TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista IV. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Najväčší víťaz [i] 22:00 Dobre vedieť! [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 22/24 [i] 01:10 Mentalista IV. [i] 02:45 Lovec zločincov IV. 17-18/22 [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Komunita Grow - Seattle, USA [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Nash Bridges: Povera 68 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Horskí záchranári II: Čin zo zúfalstva 3/12 [i] 15:10 HiSTORY [i] 15:15 Jazdi Hlavou: Alkohol za volantom [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Výnimočný rodinný dom - Rumunsko [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Dom U troch štítov 2/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Kolekcia: Zrada 7/8 [i] 21:20 Kolekcia: Ponuka 8/8 [i] 22:15 Polnočné slnko 7/8 [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Mediálna hviezda 18/23 [i] 23:55 Nash Bridges: Povera 68 [i] 00:35 Horskí záchranári II: Čin zo zúfalstva 3/12 [i] 01:20 Kolekcia: Zrada 7/8 [i] 02:15 Kolekcia: Ponuka 8/8 [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Tradičná medicína vo svete I.: Peru [i] 06:30 O deťoch a zvieratkách 11 [i] 06:40 O deťoch a zvieratkách 12 [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Yakari IV. [i] 07:15 Malý rytier Trenk [i] 07:40 Kniha džunglí - Safari [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - STRAŠIDLÁ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Chorvátsky magazín [i] 09:55 Ďakujem ti za láskavosť [i] 11:00 Piesne z Klenovca [i] 11:10 PRÁZDNINOVÉ DETSKÉ PREDSTAVENIE: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:20 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:30 Jurošík [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:40 Veselá farma III [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - TEKVICOVÁ SMAJLIPOLIEVOČKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Banská Štiavnica [i] 12:35 Mozaika krehkej rieky [i] 13:05 Sila slova alebo Niet čo dodať [i] 13:30 A3UM: Hore a dole [i] 13:55 A3UM: Trvalá udržatelnosť [i] 14:35 VaT [i] 15:00 Historická panoráma: Ivan Dérer [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Bolívia [i] 16:25 Halali [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Detvianska Huta [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma III [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - STRAŠIDLÁ [i] 18:55 Yakari IV. [i] 19:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:35 Kniha džunglí - Safari [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:10 Zánik Osmanskej ríše: Národy proti impériu 1/2 [i] 21:05 Tajná operácia Pontifex 1/2 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom: Kto zabil Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú? [i] 23:40 Óda na rovinu [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 08:10 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 NAŠI II. 6 [i] 13:30 POLICAJTI V AKCII [i] 14:30 POLICAJTI V AKCII [i] 15:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Návrh [i] 23:05 Aféry II. 2 [i] 00:00 Vražedné Miami II. 14 [i] 00:55 Myšlienky vraha I. 15 [i] 01:55 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 POLICAJTI V AKCII [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 KLAN 42 [i] 06:05 Keby bolo keby 2 1/10 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie II. 23 [i] 09:50 Motív III. 2 [i] 11:00 Prvé oddelenie [i] 12:00 PÁLI VÁM TO [i] 13:00 Keby bolo keby 2 2 [i] 14:00 Hoď svišťom II. 1/10 [i] 14:35 Simpsonovci XXV. 13 [i] 15:10 PANELÁK XI. 90 [i] 16:10 Ninja Factor II. 27,28 [i] 17:05 Simpsonovci XXV. 14 [i] 17:35 Kosti V. 7,8 [i] 19:35 TIPOS INFO 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom II. 2 [i] 20:35 Kuriér 2 [i] 22:25 Čierne vlajky III. 1/10 [i] 23:40 Nebezpečné lety 4 [i] 00:40 Ninja Factor II. 27,28 [i] 01:40 Motív III. 2 [i] 02:30 Hoď svišťom II. 2 [i] 03:00 Čierne vlajky III. 1/10 [i] 04:00 Nebezpečné lety 4 [i] 04:45 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Totalcar Iii. 2 [i] 07:35 Vlčí mládě IV. 3 [i] 08:30 Prozíravost II. 8 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 11:25 Vlčí mládě IV. 3 [i] 12:20 Prozíravost II. 8 [i] 13:15 Tým Škorpion II. 10 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 16:15 Vlčí mládě IV. 4 [i] 17:10 Prozíravost II. 9 [i] 18:05 Tým Škorpion II. 11 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 5 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 6 [i] 22:50 S.W.A.T. I. 5 [i] 23:45 Hannibal II. 12 [i] 00:40 Nezvěstná I. 3 [i] 01:40 Nezvěstná I. 4 [i] 02:25 Hannibal II. 12 [i] 03:10 Tým Škorpion II. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (1. Řada): Nezdařilý výstup 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Salát/provaz/inzulin 4 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 9 [i] 07:30 Jak se to dělá (1. Řada): Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety 4 [i] 08:00 Jak se to dělá (8. Řada): Baterie/plechovky/ optické čočky 4 [i] 08:30 Jak to dělají? (14. Řada): Železná ruda, bazény s vlnami, lustry 7 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 10 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 7 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 8 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Thunderbird 8 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Bolivijský boj 18 [i] 13:00 Zlatá horečka (7. Řada): Obří říční člun a velitel 8 [i] 14:00 Zlatá horečka (7. Řada): Rekordní zlatý úlovek 9 [i] 15:00 Zlatá horečka (7. Řada): Nevzdám se bez boje 10 [i] 16:00 Zničená minulost (1. Řada): Velká čínská zeď 6 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Zvířecí instinkt 10 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 18:00 Jak se to dělá (20. Řada): Dostavníky, silniční odrazky, vypalovaná keramika a zakázkové motocyklové nádrže 4 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada): Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čistící prostředky 5 [i] 19:00 Rození obchodníci (11. Řada): Jaguar XJC 9 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada) 20 [i] 21:00 Australská železnice (2. Řada) 6 [i] 22:00 Demoliční expert (1. Řada): Piano 1 [i] 22:30 Demoliční expert (1. Řada): Dům hrůzy 2 [i] 23:00 Záchranářské práce (2. Řada) 2 [i] 00:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 3 [i] 01:00 Berte to jako varování (2. Řada): Odvážlivci 3 [i] 02:00 Zlatá horečka (8. Řada) 20 [i] 03:00 Australská železnice (2. Řada) 6 [i] 04:00 Zničená minulost (1. Řada): Velká čínská zeď 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Milenci a jiní vrazi [i] 09:50 Telegram [i] 10:10 Nejlepší kšeft mýho života [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Z Divadélka pod věží [i] 15:00 Doktor Martin [i] 15:50 To je vražda, napsala: Za volantem fantom [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Útěky domů [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:20 Ve jménu vlasti VI [i] 23:10 Taggart [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Objektiv [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Na stopě [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Sváteční slovo redaktorky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 04:50 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Zeměpis světa: Kanada - Quebec [i] 05:25 Zeměpis světa: Život v pampě [i] 05:40 Podtrženo, sečteno! 8/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Tygři v domě 4/4 [i] 09:55 Divoká Aljaška: Zima 3/3 [i] 10:45 Království divočiny: Krokodýli [i] 11:15 Za krásami Waldviertlu [i] 11:50 Nedej se [i] 12:45 Chcete je? [i] 12:50 Stopy, fakta, tajemství: Moravané mezi Eskymáky [i] 13:20 Trabantem Jižní Amerikou 1/12 [i] 13:50 Atentát [i] 14:30 S kuchařem kolem světa: Japonsko [i] 15:25 Druhý život [i] 16:25 Proces H - den čtvrtý 4/10 [i] 17:20 Na plovárně s Janem Kvasničkou [i] 17:50 Na cestě po Schladming-Dachsteinu [i] 18:15 Na vlastní nohy: Honba za klenotem džungle 5/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Uchem jehly [i] 19:25 Zeměpis světa: Farma u pralesa [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nejdůležitější zbraně 2. světové války [i] 20:50 Moravští Chorvaté - zrazený národ [i] 21:55 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! Kevin 5/13 [i] 22:45 Letecké katastrofy: Na hranici neštěstí [i] 23:30 Concrete Stories [i] 00:20 Černé zrcadlo: Celá tvá minulost 3/3 [i] 01:10 Roztančená paleta [i] 01:30 Z očí do očí [i] 02:00 Slovo [i] 02:20 Misionářem v Máchově kraji [i] 02:40 Pozemšťané, koho budete volit? [i] 03:20 Náš venkov [i] 03:40 Památky na prodej: Zámek Rokytnice v Orlických horách [i] 03:55 Ochránce [i] 04:25 Česká hračka [i] 04:45 Počesku [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3416 [i] 09:50 Specialisté: Sebeobrana 33 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 9 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Chci, abys byla šťastná 158 [i] 14:05 Mentalista VII: Hnědý chlupatý koberec 12 [i] 15:00 Mentalista VII: Bílé orchideje 13 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Padlý pták [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3417 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Musíš se s tím smířit 797 [i] 21:35 Víkend [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: New Orleans - Přísně tajné [i] 23:35 Beze stopy: Bezpečný let 14 [i] 00:30 Mentalista VII: Hnědý chlupatý koberec 12 [i] 01:20 Mentalista VII: Bílé orchideje 13 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VI: V kleci [i] 02:45 Krok za krokem V 8 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Jedeme v tom společně 157 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights IV: Šedý rytíř 2 [i] 06:40 Mstitel Blade: Špatná krev 6 [i] 07:25 M*A*S*H 90 [i] 08:15 M*A*S*H 91 [i] 08:55 M*A*S*H 92 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Hudba v srdcích [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch V: Kde a kdy 1/2 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Těžké rozhodnutí 2/2 [i] 14:30 Komisař Rex I: Střelba na Rexe 14 [i] 15:30 Komisař Rex II: Němé výkřiky 1 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Nová řešení 83 [i] 21:35 Mordparta II: Krev 7