TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista IV. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Milenky [i] 21:40 Magic Mike: Bez nohavíc 2 [i] 00:10 Mentalista IV. [i] 01:50 Lovec zločincov IV. 15-16/22 [i] 03:10 Elitní zabijaci [i] 04:45 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Dom jurta - Francúzsko [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Šplhajúci muž 6/6 [i] 10:05 Nash Bridges: Vojnová hra 66 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:20 Hurá do záhrady [i] 14:45 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Jaskyne Slovenského krasu [i] 15:15 Horskí záchranári II: Nečistá hra 1/12 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Culver city - Los Angeles [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Balíček hrôzy 1/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 Fetiše socializmu: Bicyklom k lepším zajtrajškom [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Krycie meno Donnie Brasco [i] 00:40 Neskoro večer [i] 01:35 Krycie meno Donnie Brasco [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Tradičná medicína vo svete I.: Brazília [i] 06:35 O deťoch a zvieratkách 9 [i] 06:40 O deťoch a zvieratkách 10 [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Yakari IV. [i] 07:15 Malý rytier Trenk [i] 07:40 Kniha džunglí - Safari [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NEVIDITEĹNÁ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Navráťte sa k otcom svojim [i] 10:55 Chvíľa pre pesničku [i] 11:10 PRÁZDNINOVÉ DETSKÉ PREDSTAVENIE: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:20 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:30 Jurošík [i] 11:35 Vtáčí ostrov: Piate koleso [i] 11:45 Veselá farma III [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIGUĽOČKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Z mesta do mesta: Trnava [i] 12:55 Kronika komika [i] 14:35 Kinorama [i] 15:00 Ivan Krasko [i] 15:35 Tvárou v tvár [i] 16:00 Novousadlíci [i] 16:30 Extrémne v horách [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Včeláre [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov: Samotár Mossy [i] 18:40 Veselá farma III: Kokosový orech [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NEVIDITEĹNÁ [i] 18:55 Yakari IV. [i] 19:05 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:30 Kniha džunglí - Safari [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família: Família - Straty a istoty [i] 20:35 Vojna a mier 3/6 [i] 21:40 Lekcia [i] 23:25 Bratislavské jazzové dni 2017: Cory Henry & The Funk Apostles (USA) [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy RTVS z regiónov [i] 01:30 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 08:10 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 13:00 NAŠI II. 4 [i] 13:35 POLICAJTI V AKCII [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY II. 4 [i] 21:45 VEĽKÝ BALÍK [i] 22:55 Bojovníci severu [i] 01:00 V tvári démona [i] 02:55 KRIMI 03:35 TOP STAR [i] 03:50 POLICAJTI V AKCII [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 KLAN 40 [i] 06:10 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 11 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie II. 22 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 8/8 [i] 11:05 Prvé oddelenie [i] 11:40 PÁLI VÁM TO [i] 12:40 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 12/12 [i] 13:45 Hoď svišťom 12 [i] 14:30 Simpsonovci XXV. 11 [i] 15:00 PANELÁK XI. 88 [i] 16:05 Ninja Factor II. 23,24 [i] 17:05 Simpsonovci XXV. 12 [i] 17:35 Kosti V. 3,4 [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom 13 [i] 20:35 Komici [i] 23:45 Letecké katastrofy IX. 2 [i] 00:50 Ninja Factor II. 23,24 [i] 01:45 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 8/8 [i] 02:30 Hoď svišťom 13 [i] 03:00 V tvári démona [i] 04:30 KINOSÁLA [i] 04:40 Kriminálka San Francisco 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Totalcar Ii. 2 [i] 07:45 Vlčí mládě IV. 1 [i] 08:40 Prozíravost II. 6 [i] 09:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 10:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 11:35 Vlčí mládě IV. 1 [i] 12:30 Prozíravost II. 6 [i] 13:25 Tým Škorpion II. 8 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 16:20 Vlčí mládě IV. 2 [i] 17:15 Prozíravost II. 7 [i] 18:15 Tým Škorpion II. 9 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 11 [i] 21:55 Havaj 5-0 Iv. 22 [i] 22:50 Zlato I. 1 [i] 23:55 Policajtka barbie II. 1 [i] 01:00 Policajtka barbie II. 2 [i] 02:05 Havaj 5-0 Iv. 22 [i] 02:50 Hannibal II. 11 [i] 03:35 Zkušební jízda III. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Dvojí přežití (1. Řada): Ztroskotání 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Šafrán/ledové silnice/Shelby 2 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 7 [i] 07:30 Jak se to dělá (1. Řada): Cédéčka, punčocháče a mozzarella 2 [i] 08:00 Jak se to dělá (8. Řada): Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky 2 [i] 08:30 Jak to dělají? (14. Řada): Royal Enfield, padělky uměleckých děl, mléko 5 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 8 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 5 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 6 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): Chevrolet Camaro 6 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Utéct a uniknout 16 [i] 13:00 Aljašská železnice (2. Řada): Příliš vzdálený most 7 [i] 14:00 Aljašská železnice (2. Řada): Zemětřesení 8 [i] 15:00 Aljašská železnice (2. Řada): Ledový nápor 9 [i] 16:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Westminsterského paláce 4 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Machr Ton 8 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 18:00 Jak se to dělá (20. Řada): Koňské uzdy, ovesné cereálie, šperky s tyrkysem a elektrické skútry 2 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 19:00 Rození obchodníci (11. Řada): Obojživelný vůz 7 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 2 [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada) 10 [i] 22:00 Teslovy paprsky smrti: Odtajněná vražda (speciál) (1. Řada) 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): Podvod? 