TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:10 Olsen Twins: Mesačný kameň [i] 09:20 Bláznivé prázdniny v tábore [i] 11:00 Dvojníci [i] 13:15 Cesta do Ameriky [i] 15:45 Harry Potter a Dary smrti 2 [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 33 životov [i] 23:10 Kolíska do hrobu [i] 01:20 33 životov [i] 03:30 Kolíska do hrobu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Prasiatko Peppa II: Záhady [i] 07:05 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Mravec s maskou 35/52 [i] 07:20 Martinka II.: Láska kvitne v každom veku 48/52 [i] 07:35 Garfield IV. [i] 07:50 Mickey Mouseov klub 20/26 [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:10 Daj si čas: Kollár, najväčší kráľ knižníc [i] 09:40 800 slov 7/8 [i] 10:25 Park [i] 11:15 On air [i] 11:45 Na vysokej skale: Zbojnícka nevesta [i] 12:50 ZOH 2018 PJONGČANG [i] 15:55 Zem spieva [i] 17:55 Fetiše socializmu II.: Prízrak vojenskej služby [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zem spieva [i] 22:25 Nezvestná 7/8 [i] 23:15 Nezvestná 8/8 [i] 00:10 Zem spieva [i] 02:05 Nezvestná 7/8 [i] 02:55 Nezvestná 8/8 [i] 03:45 800 slov 7/8 [i] 04:30 Športové nádeje: Futbalové talenty [i] 04:50 ZOH 2018 PJONGČANG [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 05:10 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: paralelný obrovský slalom (ženy + muži) [i] 06:20 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 06:25 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: Big Air - muži [i] 07:00 ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: muži - 50 km klasicky s hromadným štartom [i] 08:40 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 08:50 ZOH 2018 PJONGČANG: CURLING: muži - finále [i] 10:30 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 10:45 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: súťaž družstiev [i] 11:30 ZOH 2018 PJONGČANG: BOBY: štvorboby (2. jazda) [i] 12:00 ZOH 2018 PJONGČANG: RÝCHLOKORČUĽOVANIE: preteky s hromadným štartom (ženy semif.) [i] 12:30 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: paralelný obrovský slalom [i] 13:00 Športové nádeje: Talenty short tracku [i] 13:15 VaT [i] 13:40 Kvarteto [i] 14:10 Európa v obrazoch [i] 14:35 Viliam Turčány – slovenský Dante [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ŠPORT – OLYMPIJSKÝ DOM 2018 [i] 16:05 ZOH 2018 PJONGČANG: RÝCHLOKORČUĽOVANIE: preteky s hromadným štartom (muži + ženy) [i] 16:40 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: súťaž družstiev [i] 17:25 ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: muži - 50 km klasicky [i] 17:55 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: Big Air - muži [i] 18:25 ZOH 2018 PJONGČANG: CURLING: muži - finále [i] 18:55 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): o 3. miesto (highlighty) [i] 19:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 – SUMÁR DŇA [i] 21:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Milana Sládka [i] 21:30 "Hoří, má panenko" [i] 22:40 Fargo III [i] 23:25 Most [i] 01:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 01:05 ZOH 2018 PJONGČANG: CURLING: ženy - finále [i] 04:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 04:10 ZOH 2018 PJONGČANG: BOBY: štvorboby (4. jazda) [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:50 Timon a Pumbaa II. 12,13,14 [i] 09:05 PRÁZDNINY 10 [i] 10:10 NAŠI III. 8 [i] 10:45 SVET PODĽA EVELYN [i] 11:55 DVOJIČKY 2 [i] 12:50 SUPER KARAOKE [i] 13:35 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 15:15 Ja, robot [i] 17:40 PRÁZDNINY II. 1/10 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Pestúnka v akcii [i] 22:35 Novembrový muž [i] 01:00 Niečo ako láska [i] 03:10 NOVINY TV JOJ 03:50 NAŠI III. 8 [i] 04:15 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Po stopách UFO 6 [i] 05:55 Prvé oddelenie [i] 06:15 KLAN 36 [i] 07:00 Najkrajšie bývanie II. 18 [i] 08:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:15 NA CHALUPE [i] 10:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:40 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles