TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista IV. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:10 Muzzikanti [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 17/24 [i] 00:45 Mentalista IV. [i] 02:20 Dannyho trinástka [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Šikana [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Návrat ku koreňom - Island [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Na starom zámku Shoscomboe 3/6 [i] 10:05 Nash Bridges: Tvrdá lopta 62 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:20 Hurá do záhrady [i] 14:50 Slovenské hrady objektívom: Spišský hrad objektívom Alana Hyžu [i] 15:15 Horskí záchranári I: Sľub 1/4 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Dom ako prístrešok - Francúzsko [i] 16:50 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol [i] 22:20 Kriminálka Staré Mesto 1/7 [i] 23:20 Kriminálka Staré Mesto: Prípad vysmiateho muža 2/7 [i] 00:15 Horskí záchranári I: Sľub 1/4 [i] 01:00 Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Važecká jaskyňa [i] 06:30 O deťoch a zvieratkách 1 [i] 06:40 O deťoch a zvieratkách 2 [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Veselá farma II [i] 07:10 Malý rytier Trenk [i] 07:35 Kniha džunglí - Safari [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SEDEM SEZÓN [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:40 Európa v obrazoch [i] 09:10 Kvarteto [i] 09:35 Tvárou v tvár [i] 10:00 Kavka [i] 11:10 PRÁZDNINOVÉ DETSKÉ PREDSTAVENIE: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:20 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:30 Jurošík [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:40 Veselá farma II [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - CVIKLOVÝ SMAJLIKOLÁČIK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Z mesta do mesta: Handlová [i] 12:50 Krištáľový fantóm [i] 13:40 Juraj Jakub Bindzár - Lynčujte ma, prosím, jemne [i] 14:20 Park [i] 15:10 Potrebujem tvoje ruky [i] 15:35 Národnostný magazín: Poľský magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Kambodža II. [i] 16:30 Autosalón [i] 16:55 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Reflexné prvky [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Pavlovce nad Uhom [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SEDEM SEZÓN [i] 18:55 Yakari IV. [i] 19:05 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:25 Kniha džunglí - Safari [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Prvý Slovák s umelým srdcom [i] 20:35 Silná zostava: Sedenie je nové fajčenie [i] 21:25 Família špeciál: Família - Mami, pomôž mi [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Pán Hulot ide na výstavu [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:35 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:30 Prvé oddelenie II. 1 [i] 08:05 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:35 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 13:00 NAŠI I. 21/21 [i] 13:35 POLICAJTI V AKCII [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:50 HESLO [i] 23:25 KUKÁTKO [i] 00:25 Vražedné Miami II. 9 [i] 01:25 Myšlienky vraha 10 [i] 02:20 KRIMI 02:55 POLICAJTI V AKCII [i] 03:40 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 SVET PODĽA EVELYN 5,6 [i] 06:10 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 7 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles X. 1/10 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 4 [i] 11:00 Prvé oddelenie [i] 12:00 PÁLI VÁM TO [i] 13:00 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 8 [i] 14:00 Hoď svišťom 8 [i] 14:40 Simpsonovci XXV. 6 [i] 15:10 PANELÁK XI. 84 [i] 16:10 Ninja Factor II. 15,16 [i] 17:10 Simpsonovci XXV. 7 [i] 17:35 Kosti III. 10,11 [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom 9 [i] 20:35 Ťažko zamilovaný [i] 23:00 OKTAGON MMA [i] 23:30 Spása [i] 01:35 Ninja Factor II. 15,16 [i] 02:25 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 4 [i] 03:10 Ťažko zamilovaný [i] 04:55 OKTAGON MMA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 10 [i] 07:30 Vlčí mládě V. 10 [i] 08:25 Prozíravost II. 2 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 11:15 Vlčí mládě V. 10 [i] 12:10 Prozíravost II. 2 [i] 13:10 Tým Škorpion II. 4 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 16:10 Vlčí mládě V. 11 [i] 17:05 Prozíravost II. 3 [i] 18:05 Tým Škorpion II. 5 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 18 [i] 21:55 S.w.a.t. I. 4 [i] 22:50 Nezvěstná I. 1 [i] 23:50 Nezvěstná I. 2 [i] 00:45 Tým Škorpion III. 18 [i] 01:40 Nezvěstná I. 1 [i] 02:30 Nezvěstná I. 2 [i] 03:15 Tým Škorpion II. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (9. Řada): Jaguar Mark 2 9 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Žvýkačka/rybářské háčky/Legoland 1 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada): Šlápněte na to 3 [i] 07:30 Jak se to dělá (25. Řada): Čerpadla posilovačů řízení 15 [i] 08:00 Jak se to dělá (7. Řada): Motorové bloky/tvrdé kulaté bonbony/bubnové korpusy/bubny 2 [i] 08:30 Jak to dělají? (14. Řada): Hliníkové plechovky, kukačkové hodiny, záchranné plováky 1 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 4 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 1 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 2 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): Ford F100 - Seattle 2 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Pobřežní katastrofa 8 [i] 13:00 Odpadlická autodílna (1. Řada): Chevy pickup, 2 [i] 14:00 Odpadlická autodílna (1. Řada): Prorezlé Camaro, 1 [i] 15:00 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zrezivělé Camaro z roku 1967, 2. část 12 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Ztracené pouštní město 12 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Disko a kostky 4 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 18:00 Jak se to dělá (19. Řada): Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling 5 [i] 18:30 Jak to dělají? (4. Řada): Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady 4 [i] 19:00 Rození obchodníci (11. Řada): Mazda RX7 3 [i] 20:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 3 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Strach z neznáma 9 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Nick Jonas 1 [i] 23:00 Připásáni (1. Řada): Bažiny plné aligátorů, Louisiana 5 [i] 00:00 Králové divočiny (1. Řada): Mexiko - říční kaňon 1 [i] 01:00 Laik versus profesionál (1. Řada) 1 [i] 02:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 3 [i] 03:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Strach z neznáma 9 [i] 04:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Nick Jonas 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Po stopách hvězd [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton VI 8/10 [i] 10:15 Prémie [i] 10:30 Po stopách hvězd [i] 11:00 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Košile [i] 14:25 105% alibi [i] 15:55 To je vražda, napsala: Smrtící hurikán [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Policajt na odstřel 8/22 [i] 21:05 Dabing Street [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Kriminalista III [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Ve jménu vlasti VI [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 GEN - Galerie elity národa [i] 02:00 Sváteční slovo galeristy a kurátora Milana Webra [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Kde se z piva vaří... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: S´-čchuan, země hojnosti [i] 09:50 Concorde [i] 10:45 Paříž v pohybu [i] 11:40 Kouzlo Afriky: Lidé z buše [i] 12:05 Babylon [i] 12:30 Postřehy odjinud [i] 12:35 Cesty víry: Hovory klauna s Bohem [i] 13:05 Televizní klub neslyšících [i] 13:30 Československý filmový týdeník 1188/2379 [i] 13:45 Po stopách třetího odboje: Výstřely v parku 8/16 [i] 14:10 Návraty k divočině: Národní park Podyjí 5/13 [i] 14:40 Náš sen [i] 16:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:35 Letecké katastrofy: Závod s bouří ...nedopadl dobře. Hazardní jednání amerických pilotů způsobilo v červnu 1999 smrt jedenácti lidí. Kanadská dokumentární rekonstrukce [i] 17:30 Propaganda za 2. světové války: Pravda a totální válka 4/6 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Pistole CZ 75 [i] 19:15 Bohové a proroci: Ničiren 8/15 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa Verdun: Iluze 2/2 [i] 20:55 10 zázračných zbraní [i] 21:40 Poslední údolí [i] 23:40 Apač [i] 01:10 Queer: Tátomámové a mámotáty [i] 01:35 Příběhy domů: Buďánka [i] 01:55 Válečné epizody z archivů: Reportáž z Aleutských ostrovů [i] 02:40 Doping a trest [i] 03:05 Abeceda komunistických zločinů: Hranice [i] 03:20 Hranice bez hranic: Broumovsko [i] 03:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:05 Stále zemědělec [i] 04:25 Hledání harmonie [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3410 [i] 09:40 Dáma a Král: Jak ukrást Rembrandta 11 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 3 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Díra v srdci 152 [i] 14:05 Mentalista VI: Modrý pták 22 [i] 15:00 Mentalista VII: Jen modré nebe nade mnou 1 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Vedlejší ztráty [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3411 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Vražda na objednávku 32 [i] 21:20 Robinsonův ostrov II 7 [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: Poslední šance [i] 23:20 Beze stopy: Půlnoční slunce 10 [i] 00:15 Mentalista VI: Modrý pták 22 [i] 01:10 Mentalista VII: Jen modré nebe nade mnou 1 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VI: Vedlejší ztráty [i] 02:30 Střepiny [i] 03:20 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Díra v srdci 152 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights III: Prohnilé štěstí 4 [i] 06:35 Chlupatá rota: Rozárčin svět / Divoká jízda 24 [i] 07:20 M*A*S*H 77 [i] 08:10 M*A*S*H 78 [i] 08:50 M*A*S*H 79 [i] 09:20 Policie v akci [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Kolotoč života [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch IV: To mě ani nenapadlo 19 [i] 13:25 Doktor z hor: Nové příběhy V: Ztracený syn 10 [i] 14:30 Komisař Rex I: Dokonalá vražda 2 [i] 15:30 Komisař Rex I: Útěk ke smrti 3 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Kdo vydrží nejdýl... 77 [i] 21:30 Jak se staví sen - extra [i] 22:50 Proroctví z temnot [i] 01:10 Policie v akci [i] 02:05 Komisař Rex I: Dokonalá vražda 2 [i] 03:05 Komisař Rex I: Útěk ke smrti 3 [i] 04:10 Doktor z hor: Nové příběhy V: Ztracený syn 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Esmeralda 102-103/137 [i] 07:10 Roztomilé mrchy VI. 13/20 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:15 Domov na kľúč [i] 11:15 Extrémne premeny: Tínedžeri [i] 12:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 14:30 Búrlivé víno [i] 16:45 Esmeralda 104-105/137 [i] 18:30 Mentalista IV. [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Matky a dcéry 63-64 [i] 22:30 Feriha 32/160 [i] 00:00 Upírske denníky VI. 7/22 [i] 00:55 Roztomilé mrchy VI. 13/20 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 03:05 Búrlivé víno [i] 04:55 Druhý dych [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 15 [i] 05:50 Zoom In 2 20 [i] 06:00 Zoom In 2 21 [i] 06:10 Zoom In 2 22 [i] 06:20 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 23 [i] 11:15 Zoom In 2 6 [i] 11:25 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 13:05 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 14:50 Vdáš se, a basta! [i] 16:35 Chvění [i] 18:15 Po přečtení spalte [i] 19:55 Proroctví [i] 22:00 Válka Bohů [i] 23:55 Varovná znamení