V. [i] 02:10 Škorpión II. 8-9/25 [i] 03:25 Sekerovci [i] 03:50 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Superhrdinovia z ostrovov [i] 09:00 Druhá šanca: Núdzový východ 3/13 [i] 09:55 Nash Bridges: Sanfranciské blues 77 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Horskí záchranári II: Ostáva len dúfať 12/12 [i] 15:10 Test magazín: Toaletný papier [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Obrátené oblúky [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Moje leto v Provence [i] 22:10 Občan za dverami [i] 22:50 Kriminálka Staré Mesto 5/7 [i] 23:50 Nash Bridges: Sanfranciské blues 77 [i] 00:30 Horskí záchranári II: Ostáva len dúfať 12/12 [i] 01:15 Moje leto v Provence [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Malé mača [i] 06:10 Zázračný miniateliér [i] 06:15 Fidlibum [i] 06:40 Veselá farma III [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Chlapec a pes: Ako sa trblieta kryštálik [i] 07:25 Paralympiáda Pjongčang 2018: Súhrn dňa [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Jahňa chudobného [i] 11:10 Krivany [i] 11:30 Obedníček: Lienka Anulienka [i] 11:40 O mestečku za hradbami: Ako karty skoro prekazili svadbu [i] 11:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 11:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Quinoa na sladko [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Malé Karpaty [i] 12:45 Očarený knihou [i] 13:10 Orientácie [i] 13:35 Cesta [i] 14:15 Film o filme - Backstage [i] 14:30 Park [i] 15:05 Národnostný magazín: Český magazín [i] 15:30 Autosalón [i] 16:20 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Motorkári [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga [i] 20:35 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:40 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 21:00 Moja diagnóza: Amputácia a čo ďalej! [i] 21:30 Família - 4:50 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Il camorrista [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:05 Správy a komentáre [i] 02:30 Správy - Hírek [i] 02:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 RANNÉ NOVINY 08:10 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:40 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 NAŠI II. 15 [i] 13:30 POLICAJTI V AKCII [i] 14:30 POLICAJTI V AKCII [i] 15:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO – PREMIÉRA [i] 21:40 HESLO [i] 22:30 SUPER KARAOKE [i] 23:10 KUKÁTKO [i] 00:10 Vražedné Miami II. 21 [i] 01:10 Za sklom 5 [i] 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Keby bolo keby 2 10/10 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles X. 4 [i] 09:45 Motív III. 11 [i] 11:00 Prvé oddelenie [i] 11:30 PÁLI VÁM TO [i] 12:30 Vyvolení - Dom snov 10 [i] 13:35 Profesionáli 4 [i] 14:25 Simpsonovci XXV. 22/22 [i] 14:55 PANELÁK XII. 3 [i] 16:05 Ninja Factor II. 45,46 [i] 17:00 Simpsonovci XV. 10 [i] 17:30 Kosti VI. 4,5 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli 5 [i] 20:35 FUTBALISTA ROKA 2017 – PRAMY PRENOS [i] 22:25 OKTAGON MMA [i] 23:00 Šesť výstrelov [i] 01:20 Ninja Factor II. 45,46 [i] 02:20 Motív III. 11 [i] 03:00 Profesionáli 5 [i] 03:45 Zaskočení láskou [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Totalcar Iii. 11 [i] 07:35 Vlčí mládě IV. 13 [i] 08:30 Prozíravost Iii. 4 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i] 11:25 Vlčí mládě IV. 13 [i] 12:20 Prozíravost Iii. 4 [i] 13:15 Tým Škorpion II. 19 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i] 16:15 Vlčí mládě IV. 14 [i] 17:10 Prozíravost Iii. 5 [i] 18:10 Tým Škorpion II. 20 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 21 [i] 21:55 S.W.A.T. I. 7 [i] 22:50 Nezvěstná I. 7 [i] 23:45 Nezvěstná I. 8 [i] 00:40 Tým Škorpion III. 21 [i] 01:35 Nezvěstná I. 7 [i] 02:20 Nezvěstná I. 8 [i] 03:05 Tým Škorpion II. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (9. Řada): Triumph TR6 12 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Odtahová vozidla/Roquefort/přemisťovače stromů 13 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (1. Řada): Darebný dragster 3 [i] 07:30 Jak se to dělá (1. Řada): Plastové formy, automatické olejové filtry, kartotéky a foukané sklo 13 [i] 08:00 Jak se to dělá (8. Řada): Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry 13 [i] 08:30 Jak to dělají? (14. Řada) 16 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 9 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 16 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 4 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): Ford F100 - Seattle 2 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Daleko od domova (Chile, 2. část) 27 [i] 13:00 Odpadlická autodílna (2. Řada) 3 [i] 14:00 Odpadlická autodílna (2. Řada) 4 [i] 15:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Klump na cestě 5 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemné město Inků 9 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Souboj v Las Vegas 19 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 2 [i] 18:00 Jak se to dělá (20. Řada): Struny ze střev, absint, páskové přezky a zamykací kliky 13 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada) 14 [i] 19:00 Rození obchodníci (12. Řada): MGA - Kalifornie 3 [i] 20:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 6 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): 23 dnů 12 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Lindsey Vonn 4 [i] 23:00 Připásáni (1. Řada): Great Smoky Mountains, Severní Karolína 6 [i] 00:00 Králové divočiny (1. Řada): Mexiko - mlžný les 