TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Kung Fu Panda III. [i] 07:25 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:45 Kull dobyvateľ [i] 09:50 Vinnetou II. - Červený gentleman [i] 11:50 CHART SHOW [i] 13:55 Miss špeciálny agent [i] 16:25 Kuchyňa [i] 17:00 Horná Dolná [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 SUPERSTAR [i] 22:30 Nevesta na úteku [i] 01:00 Oko dravca [i] 03:00 Ctihodný občan [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Prasiatko Peppa II: Rybník s loďkami [i] 07:05 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Nepríjemný bzukot [i] 07:20 Garfield IV. [i] 07:35 Mickey Mouseov klub 26/26 [i] 08:00 Sofia Prvá I. 3/25 [i] 08:20 Zázračný ateliér [i] 08:50 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 09:05 Jazdi hlavou: Mobil [i] 09:10 Autosalón [i] 10:05 Otvorené nebo: Kambodža [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:45 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Vlkolínec [i] 14:05 Agatha Christie : Poirot: Dvojitý hriech [i] 15:00 "Zítra to roztočíme, drahoušku" [i] 16:40 "Četnícke humoresky III.": "Pojistka" 10/13 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Inšpektor Max: Obraz 8/11 [i] 21:30 Kramerová versus Kramer [i] 23:10 Agatha Christie : Poirot: Dvojitý hriech [i] 00:00 Inšpektor Max: Obraz 8/11 [i] 01:00 O 5 minút 12 [i] 02:05 Kramerová versus Kramer [i] 04:00 Svet v obrazoch [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Polícia [i] 06:05 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Používanie slúchadiel v premávke [i] 06:10 Autosalón [i] 06:35 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Malé Karpaty [i] 06:45 Božie domy s Vandalom [i] 07:00 Televíkend [i] 07:25 Paralympiáda Pjongčang 2018: Súhrn dňa [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Halali [i] 10:05 Test magazín: Toaletný papier [i] 10:20 Putovanie po Svätej Zemi 2/3 [i] 10:50 Dobšinského rozprávky: Červeňkráľ a Žltovláska [i] 11:15 Paralympiáda Pjongčang 2018: Zjazdové lyžovanie – slalom žien [i] 11:50 Biatlon - SP [i] 13:05 Paralympiáda Pjongčang 2018: Záverečný ceremoniál [i] 14:35 Orientácie [i] 15:05 Herecké legendy: Ľubo Roman [i] 15:20 Teta na zjedenie [i] 16:20 Ktosi je za dverami [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga: HC ‘05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice [i] 18:35 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 20:30 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:35 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:45 Vojna volov: Pomsta [i] 21:40 GEN.sk: Dušan Jamrich [i] 22:00 Pat Garrett & Billy the Kid [i] 23:55 Paralympiáda Pjongčang 2018: Súhrn dňa [i] 00:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:30 Kovbojky a anjeli [i] 09:20 PRÁZDNINY II. 8 [i] 10:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. [i] 11:35 Len trošku šťastia [i] 13:40 Bobule [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 23:00 Nabúchaná [i] 01:45 Umelá inteligencia [i] 03:30 NOVINY TV JOJ 04:05 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 NOVÁ ZÁHRADA [i] 06:20 NA CHALUPE [i] 07:05 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 08:05 Profesionáli 3 [i] 09:00 RÁNO S RIKOM 09:45 Nezmieriteľní [i] 12:15 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 13:15 VLCI [i] 15:10 Letecké katastrofy IX. 5,6 [i] 17:25 Zaskočení láskou [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli 4 [i] 20:35 Len trošku šťastia [i] 22:45 Umelá inteligencia [i] 00:50 Webmaster [i] 02:00 Profesionáli 4 [i] 02:35 Nezmieriteľní [i] 04:30 VLCI [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Království II. 2 [i] 07:55 Království II. 3 [i] 08:55 Jak prosté V. 22 [i] 09:50 Jak prosté V. 23 [i] 10:50 Havaj 5-0 Iv. 4 [i] 11:50 Havaj 5-0 Iv. 5 [i] 12:50 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 17 [i] 13:45 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 18 [i] 14:40 Pomsta I. 5 [i] 15:50 Pomsta I. 6 [i] 17:05 Jak prosté V. 22 [i] 18:05 Jak prosté V. 23 [i] 19:05 Havaj 5-0 Iv. 4 [i] 20:05 Havaj 5-0 Iv. 5 [i] 21:00 Policajtka barbie II. 7 [i] 22:10 Policajtka barbie II. 8 [i] 23:20 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 7 [i] 00:15 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 8 [i] 01:10 Policajtka barbie II. 7 [i] 02:15 Policajtka barbie II. 8 [i] 03:10 Království II. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (9. Řada): Willys Jeep - USA 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto 6 [i] 06:30 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední zásah 8 [i] 07:30 Australská železnice (1. Řada) 3 [i] 08:30 Odpadlická autodílna (2. Řada): Hvězdy nám přály 14 [i] 09:30 Jak se to dělá (4. Řada) 50 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 11 [i] 11:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 5 [i] 12:00 Války kontejnerů (3. Řada): S větrem o závod 5 [i] 12:30 Války kontejnerů (3. Řada): Zimní hry 6 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 1 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 2 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 6 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 7 [i] 15:00 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 8 [i] 15:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 1 [i] 16:00 Australská železnice (2. Řada) 2 [i] 17:00 Rození obchodníci (14. Řada) 2 [i] 18:00 Zotavovna podniků (1. Řada): Elite Powersports 5 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Zpět u Brownových 16 [i] 20:00 Ledové vody (1. Řada) 3 [i] 21:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada): Tsunami ve vnitrozemí 5 [i] 22:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Mafiánská rodina 2 [i] 23:00 Zlatá horečka (8. Řada) 20 [i] 00:00 Záchrana statku (1. Řada) 13 [i] 01:00 Záchranářské práce (1. Řada) 7 [i] 02:00 Ledové vody (1. Řada) 3 [i] 03:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada): Tsunami ve vnitrozemí 5 [i] 04:00 Rození obchodníci (9. Řada): Nissan Skyline 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zahrada je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Po stopách hvězd [i] 07:00 Až já budu velká [i] 08:15 Úsměvy Dany Batulkové [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:10 F. . Věk 11/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O spící princezně, šípkových růžích a uražené víle [i] 14:00 Jak vyženit z pekla štěstí [i] 14:50 Paví král [i] 15:35 Zdivočelá země 6/45 [i] 16:30 Zdivočelá země 7/45 [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Gangster Ka [i] 21:55 168 hodin [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Normal [i] 00:05 Komisař Montalbano [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:25 Diskodrom 2004 [i] 02:50 Žiješ jenom 2x [i] 03:20 Sváteční slovo kazatele Evangelické církve metodistické Petra Vaďury [i] 03:25 Hobby naší doby [i] 03:55 Přes nový práh [i] 04:15 Chalupa je hra [i] 04:40 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty víry: Být poutníkem života [i] 05:30 Bohové a proroci: Praxe islámu 11/15 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Mikulášovy patálie II [i] 07:05 Garfieldova show IV [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1191/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vzpomínka na Jana Masaryka (2.) [i] 09:35 Das Reich: Hitlerova divize smrti ve Francii 1/2 [i] 10:25 Svět podle Pernštejnů [i] 11:20 Nedej se [i] 12:15 Chcete mě? [i] 12:45 Sváteční slovo kazatele Evangelické církve metodistické Petra Vaďury [i] 12:50 Křesťanský magazín [i] 13:15 Uchem jehly [i] 13:45 Cesty víry: Miluj bližního svého [i] 14:10 Kočka není pes [i] 14:45 Království divočiny: Arktida, rok v zamrzlé divočině [i] 15:10 Na plovárně s Joe Robinsonem [i] 15:40 Na cestě po chilských Ríos a Lagos [i] 16:05 Nové