TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Svokra [i] 10:05 Oteckovia [i] 11:05 Susedské prípady [i] 12:10 Rodinné prípady [i] 13:05 Mentalista IV. [i] 15:05 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Šťastný domov [i] 21:30 Dobre vedieť! [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 18/24 [i] 00:40 Mentalista IV. [i] 02:15 Lovec zločincov IV. 9-10/22 [i] 03:45 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Dom ako prístrešok - Francúzsko [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Nash Bridges: Trafiť do čierneho 63 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Hurá do záhrady [i] 14:55 Slovenské hrady objektívom: Kežmarský hrad objektívom Milana Kapustu [i] 15:15 Horskí záchranári I: Bolestné spomienky 2/4 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Zelená škola - Bali [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Záhada údolia Boscomb 4/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Kolekcia: Dozvuky 5/8 [i] 21:20 Kolekcia: Víkend 6/8 [i] 22:15 Polnočné slnko 6/8 [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Matka v utajení 15/23 [i] 23:55 Horskí záchranári I: Bolestné spomienky 2/4 [i] 00:40 Kolekcia: Dozvuky 5/8 [i] 01:30 Kolekcia: Víkend 6/8 [i] 02:25 Autosalón [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Kambodža II. [i] 06:30 O deťoch a zvieratkách 3 [i] 06:40 O deťoch a zvieratkách 4 [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Yakari IV. [i] 07:15 Malý rytier Trenk [i] 07:40 Kniha džunglí - Safari [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NÁHRADNÍK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Poľský magazín [i] 09:55 Nápadníci [i] 11:10 PRÁZDNINOVÉ DETSKÉ PREDSTAVENIE: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:20 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:30 Jurošík [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Veselá farma II [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Z mesta do mesta: Svidník [i] 12:45 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Vlkolínec [i] 13:00 Matej a Beatrica [i] 13:25 A3UM: Zmena identity [i] 13:50 Uskutočnené a neuskutočnené sny Štefana Svetka [i] 14:30 VaT [i] 15:00 Zvláštna akcia [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Indonézia I. [i] 16:25 Krajina bez tieňa [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Ždiar [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NÁHRADNÍK [i] 18:55 Yakari IV. [i] 19:05 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:30 Kniha džunglí - Safari [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Magická osmička: Kto vyhral vo februári 1948... [i] 21:00 Česká labuť [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom: Potravinová sebestačnosť Slovenska [i] 23:40 Historická panoráma: Sprisahanie proti slobode [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:35 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 Prvé oddelenie II. 2 [i] 08:05 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 13:00 NAŠI II. 1/40 [i] 13:35 POLICAJTI V AKCII [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VLCI [i] 22:40 Spackané plastické operácie: Po zákroku II. 8/8 [i] 23:10 Vražedné Miami II. 10 [i] 00:10 Myšlienky vraha 11 [i] 01:10 KRIMI 01:45 NOVINY TV JOJ 02:40 POLICAJTI V AKCII [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 KLAN 37 [i] 06:05 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 8 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Najkrajšie bývanie II. 19 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 5 [i] 11:05 Prvé oddelenie [i] 11:35 PÁLI VÁM TO [i] 12:40 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 9 [i] 13:45 Hoď svišťom 9 [i] 14:30 Simpsonovci XXV. 7 [i] 15:00 PANELÁK XI. 85 [i] 16:05 Ninja Factor II. 17,18 [i] 17:05 Simpsonovci XXV. 9 [i] 17:30 Kosti III. 12,13 [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom 10 [i] 20:35 Signál z neznáma [i] 22:45 Čierne vlajky II. 9,10/10 [i] 01:05 Ninja Factor II. 17,18 [i] 02:00 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 5 [i] 02:45 Čierne vlajky II. 9,10/10 [i] 04:25 Tajomstvo bermudského trojuholníka [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 11 [i] 07:30 Vlčí mládě V. 11 [i] 08:25 Prozíravost II. 3 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 11:20 Vlčí mládě V. 11 [i] 12:15 Prozíravost II. 3 [i] 13:15 Tým Škorpion II. 5 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 16:15 Vlčí mládě V. 12 [i] 17:10 Prozíravost II. 4 [i] 18:10 Tým Škorpion II. 6 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 3 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 4 [i] 22:50 S.w.a.t. I. 4 [i] 23:45 Hannibal II. 11 [i] 00:40 Nezvěstná I. 1 [i] 01:40 Nezvěstná I. 2 [i] 02:25 Hannibal II. 11 [i] 03:10 Tým Škorpion II. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (5. Řada): Nejlepších 25 Bearových zážitků 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Víceúčelový nástroj Leatherman/Formule 1/užitkové sklo 2 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 4 [i] 07:30 Jak se to dělá (25. Řada) 16 [i] 08:00 Jak se to dělá (7. Řada): Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce 3 [i] 08:30 Jak to dělají? (14. Řada): Lis na auta, sárí, Worcesterová omáčka 2 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 5 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 2 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 3 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): MGA - Kalifornie 3 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Zimní smršť, 1. část 9 [i] 13:00 Zlatá horečka (7. Řada): Utrpení na hoře 5 [i] 14:00 