TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Tom a Jerry [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:00 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:25 Harry Potter a Dary smrti 2 [i] 11:00 CHART SHOW [i] 13:00 Detektív Dušo [i] 14:15 Dannyho trinástka [i] 16:55 Horná Dolná [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 SUPERSTAR [i] 22:30 Križovatka smrti 1/13 [i] 23:30 Chladná pomsta [i] 01:50 G. I. Joe 2: Odveta [i] 03:30 Horná Dolná [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    07:55 Prasiatko Peppa II: Georgov kamarát [i] 08:00 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Zamilovaný Max 36/52 [i] 08:15 Martinka II.: Čik-čik, do klietky! 49/52 [i] 08:30 Garfield IV. [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 09:10 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 09:25 Jazdi hlavou: Nehoda v tuneli [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme IV. [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:30 ZOH 2018 PJONGČANG: ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL [i] 14:15 Agatha Christie : Poirot: Stratená baňa [i] 15:05 "Na samotě u lesa" [i] 16:45 "Četnícke humoresky III.": "Formule" 7/13 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Inšpektor Max: Dobrák od kosti 5/11 [i] 21:30 Vrtieť psom [i] 23:00 Agatha Christie : Poirot: Stratená baňa [i] 23:55 Inšpektor Max: Dobrák od kosti 5/11 [i] 00:55 Vrtieť psom [i] 02:25 Komisár Montalbano [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Kvarteto [i] 06:55 Európa v obrazoch [i] 07:25 Živá panoráma [i] 08:00 ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: žeby - 30 km klasicky [i] 09:20 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: exhibícia [i] 11:25 Vo vetre kopýt [i] 11:55 Família - Rodina zo Zázračného ateliéru [i] 12:25 O hlúpej žene [i] 13:30 Historická panoráma: Sprisahanie proti slobode [i] 14:00 Krištáľový fantóm [i] 15:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ŠPORT – OLYMPIJSKÝ DOM 2018 [i] 15:10 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: exhibícia [i] 16:00 ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: ženy - 30 km klasicky [i] 16:30 ZOH 2018 PJONGČANG: BOBY: štvorboby (4. jazda) [i] 17:00 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): finále [i] 18:40 Večerníček: Jurošík [i] 18:45 Vtáčí ostrov [i] 18:55 Veselá farma II [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMAJLICEDA [i] 19:05 Yakari IV. [i] 19:15 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:35 Kniha džunglí - Safari [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 – SUMÁR DŇA [i] 21:00 Vivat Beňovský! 7/7 [i] 22:05 Hráči - Pozvánka do divadla [i] 23:45 Divadlo nás baví: Hráči [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:50 Marley a ja: Keď bol ešte šteňa [i] 09:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 5,6 [i] 11:40 12 podmienok dedičstva: Nekompromisný odkaz [i] 13:50 Pestúnka v akcii [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:55 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 23:00 Spása [i] 01:00 Úžasný hotel Marigold [i] 03:25 NA CHALUPE [i] 04:05 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Webmaster [i] 05:45 Po stopách UFO 7 [i] 06:30 Prvé oddelenie [i] 06:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 07:55 RÁNO S RIKOM 09:35 Odplata [i] 12:00 SVET PODĽA EVELYN 5,6 [i] 13:35 VLCI [i] 15:40 Letecké katastrofy VII. 8/8 [i] 16:50 Úžasný hotel Marigold [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom 8 [i] 20:35 Novembrový muž [i] 22:55 12 podmienok dedičstva: Nekompromisný odkaz [i] 00:55 Webmaster [i] 01:55 Hoď svišťom 8 [i] 02:30 Odplata [i] 04:05 Prvé oddelenie [i] 04:25 Po stopách UFO 8/8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 7 [i] 07:30 Dívka odjinud IV. 9 [i] 08:30 Dívka odjinud IV. 10 [i] 09:30 Jak prosté V. 16 [i] 10:30 Jak prosté V. 17 [i] 11:25 Prozíravost Iii. 13 [i] 12:25 Prozíravost Iii. 14 [i] 13:25 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 11 [i] 14:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 12 [i] 15:15 Výkupné I. 12 [i] 16:10 Výkupné I. 13 [i] 17:10 Jak prosté V. 16 [i] 18:10 Jak prosté V. 17 [i] 19:05 Prozíravost Iii. 13 [i] 20:05 Prozíravost Iii. 14 [i] 21:05 Policajtka Barbie Ii. 1 [i] 22:10 Policajtka Barbie Ii. 2 [i] 23:15 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 1 [i] 00:10 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 2 [i] 01:00 Policajtka Barbie Ii. 1 [i] 02:00 Policajtka Barbie Ii. 2 [i] 02:55 Zkušební jízda III. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Thunderbird 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy 14 [i] 06:30 Muži Yukonu (5. Řada): Jízda za přežitím 5 [i] 07:30 Aljašská železnice (3. Řada): Kolaps 8 [i] 08:30 Odpadlická autodílna (2. Řada): Vzhůru za cílem 11 [i] 09:30 Jak se to dělá (4. Řada) 47 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 8 [i] 11:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 2 [i] 12:00 Války kontejnerů (2. Řada): Pašované zboží 9 [i] 12:30 Války kontejnerů (2. Řada): Ztraceni na moři 10 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 12 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 13 [i] 15:00 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 1 [i] 15:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 2 [i] 16:00 Australská železnice (1. Řada) 7 [i] 17:00 Rození obchodníci (14. Řada): Austin-Healey 8 [i] 18:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 2 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Výstřely ve tmě 13 [i] 20:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Norsko 6 [i] 21:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada): První zlato 2 [i] 22:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy (1. Řada) 5 [i] 23:00 Zlatá horečka (8. Řada) 17 [i] 00:00 Záchrana statku (1. Řada) 10 [i] 01:00 Záchranářské práce (1. Řada) 4 [i] 02:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Norsko 6 [i] 03:00 Zlatá horečka: Divoká voda (1. Řada): První zlato 2 [i] 04:00 Rození obchodníci (9. Řada): Cobra 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 V kondici [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Konec starých časů [i] 08:10 Úsměvy Svatopluka Beneše [i] 08:50 Polopatě [i] 09:40 Dnes před 70 lety [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 F. . Věk 8/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O spanilé Jašince [i] 14:05 O princi Truhlíkovi [i] 15:05 Dvanáct měsíčků [i] 15:30 Dnes před 70 lety [i] 15:35 Zdivočelá země 1/45 [i] 17:20 Dnes před 70 lety [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Masaryk 1/2 [i] 21:30 Dnes před 70 lety [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 105% alibi [i] 23:55 Mladý Montalbano II [i] 01:40 Manéž Bolka Polívky [i] 02:50 Nádobí [i] 03:10 Sváteční slovo galeristy a kurátora Milana Webra [i] 03:15 Hobby naší doby [i] 03:45 Přes nový práh [i] 04:05 Bydlení je hra [i] 04:35 Menu pro maminku [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty víry: Malované kláštery [i] 05:30 Bohové a proroci: Ničiren 8/15 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Můj mazlíček a já II [i] 06:20 Agent Ploutvička [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1188/2379 [i] 09:15 Kočka není pes [i] 09:45 Světci a svědci: Svatý Augustin [i] 10:00 Postní bohoslužba [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:50 Uchem jehly [i] 13:15 Šest dnů, které otřásly demokracií [i] 14:15 Krok do prázdna Jana Masaryka aneb [i] 15:15 Křišťálový fantom [i] 16:05 Nový Zéland 5/5 [i] 16:55 Basketbal: Island - Česko [i] 19:05 Co by kdyby: Únor nebyl vítězný [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apač [i] 21:30 Skřivánci na