TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Najväčší víťaz [i] 10:05 Oteckovia [i] 11:05 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista IV. [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 24/24 [i] 00:50 Mentalista IV. [i] 02:25 Lovec zločincov IV. 21-22/22 [i] 03:50 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Dom v Austine - USA [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Zomierajúci detektív 3/6 [i] 10:05 Nash Bridges: Živá voda 70 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Horskí záchranári II: Priateľská služba 5/12 [i] 15:10 HiSTORY [i] 15:15 Jazdi Hlavou: Sklon k riskovaniu [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Všetko sa mení - Dom v Mexiku [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Zlatý cviker 4/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:40 Skok do života [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Zabijak 19/23 [i] 23:50 Nash Bridges: Živá voda 70 [i] 00:35 Horskí záchranári II: Priateľská služba 5/12 [i] 01:20 Skok do života [i] 02:50 Postav dom, zasaď strom [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Čaro vnútrozemskej delty [i] 06:30 O deťoch a zvieratkách 15 [i] 06:40 O deťoch a zvieratkách 16 [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Yakari IV. [i] 07:15 Malý rytier Trenk [i] 07:40 Kniha džunglí - Safari [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMAJLISLUCH [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Žiadne veľké slová [i] 10:55 Chvíľa pre pesničku [i] 11:10 PRÁZDNINOVÉ DETSKÉ PREDSTAVENIE: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:20 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:30 Jurošík [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:40 Veselá farma III [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - HUBOVÉ SMAJLIMUFFINKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a polárna líška [i] 13:25 Špión v divočine: Láska 1/4 [i] 14:40 Umenie [i] 15:05 Jan Svěrák: Lekcia filmu [i] 15:35 Rómsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Ladakh - poslední nomádi [i] 16:30 Španielska čítanka - Xavier Farré [i] 16:40 Španielska čítanka - Rosa Montero [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Istebné [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma III [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMAJLISLUCH [i] 18:55 Yakari IV. [i] 19:05 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:25 Kniha džunglí - Safari [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:05 Čo chcú ženy v práci? [i] 21:00 Futbal - Európska liga - zápasy [i] 23:05 Polícia [i] 23:20 Fotografi: TRASA PARÍŽ - LEVOČA [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Národnostné správy [i] 00:45 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 08:10 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 NAŠI II. 8 [i] 13:30 POLICAJTI V AKCII [i] 14:30 POLICAJTI V AKCII [i] 15:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:50 SEDEM [i] 22:50 SILNÉ REČI 3 [i] 23:25 KOLABS [i] 00:00 Vražedné Miami II. 16 [i] 01:00 Myšlienky vraha I. 17 [i] 02:00 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 KLAN 44 [i] 06:00 Keby bolo keby 2 3 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie II. 25 [i] 09:50 Motív III. 4 [i] 11:00 Prvé oddelenie [i] 11:30 PÁLI VÁM TO [i] 12:35 Keby bolo keby 2 4 [i] 13:45 Hoď svišťom II. 3 [i] 14:30 Simpsonovci XXV. 15 [i] 15:00 PANELÁK XI. 92 [i] 16:05 Ninja Factor II. 31,32 [i] 17:05 Simpsonovci XXV. 16 [i] 17:30 Kosti V. 12,13 [i] 19:35 TIPOS INFO 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom II. 4 [i] 20:35 Fantastická štvorka [i] 22:50 Vikingovia III. 3 [i] 23:50 Nebezpečné lety 5 [i] 00:55 Ninja Factor II. 31,32 [i] 01:55 Motív III. 4 [i] 02:35 Hoď svišťom II. 4 [i] 03:20 Vikingovia III. 3 [i] 04:05 Nebezpečné lety 5 [i] 04:50 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Totalcar Iii. 4 [i] 07:35 Vlčí mládě IV. 5 [i] 08:30 Prozíravost II. 10 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 11:25 Vlčí mládě IV. 5 [i] 12:20 Prozíravost II. 10 [i] 13:20 Tým Škorpion II. 12 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 16:20 Vlčí mládě IV. 6 [i] 17:15 Prozíravost II. 11 [i] 18:10 Tým Škorpion II. 13 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 21 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 1 [i] 22:50 Ncis: New Orleans Ii. 3 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 21 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba XI. 1 [i] 01:35 Ncis: New Orleans Ii. 3 [i] 02:20 Pomsta I. 2 [i] 03:15 Tým Škorpion II. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (1. Řada): Porucha v poušti 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Sardinky/skútry Piaggio/stavebnice Merkur 6 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 11 [i] 07:30 Jak se to dělá (1. Řada): Jogurty, svíčky a neonové nápisy 6 [i] 08:00 Jak se to dělá (8. Řada): Písty/malířské válečky/padáky/komíny 6 [i] 08:30 Jak to dělají? (14. Řada): Sýr čedar, figuríny na nácvik první pomoci 9 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 2 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 9 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 10 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): Audi TT 10 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Směrem k řece 20 [i] 13:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Nejtemnější hodina 16 [i] 14:00 Nazí a vystrašení (2. Řada) 17 [i] 15:00 Nazí a vystrašení (2. Řada) 18 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemný příběh sfingy 2 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Nezastavitelný Ton 12 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 18:00 Jak se to dělá (20. Řada): Hedvábný papír na ubrousky, přívěsy, pantofle a motocyklové helmy 6 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada): Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky 7 [i] 19:00 Rození obchodníci (11. Řada): VW s děleným předním sklem 11 [i] 20:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Explozivní finále 8 [i] 21:00 Záchranářské práce (2. Řada) 4 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemství obřího chrámu v Egyptě 4 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 3 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Superlidé 7 [i] 01:00 Berte to jako varování (2. Řada): Vejtahové 2 [i] 02:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Explozivní finále 8 [i] 03:00 Záchranářské práce (2. Řada) 4 [i] 04:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemství obřího chrámu v Egyptě 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Záhadná smrt knížete Děsu [i] 09:45 Knedlíky [i] 10:05 F. . Věk 9/13 [i] 10:45 S otevřeným hledím [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Z Divadélka pod věží [i] 15:05 Doktor Martin [i] 15:55 To je vražda, napsala: Smrt jde na děkovačku [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha X [i] 23:10 Taggart [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Otisky doby - Z toho se nevyhrabeš [i] 01:25 Toulavá kamera [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Příběhy domů: Šporkova kuchyně [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Podtrženo, sečteno! 8/13 [i] 09:10 Druhý život [i] 10:10 S kuchařem kolem světa: Japonsko [i] 11:05 Nové objevy ve starém Egyptě: Nejctihodnější z míst 4/6 [i] 12:00 Po stopách třetího odboje: Tanky na Prahu! 9/16 [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Chcete je? [i] 13:00 Bohové a proroci: Život proroka 10/15 [i] 13:25 Život je pes: Nový domov 6/6 [i] 14:10 Zašlapané projekty: Zapomeňte na škodovku [i] 14:30 Putování Lucemburskem [i] 15:00 Deset století architektury: Svatováclavská kaple [i] 15:20 Letadla, která změnila svět: SR-71 Blackbird 1/3 [i] 16:10 Návraty k divočině: Slovenský kras 6/13 [i] 16:35 Rozluštěné poklady II.: Archa úmluvy [i] 17:25 Divoká Aljaška: Zima 3/3 [i] 18:15 Na cestě po severním Sulawesi [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Zeměpis světa: Kaučukové království [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rumunsko, křižovatka mezi východní a západní Evropou [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Trabantem Jižní Amerikou 2/12 [i] 22:00 Spalovač mrtvol [i] 23:35 Queer: MeToo [i] 00:05 Stopy, fakta, tajemství: Moravané mezi Eskymáky [i] 00:35 Sestřička Jackie VII: Jackie a Wolfe 10/12 [i] 01:00 Folklorika: Cesta sudu [i] 01:25 Náš venkov: S Pánembohem na bále [i] 01:55 Ano před Bohem [i] 02:15 Srdce [i] 02:35 Oskeruše, strom Slovácka [i] 02:55 Hledači opálů [i] 03:20 Na moll [i] 04:05 Ochránce [i] 04:30 Tváře domů [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3418 [i] 09:45 Výměna manželek X [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 11 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Akce Kristián 160 [i] 14:00 Odložené případy: Náš chlapec se vrátil 3 [i] 15:00 Odložené případy: Pobožní lidé 4 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Pomsta [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3419 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jeden průšvih za druhým 798 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Let číslo 93 [i] 00:20 Odložené případy: Náš chlapec se vrátil 3 [i] 01:15 Odložené případy: Pobožní lidé 4 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba VI: Zastrašování [i] 02:50 Krok za krokem V 10 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Potřebuji čas 159 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Nexo Knights IV: V královských tajných službách 4 [i] 06:45 Mstitel Blade: Staré rány, čerstvá krev 8 [i] 07:25 M*A*S*H 94 [i] 08:15 M*A*S*H 95 [i] 08:55 M*A*S*H 96 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Trny v údolí květin [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch V: Ulice snů 3 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Smutek 2/2 [i] 14:30 Komisař Rex II: Vražedné léto 4 [i] 15:30 Komisař Rex II: Maskovaná smrt 5 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Kriminálník 84 [i] 21:35 Prima Partička [i]