TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista V. [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Milenky [i] 21:40 Unesená na Belize [i] 23:40 Mentalista V. [i] 01:30 Bod zlomu [i] 03:30 Preteky s časom [i] 04:50 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Odpojený [i] 09:00 Druhá šanca: Vzlety a pády 2/13 [i] 09:55 Nash Bridges: Znič a spáľ 76 [i] 10:35 Test magazín: Cícerové nátierky (hummus) [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Horskí záchranári II: Nevestin útek 11/12 [i] 15:10 Test magazín: Umývačky riadu [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Superhrdinovia z ostrovov [i] 16:55 Druhá šanca: Núdzový východ 3/13 [i] 17:35 Jazdi hlavou: Nehoda v tuneli [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 Fetiše socializmu II.: Subkultúry [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Kalifornia [i] 00:30 Nash Bridges: Znič a spáľ 76 [i] 01:15 Neskoro večer [i] 02:05 Kalifornia [i] 04:00 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Nedočkavá [i] 06:10 Zázračný miniateliér [i] 06:15 O deťoch a zvieratkách 24 [i] 06:25 O deťoch a zvieratkách 25 [i] 06:35 Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Chlapec a pes: Bak [i] 07:25 Paralympiáda Pjongčang 2018: Súhrn dňa [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:40 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Rómsky magazín [i] 10:00 Duo Zemganno 2/2 [i] 11:10 Päť pesničiek [i] 11:30 Obedníček: Sarka a Farka [i] 11:35 O mestečku za hradbami: Ako richtár prehral stávku [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SNEHOVÉ SMAJLIKOKOSKY [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:15 190. výročie narodenia Pavla Dobšinského: Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas [i] 13:30 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a korytnačka [i] 14:35 Highlighty Európskej ligy [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga: HKM Zvolen - MsHK Žilina [i] 18:35 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 20:30 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:34 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:45 Vojna a mier 5/6 [i] 21:40 Vojna a mier 6/6 [i] 23:05 Paralympiáda Pjongčang 2018: Súhrn dňa [i] 23:35 Bratislavské jazzové dni 2017: Laura Perrudin (Francúzsko) [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy RTVS z regiónov [i] 01:25 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 08:10 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 NAŠI II. 14 [i] 13:25 POLICAJTI V AKCII [i] 15:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY II. 8 [i] 21:55 VEĽKÝ BALÍK [i] 23:00 Don Verdean [i] 01:05 Pach krvi 6: Krvavý hotel [i] 03:05 NOVINY TV JOJ 03:45 POLICAJTI V AKCII [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 PANELÁK XII. 1 [i] 06:00 Keby bolo keby 2 9 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 4 [i] 09:50 Motív III. 10 [i] 11:00 Prvé oddelenie [i] 11:30 PÁLI VÁM TO [i] 12:30 Keby bolo keby 2 10/10 [i] 13:35 Profesionáli 1/16 [i] 14:30 Simpsonovci XXV. 21 [i] 15:00 PANELÁK XII. 2 [i] 16:10 Ninja Factor II. 43,44 [i] 17:10 Simpsonovci XXV. 22/22 [i] 17:40 Kosti VI. 2,3 [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli 2 [i] 20:35 Bobule [i] 22:30 Za sklom 1,2/8 [i] 01:15 Ninja Factor II. 43 [i] 01:35 Motív III. 10 [i] 02:25 Profesionáli 2 [i] 03:00 Pach krvi 6: Krvavý hotel [i] 04:25 Svieža štvorka 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Totalcar Iii. 10 [i] 07:35 Vlčí mládě IV. 12 [i] 08:30 Prozíravost Iii. 2 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 11:25 Vlčí mládě IV. 12 [i] 12:20 Prozíravost Iii. 2 [i] 13:20 Tým Škorpion II. 18 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 16:15 Vlčí mládě IV. 13 [i] 17:10 Prozíravost Iii. 4 [i] 18:05 Tým Škorpion II. 19 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i] 21:00 Medium Iv. 3 [i] 21:55 Medium Iv. 4 [i] 22:50 Myšlenky zločince XI. 17 [i] 23:45 Zlato I. 4 [i] 00:50 Zlato I. 5 [i] 01:55 Policajtka barbie II. 5 [i] 02:50 Policajtka barbie II. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (2. Řada): Uvíznout v blátě 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Pistácie/Zakázané město/radar 12 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (1. Řada): Oldsmobile pro Australany 2 [i] 07:30 Jak se to dělá (1. Řada): Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy 12 [i] 08:00 Jak se to dělá (8. Řada): Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry 12 [i] 08:30 Jak to dělají? (14. Řada) 15 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 8 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 15 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 3 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): Pontiac GTO: Chicago 1 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Kompletně promáčení 26 [i] 13:00 Australská železnice (1. Řada) 3 [i] 14:00 Australská železnice (1. Řada) 4 [i] 15:00 Australská železnice (1. Řada) 5 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Sex, lži a Taj Mahal 8 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Rodeo 18 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 1 [i] 18:00 Jak se to dělá (20. Řada): Papírové vějíře, olej z vlašských ořechů a měď 12 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada) 13 [i] 19:00 Rození obchodníci (12. Řada): Ford F100 - Seattle 2 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 4 [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Když přijel Santa 12 [i] 22:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy (1. Řada) 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): Amatérští géniové 17 [i] 00:00 Aljašská železnice (2. Řada): Napadeni medvědem 1 [i] 01:00 Berte to jako varování (2. Řada): Hříčky přírody 9 [i] 02:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 4 [i] 03:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Když přijel Santa 12 [i] 04:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy (1. Řada) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Vražda v jazzovém klubu [i] 09:45 Užovka [i] 10:00 Doktor Martin [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Cestománie [i] 15:40 Neobyčejné životy [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:00 Četnické humoresky: Rýhonosec řepný 28/39 [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Hercule Poirot [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha X [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Na forbíně TM [i] 01:15 Pod pokličkou [i] 01:35 Bydlení je hra [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 Děti na víkend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Malta, ostrov plný překvapení [i] 09:45 Cestománie [i] 10:15 Ohře s Vladimírem Čechem: Zapomenutá řeka [i] 10:45 Letecká záchranka: Liberec [i] 11:10 Postřehy odjinud [i] 11:20 Zeměpis světa: Rybáři z písečných přesypů [i] 11:35 Zeměpis světa: Tropy [i] 11:55 Království divočiny: Hadi [i] 12:25 Chcete mě? [i] 12:55 Válečné epizody z archivů: S námořní pěchotou u Tarawy [i] 13:35 GEN - Galerie elity národa [i] 13:50 Proces H - den pátý 5/10 [i] 14:45 Propaganda za 2. světové války: Měníme příběh 6/6 [i] 15:30 Das Reich: Hitlerova divize smrti ve Francii 1/2 [i] 16:20 Kouzlo Afriky: Etoša v dešti [i] 16:45 Zvířecí mazlíčci - divokost v srdci 2/2 [i] 17:35 Podtrženo, sečteno! 10/13 [i] 17:50 S kuchařem kolem světa: Vietnam [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Příběhy domů: Osuduplné č. p. 100 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy III. 2/3 [i] 21:00 Rudí prezidenti: Těžkosti Antonína Novotného 3/5 [i] 21:55 Gomora II 7,8/12 [i] 23:30 Zuřící býk [i] 01:35 Trabantem Jižní Amerikou 3/12 [i] 02:00 Údolí štěstí aneb Želivské memento [i] 02:25 Abeceda komunistických zločinů: Rozvrácená rodina [i] 02:40 Tajemství železnic: Osoblažkou po slezské Hané [i] 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:35 Touha po prostoru [i] 03:50 Babylon [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Příběhy domů: Jako Fénix z popela [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3424 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Tak hodně štěstí! 800 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 17 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Derniéra 166 [i] 14:00 Odložené případy: Dobrovolníci 16 [i] 15:00 Odložené případy: Druhý příchod legendy 17 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Legenda (část 1.) [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3425 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Andělé a démoni [i] 22:55 S ledovým klidem [i] 00:40 Odložené případy: Dobrovolníci 16 [i] 01:35 Odložené případy: Druhý příchod legendy 17 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba VI: Legenda (část 1.) [i] 03:00 Krok za krokem V 15 [i] 03:40 Co na to Češi [i] 04:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Derniéra 166 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Superhrdinové: Batman do Ligy! [i] 06:40 Tlapková patrola: Tancující tlapky/Tlapky v mlze 4 [i] 07:25 M*A*S*H 107 [i] 08:15 M*A*S*H 108 [i] 08:55 M*A*S*H 109 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Květ života [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch V: Poslední tanec 9 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Vše pro sestru 2/2 [i] 14:30 Komisař Rex III: Závod smrti 1 [i] 15:30 Komisař Rex III: Město plné strachu 2 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 1890: Volavka 11 [i] 21:35 Mizerové [i] 00:05 Policie v akci [i] 01:05 Komisař Rex III: Závod smrti 1 [i] 02:05 Komisař Rex III: Město plné strachu 2 [i] 03:05 Rosamunde Pilcher: Květ života [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:25 Esmeralda 130-131/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:25 Smotánka [i] 11:10 Matky a dcéry - FINÁLE 84-85 [i] 13:35 Feriha 42/160 [i] 14:40 Búrlivé víno [i] 16:55 Esmeralda 132-133/137 [i] 18:40 Mentalista V. [i] 20:30 Nádej pre novú lásku [i] 22:30 Nesmrteľný 19-20/22 [i] 00:25 Bostonské vraždy V. 6/18 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:35 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 8 [i] 06:10 Blahodárný venkov [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 11:35 Pád říše římské [i] 12:55 Pád říše římské [i] 14:30 Profesionál [i] 16:20 88 minút [i] 18:10 Hvězdná brána [i] 20:10 Iluzionista [i] 22:00 Krvavý stát [i] 23:30 Teror [i] 01:00 Pekelná jízda [i] 02:25 Země zatracených [i] 04:10 Operace Flash Point [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Biatlon [i] 07:30 Alpské lyžování [i]