X. - PREMIÉRA 1/10 [i] 12:55 Niečo ako láska [i] 15:05 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 16:40 Strom snov [i] 19:20 KINOSÁLA [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom 7 [i] 20:35 Abraham Lincoln: Lovec upírov [i] 22:50 Tvrďas [i] 00:50 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 02:10 KINOSÁLA [i] 02:20 Hoď svišťom 7 [i] 02:55 Strom snov [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 6 [i] 07:30 Výkupné I. 12 [i] 08:25 Výkupné I. 13 [i] 09:20 Dívka odjinud IV. 9 [i] 10:20 Dívka odjinud IV. 10 [i] 11:20 Medium Iii. 13 [i] 12:20 Medium Iii. 16 [i] 13:20 Prozíravost Iii. 13 [i] 14:20 Prozíravost Iii. 14 [i] 15:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 11 [i] 16:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 12 [i] 17:10 Medium Iii. 13 [i] 18:10 Medium Iii. 16 [i] 19:05 Jak prosté V. 16 [i] 20:05 Jak prosté V. 17 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 1 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 17 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 18 [i] 23:45 Medium Iii. 13 [i] 00:40 Medium Iii. 16 [i] 01:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 11 [i] 02:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 12 [i] 03:00 Výkupné I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (5. Řada): Severní Afrika 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem 13 [i] 06:30 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Brazílie 5 [i] 07:30 Dvojí přežití (3. Řada): Mars na Zemi 3 [i] 08:30 Dvojí přežití (3. Řada): Zelené peklo 4 [i] 09:30 Jak se to dělá (8. Řada): Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla 8 [i] 10:00 Lovci odpadu (9. Řada) 3 [i] 11:00 Jak to dělají? (13. Řada) 15 [i] 11:30 Jak to dělají? (13. Řada) 16 [i] 12:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): Cutlass Lowrider, 1. část 15 [i] 13:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): Cutlass Lowrider, 2. část 16 [i] 14:00 Rychle a hlasitě (5. Řada) 2 [i] 15:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Útěk partnera 3 [i] 16:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 4 [i] 17:00 Australská železnice (2. Řada) 4 [i] 18:00 Obrovské vlaky (1. Řada): USA - Schnabel Car 4 [i] 19:00 Aljašská železnice (3. Řada): Vysokohorské peklo 2 [i] 20:00 Australská železnice (2. Řada) 4 [i] 21:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy (1. Řada) 5 [i] 22:00 Osobní kamery pro policii (1. Řada) 3 [i] 23:00 Záchranářské práce (1. Řada) 2 [i] 00:00 Berte to jako varování (4. Řada): Mozek vs. svaly 7 [i] 01:00 Berte to jako varování (4. Řada): Vražedné stavby 8 [i] 02:00 Záhadná Země (1. Řada): Severní Korea hoří 4 [i] 03:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy (1. Řada) 5 [i] 04:00 Rození obchodníci (11. Řada): Obojživelný vůz 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Sněhurka [i] 07:45 Gejzír [i] 08:15 Panství Downton VI 8/10 [i] 09:30 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Putování za měsíční nitkou [i] 13:55 Kmotři z blat [i] 14:30 Konec starých časů [i] 16:05 Neobyčejné životy [i] 17:00 Hercule Poirot [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství těla [i] 21:10 Všichni dobří rodáci [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:10 Sluha Jeho Veličenstva [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:45 Diskodrom 2007 [i] 02:30 Žiješ jenom 2x [i] 03:00 Sama doma [i] 04:30 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Po stopách třetího odboje: Vzdor za mřížemi 7/16 [i] 05:35 Zašlapané projekty: Památník [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Krtek a houby 06:10 Můj mazlíček a já II [i] 06:25 Agent Ploutvička [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Všichni dobří dobráci [i] 09:30 Počesku [i] 09:40 Rudí prezidenti: Sjednotitel ve strachu - Klement 1/5 [i] 10:30 Vrahem z povolání - utrpení soudce [i] 12:00 Apokalypsa Verdun: Krveprolití 1/2 [i] 12:45 Babylon [i] 13:15 Na vlastní nohy: Poslední sbohem 4/8 [i] 13:45 Divoká Aljaška: Léto 2/3 [i] 14:35 Kamera na cestách: S´-čchuan, země hojnosti [i] 15:25 Zázračná planeta: Tygři v domě 3/4 [i] 16:20 Fotbal: 1. FC Slovácko - AC Sparta [i] 18:30 Václav Mašek [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Jezevec lesní [i] 19:05 Sousedé [i] 19:30 Zašlapané projekty: Památník [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Motýlek [i] 22:30 Vzkaz v láhvi [i] 00:20 Černé zrcadlo: Patnáct milionů meritů 2/3 [i] 01:25 Batesův motel IV: Dobrou noc, máti 2/10 [i] 02:05 Z očí do očí [i] 02:40 Mesiáš 2009 [i] 03:10 Kam i císař pán chodí pěšky [i] 03:30 Návrh UNESCO [i] 04:10 Jak věří věřící v Husovicích [i] 04:30 Uchem jehly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:10 Oggy a Škodíci VI 12, 13 [i] 06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 16 [i] 06:55 Kačeří příběhy 77, 78 [i] 07:45 Lví hlídka 12 [i] 08:05 Tři pírka [i] 09:20 Popelka v teniskách [i] 11:10 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:05 Volejte Novu [i] 12:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 14:00 Víkend [i] 15:00 Život s Helenou [i] 17:20 Hledá se Nemo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 22:10 Muž z oceli [i] 00:50 Sezóna zabíjení [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba VI: Lekce vraždy [i] 03:05 Krok za krokem V 2 [i] 03:35 Áčko: Sebevraždy už nepáchám [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Nexo Knights III: Trocha rezu 2 [i] 06:55 Chlupatá rota: Krádež drahokamu / Železokáč 22 [i] 07:25 Jen počkej, zajíci! [i] 07:55 M*A*S*H 75 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:35 Prima Partička [i] 10:45 Pevnost Boyard [i] 12:20 Mordparta II: Teambuilding 5 [i] 13:45 Ano, šéfe! [i] 14:50 Vraždy v Midsomeru VIII: Šestý smysl [i] 16:55 Vdaná snoubenka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda III: Čeština pro začátečníky 4 [i] 21:30 Kartel smrti [i] 23:40 Památkáři [i] 02:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Šestý smysl [i] 04:05 Zásnuby naruby [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smotánka [i] 06:15 Rosamunde Pilcherová: Pre lásku k dieťaťu [i] 08:25 Reflex [i] 10:05 Taká obyčajná rodinka [i] 11:15 Extrémne premeny: Tínedžeri [i] 13:25 Bostonské vraždy V. 1-2/18 [i] 15:15 Rosamunde Pilcherová: Hmla nad zámkom Kilrush [i] 17:05 Správa vo fľaši [i] 20:00 Inga Lindströmová: Úžasná Elin [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Sila lásky [i] 00:05 Správa vo fľaši [i] 02:35 Dievča do každého počasia [i] 03:55 Rosamunde Pilcherová: Hmla nad zámkom Kilrush [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 8 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 06:35 Omega Doom [i] 07:50 Zoom In 2 18 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 16 [i] 11:15 Zoom In 2 16 [i] 11:25 Říše hraček [i] 12:55 Zoom In 2 6 [i] 13:05 Městský lovec [i] 14:40 Zoom In 2 9 [i] 14:45 Agent z vesmíru [i] 16:15 Zoom In 2 10 [i] 16:20 Apollo 13 [i] 18:30 Zoom In 2 25 [i] 18:40 Chvění [i] 20:15 Zoom In 2 19 [i] 20:25 Po přečtení spalte [i] 21:55 Zoom In 2 20 [i] 22:00 Boj [i] 23:40 Zoom In 2 7 [i] 23:50 Vikingové II [i] 01:40 Zoom In 2 5 [i] 01:50 Život je boj [i] 03:30 Tygrova brigáda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Boby [i] 05:45 Běžecké lyžování [i] 08:15 Olympijské hry [i] 08:30 Curling [i] 10:30 Běžecké lyžování [i] 11:30 Olympijské hry [i] 11:45 Rychlobruslení [i] 14:15 Lední hokej [i] 15:30 Olympijské hry [i] 16:00 Snowboarding [i] 16:30 Alpské lyžování [i] 17:15 Běžecké lyžování [i] 18:00 Extrémní sporty [i] 18:30 Lední hokej [i] 19:00 Klasické lyžování [i] 19:30 Alpské lyžování [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 20:45 Běžecké lyžování [i] 21:15 Alpské lyžování [i] 21:45 Rychlobruslení [i] 22:30 Boby [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:30 Lední hokej [i] 00:00 Klasické lyžování [i] 00:30 Snowboarding [i] 00:45 Olympijské hry [i] 01:15 Boby [i] 02:30 Snowboarding [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Boby [i] 04:00 Snowboarding [i] 04:30 Snowboarding [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark