TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Najväčší víťaz [i] 10:05 Oteckovia [i] 11:10 Susedské prípady [i] 12:05 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista V. [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 23:50 Mentalista V. [i] 01:40 Najväčší víťaz [i] 02:50 Kredenc [i] 03:15 Susedské prípady [i] 03:55 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Minimálna stopa [i] 09:00 Druhá šanca: O 180 stupňov 1/13 [i] 09:55 Nash Bridges: Pomsta 75 [i] 10:40 Jazdi hlavou: Chodci [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Horskí záchranári II: Nebezpečná aféra 10/12 [i] 15:10 HiSTORY [i] 15:15 Jazdi hlavou: Zvyškový alkohol [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Odpojený [i] 16:55 Druhá šanca: Vzlety a pády 2/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:30 Láska pri fjorde: Vek Zeme [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Prekrútená spravodlivosť 21/23 [i] 23:40 Nash Bridges: Pomsta 75 [i] 00:25 Horskí záchranári II: Nebezpečná aféra 10/12 [i] 01:10 Láska pri fjorde: Vek Zeme [i] 02:35 Postav dom, zasaď strom [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Tradičná medicína vo svete I.: Nepál [i] 06:15 O deťoch a zvieratkách 23 [i] 06:20 Kniha džunglí - Safari [i] 06:35 Yakari IV. [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Alica v krajine zázrakov [i] 07:25 Paralympiáda Pjongčang 2018: Súhrn dňa [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Duo Zemganno 1/2 [i] 11:15 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: Sarka a Farka [i] 11:35 Veselá farma III [i] 11:50 Biatlon - SP [i] 13:20 Špión v divočine: Inteligencia 2/4 [i] 14:15 Slovenské hrady objektívom: Ľubovniansky hrad objektívom Šymona Klimana [i] 14:35 Umenie [i] 15:05 V ťažkých chvíľach zrada [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Španielska čítanka - Ildefonso Falcones [i] 16:10 Španielska čítanka - Carlos Be [i] 16:20 Národnostné správy [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej – Tipsport liga: HK Nitra – HC Nové Zámky [i] 18:35 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 20:45 Futbal - Európska liga - zápasy: Arsenal - AC Miláno [i] 21:50 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 21:54 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 23:05 Paralympiáda Pjongčang 2018: Súhrn dňa [i] 23:35 Polícia [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Národnostné správy [i] 00:45 Správy - Hírek [i] 01:00 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 08:10 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 NAŠI II. 13 [i] 13:25 POLICAJTI V AKCII [i] 14:30 POLICAJTI V AKCII [i] 15:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 SEDEM [i] 22:40 SILNÉ REČI 4 [i] 23:25 KOLABS [i] 23:55 Vražedné Miami II. 20 [i] 00:55 Myšlienky vraha I. 21 [i] 01:55 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 PANELÁK XI. 96 [i] 06:00 Keby bolo keby 2 8 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 3 [i] 09:50 Motív III. 9 [i] 11:00 Prvé oddelenie [i] 11:30 PÁLI VÁM TO [i] 12:30 Keby bolo keby 2 9 [i] 13:35 Hoď svišťom II. 10/10 [i] 14:25 Simpsonovci XXV. 20 [i] 14:50 PANELÁK XII. 1 [i] 16:00 Ninja Factor II. 41,42 [i] 17:00 Simpsonovci XXV. 21 [i] 17:30 Kosti V. 22/22 [i] 18:25 Kosti VI. 1/23 [i] 19:30 TIPOS INFO 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli 1/16 [i] 20:35 Správcovia osudu [i] 22:50 Vikingovia III. 4 [i] 23:55 Nebezpečné lety 7 [i] 00:55 Ninja Factor II. 41,42 [i] 01:50 Motív III. 9 [i] 02:35 Profesionáli 1/16 [i] 03:20 Vikingovia III. 4 [i] 04:05 Nebezpečné lety 7 [i] 04:50 TOP STAR [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Totalcar Iii. 9 [i] 07:35 Vlčí mládě IV. 11 [i] 08:30 Prozíravost Iii. 1 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 10:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 11:25 Vlčí mládě IV. 11 [i] 12:20 Prozíravost Iii. 1 [i] 13:20 Tým Škorpion II. 17 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 16:15 Vlčí mládě IV. 12 [i] 17:10 Prozíravost Iii. 2 [i] 18:10 Tým Škorpion II. 18 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 22 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 2 [i] 22:50 Ncis: New Orleans Ii. 4 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 22 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba XI. 2 [i] 01:35 Ncis: New Orleans Ii. 4 [i] 02:15 Medium Iv. 1 [i] 03:00 Tým Škorpion II. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (1. Řada): V nesnázích 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Tančící drak/tunel/odstraňovač vody z hřišť 11 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (1. Řada): Šílenství kolem modelu A 1 [i] 07:30 Jak se to dělá (1. Řada): Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla 11 [i] 08:00 Jak se to dělá (8. Řada): Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky 11 [i] 08:30 Jak to dělají? (14. Řada): Munice, zubní vrtačka, silniční značení 14 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 7 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 14 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 2 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): Archivní záběry 15 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Kubánská krize 25 [i] 13:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): S nadhledem 19 [i] 14:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Nebezpečí uvnitř 20 [i] 15:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Příliš mnoho pavouků 21 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Duchové Stonehenge 7 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Revolver, nůž a boxer v jednom 17 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 10 [i] 18:00 Jak se to dělá (20. Řada): Tisící výrobek 11 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada) 12 [i] 19:00 Rození obchodníci (12. Řada): Pontiac GTO: Chicago 1 [i] 20:00 Bořiči mýtů (11. Řada): Budou padat hlavy 1 [i] 21:00 Záchranářské práce (2. Řada) 5 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Ztracené chrámy z džungle 5 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 4 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Přírodní úkazy 8 [i] 01:00 Berte to jako varování (2. Řada): Vládci vesmíru 8 [i] 02:00 Bořiči mýtů (11. Řada): Budou padat hlavy 1 [i] 03:00 Záchranářské práce (2. Řada) 5 [i] 04:00 Zničená minulost (2. Řada): Ztracené chrámy z džungle 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Comeback na Broadway [i] 09:50 F. . Věk: Františkova vlastenecká činnost v 10/13 [i] 10:45 Mít štěstí na rendez-vous [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Užovka [i] 14:15 Ze Soboty na Šimka [i] 15:05 Doktor Martin [i] 15:55 To je vražda, napsala: Vražda v jazzovém klubu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha X [i] 23:10 Taggart [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Otisky doby: Kdo ohlídá hlídače? [i] 01:25 Objektiv [i] 01:50 Toulavá kamera [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Ztracené adresy: Kristiánov [i] 05:25 Divnopis [i] 05:30 Příběhy domů: Osuduplné č. p. 100 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Podtrženo, sečteno! 9/13 [i] 09:10 Opouštíme ráj [i] 10:05 S kuchařem kolem světa: Mexiko [i] 11:00 Nové objevy ve starém Egyptě: Obři se stěhují 5/6 [i] 11:50 Po stopách třetího odboje: Soukromá válka Františka Zajíčka 10/16 [i] 12:15 Křesťanský magazín [i] 12:45 Chcete je? [i] 12:50 Bohové a proroci: Praxe islámu 11/15 [i] 13:20 Parta Maraton: Z gauče na start 1/8 [i] 14:05 Zašlapané projekty: Los Angeles 1984 [i] 14:25 Postřehy odjinud [i] 14:30 Válečné epizody z archivů: Příběh létající pevnosti [i] 15:15 Letadla, která změnila svět: Douglas DC-3 2/3 [i] 16:00 Návraty k divočině: Muráňská planina 7/13 [i] 16:30 Řím: neviditelné město [i] 17:25 Dokonalé zvířecí smysly: Zrak 1/3 [i] 18:15 Na cestě po chilských Ríos a Lagos [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Zeměpis světa: Tropy [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Malta, ostrov plný překvapení [i] 20:55 Cestománie [i] 21:25 Trabantem Jižní Amerikou 3/12 [i] 21:55 Kat nepočká [i] 23:40 Queer: Sláva, jsou bály [i] 00:05 Stopy, fakta, tajemství: Dita a [i] 00:35 Sestřička Jackie VII: Vigilante Jones 11/12 [i] 01:05 Folklorika: Proč se tančí verbuňk [i] 01:30 Náš venkov: Bydlím na Bydlině [i] 01:55 Nepořádek po česku [i] 02:20 Abeceda komunistických zločinů: Provokatér [i] 02:35 Tajemství železnic: Projížďka "továrnou na smrt" [i] 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:30 Povolání regenschori [i] 03:50 Palkovická Viktorka [i] 04:10 Příběhy domů: Měšťanský dům v [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3423 [i] 09:45 Výměna manželek X [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 16 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Někdy láska nestačí 165 [i] 14:00 Odložené případy: Chlapec v krabici 14 [i] 15:00 Odložené případy: Požár na diskotéce 15 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Jed [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3424 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tak hodně štěstí! 800 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Černý úsvit [i] 00:05 Odložené případy: Chlapec v krabici 14 [i] 00:50 Odložené případy: Požár na diskotéce 15 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba VI: Jed [i] 02:20 Prásk [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Někdy láska nestačí 165 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Jurský svět: Indominus na útěku [i] 06:40 Tlapková patrola: Tlapky a kočkostrofa/Tlapky zachraňují vlak 3 [i] 07:25 M*A*S*H 105 [i] 08:15 M*A*S*H 106 [i] 08:55 M*A*S*H 107 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Útesy lásky [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch V: Pojďte se mnou 8 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Vše pro sestru 1/2 [i] 14:30 Komisař Rex II: Nad střechami Vídně 14 [i] 15:30 Komisař Rex II: Stockiho poslední případ 15 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Útěk 86 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:50 Komisař Rex II: Nad střechami Vídně 14 [i] 01:50 Komisař Rex II: Stockiho poslední případ 15 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Útesy lásky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:25 Esmeralda 128-129/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:15 Smotánka [i] 11:05 Matky a dcéry 82-83 [i] 13:35 Feriha 41/160 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 17:00 Esmeralda 130-131/137