TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista IV. [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:10 Kuchyňa [i] 21:50 Kredenc - NOVÉ ČASTI [i] 23:00 Sekerovci [i] 23:30 Križovatka smrti 3/13 [i] 00:30 Mentalista IV. [i] 02:00 Škorpión II. 4/25 [i] 02:40 Sekerovci [i] 03:25 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Druhé životy - Brazília [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Červený kruh 5/6 [i] 10:05 Nash Bridges: Mesto výbuchov 72 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Horskí záchranári II: Stratený syn 7/12 [i] 15:10 Test magazín: Cícerové nátierky (hummus) [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Zmena povolania - Auvergne, Francúzsko [i] 16:50 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Naše deti [i] 22:00 Občan za dverami [i] 22:40 Kriminálka Staré Mesto 4/7 [i] 23:40 Nash Bridges: Mesto výbuchov 72 [i] 00:25 Horskí záchranári II: Stratený syn 7/12 [i] 01:10 Naše deti [i] 02:40 Občan za dverami [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Trpasl: íci [i] 06:05 O deťoch a zvieratkách 19 [i] 06:15 O deťoch a zvieratkách 20 [i] 06:25 Kniha džunglí - Safari [i] 06:35 Yakari IV. [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Malý rytier Trenk [i] 07:25 Paralympiáda Pjongčang 2018: Súhrn dňa [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri organári [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Banskoštiavnickí rezbári [i] 09:25 Tvárou v tvár [i] 09:50 Spominame na Jozefa Kronera: Kým kohút nezaspieva [i] 11:30 Obedníček: Sarka a Farka [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:40 Veselá farma III [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - QUINOA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Martinské hole [i] 12:30 Z hôr, lesov a lúk [i] 12:55 Televízny posol [i] 13:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:50 Generácia [i] 14:30 Park [i] 15:00 Spomíname na Jozefa Kronera: Trate života Jozefa Kronera [i] 15:30 Národnostný magazín: Židovský [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: India II. - Anjeli Maharaštry [i] 16:25 Autosalón [i] 16:50 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda po trojprúdovej diaľnici [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Partizánska Ľupča [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Sarka a Farka [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma III [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ZIMA A TMA [i] 18:55 Yakari IV. [i] 19:05 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:40 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Moja diagnóza: Boj s reumou je poslaním na celý život [i] 20:35 Silná zostava: Marec 2018. Prežívame zlomový okamih? [i] 21:30 Família: Família - JE AKÝ JE [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Accattone [i] 00:25 Paralympiáda Pjongčang 2018: Súhrn dňa [i] 00:55 ArtSpektrum [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:15 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 08:10 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:40 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 NAŠI II. 10 [i] 13:25 POLICAJTI V AKCII [i] 14:30 POLICAJTI V AKCII [i] 15:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:50 HESLO [i] 23:25 KUKÁTKO [i] 00:25 Vražedné Miami II. 17 [i] 01:25 Myšlienky vraha I. 18 [i] 02:25 KRIMI 02:55 TOP STAR [i] 03:10 POLICAJTI V AKCII [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 MIXÉR [i] 06:00 Keby bolo keby 2 5 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles X. 3 [i] 09:45 Motív III. 6 [i] 11:00 Prvé oddelenie [i] 12:00 PÁLI VÁM TO [i] 13:00 Keby bolo keby 2 6 [i] 14:00 Hoď svišťom II. 7 [i] 14:40 Simpsonovci XXV. 17 [i] 15:05 PANELÁK XI. 94 [i] 16:10 Ninja Factor II. 35,36 [i] 17:05 Simpsonovci XXV. 18 [i] 17:35 Kosti V. 16,17 [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom II. 8 [i] 20:35 More v plameňoch [i] 22:50 OKTAGON MMA [i] 23:25 Prenasledovaní [i] 01:30 Ninja Factor II. 35,36 [i] 02:20 Motív III. 6 [i] 03:00 Hoď svišťom II. 8 [i] 03:35 Flintstonovci 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Totalcar Iii. 6 [i] 07:35 Vlčí mládě IV. 8 [i] 08:30 Prozíravost II. 12 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 11:25 Vlčí mládě IV. 8 [i] 12:20 Prozíravost II. 12 [i] 13:15 Tým Škorpion II. 14 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 16:15 Vlčí mládě IV. 9 [i] 17:10 Prozíravost II. 13 [i] 18:05 Tým Škorpion II. 15 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 20 [i] 21:55 S.W.A.T. I. 6 [i] 22:50 Nezvěstná I. 5 [i] 23:45 Nezvěstná I. 6 [i] 00:40 Tým Škorpion III. 20 [i] 01:35 Nezvěstná I. 5 [i] 02:20 Nezvěstná I. 6 [i] 03:05 Tým Škorpion II. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (9. Řada): Cobra 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Zvony/úklid po hurikánu/datle 8 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 13 [i] 07:30 Jak se to dělá (1. Řada): Med, optická vlákna a cihly 8 [i] 08:00 Jak se to dělá (8. Řada): Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla 8 [i] 08:30 Jak to dělají? (14. Řada): Kamna na dřevo, indigo, syntetizátor 11 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 4 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 11 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 12 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): BMW Z1 12 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Spálená země 22 [i] 13:00 Odpadlická autodílna (1. Řada): Celý žhaví do Fordu 1931 16 [i] 14:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Restaurovaný Ford Econoline z roku 1961 1 [i] 15:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Jízda s Dannym Trejem 2 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemství obřího chrámu v Egyptě 4 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Podivíni z Dallasu 14 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 18:00 Jak se to dělá (20. Řada): Kočárky, montované domy, dřevěné flétny a cyklistické pláště 8 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada): Whisky z Tennessee/optika pro noční vidění/sauny 9 [i] 19:00 Rození obchodníci (11. Řada): Veterán 13 [i] 20:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 5 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Všechno nebo nic 11 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Julianne Hough 3 [i] 23:00 Připásáni (1. Řada): Souostroví Kodiak, Aljaška 4 [i] 00:00 Králové divočiny (1. Řada): Borne - mangrovové bažiny 3 [i] 01:00 Berte to jako varování (2. Řada): Když příroda volá 5 [i] 02:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 5 [i] 03:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Všechno nebo nic 11 [i] 04:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Julianne Hough 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Přes nový práh [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton VI 10/10 [i] 09:55 168 hodin [i] 10:30 Po stopách hvězd [i] 11:00 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Kravata [i] 14:20 Alibi na vodě [i] 15:55 To je vražda, napsala: Síla hypnózy [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Sladký vyděrač 10/22 [i] 21:00 Dabing Street [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Kriminalista III [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Ve jménu vlasti VI [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 GEN - Galerie elity národa [i] 02:00 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Druhý život [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Wutangské hory, kolébka taoismu [i] 09:50 Letadla, která změnila svět: SR-71 Blackbird 1/3 [i] 10:40 Putování Lucemburskem [i] 11:10 Postřehy odjinud [i] 11:15 Ohře s Vladimírem Čechem: Zralá řeka [i] 11:45 Letecká záchranka: Hradec Králové [i] 12:10 Kouzlo Afriky: Etoša v dešti [i] 12:35 Babylon [i] 13:05 Cesty víry: Být poutníkem života [i] 13:30 Televizní klub neslyšících [i] 14:00 Československý filmový týdeník 1190/2379 [i] 14:30 Po stopách třetího odboje: Soukromá válka Františka Zajíčka 10/16 [i] 14:55 Návraty k divočině: Muráňská planina 7/13 [i] 15:25 Nové objevy ve starém Egyptě: Obři se stěhují 5/6 [i] 16:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:45 Letecké katastrofy: Osudové zpoždění [i] 17:30 Propaganda za 2. světové války: Měníme příběh 6/6 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Los Angeles 1984 [i] 19:15 Bohové a proroci: Život proroka 10/15 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kapitulace nacistického Německa 2/2 [i] 20:50 Letadla, která změnila svět: Douglas DC-3 2/3 [i] 21:40 Romance pro křídlovku [i] 23:05 Psanci [i] 00:45 Queer: MeToo [i] 01:10 Příběhy domů: Osuduplné č. p. 100 [i] 01:30 Příběhy domů: Zámek Dolní Benešov [i] 01:45 Hledám sponzora. Zn: Pro nemocné dítě [i] 02:10 Abeceda komunistických zločinů: Mučení [i] 02:25 Tajemství železnic: Osudným tunelem Jana Pernera [i] 02:50 Prales Mionší [i] 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:35 U Surovce [i] 03:55 Komu se zpovídá farář [i] 04:15 Babylon [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3420 [i] 09:50 Dáma a Král: Zapomenutá vražda 13 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 13 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Jen co budeš volná 162 [i] 14:00 Odložené případy: Třináctá komnata 7 [i] 14:55 Odložené případy: Babočkové odlétají 8 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Knockout [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3421 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Hadí doupě 34 [i] 21:20 Robinsonův ostrov II 11 [i] 22:20 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: K.O. [i] 23:15 Beze stopy: Vzpomínky z dětství 16 [i] 00:05 Odložené případy: Třináctá komnata 7 [i] 01:00 Odložené případy: Babočkové odlétají 8 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VI: Knockout [i] 02:25 Střepiny [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Jen co budeš volná 162 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Nexo Knights IV: Mezi mlýnskými kameny 8 [i] 06:40 Mstitel Blade: Poslední úspěch Deacona Frosta 12 [i] 07:25 M*A*S*H 99 [i] 08:15 M*A*S*H 100 [i] 08:55 M*A*S*H 101 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Volání minulosti [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch V: Mohl jsem napsat knihu 5 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Bez budoucnosti 2/2 [i] 14:30 Komisař Rex II: Smrt dítěte 8 [i] 15:30 Komisař Rex II: Ve znamení Satana 9 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Šestý smysl 81 [i] 21:30 Jak se staví sen - extra [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Komisař Rex II: Smrt dítěte 8 [i] 01:50 Komisař Rex II: Ve znamení Satana 9 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Volání minulosti [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:25 Esmeralda 122-123/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:25 Domov na kľúč [i] 11:20 Baby boom [i] 12:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 14:30 Búrlivé víno [i] 16:45 Esmeralda 124-125/137 [i] 18:30 Mentalista IV. [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Matky a dcéry 78-79 [i] 22:30 Feriha 39/160 [i] 23:50 Upírske denníky VI. 15/22 [i] 00:45 Bostonské vraždy V. 2/18 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:50 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 20 [i] 05:50 Zoom In 2 22 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 06:30 Fatální instinkt