Zlatá horečka (7. Řada): Neprozkoumané vody 6 [i] 15:00 Zlatá horečka (7. Řada): Hřbitov ve vodě 7 [i] 16:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Akropole 1 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Miamský žár 5 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Leeds 8 [i] 18:00 Jak se to dělá (19. Řada) 6 [i] 18:30 Jak to dělají? (4. Řada): Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto 5 [i] 19:00 Rození obchodníci (11. Řada): Citroen 2CV 4 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada) 19 [i] 21:00 Australská železnice (2. Řada) 5 [i] 22:00 Pekelná silnice Ruska [i] 23:00 Záchranářské práce (2. Řada) 1 [i] 00:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 6 [i] 01:00 Laik versus profesionál (1. Řada) 2 [i] 02:00 Zlatá horečka (8. Řada) 19 [i] 03:00 Australská železnice (2. Řada) 5 [i] 04:00 Pekelná silnice Ruska [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Smrtící hurikán [i] 09:50 Profíci [i] 10:20 Žena v trysku století [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Z Divadélka pod věží [i] 15:00 Doktor Martin [i] 15:50 To je vražda, napsala: Všechno lítá, co peří má [i] 16:45 Cestománie: Kréta: Ostrov Řeka Zorby [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Díky za každé nové ráno [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:40 Ve jménu vlasti VI [i] 23:35 Taggart [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Prémie [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Na stopě [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Zeměpis světa: Západní Kanada - Alberta a Britská Kolumbie [i] 05:25 Zeměpis světa: Kanada - Prerijní provincie Saskatchewan a Manitoba [i] 05:40 Podtrženo, sečteno! 7/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Tygři v domě 3/4 [i] 09:50 Divoká Aljaška: Léto 2/3 [i] 10:45 Království divočiny: Letouni [i] 11:15 Nedej se [i] 12:05 Chcete je? [i] 12:15 Intolerance: Biologicky předurčené k chudobě [i] 12:40 Šest dnů, které otřásly demokracií [i] 13:40 Stopy, fakta, tajemství: Šakal u [i] 14:10 Na cestě po ostrově Fuerteventura [i] 14:40 S kuchařem kolem světa: Indie [i] 15:35 Dalajlama v Buddhových stopách [i] 16:25 Proces H - den třetí 3/10 [i] 17:20 Rudí prezidenti: Sjednotitel ve strachu - Klement 1/5 [i] 18:15 Na vlastní nohy: Poslední sbohem 4/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Uchem jehly [i] 19:25 Zeměpis světa: Kanada - Quebec [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné projekty Třetí říše II.: Sebevražední piloti kamikaze [i] 20:55 Lidové milice [i] 21:50 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! 4/13 [i] 22:35 Letecké katastrofy: Závod s bouří ...nedopadl dobře. Hazardní jednání amerických pilotů způsobilo v červnu 1999 smrt jedenácti lidí. Kanadská dokumentární rekonstrukce [i] 23:25 Pirátské sítě [i] 00:20 Černé zrcadlo: Patnáct milionů meritů 2/3 [i] 01:25 Křišťálový fantom [i] 02:15 Abeceda komunistických zločinů: Charta [i] 02:30 Počesku [i] 02:40 Než to všechno zbouráme [i] 03:05 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:25 S Prajzáky ke kořenům moravštiny [i] 03:50 Vesničtí muzikanti [i] 04:10 Dopis z Indie [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3411 [i] 09:50 Specialisté: Vražda na objednávku 32 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 4 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Slon v porcelánu 153 [i] 14:05 Mentalista VII: Za mřížemi 2 [i] 15:00 Mentalista VII: Zmrzlina s příchutí pomerančového květu 3 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Zástěrka [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3412 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Férová nabídka 795 [i] 21:40 Víkend [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: Rychlý, tichý, smrtící [i] 23:35 Beze stopy: Javorová ulice 11 [i] 00:35 Mentalista VII: Za mřížemi 2 [i] 01:25 Mentalista VII: Zmrzlina s příchutí pomerančového květu 3 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba VI: Zástěrka [i] 02:45 Krok za krokem V 3 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Slon v porcelánu 153 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights III: Bouře nad kamenným lesem 5 [i] 06:40 Chlupatá rota: Ďábelský plán / Čokoholik 25 [i] 07:20 M*A*S*H 79 [i] 08:10 M*A*S*H 80 [i] 08:50 M*A*S*H 81 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Divoký tymián [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch IV: A ještě jednou 20 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy V: Nadoraz 11 [i] 14:30 Komisař Rex I: Smrt starých dam 4 [i] 15:30 Komisař Rex I: Tanec na sopce 5 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Kohoutova máma 81 [i] 21:35 Mordparta II: Bratři 6 [i] 22:55 TOP STAR magazín [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:50 Komisař Rex I: Smrt starých dam 4 [i] 01:50 Komisař Rex I: Tanec na sopce 5 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Divoký tymián [i] 04:40 Doktor z hor: Nové příběhy V: Nadoraz 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Esmeralda 104-105/137 [i] 07:10 Roztomilé mrchy VI. 14/20 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:55 Matky a dcéry 63-64 [i] 13:30 Feriha 32/160 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 17:00 Esmeralda 106-107/137 [i] 18:40 Mentalista IV. [i] 20:30 Matky a dcéry 65-66 [i] 22:30 Feriha 33/160 [i] 23:50 Upírske denníky VI. 8/22 [i] 00:45 Roztomilé mrchy VI. 14/20 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:05 Adela show [i] 02:30 Smotánka [i] 03:00 Búrlivé víno [i] 04:50 Druhý dych [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:00 Něco divokého