TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Kung Fu Panda III. [i] 07:30 Druhá kniha džunglí: Mauglí a Balú [i] 09:15 Vinnetou I. [i] 11:20 CHART SHOW [i] 13:30 Nepriestrelný mních [i] 15:40 Kuchyňa [i] 17:00 Horná Dolná [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 SUPERSTAR [i] 22:30 Križovatka smrti 3/13 [i] 23:30 Tokarev [i] 01:30 Legendy zločinu [i] 03:45 Horná Dolná [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Vtáčí ostrov [i] 06:25 Veselá farma III [i] 06:35 Yakari IV. [i] 06:45 Kniha džunglí - Safari [i] 07:00 Prasiatko Peppa II: Skalné jazierka [i] 07:05 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Larin tajný ctiteľ 40/52 [i] 07:20 Garfield IV. [i] 07:30 Mickey Mouseov klub 24/26 [i] 07:55 Sofia Prvá I. [i] 08:20 Zázračný ateliér [i] 08:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 09:00 Spadla z oblakov: Výlet raketou 10/13 [i] 09:30 Jazdi hlavou: Chodci [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Otvorené nebo: Maroko [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:45 Buď Bindi [i] 14:15 Agatha Christie : Poirot: Zmiznutie pána Davenheima [i] 15:10 "Což takhle dát si špenát" [i] 16:45 "Četnícke humoresky III.": "Skokan" 9/13 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Inšpektor Max: Trpké víťazstvo 7/11 [i] 21:25 Erin Brockovich [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Zmiznutie pána Davenheima [i] 00:25 Inšpektor Max: Trpké víťazstvo 7/11 [i] 01:25 O 5 minút 12 [i] 02:30 Erin Brockovich [i] 04:45 Spr: ávy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Nivou Záhoria [i] 06:35 Božie domy s Vandalom [i] 06:50 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Martinské hole [i] 07:00 Televíkend [i] 07:25 Paralympiáda Pjongčang 2018: Súhrn dňa [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Na rybách - Petrov zdar [i] 10:05 Test magazín: Cícerové nátierky (hummus) [i] 10:20 Putovanie po Svätej Zemi 1/3 [i] 10:50 Família: Família- 10 statočných [i] 11:25 Dobšinského rozprávky: Nebojsa [i] 11:40 Dobšinského rozprávky: Dlhý nos [i] 11:55 Dobšinského rozprávky: Tri citróny [i] 12:10 Faklonos a Dobropán [i] 13:20 Televízny posol [i] 13:50 Spomienky na maestra Martina Benku [i] 14:20 Folklórny festival - Východná: Tanečná rapsódia [i] 15:30 Paralympiáda Pjongčang 2018: Zjazdové lyžovanie – super-G - zjazd - muži a ženy [i] 16:00 Biatlon - SP [i] 16:50 Hokej – Tipsport liga [i] 18:20 Večerníček: Vtáčí ostrov [i] 19:30 Yakari IV. [i] 19:45 Slovo [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:10 Vojna volov: Trestná výprava [i] 21:05 Vojna volov: Víťazstvo [i] 22:10 Balada o Cable Hogueovi [i] 00:05 Paralympiáda Pjongčang 2018: Súhrn dňa [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 Príšerky: Univerzita [i] 09:10 PRÁZDNINY II. 6 [i] 10:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 8 [i] 11:20 Zoznámte sa s Davom [i] 13:20 Tajný život Waltera Mittyho [i] 15:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:50 Prenasledovaní [i] 01:10 Láska a iné závislosti [i] 03:25 NOVINY TV JOJ 04:00 NA CHALUPE [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 NA CHALUPE [i] 06:00 Prvé oddelenie [i] 06:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 07:40 MIXÉR [i] 08:40 Hoď svišťom II. 6 [i] 09:20 RÁNO S RIKOM 10:05 Dlhá cesta za odmenou [i] 12:25 SVET PODĽA EVELYN 9,10 [i] 13:30 NAŠI III. 10 [i] 14:30 VLCI [i] 15:30 Letecké katastrofy IX. 3,4 [i] 17:30 Flintstonovci 2 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom II. 7 [i] 20:35 Vykonávateľ [i] 22:45 Byzantium: Upírí príbeh [i] 01:10 Webmaster [i] 02:20 KINOSÁLA [i] 02:30 Hoď svišťom II. 7 [i] 03:05 Dlhá cesta za odmenou [i] 04:30 VLCI [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Dívka odjinud IV. 13 [i] 07:55 Království II. 1 [i] 08:50 Jak prosté V. 20 [i] 09:50 Jak prosté V. 21 [i] 10:45 Havaj 5-0 Iv. 2 [i] 11:45 Havaj 5-0 Iv. 3 [i] 12:45 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 15 [i] 13:45 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 16 [i] 14:40 Pomsta I. 3 [i] 15:50 Pomsta I. 4 [i] 17:05 Jak prosté V. 20 [i] 18:05 Jak prosté V. 21 [i] 19:05 Havaj 5-0 Iv. 2 [i] 20:05 Havaj 5-0 Iv. 3 [i] 21:00 Policajtka barbie II. 5 [i] 22:10 Policajtka barbie II. 6 [i] 23:20 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 5 [i] 00:15 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 6 [i] 01:10 Policajtka barbie II. 5 [i] 02:15 Policajtka barbie II. 6 [i] 03:10 Království II. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (9. Řada): G-Wagen 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil 4 [i] 06:30 Muži Yukonu (5. Řada): Na pokraji 7 [i] 07:30 Australská železnice (1. Řada) 2 [i] 08:30 Odpadlická autodílna (2. Řada): Vzácný Sunliner 13 [i] 09:30 Jak se to dělá (4. Řada) 49 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 10 [i] 11:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 4 [i] 12:00 Války kontejnerů (3. Řada): New York 3 [i] 12:30 Války kontejnerů (3. Řada): Osm tun zábavy 4 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Lincolnshire 10 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 3 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 5 [i] 15:00 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 6 [i] 15:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 7 [i] 16:00 Australská železnice (2. Řada) 1 [i] 17:00 Rození obchodníci (14. Řada) 1 [i] 18:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 4 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Vypuštěni do volné přírody 15 [i] 20:00 Ledové vody (1. Řada) 2 [i] 21:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada): Boj s balvany 4 [i] 22:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Don 1 [i] 23:00 Zlatá horečka (8. Řada) 19 [i] 00:00 Záchrana statku (1. Řada): Návnada pro grizzlyho 12 [i] 01:00 Záchranářské práce (1. Řada) 6 [i] 02:00 Ledové vody (1. Řada) 2 [i] 03:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada): Boj s balvany 4 [i] 04:00 Rození obchodníci (9. Řada): Jag XK8 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Klec [i] 06:35 Kristian [i] 08:10 Úsměvy Josefa Grusse [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 F. . Věk: Františkova vlastenecká činnost v 10/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Sofie a ukradený poklad [i] 14:05 Princezny nejsou vždycky na vdávání [i] 14:55 O Honzovi a Barušce [i] 15:35 Zdivočelá země 4/45 [i] 16:25 Zdivočelá země 5/45 [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Bába z ledu [i] 22:00 168 hodin [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:35 Alibi na vodě [i] 00:10 Komisař Montalbano [i] 02:05 Bolkoviny [i] 02:45 Banánové rybičky [i] 03:15 Žiješ jenom 2x [i] 03:40 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 03:45 Hobby naší doby [i] 04:15 Liščí úklady [i] 04:35 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty víry: Mimo systém - v lásce [i] 05:30 Bohové a proroci: Život proroka 10/15 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Můj mazlíček a já II [i] 06:20 Svět Elmo [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1190/2379 [i] 09:30 Hledání ztraceného času: Vzpomínka na Jana Masaryka (1.) [i] 09:50 Nejdůležitější zbraně 2. světové války [i] 10:35 Počesku [i] 10:45 Vyprávění o lese [i] 11:15 Nedej se [i] 12:10 Chcete mě? [i] 12:40 Sváteční slovo husitského faráře [i] 12:45 Křesťanský magazín [i] 13:10 Uchem jehly [i] 13:40 Cesty víry: Být poutníkem života [i] 14:05 Kočka není pes [i] 14:40 Království divočiny: Hadi [i] 15:10 Na plovárně s Ashritou Furmanem [i] 15:35 Na cestě po severním Sulawesi [i] 16:05 Nové objevy ve starém Egyptě: Obři se stěhují 5/6 [i] 16:55 Řím: neviditelné město [i] 17:50 Zvířecí mazlíčci - divokost v srdci 2/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návraty k divočině: Slovenský kras 6/13 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Psanci [i] 21:40 Jen o rodinných záležitostech [i] 23:40 Život začíná po stovce [i] 00:40 Gomora II 5,6/12 [i] 02:20 Barva [i] 02:35 Pozdní sběr [i] 03:05 Církev a stát [i] 03:25 Na moll... [i] 04:00 Případ pro ombudsmana [i] 04:20 Folklorika [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Lišákoviny [i] 06:15 Milesova vesmírná dobrodružství 1 [i] 06:40 Kačeří příběhy 87, 88 [i] 07:25 Lví hlídka 17 [i] 07:50 Chladné srdce [i] 09:30 Robinsonův ostrov II 9 [i] 10:25 Robinsonův ostrov II 10 [i] 11:25 Láska přes internet [i] 13:50 Arthur [i] 16:00 Matěji, proč tě holky nechtějí? [i] 17:20 Můj brácha má prima bráchu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dáma a Král: Zapomenutá vražda 13 [i] 21:25 Střepiny [i] 22:00 Agent bez minulosti [i] 00:15 Matěji, proč tě holky nechtějí? [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba VI: Cesta do Arizony [i] 02:15 Áčko: Přestaň pít, táto! [i] 02:55 Co na to Češi [i] 03:35 Chladné srdce [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Nexo Knights IV: Srdce z kamene 7 [i] 06:55 Mstitel Blade: Poslední soumrak 11 [i] 07:25 M*A*S*H 98 [i] 07:55 Přírodní vesmír: Rakouští hadi: Jedovaté nebezpečí v Alpách 15 [i] 09:00 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:35 1890: Zázrak 10 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:40 Teď vaří šéf! [i] 14:25 Vraždy v Midsomeru IX: Láska až za hrob [i] 16:30 Výlet [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 21:55 Očima Josefa Klímy [i] 22:45 Pomsta [i] 01:20 Přírodní vesmír: Rakouští hadi: Jedovaté nebezpečí v Alpách 15 [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru IX: Láska až za hrob [i] 04:20 Šťastná linka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Smotánka [i] 06:20 Katie Ffordová: Stále pri tebe [i] 08:30 Reflex [i] 10:25 Baby boom [i] 11:45 Extrémne premeny: Tínedžeri [i] 13:55 Bostonské vraždy V. 11-12/18 [i] 15:45 Rosamunde Pilcherová: Talizman lásky [i] 17:45 Sladká výzva [i] 18:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 20:00 Dosť! [i] 22:15 Unesené [i] 01:30 Útek do Mexika [i] 03:00 Dosť! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 5 [i] 06:00 Vila na kopci [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bratři Warnerové [i] 12:00 Amsal [i] 14:25 Vlasy [i] 16:25 Hra [i] 18:35 Doživotí [i] 20:25 Muži, co zírají na kozy [i] 22:00 Pekelná jízda [i] 23:25 Machete [i] 01:15 Cesta do Afriky [i] 02:50 Osudová láska [i] 04:05 Článek 99 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Běžecké lyžování [i] 06:00 Alpské lyžování [i] 07:30 Biatlon [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 12:00 Běžecké lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 16:15 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:00 Biatlon [i] 18:30 Biatlon [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Snoooker [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:45 Cyklistika [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Rychlobruslení [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 03:45 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Egyptský příběh 1: Kapitola první: Cesta k pyramidám 1 [i] 06:00