TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Svokra [i] 09:55 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista IV. [i] 15:00 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Najväčší víťaz [i] 22:00 Dobre vedieť! [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 Mentalista IV. [i] 01:50 Svokra [i] 02:45 Kredenc [i] 03:10 Susedské prípady [i] 03:50 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Zmena povolania - Auvergne, Francúzsko [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Nash Bridges: Anjel milosrdenstva 73 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Horskí záchranári II: Núdzové pristátie 8/12 [i] 15:10 HiSTORY [i] 15:20 Jazdi Hlavou: Mikrospánok [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Vyrobené doma - Francúzsko [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Mazarinov drahokam 6/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Anna Kareninová 1/8 [i] 21:10 Anna Kareninová 2/8 [i] 22:00 Polnočné slnko 8/8 [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Právo voľby 20/23 [i] 23:35 Nash Bridges: Anjel milosrdenstva 73 [i] 00:20 Horskí záchranári II: Núdzové pristátie 8/12 [i] 01:05 Anna Kareninová 1/8 [i] 01:50 Anna Kareninová 2/8 [i] 02:35 Slovensko v obrazoch [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SNEHULIAK [i] 06:10 O deťoch a zvieratkách 21 [i] 06:15 O deťoch a zvieratkách 22 [i] 06:25 Kniha džunglí - Safari [i] 06:40 Yakari IV. [i] 06:55 Paralympiáda Pjongčang 2018: Zjazdové lyžovanie – kombinácia - muži a ženy [i] 09:15 Paralympiáda Pjongčang 2018: Súhrn dňa [i] 09:45 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Spišský hrad [i] 10:00 Portrét Doriana Graya 1/2 [i] 11:15 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: Sarka a Farka [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:40 Veselá farma III [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PARA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Martinské hole [i] 12:35 Pravda o mlieku [i] 13:25 Historická panoráma: Fragmenty zo Slovenského štátu 1939 - 1945 [i] 13:55 Historická panoráma: Zápas o autonómiu [i] 14:30 VaT [i] 15:00 Paralympiáda Pjongčang 2018: Zjazdové lyžovanie – kombinácia - muži a ženy [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: India I. - Liečitelia - bojovníci [i] 16:25 Na rybách - Petrov zdar [i] 16:50 (Ne)celebrity: Štefan Lipták [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Brhlovce [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Sarka a Farka [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma III [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SNEHULIAK [i] 18:55 Yakari IV. [i] 19:05 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:30 Kniha džunglí - Safari [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:05 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:10 Zánik Osmanskej ríše: Rozdrobený Blízky východ 2/2 [i] 21:05 Tajná operácia Pontifex 2/2 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom [i] 23:40 Paralympiáda Pjongčang 2018: Súhrn dňa [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:40 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 08:10 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 NAŠI II. 11 [i] 13:25 POLICAJTI V AKCII [i] 14:30 POLICAJTI V AKCII [i] 15:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 SEMAFOR – NOVÝ SERIÁL [i] 21:55 VLCI [i] 23:00 Aféry II. 4 [i] 23:55 Vražedné Miami II. 18 [i] 00:55 Myšlienky vraha I. 19 [i] 01:55 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 TOP STAR [i] 05:15 PANELÁK XI. 94 [i] 06:05 Keby bolo keby 2 6 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie III. 1/26 [i] 09:50 Motív III. 7 [i] 11:05 Prvé oddelenie [i] 11:35 PÁLI VÁM TO [i] 12:40 Keby bolo keby 2 7 [i] 13:45 Hoď svišťom II. 8 [i] 14:30 Simpsonovci XXV. 18 [i] 15:00 PANELÁK XI. 95 [i] 16:00 Ninja Factor II. 37,38 [i] 17:00 Simpsonovci XXV. 19 [i] 17:30 Kosti V. 18,19 [i] 19:35 TIPOS INFO 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom II. 9 [i] 20:35 Robocop [i] 23:00 Čierne vlajky III. 2 [i] 00:10 Nebezpečné lety 6 [i] 01:10 Ninja Factor II. 37,38 [i] 02:10 Motív III. 7 [i] 02:50 KINOSÁLA [i] 03:00 Hoď svišťom II. 9 [i] 03:35 Čierne vlajky III. 2 [i] 04:35 Nebezpečné lety 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Totalcar Iii. 7 [i] 07:35 Vlčí mládě IV. 9 [i] 08:30 Prozíravost II. 13 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 11:25 Vlčí mládě IV. 9 [i] 12:20 Prozíravost II. 13 [i] 13:15 Tým Škorpion II. 15 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 16:15 Vlčí mládě IV. 10 [i] 17:10 Prozíravost II. 14 [i] 18:05 Tým Škorpion II. 16 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 7 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 8 [i] 22:50 S.W.A.T. I. 6 [i] 23:45 Hannibal II. 13 [i] 00:40 Nezvěstná I. 5 [i] 01:35 Nezvěstná I. 6 [i] 02:20 Hannibal II. 13 [i] 03:05 Tým Škorpion II. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (1. Řada): Promočeni na kost 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Masivní pneumatiky/espreso/řezání diamanty 9 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 14 [i] 07:30 Jak se to dělá (1. Řada): Koberce, pitná voda a akustické kytary 9 [i] 08:00 Jak se to dělá (8. Řada): Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly 9 [i] 08:30 Jak to dělají? (14. Řada): Automobily Morgan, bambusová vlákna a WC 12 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 5 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 12 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 13 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): Veterán 13 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Na tenkém ledu 23 [i] 13:00 Zlatá horečka (7. Řada): Hra končí 11 [i] 14:00 Zlatá horečka (7. Řada): Opuštění 12 [i] 15:00 Zlatá horečka (7. Řada): Záchranné lano 13 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Ztracené chrámy z džungle 5 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Naftová rypadla 15 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 18:00 Jak se to dělá (20. Řada): Efilační nůžky, kola vagonu, pečivo do toustovačů a houslové smyčce 9 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada): Vanilka/kotvy 10 [i] 19:00 Rození obchodníci (11. Řada): Lincoln Continental 14 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada) 21 [i] 22:00 Demoliční expert (1. Řada): Schodiště 3 [i] 22:30 Demoliční expert (1. Řada): Velké nákupy 4 [i] 23:00 Záchranářské práce (2. Řada) 3 [i] 00:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 4 [i] 01:00 Berte to jako varování (2. Řada): Lidští pokusní králíci 6 [i] 02:00 Zlatá horečka (8. Řada) 21 [i] 04:00 Zničená minulost (2. Řada): Ztracené chrámy z džungle 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Rýže s rýží rýžovou [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Síla hypnózy [i] 09:55 Zpříma do očí [i] 10:50 Půjčka [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Hoří, má panenko [i] 15:10 Doktor Martin [i] 16:00 To je vražda, napsala: Kongres volá [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Konec básníků v Čechách [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:40 Ve jménu vlasti VI [i] 23:35 Taggart [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Mnohotvárná Troja [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Na stopě [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Zeměpis světa: Farma u pralesa [i] 05:20 Zeměpis světa: Kaučukové království [i] 05:40 Podtrženo, sečteno! 9/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy III. 1/3 [i] 09:50 Dokonalé zvířecí smysly: Zrak 1/3 [i] 10:45 Království divočiny: Hadi [i] 11:15 Nedej se [i] 12:10 Chcete je? [i] 12:15 Trabantem Jižní Amerikou 2/12 [i] 12:40 Mlčeti zlato [i] 13:40 Stopy, fakta, tajemství: Dita a [i] 14:10 Vyprávění o lese [i] 14:40 S kuchařem kolem světa: Mexiko [i] 15:35 Opouštíme ráj [i] 16:25 Proces H - den pátý 5/10 [i] 17:20 Rudí prezidenti: Muž z lidu - Antonín Zápotocký 2/5 [i] 18:15 Na vlastní nohy: Pobřeží duchů 6/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:25 Zeměpis světa: Rybáři z písečných přesypů [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Das Reich: Hitlerova divize smrti ve Francii 1/2 [i] 20:55 Pochoduj nebo zemři [i] 21:50 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! 6/13 [i] 22:40 Letecké katastrofy: Osudové zpoždění [i] 23:25 Život začíná po stovce [i] 00:25 Černé zrcadlo II: Přijdu hned 1/3 [i] 01:15 Válečné epizody z archivů: Příběh létající pevnosti [i] 01:55 V peřejích Sun Kosi [i] 02:15 Sbohem, národe čtenářů? [i] 02:40 Abeceda komunistických zločinů: Normalizace [i] 02:55 Tajemství železnic: Vlakem po [i] 03:20 Zůstat nebo odejít? [i] 03:40 Goroli [i] 04:05 Toužila jsem zpívat [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3421 [i] 09:55 Specialisté: Hadí doupě 34 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 14 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Musela jsem tě vidět 163 [i] 14:00 Odložené případy: Pocity viny 9 [i] 15:00 Odložené případy: Stopař 10 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Hra na schovávanou [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3422 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Mám jenom tebe 799 [i] 21:35 Víkend [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: Do králičí nory [i] 23:35 Beze stopy: Kam Li 17 [i] 00:30 Odložené případy: Pocity viny 9 [i] 01:25 Odložené případy: Stopař 10 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba VI: Hra na schovávanou [i] 02:45 Krok za krokem V 13 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Musela jsem tě vidět 163 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Nexo Knights IV: Colossův pád 9 [i] 06:40 Tlapková patrola 1 [i] 07:25 M*A*S*H 101 [i] 08:15 M*A*S*H 102 [i] 08:55 M*A*S*H 103 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Rozervaná srdce [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch V: Dva různé světy 6 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Pravdy a lži 1/2 [i] 14:30 Komisař Rex II: Vůně smrti 10 [i] 15:30 Komisař Rex II: Únos 11 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Konec velkého Kohouta 85