TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:25 Scooby-Doo a mexická príšera [i] 08:55 Cesta do stredu Zeme [i] 10:40 CHART SHOW [i] 12:45 Veľký tato [i] 14:35 Aj dvaja sú rodina [i] 17:00 Horná Dolná - NOVÉ ČASTI [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 SUPERSTAR [i] 22:30 Križovatka smrti 2/13 [i] 23:30 Non-Stop [i] 01:40 Unesená [i] 03:10 Horná Dolná [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:25 Vtáčí ostrov [i] 06:35 Veselá farma III [i] 06:40 Yakari IV. [i] 06:50 Kniha džunglí - Safari [i] 07:05 Prasiatko Peppa II: Jesenný deň [i] 07:10 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Zakliaty Vilko 38/52 [i] 07:25 Martinka II.: Zlomená ruka 51/52 [i] 07:40 Garfield IV. [i] 07:50 Mickey Mouseov klub 22/26 [i] 08:15 Zázračný ateliér [i] 08:40 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:55 Spadla z oblakov: Operácia púpava 9/13 [i] 09:30 Jazdi hlavou: Zvyškový alkohol [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Otvorené nebo: Arménsko [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:45 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Banská Štiavnica [i] 14:05 Agatha Christie : Poirot: Cornwolská záhada [i] 14:55 "Pane, vy jste vdova" [i] 16:40 "Četnícke humoresky III.": "Tizian" 8/13 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Inšpektor Max: Svedok 6/11 [i] 21:25 Vtáčia klietka [i] 23:25 Agatha Christie : Poirot: Cornwolská záhada [i] 00:15 Inšpektor Max: Svedok 6/11 [i] 01:10 O 5 minút 12 [i] 02:20 Vtáčia klietka [i] 04:15 Spr: ávy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Ochtinská aragonitová jaskyňa [i] 06:20 Važecká jaskyňa [i] 06:40 Kde sa končí les [i] 07:05 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Banská Štiavnica [i] 07:15 Božie domy s Vandalom [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Halali [i] 10:05 Test magazín: Umývačky riadu [i] 10:15 Hľadanie stratených svetov: Starosti Juraja zo Schönbergu [i] 10:45 Epilóg milénia [i] 11:05 Família: Família - Straty a istoty [i] 11:35 Dobšinského rozprávky: O hlúpej žene [i] 11:45 Dobšinského rozprávky: O troch bratoch [i] 12:05 Dobšinského rozprávky: Ďuro Truľo [i] 12:15 Čertovo vrece [i] 13:20 Orientácie [i] 14:00 Herecké legendy: Ľubo Roman [i] 14:15 Noc v krčme U veľkého diviaka [i] 15:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Milana Sládka [i] 15:45 Hokej – Tipsport liga [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:45 Veselá farma III [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - BÁBIKA [i] 18:55 Yakari IV. [i] 19:05 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:30 Kniha džunglí - Safari [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Vojna volov: Sedliacke právo [i] 21:05 Vojna volov: Zrada [i] 22:05 Jazda vysočinou [i] 23:35 Portrét: Yuri Dojc [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 Príšerky s.r.o. [i] 09:20 PRÁZDNINY II. 4 [i] 10:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 7,8 [i] 11:30 Niečo na tej Mary je [i] 14:05 Kuriér 2 [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:50 Bláznivá jazda [i] 00:55 Drive [i] 03:05 KRIMI 03:30 NOVINY TV JOJ 04:05 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 NA CHALUPE [i] 05:40 NOVÁ ZÁHRADA [i] 06:25 Prvé oddelenie [i] 06:45 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 07:30 MIXÉR [i] 08:25 Hoď svišťom 14 [i] 09:15 RÁNO S RIKOM 10:00 Vôňa cibule [i] 12:20 SVET PODĽA EVELYN 7,8 [i] 13:55 VLCI [i] 16:00 Letecké katastrofy IX. 2 [i] 17:10 Stará láska nehrdzavie [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom 15 [i] 20:35 Bojovníci severu [i] 22:45 Konzultant [i] 01:10 Webmaster [i] 02:15 Hoď svišťom 15 [i] 02:50 Vôňa cibule [i] 04:15 Prvé oddelenie [i] 04:35 VLCI [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Dívka odjinud IV. 11 [i] 08:05 Dívka odjinud IV. 12 [i] 09:05 Jak prosté V. 18 [i] 10:05 Jak prosté V. 19 [i] 11:05 Prozíravost Iii. 15 [i] 12:05 Havaj 5-0 Iv. 1 [i] 13:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 13 [i] 14:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 14 [i] 14:55 Pomsta I. 1 [i] 15:55 Pomsta I. 2 [i] 17:05 Jak prosté V. 18 [i] 18:05 Jak prosté V. 19 [i] 19:05 Prozíravost Iii. 15 [i] 20:05 Havaj 5-0 Iv. 1 [i] 21:00 Policajtka barbie II. 3 [i] 22:05 Policajtka barbie II. 4 [i] 23:10 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 3 [i] 00:05 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 4 [i] 01:00 Policajtka barbie II. 2 [i] 02:05 Policajtka barbie II. 3 [i] 03:00 Pomsta I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (9. Řada): Morgan 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly 2 [i] 06:30 Muži Yukonu (5. Řada): Po našem 6 [i] 07:30 Australská železnice (1. Řada) 1 [i] 08:30 Odpadlická autodílna (2. Řada): Milionový sen 12 [i] 09:30 Jak se to dělá (4. Řada) 48 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 9 [i] 11:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 3 [i] 12:00 Války kontejnerů (3. Řada): Hon za penězi 1 [i] 12:30 Války kontejnerů (3. Řada): Podivný konec 2 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Scunthorpe 8 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 1 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 2 [i] 15:00 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 3 [i] 15:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 5 [i] 16:00 Australská železnice (1. Řada) 8 [i] 17:00 Rození obchodníci (14. Řada): To nejlepší z Rozených obchodníků 9 [i] 18:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 3 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Soudný den 14 [i] 20:00 Ledové vody (1. Řada) 1 [i] 21:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada): Nebezpečný proud 3 [i] 22:00 Teslovy paprsky smrti: Odtajněná vražda (speciál) (1. Řada) 1 [i] 23:00 Zlatá horečka (8. Řada) 18 [i] 00:00 Záchrana statku (1. Řada): Dům hrůzy 11 [i] 01:00 Záchranářské práce (1. Řada) 5 [i] 02:00 Ledové vody (1. Řada) 1 [i] 03:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada): Nebezpečný proud 3 [i] 04:00 Rození obchodníci (9. Řada): BMW M5 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Fondue má své fandy [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Po stopách hvězd [i] 06:50 Žena v trysku století [i] 08:15 Úsměvy Zdeňka Podskalského [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:10 F. . Věk 9/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hospoda U bílé kočky [i] 14:05 Vojáček a dračí princezna [i] 14:55 O loupežníku Olbramovi [i] 15:35 Zdivočelá země 2/45 [i] 16:30 Zdivočelá země 3/45 [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Masaryk 2/2 [i] 21:25 168 hodin [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Kde alibi nestačí [i] 23:35 Mladý Montalbano II [i] 01:25 Manéž Bolka Polívky [i] 02:30 13. komnata Kateřiny Englichové [i] 03:00 Sváteční slovo redaktorky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 03:05 Žiješ jenom 2x [i] 03:30 Hobby naší doby [i] 04:00 Zkus mít vkus [i] 04:20 Kozí porodnice [i] 04:45 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Bohové a proroci: Kóbo Daiši 9/15 [i] 05:45 Počesku [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Můj mazlíček a já II [i] 06:25 Agent Ploutvička [i] 06:40 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1189/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmy z [i] 09:35 Atentát [i] 10:15 Nové objevy ve starém Egyptě: Nejctihodnější z míst 4/6 [i] 11:10 Nedej se [i] 12:05 Chcete mě? [i] 12:30 Sváteční slovo redaktorky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 12:35 Křesťanský magazín [i] 13:05 Uchem jehly [i] 13:30 Cesty víry: Mimo systém - v lásce [i] 14:00 Mene Tekel [i] 15:00 Kočka není pes [i] 15:30 Život atleta Emila Zátopka podle [i] 15:50 Atletika: Halové MS 2018 Velká [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návraty k divočině: Národní park Podyjí 5/13 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Butch Cassidy: Bez osudu [i] 21:45 Eso v rukávu [i] 23:25 Concrete Stories [i] 00:20 Dalajlama v Buddhových stopách [i] 01:10 Tři životy Vladimíra Pucholta [i] 01:50 Postřehy odjinud [i] 02:00 Oscar 2018 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Lišákoviny [i] 06:25 Oggy a Škodíci VI 17, 18 [i] 06:40 Milesova vesmírná dobrodružství 30 [i] 07:10 Kačeří příběhy 83, 84 [i] 07:55 Lví hlídka 15 [i] 08:20 Ďábel se třemi zlatými vlasy [i] 09:45 Robinsonův ostrov II 7 [i] 10:45 Robinsonův ostrov II 8 [i] 11:45 Wimbledon [i] 13:35 Šaman [i] 15:40 Tři chlapi na cestách [i] 17:35 Rodinka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dáma a Král: Smrt na dlouhých vlnách 12 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:05 Con Air [i] 00:15 Tři chlapi na cestách [i] 02:00 Kriminálka Las Vegas V: Ztraceno v odpadu [i] 02:40 Volejte Novu [i] 03:40 Ďábel se třemi zlatými vlasy [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Nexo Knights III: Ve vedení 10 [i] 06:45 Mstitel Blade: To bylo tehdy, teď je teď 4 [i] 07:15 M*A*S*H 87 [i] 07:45 Přírodní vesmír: Po setmění: Tajný život nočních tvorů 14 [i] 08:50 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:20 1890: Smutná oslava 9 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:55 Ano, šéfe! [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Rapsodie z Midsomeru [i] 17:15 Rozpuštěný a vypuštěný [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 21:55 Očima Josefa Klímy [i] 22:45 Noční jízda [i] 00:40 Přírodní vesmír: Po setmění: Tajný život nočních tvorů 14 [i] 01:40 Vraždy v Midsomeru VIII: Rapsodie z Midsomeru [i] 03:40 Ve spárech minulosti [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Smotánka [i] 06:20 Inga Lindströmová: Splnený sen [i] 08:30 Reflex [i] 10:25 Baby boom [i] 11:50 Extrémne premeny: Tínedžeri [i] 14:05 Bostonské vraždy V. 7-8/18 [i] 15:55 Navždy milovaná [i] 18:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 20:00 Teória všetkého [i] 22:30 Liz a Dick: Veľká filmová láska [i] 00:25 NOC OSCAROV [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 14 [i] 06:10 Zoom In 2 16 [i] 06:20 Jak na věc [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 2 [i] 12:10 Žena v černém [i] 13:50 Oheň [i] 16:05 Ponorka U-571 [i] 18:05 3:10 Vlak do Yumy [i] 20:10 Doživotí [i] 22:00 Zemřít je snadné: Zemřít je snadné [i] 23:35 Lovci stínů [i] 01:15 Ptačí zpěv 1 2 [i] 02:40 Rumový deník [i] 04:35 Vyhoď máti z vlaku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Skoky na lyžích [i] 06:30 Alpské lyžování [i] 07:00 Severská kombinace [i] 07:30 Běžecké lyžování [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:30 Severská kombinace [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 17:15 Biatlon [i] 17:45 Biatlon [i] 18:15 Cyklistika [i] 19:10 Zprávy [i] 19:15 Snooker [i] 19:45 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Rychlobruslení [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 “ptačí Paparazzi” 1: Divotvorná voda 1