objevy ve starém Egyptě: Zapomenutá velkoměsta 6/6 [i] 17:00 Rozluštěné poklady: Černovousův koráb [i] 17:50 Zahrada Buckinghamského paláce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návraty k divočině: Muráňská planina 7/13 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Souboj u El Diablo [i] 21:50 Kočár do Vídně [i] 23:05 Exkurze aneb Historie současnosti [i] 00:30 Gomora II 7,8/12 [i] 02:05 Český Babylon [i] 02:30 Vzkaz Vladimíra Šlapety [i] 02:45 Tajemství železnic: Vlakem za železnou oponu [i] 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:35 Evangelium prosperity [i] 04:00 Sabotáž [i] 04:25 Litovelské Pomoraví [i] 04:55 Divnopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Lišákoviny [i] 06:20 Milesova vesmírná dobrodružství 2 [i] 06:50 Kačeří příběhy 91, 92 [i] 07:35 Lví hlídka 19 [i] 08:00 Kocour v botách [i] 09:10 Robinsonův ostrov II 11 [i] 10:10 Robinsonův ostrov II 12 [i] 11:10 Dostaňte agenta Smarta [i] 13:25 Jumanji [i] 15:20 Kvaska [i] 17:35 Brácha za všechny peníze [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dáma a Král: Smrt favorita 14 [i] 21:25 Střepiny [i] 22:00 Bournův mýtus [i] 00:10 Kvaska [i] 02:00 Kriminálka Las Vegas V 12 [i] 02:40 Volejte Novu [i] 03:30 Kolotoč [i] 03:55 Kocour v botách [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago V: Příběh o duchovi 2 [i] 06:55 Tlapková patrola: Tlapky na ledu/Tlapky a sněžná příšera 6 [i] 07:25 M*A*S*H 109 [i] 08:00 Přírodní vesmír: Jed v lese: Zbraně rostlin a živočichů 16 [i] 09:05 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:35 1890: Volavka 11 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Vychytávky Extra 13:50 Teď vaří šéf! [i] 14:35 Vraždy v Midsomeru IX: Na nesprávné stopě [i] 16:50 Fešák Hubert [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 21:55 Očima Josefa Klímy [i] 22:45 Tajemné okno [i] 00:45 Přírodní vesmír: Jed v lese: Zbraně rostlin a živočichů 16 [i] 01:50 Vraždy v Midsomeru IX: Na nesprávné stopě [i] 03:55 V moci ďábla [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Smotánka [i] 06:20 Rosamunde Pilcherová: Zrada a láska [i] 08:30 Reflex [i] 10:30 Baby boom [i] 11:55 Extrémne premeny: Tínedžeri [i] 14:05 Bostonské vraždy V. 15-16/18 [i] 15:55 Inga Lindströmová: Ten správny odtieň lásky [i] 18:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 20:00 Surfistka [i] 22:10 Hriešny zoznam [i] 00:10 Surfistka [i] 02:20 Mandolína kapitána Corelliho [i] 04:15 Bostonské vraždy V. 16/18 [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 26 [i] 05:50 Zoom In 2 12 [i] 06:00 Zoom In 2 13 [i] 06:10 Zoom In 2 14 [i] 06:20 Ženy v balíku: Ženy v balíku [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 15 [i] 11:15 Zoom In 2 16 [i] 11:30 Zoom In 2 13 [i] 11:45 Horší to už nebude [i] 13:40 Surfařská svoboda [i] 15:10 Tsunami [i] 17:05 Závod s časem [i] 18:35 Iluzionista [i] 20:25 Děkujeme, že kouříte [i] 22:00 Zack a Miri točí porno [i] 23:40 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy [i] 01:25 Nezahrávej si s ohněm [i] 02:55 Malcolm X [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Alpské lyžování [i] 05:30 Biatlon [i] 06:00 Biatlon [i] 07:00 Skoky na lyžích [i] 08:30 Formule [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Biatlon [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:15 Biatlon [i] 19:15 Biatlon [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Skoky na lyžích [i] 21:00 Jezdectví [i] 22:30 Formule [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Biatlon [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 02:00 Alpské lyžování [i] 02:30 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Egyptský příběh 1: Kapitola třetí: Vrchol 3 [i] 06:00 Nekrásnější pláže světa 1 2 [i] 07:00 Velkolepé konstrukce 1: Velké cesty 3 [i] 08:00 Příběh života 1: Boj o moc 4 [i] 09:00 Velké gorilí dobrodružství [i] 10:00 Zvířecí šampióni v podvodech 1 3