TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista IV. [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Hviezdna párty [i] 23:40 Mentalista IV. [i] 01:35 Zámena manželiek [i] 02:20 Susedské prípady [i] 03:05 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Vyrobené doma - Francúzsko [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Mazarinov drahokam 6/6 [i] 10:05 Nash Bridges: Presilovka 74 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Horskí záchranári II: Nezvestná 9/12 [i] 15:10 HiSTORY [i] 15:15 Jazdi hlavou: Chodci [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Minimálna stopa [i] 16:55 Druhá šanca: O 180 stupňov 1/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Liga majstrov: FC Barcelona - Chelsea FC [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Nash Bridges: Presilovka 74 [i] 00:15 Horskí záchranári II: Nezvestná 9/12 [i] 01:00 Komisár Montalbano: Plnené ryžové krokety [i] 02:35 Autosalón [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Paralympiáda Pjongčang 2018: Zjazdové lyžovanie – obrovský slalom - muži a ženy [i] 09:00 Paralympiáda Pjongčang 2018: Súhrn dňa [i] 09:30 Európa v obrazoch [i] 10:00 Portrét Doriana Graya 2/2 [i] 11:05 Cesty za folklórom: Ždiar [i] 11:30 Obedníček: Sarka a Farka [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:40 Veselá farma III [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - DVOJFAREBNÝ SMAJLITERMIX [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Martinské hole [i] 12:40 Zánik Osmanskej ríše: Rozdrobený Blízky východ 2/2 [i] 13:30 Tajná operácia Pontifex 2/2 [i] 14:35 Moja diagnóza: Boj s reumou je poslaním na celý život [i] 15:00 Paralympiáda Pjongčang 2018: Zjazdové lyžovanie – obrovský slalom mužov a žien [i] 15:35 Maďarský magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Nepál [i] 16:30 Cesta na MS vo futbale [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Chyžné [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Sarka a Farka [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma III [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Maškrtník [i] 18:55 Yakari IV. [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Kniha džunglí - Safari [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:05 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:10 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a korytnačka [i] 21:05 Špión v divočine: Inteligencia 2/4 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Film o filme - Backstage [i] 23:10 Kinorama [i] 23:45 Paralympiáda Pjongčang 2018: Súhrn dňa [i] 00:15 Noc v archíve: Osmičkové roky [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:05 Správy a komentáre [i] 02:30 Správy - Hírek [i] 02:45 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 08:10 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 NAŠI II. 12 [i] 13:25 POLICAJTI V AKCII [i] 14:30 POLICAJTI V AKCII [i] 15:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY II. 7 [i] 21:55 VLCI [i] 22:55 Aféry II. 5 [i] 23:55 Vražedné Miami II. 19 [i] 00:55 Myšlienky vraha I. 20 [i] 01:50 KRIMI 02:25 NOVINY TV JOJ 03:10 POLICAJTI V AKCII [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 PANELÁK XI. 95 [i] 06:00 Keby bolo keby 2 7 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 2 [i] 09:50 Motív III. 8 [i] 11:00 Prvé oddelenie [i] 11:30 PÁLI VÁM TO [i] 12:30 Keby bolo keby 2 8 [i] 13:35 Hoď svišťom II. 9 [i] 14:20 Simpsonovci XXV. 19 [i] 14:50 PANELÁK XI. 96 [i] 16:05 Ninja Factor II. 39,40 [i] 17:00 Simpsonovci XXV. 20 [i] 17:30 Kosti V. 20,21 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom II. 10/10 [i] 20:35 Hawaii 5.0 VII. 7,8 [i] 22:25 Legendy II. 8,9 [i] 00:20 Ninja Factor II. 39,40 [i] 01:20 Motív III. 8 [i] 02:10 Hoď svišťom II. 10/10 [i] 02:40 Legendy II. 8,9 [i] 04:00 Kriminálka San Francisco 12 [i] 04:45 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Totalcar Iii. 8 [i] 07:45 Vlčí mládě IV. 10 [i] 08:40 Prozíravost II. 14 [i] 09:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 10:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 11:30 Vlčí mládě IV. 10 [i] 12:25 Prozíravost II. 14 [i] 13:20 Tým Škorpion II. 16 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 16:15 Vlčí mládě IV. 11 [i] 17:10 Prozíravost Iii. 1 [i] 18:10 Tým Škorpion II. 17 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 21:00 Zlato I. 4 [i] 22:05 Zlato I. 5 [i] 23:10 Myšlenky zločince XI. 15 [i] 00:05 Myšlenky zločince XI. 16 [i] 01:00 Myšlenky zločince XI. 17 [i] 01:45 Zlato I. 4 [i] 02:35 Zlato I. 5 [i] 03:30 Totalcar Iii. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (1. Řada): Po bouři 9 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna 10 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 15 [i] 07:30 Jak se to dělá (1. Řada): Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle 10 [i] 08:00 Jak se to dělá (8. Řada): Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby 10 [i] 08:30 Jak to dělají? (14. Řada): Větrné turbíny, pneumatiky na automobily, houby 13 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 6 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 13 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 1 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): Lincoln Continental 14 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Sucho v horách 24 [i] 13:00 Zábor půdy (1. Řada): Poslední letadlo 6 [i] 14:00 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Sevření zimy 1 [i] 15:00 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Poslední zimní dny 2 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Pátrání po hradu krále Artuše 6 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Skateboardové naděje 16 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 9 [i] 18:00 Jak se to dělá (20. Řada): Železné vany, panenky Kachina lidu Hopi, motor důlního náklaďáku, paměťové karty 10 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada) 11 [i] 19:00 Rození obchodníci (11. Řada): Archivní záběry 15 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Šlápněte na to 3 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1973 Chevrolet Camaro 13 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada): Záskok 22 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Skákající opice a padající psanci 25 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada) 12 [i] 01:00 Berte to jako varování (2. Řada): Nejoblíbenější divácké klipy 7 [i] 02:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Šlápněte na to 3 [i] 03:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1973 Chevrolet Camaro 13 [i] 04:00 Pouliční psanci (4. Řada): Záskok 22 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Kongres volá [i] 09:45 Doktor Martin [i] 10:35 Noční stolek [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Upír ve věžáku [i] 15:00 Z Divadélka pod věží [i] 15:55 To je vražda, napsala: Comeback na Broadway [i] 16:45 Cestománie: Indonésie: Malé Sundy - Ostrovy ještěrů [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:05 Inspektor Max: Hra o život 4/11 [i] 21:00 Cirkus Bukowsky 10/12 [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:55 Otisky doby: Kdo ohlídá hlídače? [i] 22:50 Síť na bludičku [i] 23:50 Kriminalista III [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zvířecí mazlíčci - divokost v srdci 2/2 [i] 09:55 Řím: neviditelné město [i] 10:50 Kapitulace nacistického Německa 2/2 [i] 11:35 Propaganda za 2. světové války: Měníme příběh 6/6 [i] 12:20 Život začíná po stovce [i] 13:20 Postřehy odjinud [i] 13:25 Náš venkov: Bydlím na Bydlině [i] 13:50 Putování za písničkou [i] 14:20 Folklorika: Proč se tančí verbuňk [i] 14:45 Evropa dnes [i] 15:15 Ohře s Vladimírem Čechem: Zapomenutá řeka [i] 15:45 Letecká záchranka: Liberec [i] 16:10 Klíč [i] 16:40 Pochoduj nebo zemři [i] 17:35 Rumunsko, křižovatka mezi východní a západní Evropou [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Život je pes: Nový domov 6/6 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Louisiana, kreolská Amerika [i] 21:00 Na cestě po chilských Ríos a Lagos [i] 21:30 Na vlastní nohy: Dokonalý svět 7/8 [i] 22:00 Protektor [i] 23:40 Sestřička Jackie VII: Vigilante Jones 11/12 [i] 00:10 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! 6/13 [i] 00:55 Proces H - den pátý 5/10 [i] 01:50 Uchem jehly [i] 02:15 Chcete je? [i] 02:20 Švejkové nebo Rambové? [i] 02:50 Abeceda komunistických zločinů: Odplata [i] 03:00 Tajemství železnic: Vlakem na dno [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:55 Střecha Evropy [i] 04:10 Babylon [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3422 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Mám jenom tebe 799 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 15 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Docela slušnej podraz 164 [i] 14:00 Odložené případy: Ofelie 11 [i] 15:00 Odložené případy: Lepidlo 12 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Počítání mrtvých [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3423 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek X [i] 21:35 Robinsonův ostrov II 12 [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: Poetická spravedlnost [i] 23:35 Beze stopy: Zdroj 18 [i] 00:25 Odložené případy: Ofelie 11 [i] 01:20 Odložené případy: Lepidlo 12 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VI: Počítání mrtvých [i] 02:45 Krok za krokem V 14 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Docela slušnej podraz 164 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Nexo Knights IV: Pád 10 [i] 06:40 Tlapková patrola 2 [i] 07:25 M*A*S*H 103 [i] 08:15 M*A*S*H 104 [i] 08:55 M*A*S*H 105 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Čas poznání [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch V: Pokaždé, když se loučíme 7 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Pravdy a lži 2/2 [i] 14:30 Komisař Rex II: Smrtelná dávka 12 [i] 15:30 Komisař Rex II: Tři vteřiny do smrti 13 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Zpátky na palubě 82 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Polda III: Jed v srdci 6 [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:50 Komisař Rex II: Smrtelná dávka 12 [i] 01:55 Komisař Rex II: Tři vteřiny do smrti 13 [i] 02:55 Rosamunde Pilcher: Čas poznání [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:25 Esmeralda 126-127/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:15 Smotánka [i] 11:00 Matky a dcéry 80-81 [i] 13:25 Feriha 40/160 [i] 14:35 Búrlivé víno [i] 16:50 Esmeralda 128-129/137 [i] 18:30 Mentalista IV. [i] 20:30 Matky a dcéry 82-83 [i] 22:40 Feriha 41/160 [i] 23:55 Upírske denníky VI. 17/22 [i] 00:50 Bostonské vraždy V. 4/18 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:50 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 2 [i] 06:10 Zoom In 2 3 [i] 06:20 Quinnův případ