TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Šťastný domov [i] 09:55 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista IV. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:15 Športovec mesiaca [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná - NOVÉ ČASTI [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 20/24 [i] 01:00 Mentalista IV. [i] 02:30 Lovec zločincov IV. 13-14/22 [i] 03:50 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Holandský dom v kopci [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Vznešený klient 5/6 [i] 10:05 Nash Bridges: Tajomstvo tanca 65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:20 Hurá do záhrady [i] 14:45 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Bardejov [i] 15:15 Horskí záchranári I: Ťažké rozhodnutie 4/4 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Dom jurta - Francúzsko [i] 16:55 Privítanie Naste Kuzminovej v Banskej Bystrici [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:35 To som ja [i] 23:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Decembrový slnovrat 16/23 [i] 00:00 Nash Bridges: Tajomstvo tanca 65 [i] 00:45 Horskí záchranári I: Ťažké rozhodnutie 4/4 [i] 01:30 To som ja [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Tradičná medicína vo svete I.: Indonézia II. - Bali [i] 06:30 O deťoch a zvieratkách 7 [i] 06:40 O deťoch a zvieratkách 8 [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Yakari IV. [i] 07:15 Malý rytier Trenk [i] 07:40 Kniha džunglí - Safari [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - VEĹKÝ BRAT [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Vietor v starých stromoch [i] 11:10 PRÁZDNINOVÉ DETSKÉ PREDSTAVENIE: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:20 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:25 Jurošík [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:40 Veselá farma II [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITRHANEC [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Karpatské bukové pralesy [i] 12:40 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a lemury [i] 13:30 Mikro-príšery 4/4 [i] 14:35 Umenie [i] 15:00 Teta Ľudmila [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Brazília [i] 16:25 Španielska čítanka - Ernesto Pérez Zúniga [i] 16:35 Španielska čítanka - Adolfo García Ortega [i] 16:40 Španielska čítanka - Jesús Ruiz Mantilla [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Raslavice [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov: Piate koleso [i] 18:40 Veselá farma III [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - VEĹKÝ BRAT [i] 18:55 Yakari IV. [i] 19:05 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:30 Kniha džunglí - Safari [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Mir vam [i] 21:15 Európska kaviareň [i] 21:40 GEN.sk: Zita Furková [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 SK DEJINY: Príbeh Slovenska 1948 - Budovanie socializmu [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Fotografi: TIBOR HUSZÁR_Návrat späť [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Národnostné správy [i] 01:25 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 08:10 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 13:00 NAŠI II. 3 [i] 13:35 POLICAJTI V AKCII [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:50 SEDEM [i] 22:50 SILNÉ REČI 2 [i] 23:25 KOLABS [i] 00:00 Vražedné Miami II. 12 [i] 01:00 Myšlienky vraha 13 [i] 01:55 KRIMI 02:25 NOVINY TV JOJ 03:10 POLICAJTI V AKCII [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 KLAN 39 [i] 06:05 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 10 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie II. 21 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 7 [i] 11:05 Prvé oddelenie [i] 11:40 PÁLI VÁM TO [i] 12:40 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 11 [i] 13:40 Hoď svišťom 11 [i] 14:30 Simpsonovci XXV. 10 [i] 15:00 PANELÁK XI. 87 [i] 16:05 Ninja Factor II. 21,22 [i] 17:00 Simpsonovci XXV. 11 [i] 17:30 Kosti V. 1,2/22 [i] 19:35 TIPOS INFO 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom 12 [i] 20:35 Thor: Temný svet [i] 22:55 Vikingovia III. 2 [i] 23:55 Nebezpečné lety 3 [i] 01:00 Ninja Factor II. 21,22 [i] 02:00 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 7 [i] 02:40 Hoď svišťom 12 [i] 03:15 Vikingovia III. 2 [i] 03:55 Nebezpečné lety 3 [i] 04:40 KINOSÁLA [i] 04:50 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 12/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Totalcar Ii. 1 [i] 07:35 Kráska a zvíře IV. 13 [i] 08:30 Prozíravost II. 5 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 10:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 11:30 Kráska a zvíře IV. 13 [i] 12:30 Prozíravost II. 5 [i] 13:25 Tým Škorpion II. 7 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 16:20 Vlčí mládě IV. 1 [i] 17:15 Prozíravost II. 6 [i] 18:10 Tým Škorpion II. 8 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 19 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 20 [i] 22:50 Ncis: New Orleans Ii. 2 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 19 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 20 [i] 01:35 Ncis: New Orleans Ii. 2 [i] 02:15 Výkupné I. 13 [i] 03:00 Tým Škorpion II. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (5. Řada): Západní Pacifik 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Opály/kaskadérská letadla/nugát 21 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 6 [i] 07:30 Jak se to dělá (1. Řada): Kontaktní čočky, chléb a fólie 1 [i] 08:00 Jak se to dělá (8. Řada): Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle 1 [i] 08:30 Jak to dělají? (14. Řada): Přilby, čaj, dálkové vytápění 4 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 7 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 4 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 5 [i] 11:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 9 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Námořní noční můra 15 [i] 13:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Pustina 13 [i] 14:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Kontaminace 14 [i] 15:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Všechno padá 15 [i] 16:00 Zničená minulost (1. Řada): Záhady středověké katedrály 3 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Souboj v Chicagu 7 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Royston 10 [i] 18:00 Jak se to dělá (20. Řada): Domorodé léčivé bubny, hrozinky, stereoskopické zobrazovače a páskové mikrofony 1 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada): Víceúčelový nástroj Leatherman/Formule 1/užitkové sklo 2 [i] 19:00 Rození obchodníci (11. Řada): Chevrolet Camaro 6 [i] 20:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Návrat špionážního auta 7 [i] 21:00 Záchranářské práce (2. Řada) 3 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Prokletí krvavých pyramid 3 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 2 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Demoliční závody 6 [i] 01:00 Laik versus profesionál (1. Řada) 4 [i] 02:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Návrat špionážního auta 7 [i] 03:00 Záchranářské práce (2. Řada) 3 [i] 04:00 Zničená minulost (2. Řada): Prokletí krvavých pyramid 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Vraždila Jessica? [i] 09:55 F. . Věk 8/13 [i] 10:45 Neobyčejné životy [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Z Divadélka pod věží [i] 15:05 Doktor Martin [i] 15:55 To je vražda, napsala: Psí život [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha X [i] 23:10 Taggart [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Objektiv [i] 01:00 Toulavá kamera [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Sabotáž [i] 05:30 Příběhy domů: Buďánka [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Podtrženo, sečteno! 7/13 [i] 09:10 Dalajlama v Buddhových stopách [i] 10:05 S kuchařem kolem světa: Indie [i] 11:00 Po stopách třetího odboje: Výstřely v parku 8/16 [i] 11:25 Křesťanský magazín [i] 11:55 Chcete je? [i] 12:00 Bohové a proroci: Kóbo Daiši 9/15 [i] 12:25 Vrahem z povolání - utrpení soudce [i] 13:55 Křišťálový fantom [i] 14:45 Co by kdyby: Únor nebyl vítězný [i] 15:05 Život je pes: Messie se vrací 5/6 [i] 15:50 Zašlapané projekty: Pistole CZ 75 [i] 16:10 10 zázračných zbraní [i] 16:55 Návraty k divočině: Národní park Podyjí 5/13 [i] 17:25 Divoká Aljaška: Léto 2/3 [i] 18:15 Na cestě po Schladming-Dachsteinu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Zeměpis světa: Život v pampě [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Laos, země milionů slonů [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Trabantem Jižní Amerikou 1/12 [i] 22:00 Cesta hlubokým lesem [i] 23:35 Queer: Aurélie se vrátila [i] 00:05 Stopy, fakta, tajemství: Šakal u [i] 00:35 Sestřička Jackie VII: Serviam in caritate 9/12 [i] 01:00 Za zubrem [i] 01:30 Náš venkov: Všichni dobří dobráci [i] 01:55 Osmičkoví emigranti [i] 02:20 Abeceda komunistických zločinů: Jáchymov [i] 02:35 Hranice bez hranic: Frýdlantský výběžek [i] 03:00 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:20 Orchideje II. [i] 03:50 Na hody do Banátu [i] 04:10 Misionářka [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3413 [i] 09:40 Výměna manželek IX [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 6 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Sexappeal pod stromeček 155 [i] 14:05 Mentalista VII: Zelený signál 6 [i] 15:00 Mentalista VII: Žlutý dům 7 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Autonehoda [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3414 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Geniální plán 796 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Společnost hrdinů [i] 00:05 Mentalista VII: Zelený signál 6 [i] 00:55 Mentalista VII: Žlutý dům 7 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VI: Autonehoda [i] 02:25 Krok za krokem V 5, 6 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Sexappeal pod stromeček 155 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights III: Rytíř v muzeu 7 [i] 06:35 Mstitel Blade 1 [i] 07:20 M*A*S*H 83 [i] 08:10 M*A*S*H 84 [i] 08:50 M*A*S*H 85 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Vítr naděje [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch IV: Ještě se sejdeme 22 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy V: Ledová past 1/2 [i] 14:30 Komisař Rex I: Lepší dům 8 [i] 15:30 Komisař Rex I: Amok 9 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Na bitevním poli 82 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Komisař Rex I: Lepší dům 8 [i] 01:50 Komisař Rex I: Amok 9 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Vítr naděje [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Esmeralda 108-109/137 [i] 07:10 Roztomilé mrchy VI. 16/20 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:10 Smotánka