4 [i] 01:00 Berte to jako varování (2. Řada): Nespočetné vynálezy 10 [i] 02:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 6 [i] 03:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): 23 dnů 12 [i] 04:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Lindsey Vonn 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Rýže s rýží rýžovou [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown VI: Strom pravdy 1/10 [i] 09:50 168 hodin [i] 10:25 Po stopách hvězd [i] 11:00 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Zip [i] 14:25 Kvůli mně přestane [i] 15:55 To je vražda, napsala: Má láska je za velkou louží [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Hodinka k dobru 11/22 [i] 21:05 Dabing Street [i] 21:35 Fotbalista roku 2017 [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:45 Kriminalista III [i] 23:50 Ve jménu vlasti VI [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 GEN - Galerie elity národa [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Kuře na kolejích [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Opouštíme ráj [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Louisiana, kreolská Amerika [i] 09:55 Letadla, která změnila svět: Douglas DC-3 2/3 [i] 10:40 Kurs Karibské ostrovy [i] 11:20 Ohře s Vladimírem Čechem: Zapomenutá řeka [i] 11:50 Letecká záchranka: Liberec [i] 12:20 Kouzlo Afriky: Za lachtany na Cape [i] 12:45 Babylon [i] 13:10 Cesty víry: Miluj bližního svého [i] 13:40 Klíč [i] 14:05 Československý filmový týdeník 1191/2379 [i] 14:20 Po stopách třetího odboje: Tři za jednoho 11/16 [i] 14:50 Návraty k divočině: Velká Fatra 8/13 [i] 15:15 Nové objevy ve starém Egyptě: Zapomenutá velkoměsta 6/6 [i] 16:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:40 Letecké katastrofy: Přílišné soustředění [i] 17:25 Rozluštěné poklady: Kopí osudu [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Pohřbená dálnice [i] 19:15 Bohové a proroci: Praxe islámu 11/15 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válka v Pacifiku: Japonský vabank 1/3 [i] 21:00 Letadla, která změnila svět: Airbus A380 3/3 [i] 21:50 Konspirátor [i] 23:50 Souboj u El Diablo [i] 01:30 Queer: Sláva, jsou bály [i] 01:55 Příběhy domů: Společně si odpočinout [i] 02:15 Všichni pod Říp! [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:15 Kámen, dřevo ... [i] 03:35 Divnopis [i] 03:40 Ta naša kapela [i] 04:10 Čaj pro třetího [i] 04:40 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3425 [i] 09:50 Dáma a Král: Smrt favorita 14 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem V 18 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Noc pravdy 167 [i] 14:05 Odložené případy: Předsevzetí 18 [i] 15:00 Odložené případy: Pozdní návraty 19 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Legenda (část 2.) [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3426 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Policistka 35 [i] 21:20 Robinsonův ostrov II 13 [i] 22:20 Smrtonosná zbraň: Novej parťák 1 [i] 23:15 Beze stopy 19 [i] 00:10 Odložené případy: Předsevzetí 18 [i] 01:00 Odložené případy: Pozdní návraty 19 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba VI: Legenda (část 2.) [i] 02:20 Střepiny [i] 02:55 Krok za krokem V 18 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Noc pravdy 167 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago V: Souboj ve Stiixu 3 [i] 06:40 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují cirkus/Tlapky a slepičí úlet 7 [i] 07:25 M*A*S*H 110 [i] 08:15 M*A*S*H 111 [i] 08:55 M*A*S*H 112 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Rackové ve větru [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch V: Pojď ke mně blíž 10 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Samota 1/2 [i] 14:30 Komisař Rex III: Smrt v muzeu 3 [i] 15:30 Komisař Rex III: Vražedná vášeň 4 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Dvě tváře 83 [i] 21:30 Jak se staví sen - extra [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Komisař Rex III: Smrt v muzeu 3 [i] 01:50 Komisař Rex III: Vražedná vášeň 4 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Rackové ve větru [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:30 Esmeralda 132-133/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:20 Domov na kľúč [i] 11:15 Baby boom [i] 12:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 14:30 Búrlivé víno [i] 15:40 Esmeralda 134/137 [i] 16:40 Keď budeš moja 1-2/238 [i] 18:30 Mentalista V. [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nikdy ťa neopustím 1-2 [i] 22:15 Feriha 43/160 [i] 23:25 Upírske denníky VI. 19/22 [i] 00:25 Bostonské vraždy V. 7/18 [i] 01:10 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 02:30 Smotánka [i] 03:55 Búrlivé víno [i] 04:50 Druhý dych [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 06:30 Útěk z inferna [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 11:35 Malcolm X [i] 14:50 Blahodárný venkov [i] 16:40 Kšeftáři [i] 18:10 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel [i] 20:05 3 dny na zabití [i] 22:00 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy [i] 23:40 Zastav a nepřežiješ [i] 01:10 Temný muž [i] 02:35 Pád říše římské [i] 03:50 Pád říše římské [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Alpské lyžování [i] 07:30 Alpské lyžování [i] 08:00 Alpské lyžování [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Biatlon [i] 10:00 Biatlon [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 12:45 Anatomy of Success [i] 13:15 Legends Live On [i] 13:45 Olympijské hry