TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista IV. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Milenky [i] 21:40 Znásilnená [i] 23:40 Mentalista IV. [i] 01:25 Sedem [i] 03:30 Znásilnená [i] 04:55 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Všetko sa mení - Dom v Mexiku [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Zlatý cviker 4/6 [i] 10:05 Nash Bridges: Hra na skrývačku 71 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Horskí záchranári II: Na úteku 6/12 [i] 15:10 Test magazín: Umývačky riadu [i] 15:35 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Druhé životy - Brazília [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Červený kruh 5/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 Fetiše socializmu: Montérky v minisukni [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Muži, ktorí nenávidia ženy [i] 01:10 Nash Bridges: Hra na skrývačku 71 [i] 01:55 Neskoro večer [i] 02:50 Muži, ktorí nenávidia ženy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Tradičná medicína vo svete I.: Ladakh - poslední nomádi [i] 06:30 O deťoch a zvieratkách 17 [i] 06:40 O deťoch a zvieratkách 18 [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Yakari IV. [i] 07:15 Malý rytier Trenk [i] 07:40 Kniha džunglí - Safari [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - INÍ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Spomíname na dramatika Ivana Stodolu: Úsmevy Ivana Stodolu [i] 10:40 Spomíname na režiséra Jozefa Novana: Hana Hegerová v štúdiu S [i] 11:10 PRÁZDNINOVÉ DETSKÉ PREDSTAVENIE: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:20 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:30 Jurošík [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLACINKOVÁ SMAJLITORTA [i] 11:55 Paralympiáda Pjongčang 2018: Otvárací ceremoniál [i] 14:40 Highlighty Európskej ligy [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Mokrá Lúka [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Biatlon - SP [i] 19:25 Večerníček: Jurošík [i] 19:30 Vtáčí ostrov [i] 19:35 Veselá farma III [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - INÍ [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Família: Família - Život je zmena [i] 20:40 Vojna a mier 4/6 [i] 21:45 Sláva [i] 23:20 Bratislavské jazzové dni 2017: Ľudové Mladistvá (SK) [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Paralympiáda Pjongčang 2018 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 08:10 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:40 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 NAŠI II. 9 [i] 13:30 POLICAJTI V AKCII [i] 15:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY II. 6 [i] 21:55 VEĽKÝ BALÍK [i] 23:00 Vykonávateľ [i] 01:05 Klub hrôzy [i] 03:15 KRIMI 03:35 POLICAJTI V AKCII [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 KLAN 45/45 [i] 05:55 Keby bolo keby 2 4 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie II. 26/26 [i] 09:50 Motív III. 5 [i] 11:05 Prvé oddelenie [i] 11:35 PÁLI VÁM TO [i] 12:35 Keby bolo keby 2 5 [i] 13:45 Hoď svišťom II. 4 [i] 14:30 Simpsonovci XXV. 16 [i] 15:00 PANELÁK XI. 93 [i] 16:05 Ninja Factor II. 33,34 [i] 17:05 Simpsonovci XXV. 17 [i] 17:30 Kosti V. 14,15 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Hoď svišťom II. 5 [i] 20:35 Tajný život Waltera Mittyho [i] 22:55 Letecké katastrofy IX. 3,4 [i] 01:05 Ninja Factor II. 33,34 [i] 02:05 Motív III. 5 [i] 02:45 Hoď svišťom II. 5 [i] 03:20 Klub hrôzy [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Totalcar Iii. 5 [i] 07:35 Vlčí mládě IV. 6 [i] 08:30 Prozíravost II. 11 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 11:25 Vlčí mládě IV. 6 [i] 12:20 Prozíravost II. 11 [i] 13:15 Tým Škorpion II. 13 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 16:10 Vlčí mládě IV. 8 [i] 17:05 Prozíravost II. 12 [i] 18:05 Tým Škorpion II. 14 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 21:00 Medium Iv. 1 [i] 21:55 Medium Iv. 2 [i] 22:50 Myšlenky zločince XI. 12 [i] 23:40 Zlato I. 2 [i] 00:50 Zlato I. 3 [i] 01:55 Policajtka barbie II. 3 [i] 02:50 Policajtka barbie II. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (1. Řada): Každý sám 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky 7 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 12 [i] 07:30 Jak se to dělá (1. Řada): Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny 7 [i] 08:00 Jak se to dělá (8. Řada): Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště 7 [i] 08:30 Jak to dělají? (14. Řada): Ford Transit, Driza-bone, slanečci 10 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 3 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 10 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 11 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): VW s děleným předním sklem 11 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Sehnat potravu nebo se jí stát 21 [i] 13:00 Aljašská železnice (2. Řada): Pekelný vlak 10 [i] 14:00 Australská železnice (1. Řada) 1 [i] 15:00 Australská železnice (1. Řada) 2 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Prokletí krvavých pyramid 3 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): V Texasu je všechno větší 13 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 18:00 Jak se to dělá (20. Řada): U-zámky, vigvamy, francouzské rohlíky a zavazadla na kolečkách 7 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada): Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě 8 [i] 19:00 Rození obchodníci (11. Řada): BMW Z1 12 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 3 [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada) 11 [i] 22:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy (1. Řada) 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): Zkouška 16 [i] 00:00 Australská železnice (1. Řada) 8 [i] 01:00 Berte to jako varování (2. Řada): Z nuly hrdinou 4 [i] 02:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 3 [i] 03:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada) 11 [i] 04:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy (1. Řada) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Kateřiny Englichové [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Smrt jde na děkovačku [i] 09:45 Doktor Martin [i] 10:35 Revizoři [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Cestománie [i] 15:40 Mít štěstí na rendez-vous [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Majlant 27/39 [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Hercule Poirot [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha X [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Manéž Bolka Polívky [i] 01:40 Smrt krásných králíků [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rumunsko, křižovatka mezi východní a západní Evropou [i] 09:55 Film o filmu Tátova volha [i] 10:10 Ohře s Vladimírem Čechem: Zralá řeka [i] 10:40 Letecká záchranka: Hradec Králové [i] 11:05 Království divočiny: Krokodýli [i] 11:35 Chcete mě? [i] 12:05 GEN - Galerie elity národa [i] 12:20 Proces H - den čtvrtý 4/10 [i] 13:15 Propaganda za 2. světové války: Zatajování hrůz 5/6 [i] 14:00 Nejdůležitější zbraně 2. světové války [i] 14:45 Kouzlo Afriky: Kdo jsou to Himbové [i] 15:10 Zvířecí mazlíčci - divokost v srdci 1/2 [i] 16:05 Na pomoc generální prokuratuře: Smrt Jana Masaryka [i] 16:20 Na pomoc generální prokuratuře: Den před divnou smrtí [i] 16:40 Na pomoc generální prokuratuře: Po dvaceti letech [i] 17:05 Na pomoc generální prokuratuře: Smrt ve čtyřech variantách [i] 17:35 Podtrženo, sečteno! 9/13 [i] 17:50 S kuchařem kolem světa: Mexiko [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Příběhy domů: Šporkova kuchyně [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy III. 1/3 [i] 21:00 Rudí prezidenti: Muž z lidu - Antonín Zápotocký 2/5 [i] 21:55 Gomora II 5,6/12 [i] 23:35 Konvoj [i] 01:25 Trabantem Jižní Amerikou 2/12 [i] 01:50 Auto moto lásky [i] 02:15 Manželství [i] 02:35 Strach z neúspěchu [i] 03:00 Vzkaz Jiřího Vorlíčka [i] 03:15 Kostel na lodi [i] 03:40 Tradice a výroba [i] 04:05 Na moll... [i] 04:50 Památky na prodej: Vesnická architektura [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3419 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Jeden průšvih za druhým 798 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 12 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nic nového pod sluncem 161 [i] 14:05 Odložené případy: Běžec 5 [i] 15:00 Odložené případy: Halleyova kometa 6 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Cesta do Arizony [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3420 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Šifra mistra Leonarda [i] 23:15 Glimmer Man [i] 01:00 Odložené případy: Běžec 5 [i] 01:55 Odložené případy: Halleyova kometa 6 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba VI: Pomsta [i] 03:15 Prásk [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Akce Kristián 160 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Nexo Knights IV: Cizinec v Halpách 5 [i] 06:45 Mstitel Blade: Pouto 9 [i] 07:25 M*A*S*H 96 [i] 08:15 M*A*S*H 97 [i] 08:55 M*A*S*H 98 [i] 09:30 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Dlouhá cesta ke štěstí [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch V: Už nikdy nebudu jako dřív 4 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Bez budoucnosti 1/2 [i] 14:30 Komisař Rex II: Slepá svědkyně 6 [i] 15:30 Komisař Rex II: Nebezpečný lov 7 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 1890: Zázrak 10 [i] 21:35 Agent na útěku [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Komisař Rex II: Slepá svědkyně 6 [i] 01:45 Komisař Rex II: Nebezpečný lov 7 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Dlouhá cesta ke štěstí [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:25 Esmeralda 120-121/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:15 Smotánka [i] 11:10 Matky a dcéry 76-77 [i] 13:30 Feriha 38/160 [i] 14:40 Búrlivé víno [i] 16:45 Esmeralda 122-123/137 [i] 18:30 Mentalista IV. [i] 20:20 Sladká výzva [i] 20:30 Ten pravý pre moju ženu [i] 22:35 Nesmrteľný 17-18/22 [i] 00:30 Bostonské vraždy V. 1/18 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:30 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 13 [i] 06:10 Rodinná věc [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 15 [i] 11:15 Zoom In 2 17 [i] 11:25 Amsal [i] 13:45 Admirál [i] 16:00 Oheň [i] 18:15 Železná lady: Železná lady [i] 20:00 Předčítač [i] 22:00 Pokrevní pouto [i] 00:10 Rváčův deník [i] 02:00 Po maturitě [i] 03:40 Vila na kopci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 06:00 Biatlon [i] 07:00 Běžecké lyžování [i] 08:00 Fotbal [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Biatlon [i] 10:30 Zimní sporty [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 12:00 Biatlon [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 13:45 Alpské lyžování [i] 15:00 Watts [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:45 Cyklistika [i] 17:45 Biatlon [i] 19:15 Skoky na lyžích [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Biatlon [i] 00:25 Zprávy [i] 00:30 Alpské lyžování [i] 01:30 Biatlon [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Cyklistika [i]