TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Kung Fu Panda III. [i] 07:50 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:40 Sesterstvo putovných nohavíc 2 [i] 11:10 SUPERSTAR [i] 13:15 Tanec je môj život [i] 15:50 Nevesta na úteku [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Všetko alebo nič [i] 23:05 Ctihodný občan [i] 01:15 Všetko alebo nič [i] 03:20 Unesená na Belize [i] 04:50 Susedské prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Prasiatko Peppa II: Recyklácia [i] 06:50 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Súkromný majetok [i] 07:05 Garfield IV. [i] 07:20 Mickey Mouseov klub 25/26 [i] 07:45 Sofia Prvá I. 2/25 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:35 Trpaslíci [i] 09:00 Daj si čas: Galileo GALILEI [i] 09:30 Robin Hood III: Príčina a následok 2/13 [i] 10:15 Park [i] 10:50 On air [i] 11:25 Zem spieva [i] 14:25 Cez palubu [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Fetiše socializmu II.: Subkultúry [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 OTO 18. ročník [i] 23:10 Cez palubu [i] 01:00 Komisár Montalbano: Mačka a kanárik [i] 02:35 Komisár Montalbano: Rovnaké podmienky [i] 04:15 Park [i] 04:45 Robin Hood III: Príčina a následok 2/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Paralympiáda Pjongčang 2018: Zjazdové lyžovanie – slalom mužov [i] 07:25 Paralympiáda Pjongčang 2018: Súhrn dňa [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:55 Televíkend [i] 09:20 Božie domy s Vandalom [i] 09:30 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Malé Karpaty [i] 09:45 HiSTORY [i] 09:50 Retro noviny [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Československý filmový týždenník [i] 10:30 Zjazdové lyžovanie - slalomy SP [i] 11:30 Cesta [i] 12:00 VaT [i] 12:25 Nové technológie: Tím [i] 12:40 Paralympiáda Pjongčang 2018: Zjazdové lyžovanie – slalom mužov [i] 13:15 Zjazdové lyžovanie - slalomy SP [i] 14:45 Futbal - Fortuna liga - zápasy: FC Spartak Trnava - MŠK Žilina [i] 17:10 Magazín Ligy majstrov [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga: Dukla Trenčín - HK Poprad [i] 18:35 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 20:30 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:35 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:38 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker [i] 20:45 "Dým bramborové natě" [i] 22:20 Fargo III [i] 23:10 Most [i] 00:10 Paralympiáda Pjongčang 2018: Súhrn dňa [i] 00:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 04:25 Paralympiáda Pjongčang 2018: Zjazdové lyžovanie – slalom žien [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 Timon a Pumbaa II. 18 [i] 08:10 Eldorádo [i] 10:05 NAŠI III. 11 [i] 10:50 Dovidenia, stará mama! 1,2 [i] 12:10 DVOJIČKY 5 [i] 13:10 OSUDOVÁ KRIŽOVATKA [i] 14:10 MOJI MILÍ SUSEDIA [i] 15:15 Správcovia osudu [i] 17:45 PRÁZDNINY II. 7 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Chaos [i] 23:00 Šesť výstrelov [i] 01:30 Povedz, že to tak nie je [i] 03:25 KRIMI 03:45 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 06:00 PANELÁK XII. 2 [i] 07:00 Najkrajšie bývanie III. 4 [i] 08:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:15 NA CHALUPE [i] 10:40 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 11:50 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles X. - PREMIÉRA 4 [i] 13:00 Povedz, že to tak nie je [i] 15:05 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 16:45 Rodinné stretnutie [i] 19:00 Profesionáli 3 [i] 19:20 KINOSÁLA [i] 19:50 ŽREBOVANIE [i] 20:05 OKTAGON MMA ZÁPASENIE [i] 23:00 Za sklom 3,4 [i] 01:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 02:40 Profesionáli 3 [i] 03:15 Stokerovci [i] 04:50 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Pomsta I. 5 [i] 08:10 Pomsta I. 6 [i] 09:25 Království II. 2 [i] 10:20 Království II. 3 [i] 11:15 Medium