TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista IV. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Ladíme! [i] 00:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 19/24 [i] 01:50 Mentalista IV. [i] 03:10 Lovec zločincov IV. 11-12/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Zelená škola - Bali [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Záhada údolia Boscomb 4/6 [i] 10:05 Nash Bridges: Spaľujúca vášeň 64 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:20 Hurá do záhrady [i] 14:50 Slovenské hrady objektívom: Zvolenský hrad objektívom Pavla Breiera [i] 15:15 Horskí záchranári I: Teraz alebo nikdy 3/4 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Holandský dom v kopci [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Vznešený klient 5/6 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Jobs [i] 22:35 Diplomatka [i] 00:05 Horskí záchranári I: Teraz alebo nikdy 3/4 [i] 00:50 Jobs [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Indonézia I. [i] 06:30 O deťoch a zvieratkách 5 [i] 06:40 O deťoch a zvieratkách 6 [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Yakari IV. [i] 07:15 Malý rytier Trenk [i] 07:40 Kniha džunglí - Safari [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - MALÍ CIRKUSANTI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 09:55 Smutný valčík [i] 11:10 PRÁZDNINOVÉ DETSKÉ PREDSTAVENIE: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:15 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:25 Jurošík [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:40 Veselá farma II [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKROKETKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Z mesta do mesta: Piešťany [i] 13:00 Magická osmička: Kto vyhral vo februári 1948... [i] 13:50 Historická panoráma: Sprisahanie proti slobode [i] 14:30 Moja diagnóza: Prvý Slovák s umelým srdcom [i] 15:00 Čosi ako sen [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Indonézia II. - Bali [i] 16:25 Energetika [i] 16:40 Tempo [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Domaša [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - MALÍ CIRKUSANTI [i] 18:55 Yakari IV. [i] 19:05 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:35 Kniha džunglí - Safari [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Klimatické zmeny a lemury [i] 21:00 Mikro-príšery 4/4 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Kinorama [i] 23:25 Noc v archíve: Ženy a ich medzinárodný deň [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:55 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:35 Prvé oddelenie II. 3 [i] 08:05 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 13:00 NAŠI II. 2 [i] 13:35 POLICAJTI V AKCII [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY II. 3 [i] 21:45 KTO JE TU ŠÉF [i] 22:55 Aféry II. 1/16 [i] 23:55 Vražedné Miami II. 11 [i] 00:55 Myšlienky vraha 12 [i] 01:55 KRIMI 02:25 NOVINY TV JOJ 03:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 KLAN 38 [i] 06:00 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 9 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie II. 20 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 6 [i] 11:05 Prvé oddelenie [i] 11:35 PÁLI VÁM TO [i] 12:40 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 10 [i] 13:40 Hoď svišťom 10 [i] 14:30 Simpsonovci XXV. 9 [i] 15:00 PANELÁK XI. 86 [i] 16:05 Ninja Factor II. 19,20 [i] 17:05 Simpsonovci XXV. 10 [i] 17:35 Kosti III. 14,15/15 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom 11 [i] 20:35 Hawaii 5.0 VII. 3,4 [i] 22:25 Legendy II. 4,5 [i] 00:20 Ninja Factor II. 19,20 [i] 01:20 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 6 [i] 02:10 Hoď svišťom 11 [i] 02:40 Legendy II. 4,5 [i] 04:15 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 11 [i] 04:40 Kriminálka San Francisco 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 12 [i] 07:30 Vlčí mládě V. 12 [i] 08:25 Prozíravost II. 4 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 11:25 Vlčí mládě V. 12 [i] 12:20 Prozíravost II. 4 [i] 13:20 Tým Škorpion II. 6 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 16:15 Vlčí mládě V. 13 [i] 17:10 Prozíravost II. 5 [i] 18:10 Tým Škorpion II. 7 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 21:00 Hawaii Five-0 Iv. 22 [i] 21:55 Zlato I. 1 [i] 22:55 Myšlenky zločince XI. 11 [i] 23:50 Tým Škorpion III. 18 [i] 00:45 Hawaii Five-0 Iv. 22 [i] 01:40 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 3 [i] 02:20 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 4 [i] 03:00 Tým Škorpion II. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (5. Řada): Gruzie/východní Evropa 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada): Problém s Panterou 5 [i] 07:30 Jak se to dělá (25. Řada): Vzorky optických materiálů, tlakové myčky 17 [i] 08:00 Jak se to dělá (7. Řada): Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky 4 [i] 08:30 Jak to dělají? (14. Řada): Karnevalové masky na Mardi Gras, tvrdé bonbony, umělé zuby 3 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 6 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 3 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 4 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): BMW 2002tii ? Kalifornie 4 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Zimní smršť, 2. část 10 [i] 13:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 24 [i] 14:00 Zábor půdy (1. Řada): Příprava půdy 1 [i] 15:00 Zábor půdy (1. Řada): Krutá realita 2 [i] 16:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství mayské pyramidy 2 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Mimořádný úspěch v Chicagu 6 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Birmingham 9 [i] 18:00 Jak se to dělá (19. Řada): Dřezy/kůže/pedálové steel kytary 7 [i] 18:30 Jak to dělají? (9. Řada): Žvýkačka/rybářské háčky/Legoland 1 [i] 19:00 Rození obchodníci (11. Řada): Maserati 3200 GT 5 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 7 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1983 Mercedes 500 Sec 11 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada) 20 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Opice se dívají, psanci dělají 23 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Bitva o Brazílii 10 [i] 01:00 Laik versus profesionál (1. Řada) 3 [i] 02:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 7 [i] 03:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1983 Mercedes 500 Sec 11 [i] 04:00 Pouliční psanci (4. Řada) 20 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Všechno lítá, co peří má [i] 09:45 Doktor Martin [i] 10:30 Vkladní knížka [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Všichni dobří rodáci [i] 15:55 To je vražda, napsala: Vraždila Jessica? [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:05 Inspektor Max: Výlet 2/13 [i] 21:05 Cirkus Bukowsky 8/12 [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:55 Columbo [i] 23:30 Kriminalista III [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Hobby naší doby [i] 01:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nový Zéland 5/5 [i] 09:45 Skřivánci na niti [i] 11:15 Apokalypsa Verdun: Iluze 2/2 [i] 12:05 Propaganda za 2. světové války: Pravda a totální válka 4/6 [i] 12:45 Náš venkov: Všichni dobří dobráci [i] 13:15 Putování za písničkou [i] 13:40 Kvarteto [i] 14:10 Na plovárně s Kateřinou Garcíou [i] 14:40 Bornholm mimo sezonu [i] 15:10 Ohře s Vladimírem Čechem: Mladá řeka [i] 15:40 Letecká záchranka: Ostrava [i] 16:05 Klíč [i] 16:35 Lidové milice [i] 17:30 Přírodní krásy Tchaj-wanu [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Život je pes: Trénink 4/6 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Pyreneje, přirozená hranice mezi Francií a [i] 21:00 Na cestě po Schladming-Dachsteinu [i] 21:30 Na vlastní nohy: Honba za klenotem džungle 5/8 [i] 22:00 Tobruk [i] 23:40 Sestřička Jackie VII: Serviam in caritate 9/12 [i] 00:10 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! 4/13 [i] 00:50 Proces H - den třetí 3/10 [i] 01:45 Uchem jehly [i] 02:10 Chcete je? [i] 02:15 Laurel a Hardy: Krátké suknice [i] 02:35 Charlie Chaplin [i] 02:55 Ženy v "ofsajdu" [i] 03:20 Abeceda komunistických zločinů: Internace [i] 03:35 Hranice bez hranic: Západní [i] 04:00 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:20 Jako za starých časů [i] 04:40 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3412 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Férová nabídka 795 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 5 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: To si nikdy neodpustím 154 [i] 14:05 Mentalista VII: Černý trh 4 [i] 15:00 Mentalista VII: Stříbrný kufřík 5 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Dýka v zádech [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3413 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek IX [i] 21:40 Robinsonův ostrov II 8 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: Zabít draka [i] 23:40 Beze stopy: Podzemní dráha 12 [i] 00:35 Mentalista VII: Černý trh 4 [i] 01:30 Mentalista VII: Stříbrný kufřík 5 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba VI: Dýka v zádech [i] 02:50 Krok za krokem V 4 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: To si nikdy neodpustím 154 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights III: Nezmar v dole 6 [i] 06:35 Chlupatá rota: Kočka služebnice / Superizér 26 [i] 07:20 M*A*S*H 81 [i] 08:10 M*A*S*H 82 [i] 08:50 M*A*S*H 83 [i] 09:20 Policie v akci [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Milostná rošáda [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch IV: Udělal bych cokoliv 21 [i] 13:25 Doktor z hor: Nové příběhy V: Ztracené děti 12 [i] 14:25 Komisař Rex I: Mrtvá ze Schönbrunnu 6 [i] 15:30 Komisař Rex I: Diagnóza vražda 7 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Starostčina volba 78 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Polda III: Čeština pro začátečníky 4 [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:50 Komisař Rex I: Mrtvá ze Schönbrunnu 6 [i] 01:55 Komisař Rex I: Diagnóza vražda 7 [i] 02:55 Rosamunde Pilcher: Milostná rošáda [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Esmeralda 106-107/137 [i] 07:05 Roztomilé mrchy VI. 15/20 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:10 Smotánka [i] 11:05 Matky a dcéry 65-66 [i] 13:30 Feriha 33/160 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 16:50 Esmeralda 108-109/137 [i] 18:40 Mentalista IV. [i] 20:30 Matky a dcéry 67-68 [i] 22:30 Feriha 34/160 [i] 23:50 Upírske denníky VI. 9/22 [i] 00:50 Roztomilé mrchy VI. 15/20 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 03:10 Búrlivé víno [i] 04:55 Druhý dych [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 24 [i] 06:00 Zoom In 2 25 [i] 06:05 Zoom In 2 26 [i] 06:15 Mafiánky [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Filmový svět [i] 12:30 Manželství s mafií [i] 14:15 Holičství [i] 16:00 Holičství 2 [i] 17:50 Dvojí hra