TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:25 Olsen Twins: Otecko z billboardu [i] 09:10 Sesterstvo putovných nohavíc [i] 11:45 SUPERSTAR [i] 14:00 Rozchod! [i] 16:20 50x a stále po prvý raz [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Viking [i] 23:20 Legendy zločinu [i] 02:05 Viking [i] 04:20 50x a stále po prvý raz [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Život s kameňom [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Veselá farma III [i] 07:10 Vtáčí ostrov [i] 07:20 Prasiatko Peppa II: Časová kapsula [i] 07:25 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Tajomný umelec 39/52 [i] 07:40 Martinka II.: Medzi dvoma bratmi 52/52 [i] 07:55 Garfield IV. [i] 08:05 Mickey Mouseov klub 23/26 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas: Charlie CHAPLIN [i] 09:55 Robin Hood III: Úplné zatmenie 1/13 [i] 10:45 Park [i] 11:15 On air [i] 11:50 Zem spieva [i] 14:55 Starman [i] 16:55 Milujem Slovensko [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zem spieva [i] 23:30 Polčas rozpadu [i] 01:15 Starman [i] 03:00 Polčas rozpadu [i] 04:45 Robin Hood III: Úplné zatmenie 1/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Autosalón [i] 06:35 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Mikrospánok [i] 06:40 Polícia [i] 06:55 Cesta na MS vo futbale [i] 07:20 Cesta na MS vo futbale [i] 07:50 Živá panoráma [i] 08:20 Televíkend [i] 08:45 Božie domy s Vandalom [i] 09:00 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Martinské hole [i] 09:15 Zjazdové lyžovanie - slalomy SP [i] 10:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 VaT [i] 11:45 Nové technológie: Tak som to skúsil [i] 12:15 Zjazdové lyžovanie - slalomy SP [i] 13:45 Paralympiáda Pjongčang 2018 [i] 14:15 Magazín Ligy majstrov [i] 14:45 Futbal - Fortuna liga - zápasy: AS Trenčín - FC Spartak Trnava [i] 17:25 Noc v archíve: Osmičkové roky [i] 18:30 Večerníček: Sarka a Farka [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma III [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - DARČEK [i] 18:55 Yakari IV. [i] 19:05 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:35 Kniha džunglí - Safari [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Gabiky Marcinkovej [i] 20:35 "Nejistá sezóna" [i] 22:05 Fargo III [i] 22:55 Most [i] 23:55 Paralympiáda Pjongčang 2018: Súhrn dňa [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Paralympiáda Pjongčang 2018 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:35 Timon a Pumbaa II. 17 [i] 08:05 Horton [i] 09:45 NAŠI III. 10 [i] 10:20 SVET PODĽA EVELYN 9,10 [i] 11:30 DVOJIČKY 4 [i] 12:25 SUPER KARAOKE [i] 13:35 Fantastická štvorka [i] 15:45 Príšerky: Univerzita [i] 17:50 PRÁZDNINY II. 5 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 More v plameňoch [i] 23:05 Láska a iné závislosti [i] 01:30 Nezabudnuteľné prázdniny [i] 03:30 TOP STAR [i] 03:45 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY 5 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Kriminálka San Francisco 9 [i] 05:50 Prvé oddelenie [i] 06:15 PANELÁK XI. 93 [i] 07:00 Najkrajšie bývanie II. 26/26 [i] 08:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:15 NA CHALUPE [i] 10:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:40 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles X. - PREMIÉRA 3 [i] 12:55 Nezabudnuteľné prázdniny [i] 15:05 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 16:50 Rómeo a Júlia [i] 19:25 KINOSÁLA [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom II. 6 [i] 20:35 Zoznámte sa s Davom [i] 22:35 Vodičák [i] 00:35 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 02:05 Hoď svišťom II. 6 [i] 02:40 Východ [i] 04:30 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Pomsta I. 3 [i] 08:05 Pomsta I. 4 [i] 09:20 Dívka odjinud IV. 13 [i] 10:20 Království II. 1 [i] 11:15 Medium Iii. 19 [i] 12:15 Medium Iii. 20 [i] 13:10 Havaj 5-0 Iv. 2 [i] 14:10 Havaj 5-0 Iv. 3 [i] 15:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 15 [i] 16:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 16 [i] 17:05 Medium Iii. 19 [i] 18:05 Medium Iii. 20 [i] 19:05 Jak prosté V. 20 [i] 20:05 Jak prosté V. 21 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 3 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 21 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba XI. 1 [i] 23:45 Medium Iii. 19 [i] 00:40 Medium Iii. 20 [i] 01:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 15 [i] 02:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 16 [i] 03:00 Pomsta I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (1. Řada): Ztraceni v bažinách 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi 3 [i] 06:30 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Madagascar: Mangrovníkové lesy 1 [i] 07:30 Dvojí přežití (4. Řada): Nebezpečné duny 3 [i] 08:30 Dvojí přežití (4. Řada): Ledovcový pád 4 [i] 09:30 Jak se to dělá (8. Řada): Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby 10 [i] 10:00 Lovci odpadu (9. Řada) 5 [i] 11:00 Jak to dělají? (14. Řada): Karnevalové masky na Mardi Gras, tvrdé bonbony, umělé zuby 3 [i] 11:30 Jak to dělají? (14. Řada): Přilby, čaj, dálkové vytápění 4 [i] 12:00 Rychle a hlasitě (3. Řada, 19 [i] 13:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): Nadupaný Super Ford GT - 2. část 20 [i] 14:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Umělecká práce 2 [i] 15:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Milionový kousek: 1. část 6 [i] 16:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 6 [i] 17:00 Australská železnice (2. Řada) 6 [i] 18:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Kanada - The Aqua Train 6 [i] 19:00 Aljašská železnice (3. Řada): Pekelná noc 4 [i] 20:00 Australská železnice (2. Řada) 6 [i] 21:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 1 [i] 22:00 Osobní kamery pro policii (1. Řada) 5 [i] 23:00 Záchranářské práce (1. Řada) 4 [i] 00:00 Záhadná Země (1. Řada): Tajemství Sahary 3 [i] 01:00 Záhadná Země (1. Řada): Severní Korea hoří 4 [i] 02:00 Australská železnice (2. Řada) 6 [i] 03:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 1 [i] 04:00 Rození obchodníci (9. Řada): Porsche 914 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 06:25 Knedlíky [i] 06:40 Polopatě [i] 07:35 O Honzovi a princezně Félince [i] 08:10 Gejzír [i] 08:40 Panství Downton VI 10/10 [i] 09:30 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Démantový déšť [i] 14:00 Kristian [i] 15:35 Útěky domů [i] 17:00 Hercule Poirot [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 25. Český lev [i] 22:05 Hoří, má panenko [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:20 Columbo [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:30 Brno Open 2010 [i] 02:20 Bydlení je hra [i] 02:50 Chalupa je hra [i] 03:25 Sama doma [i] 04:55 Bezlepková není zlá [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Po stopách třetího odboje: Tanky na Prahu! 9/16 [i] 05:30 Zašlapané projekty: Zapomeňte na škodovku [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Můj mazlíček a já II [i] 06:20 Svět Elmo [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Bydlím na Bydlině [i] 09:25 Putování za písničkou [i] 09:55 Folklorika: Proč se tančí verbuňk [i] 10:25 Rudí prezidenti: Muž z lidu - Antonín Zápotocký 2/5 [i] 11:15 Letecké katastrofy: Osudové zpoždění [i] 12:00 Válečné epizody z archivů: Příběh létající pevnosti [i] 12:45 Kapitulace nacistického Německa 1/2 [i] 13:30 Babylon [i] 14:00 Tři mušketýři 2/2 [i] 15:35 Na vlastní nohy: Pobřeží duchů 6/8 [i] 16:05 Dokonalé zvířecí smysly: Zrak 1/3 [i] 17:00 Kamera na cestách: Wutangské hory, kolébka taoismu [i] 17:50 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy III. 1/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Počesku [i] 19:05 Kouzlo Afriky: Kdo jsou to Himbové [i] 19:30 Zašlapané projekty: Zapomeňte na škodovku [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nepřítel státu [i] 22:15 Dorian Gray [i] 00:05 Černé zrcadlo II: Přijdu hned 1/3 [i] 00:55 Batesův motel IV: Zimní světla 4/10 [i] 01:35 Moravští Chorvaté - zrazený národ [i] 02:35 Ostatke, fašank, masopust [i] 03:00 Ta naša kapela [i] 03:30 Počesku [i] 03:40 Nepotřebná smrt [i] 04:00 Legie - Patria Nostra [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Lišákoviny [i] 06:15 Oggy a Škodíci VI 19 [i] 06:25 Kačeří příběhy 85, 86 [i] 07:15 Lví hlídka 16 [i] 07:35 Honzíček a Grétička [i] 08:45 SuperStar [i] 10:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:35 Volejte Novu [i] 12:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:10 Tipy ptáka Loskutáka [i] 13:25 Víkend [i] 14:30 Dům u jezera [i] 16:30 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 22:10 Captain America: První Avenger [i] 00:30 Rudá Sonja [i] 02:05 Volejte Novu [i] 02:35 Krok za krokem V 11, 12 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Nic nového pod sluncem 161 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Nexo Knights IV: Krakenskull 6 [i] 06:45 Mstitel Blade: Hříchy otců 10 [i] 07:15 Jen počkej, zajíci! [i] 07:40 M*A*S*H 97 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:20 Prima Partička [i] 10:20 Máme rádi Česko [i] 12:00 Mordparta II: Krev 7 [i] 13:15 Ano, šéfe! [i] 14:20 Vraždy v Midsomeru IX: Dům v lese [i] 16:25 Milionový závod [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda III: Jed v srdci 6 [i] 21:30 Žoldáci spravedlnosti [i] 23:30 Cabin Fever 2 [i] 01:20 Vraždy v Midsomeru IX: Dům v lese [i] 03:20 Gothika [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smotánka [i] 06:15 Cecelia Ahernová: Tajomná kniha lásky [i] 08:25 Reflex [i] 10:00 Baby boom [i] 11:20 Extrémne premeny: Tínedžeri [i] 13:30 Bostonské vraždy V. 9-10/18 [i] 15:15 Inga Lindströmová: Druhá šanca [i] 17:20 Zápisník jednej lásky [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Talizman lásky [i] 22:00 Katie Ffordová: Stále pri tebe [i] 00:00 Zápisník jednej lásky [i] 02:25 Ten pravý pre moju ženu [i] 03:55 Inga Lindströmová: Druhá šanca [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:00 Cartouche [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 11:45 Pokrevní pouto [i] 13:55 Železná lady: Železná lady [i] 15:40 Vodní svět [i] 17:55 Profesionál [i] 19:50 Hra [i] 22:00 Teror [i] 23:30 Operace Flash Point [i] 01:05 Kundo: Čas pomsty [i] 03:25 Ve sněžné pasti [i] 04:50 Zoom In 2 19 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 06:00 Alpské lyžování [i] 07:30 Biatlon [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:30 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Biatlon [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 18:45 Běžecké lyžování [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Biatlon [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:25 Zprávy [i] 00:30 Alpské lyžování [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Podzemí měst 3 1