niti [i] 23:05 Pirátské sítě [i] 00:00 Gomora II 3,4/12 [i] 01:45 Dítě na tahu [i] 02:10 Papežův sochař [i] 02:35 Uchem jehly [i] 03:00 Vesnický doktor [i] 03:25 Památky na prodej: Zámek Nemilkov [i] 03:45 Přemyslovský palác v Olomouci [i] 03:55 Píseň jsem šířil nejraději... [i] 04:20 Hraje vám... Zlaťanka [i] 04:55 Sny a skutečnost Hanzelky a [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:10 Oggy a Škodíci VI 14 [i] 06:25 Milesova vesmírná dobrodružství 29 [i] 06:50 Kačeří příběhy 79, 80 [i] 07:40 Lví hlídka 13 [i] 08:00 Král Drozdí brada [i] 09:15 Robinsonův ostrov II 5 [i] 10:15 Robinsonův ostrov II 6 [i] 11:15 Svatba mého nejlepšího přítele [i] 13:25 Báječný svět shopaholiků [i] 15:30 Zamilovaný profesor [i] 17:20 Baby Máma [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dáma a Král: Jak ukrást Rembrandta 11 [i] 21:35 Střepiny [i] 22:10 Česká spojka [i] 00:25 Zamilovaný profesor [i] 02:10 Kriminálka Las Vegas IV: Dvojité x 17 [i] 02:50 Volejte Novu [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:00 Král Drozdí brada [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Nexo Knights III: Hora Thunderstrox 3 [i] 06:55 Chlupatá rota: Létající radnice / Licence superhrdiny 23 [i] 07:20 M*A*S*H 76 [i] 07:55 Přírodní vesmír: Rejsec vodní: Miniaturní predátor 13 [i] 08:55 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:30 1890: Hrobka 8 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Ano, šéfe! [i] 14:45 Vraždy v Midsomeru VIII: Tajemný sklep [i] 16:50 Sázka na třináctku [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 21:55 Očima Josefa Klímy [i] 22:45 Křivdy z minulosti [i] 00:55 Přírodní vesmír: Rejsec vodní: Miniaturní predátor 13 [i] 02:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Tajemný sklep [i] 04:05 Sestra v ohrožení [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Smotánka [i] 06:20 Inga Lindströmová: Úžasná Elin [i] 08:30 Reflex [i] 10:35 Taká obyčajná rodinka [i] 11:50 Extrémne premeny: Tínedžeri [i] 14:05 Bostonské vraždy V. 3-4/18 [i] 15:55 Inga Lindströmová: Tajomstvo Gripsholmu [i] 18:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 20:00 Splnený sen [i] 22:35 Veľký Gatsby [i] 01:20 Splnený sen [i] 03:30 Bostonské vraždy V. 3/18 [i] 04:55 Druhý dych [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 06:00 Zoom In 2 17 [i] 06:10 Zoom In 2 18 [i] 06:20 Městský lovec [i] 07:55 Zoom In 2 3 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 19 [i] 11:15 Kevin ze severu [i] 12:55 Zoom In 2 4 [i] 13:00 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 14:35 Zoom In 2 21 [i] 14:40 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 16:15 Zoom In 2 22 [i] 16:25 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 18:00 Zoom In 2 23 [i] 18:10 Vdáš se, a basta! [i] 19:45 Zoom In 2 24 [i] 19:55 Dvojí hra [i] 21:55 Zoom In 2 26 [i] 22:00 Pravidla boje [i] 23:45 Zoom In 2 1 [i] 23:55 Smrt čeká všude [i] 02:00 Zoom In 2 2 [i] 02:05 Informátoři [i] 03:40 Prapor sv. Patrika [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Lední hokej [i] 07:45 Běžecké lyžování [i] 08:45 Krasobruslení [i] 10:00 Lední hokej [i] 11:00 Olympijské hry [i] 14:00 Olympijské hry [i] 14:30 Běžecké lyžování [i] 15:00 Boby [i] 15:30 Olympijské hry [i] 16:00 Lední hokej [i] 17:30 Olympijské hry [i] 18:30 Běžecké lyžování [i] 19:15 Běžecké lyžování [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 20:45 Běžecké lyžování [i] 21:00 Olympijské hry [i] 23:00 Olympijské hry [i] 23:30 Alpské lyžování [i] 23:45 Běžecké lyžování [i] 00:00 Olympijské hry [i] 01:30 Lední hokej [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 03:30 Olympijské hry [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Recepty na vítězství 1 2 [i] 06:00 Naučme se neplýtvat 1 3 [i] 07:10 Recepty na vítězství 1 3 [i] 08:00 Přírodní síly 1: Barva 4 [i] 09:00 Příběh života 1: Rodičovství 6 [i]