Iii. 21 [i] 12:15 Medium Iii. 22 [i] 13:15 Havaj 5-0 Iv. 4 [i] 14:15 Havaj 5-0 Iv. 5 [i] 15:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 17 [i] 16:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 18 [i] 17:05 Medium Iii. 21 [i] 18:05 Medium Iii. 22 [i] 19:05 Jak prosté V. 22 [i] 20:05 Jak prosté V. 23 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 4 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 22 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba XI. 2 [i] 23:45 Medium Iv. 2 [i] 00:40 Medium Iii. 22 [i] 01:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 17 [i] 02:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 18 [i] 03:00 Pomsta I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (2. Řada): Jíst prach 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté 5 [i] 06:30 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada) 2 [i] 07:30 Dvojí přežití (4. Řada): Na konci cesty k novým začátkům 5 [i] 08:30 Dvojí přežití (4. Řada): Nikdo není sám 6 [i] 09:30 Jak se to dělá (8. Řada): Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky 11 [i] 10:00 Lovci odpadu (9. Řada) 6 [i] 11:00 Jak to dělají? (14. Řada): Royal Enfield, padělky uměleckých děl, mléko 5 [i] 11:30 Jak to dělají? (14. Řada): Nárazové testy, delfská keramika, deštníky 6 [i] 12:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 1. část 21 [i] 13:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 2. část 22 [i] 14:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Šlápněte na to 3 [i] 15:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Milionový kousek: 2. část 7 [i] 16:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 7 [i] 17:00 Australská železnice (2. Řada) 7 [i] 18:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Nový Zéland ? mléčný vlak 1 [i] 19:00 Aljašská železnice (3. Řada): Uvíznutí v ledu 5 [i] 20:00 Australská železnice (2. Řada) 7 [i] 21:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 2 [i] 22:00 Osobní kamery pro policii (1. Řada) 6 [i] 23:00 Záchranářské práce (1. Řada) 5 [i] 00:00 Záhadná Země (1. Řada): Hledání Sodomy 5 [i] 01:00 Záhadná Země (1. Řada): Nacistická ledová pevnost 6 [i] 02:00 Australská železnice (2. Řada) 7 [i] 03:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 2 [i] 04:00 Rození obchodníci (9. Řada): Jaguar Mark 2 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 06:25 Noční stolek [i] 06:40 Polopatě [i] 07:30 O komtesce a zbojníkovi [i] 08:15 Gejzír [i] 08:50 Otec Brown VI: Strom pravdy 1/10 [i] 09:35 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Král a zloděj [i] 13:50 Až já budu velká [i] 15:10 Klobouk plný deště [i] 17:00 Hercule Poirot [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Marie Stuartovna, královna Skotska [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:20 Columbo [i] 00:50 Bolkoviny [i] 01:40 Na forbíně TM [i] 02:20 Děti na víkend [i] 02:45 Pod pokličkou [i] 03:10 Sama doma [i] 04:40 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Po stopách třetího odboje: Soukromá válka Františka Zajíčka 10/16 [i] 05:30 Zašlapané projekty: Los Angeles 1984 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Mikulášovy patálie II [i] 07:05 Garfieldova show IV [i] 07:20 Bob a Bobek na cestách [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Otužilá Maruna [i] 09:25 Putování za písničkou [i] 09:55 Folklorika: Fénix jménem Libušín [i] 10:20 Rudí prezidenti: Těžkosti Antonína Novotného 3/5 [i] 11:15 Letecké katastrofy: Přílišné soustředění [i] 12:00 Válečné epizody z archivů: S námořní pěchotou u Tarawy [i] 12:40 Kapitulace nacistického Německa 2/2 [i] 13:25 Babylon [i] 13:55 Divoch [i] 15:40 Na vlastní nohy: Dokonalý svět 7/8 [i] 16:05 Dokonalé zvířecí smysly: Sluch 2/3 [i] 16:55 Kamera na cestách: Louisiana, kreolská Amerika [i] 17:50 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy III. 2/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Počesku [i] 19:05 Kouzlo Afriky: Etoša v dešti [i] 19:30 Zašlapané projekty: Los Angeles 1984 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nikdy nejsme sami [i] 21:50 Baader Meinhof Komplex [i] 00:15 Černé zrcadlo II: Lovná zvěř 2/3 [i] 01:00 Batesův motel IV: Jak se láme světlo 5/10 [i] 01:40 Pochoduj nebo zemři [i] 02:35 Děvčátka, na slovíčko! [i] 03:00 Abeceda komunistických zločinů: Samizdat [i] 03:15 Tajemství železnic: S Cimrmanem do [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Babylon [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Lišákoviny [i] 06:30 Oggy a Škodíci VI 20 [i] 06:40 Kačeří příběhy 89, 90 [i] 07:25 Lví hlídka 18 [i] 07:50 O Červené Karkulce [i] 09:00 SuperStar [i] 10:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:45 Volejte Novu [i] 12:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:40 Víkend [i] 14:40 Holka na roztrhání [i] 16:55 John Carter: Mezi dvěma světy [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 22:10 Captain America: Návrat prvního Avengera [i] 00:40 Špinavá dohoda [i] 02:25 Krok za krokem V 16 [i] 02:50 Krok za krokem V 17 [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:15 O Červené Karkulce [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago V 1 [i] 06:45 Tlapková patrola: Tlap, tlap, husa/Tlap, tlap a ještě dál 5 [i] 07:15 Jen počkej, zajíci! [i] 07:40 M*A*S*H 108 [i] 08:10 Autosalon [i] 09:15 Prima Partička [i] 10:25 Máme rádi Česko [i] 12:10 Mordparta II: Řešení 8 [i] 13:20 Ano, šéfe! [i] 14:25 Vraždy v Midsomeru IX: Hon na lišku [i] 16:30 Surfařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda III: Šikana 7 [i] 21:30 Práskač [i] 23:50 Mizerové [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru IX: Hon na lišku [i] 04:15 Jistá oběť [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:20 Cecelia Ahernová: Medzi nebom a zemou [i] 08:30 Reflex [i] 09:20 Varte s nami [i] 10:00 Baby boom [i] 11:15 Extrémne premeny: Tínedžeri [i] 13:25 Bostonské vraždy V. 13-14/18 [i] 15:15 Emilie Richardsová: Čas odpúšťania [i] 17:15 Mandolína kapitána Corelliho [i] 20:00 Inga Lindströmová: Ten správny odtieň lásky [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Zrada a láska [i] 00:05 Mandolína kapitána Corelliho [i] 02:30 Nádej pre novú lásku [i] 03:55 Emilie Richardsová: Čas odpúšťania [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 24 [i] 05:50 Zoom In 2 25 [i] 06:00 Tsunami [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 11 [i] 11:15 Zoom In 2 18 [i] 11:25 Zoom In 2 9 [i] 11:40 Surfařská svoboda [i] 13:10 Let's Dance 3 [i] 14:55 Ženy v balíku: Ženy v balíku [i] 16:40 Správná volba [i] 18:40 Horší to už nebude [i] 20:30 Závod s časem [i] 22:00 Země zatracených [i] 23:55 Skrytá agenda [i] 01:35 Bratři Warnerové [i] 02:35 Nezahrávej si s ohněm [i] 04:05 Let's Dance 3 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Biatlon [i] 06:00 Biatlon [i] 07:00 Skoky na lyžích [i] 07:45 Alpské lyžování [i] 08:30 Alpské lyžování [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 12:30 Biatlon [i] 14:00 Severská kombinace [i] 14:15 Severská kombinace [i] 14:45 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Cyklistika [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Formule [i] 20:00 Formule [i] 21:15 Jezdectví [i] 22:30 Biatlon [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 01:00 Biatlon [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 02:00 Alpské lyžování [i] 02:30 Severská kombinace [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Skoky na lyžích [i] 04:30 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Podzemí měst 3 7 [i] 06:00 Nekrásnější pláže světa 1 1 [i] 07:00 Velkolepé konstrukce 1: Cestování vzduchem 2 [i] 08:00 Příběh života 1: Domov 3 [i] 09:00 Úlovek dne 1 9 [i] 09:30 Úlovek dne 1 10