15 [i] 00:00 Australská železnice (1. Řada) 7 [i] 01:00 Laik versus profesionál (1. Řada) 5 [i] 02:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 2 [i] 03:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada) 10 [i] 04:00 Teslovy paprsky smrti: Odtajněná vražda (speciál) (1. Řada) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sváteční slovo galeristy a kurátora Milana Webra [i] 05:10 Vkladní knížka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Psí život [i] 09:45 Doktor Martin [i] 10:35 Spáč [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:05 Cestománie [i] 15:40 S otevřeným hledím [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Slavnost 26/39 [i] 21:30 13. komnata Kateřiny Englichové [i] 21:55 Všechnopárty [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:50 Hercule Poirot [i] 23:45 Případy detektiva Murdocha X [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Bolkoviny [i] 01:40 Banánové rybičky [i] 02:10 V kondici [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Laos, země milionů slonů [i] 09:55 Cestománie [i] 10:25 Ohře s Vladimírem Čechem: Mladá řeka [i] 10:55 Letecká záchranka: Ostrava [i] 11:20 Postřehy odjinud [i] 11:30 Válečné epizody z archivů: Vítězství v Tunisku [i] 12:45 Zeměpis světa: Kanada - Quebec [i] 13:00 Zeměpis světa: Život v pampě [i] 13:15 Království divočiny: Letouni [i] 13:45 Chcete mě? [i] 14:15 GEN - Galerie elity národa [i] 14:30 Krok do prázdna Jana Masaryka aneb [i] 15:30 Proces H - den třetí 3/10 [i] 16:25 Propaganda za 2. světové války: Pravda a totální válka 4/6 [i] 17:10 Kouzlo Afriky: Lidé z buše [i] 17:35 Podtrženo, sečteno! 8/13 [i] 17:45 S kuchařem kolem světa: Japonsko [i] 18:45 Atletika: Halové MS 2018 Velká [i] 22:50 Legenda 17 [i] 01:00 Trabantem Jižní Amerikou 1/12 [i] 01:25 Jeseníky bez kleče [i] 01:40 Králický Sněžník [i] 01:50 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 02:10 Abeceda komunistických zločinů: Kulak [i] 02:20 Hranice bez hranic: Trojmezí na západě [i] 02:50 Američan z Osťany [i] 03:05 Smrt už není tabu? [i] 03:30 Příběhy domů: Evangelíci z Velké [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Po stopách třetího odboje: Výstřely v parku 8/16 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3414 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Geniální plán 796 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 7 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Šťastný a veselý 156 [i] 14:05 Mentalista VII: Nájemný vrah 8 [i] 15:00 Mentalista VII: Kulka 9 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Tichá noc [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3415 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 22:40 Nic nás nerozdělí [i] 00:50 Mentalista VII: Nájemný vrah 8 [i] 01:40 Mentalista VII: Kulka 9 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba VI: Tichá noc [i] 03:00 Krok za krokem V 7 [i] 03:35 Co na to Češi [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Šťastný a veselý 156 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights III: Kameno-lávová masáž 8 [i] 06:40 Mstitel Blade: Noc pro živé, žal pro mrtvé 2 [i] 07:25 M*A*S*H 85 [i] 08:10 M*A*S*H 86 [i] 08:50 M*A*S*H 87 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Návrat do ráje [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch IV: Lhát je hřích 23 [i] 13:25 Doktor z hor: Nové příběhy V: Ledová past 2/2 [i] 14:25 Komisař Rex I: První cena 10 [i] 15:30 Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 1890: Smutná oslava 9 [i] 21:55 Prokletý ostrov [i] 00:45 Policie v akci [i] 01:45 Komisař Rex I: První cena 10 [i] 02:45 Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11 [i] 03:50 Doktor z hor: Nové příběhy V: Ledová past 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Esmeralda 110-111/137 [i] 07:05 Roztomilé mrchy VI. 17/20 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:10 Smotánka [i] 11:05 Matky a dcéry 69-70 [i] 13:35 Feriha 35/160 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 16:50 Esmeralda 112-113/137 [i] 18:40 Mentalista IV. [i] 20:30 Moja vysnívaná láska [i] 22:15 Nesmrteľný 15-16/22 [i] 00:10 Roztomilé mrchy VI. 17/20 [i] 01:05 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 02:25 Smotánka [i] 03:40 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 3 [i] 06:10 Kevin ze severu [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 11:35 Armáda v sukních [i] 13:30 Blue Valentine: Milostný příběh [i] 15:25 Ptačí zpěv 1 1 [i] 17:05 Ptačí zpěv 1 2 [i] 18:40 Jak na věc [i] 20:20 Žena v černém [i] 22:00 Prokletí domu slunečnic [i] 23:35 Válka Bohů [i] 01:25 U-Turn [i] 03:25 Ochránce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport