TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista III. 23-24/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dvojníci [i] 22:40 G. I. Joe 2: Odveta [i] 00:50 Mentalista III. 23-24/24 [i] 02:30 Lovec zločincov IV. 7-8/22 [i] 03:55 Susedské prípady [i] 04:45 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Synček [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:20 ZOH 2018 PJONGČANG [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Šikana [i] 12:55 ZOH 2018 PJONGČANG [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Návrat ku koreňom - Island [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Na starom zámku Shoscomboe 3/6 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 Fetiše socializmu II.: Prízrak vojenskej služby [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Scarface [i] 01:20 Neskoro večer [i] 02:15 Scarface [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 06:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: kombinácia (ženy) - zjazd [i] 06:25 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 06:30 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: kombinácia (ženy) - slalom [i] 07:40 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 07:45 ZOH 2018 PJONGČANG: AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: ski-cross (ženy) [i] 08:20 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 08:30 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 08:40 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 09:00 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 09:05 Príbehy spod Karpát: Bylinkárka zo Spiša [i] 09:40 Obyčajný deň [i] 10:35 PRÁZDNINOVÉ DETSKÉ PREDSTAVENIE: Bambuľkine dobrodružstvá [i] 10:45 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 10:50 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:00 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:10 Bambuľkine dobrodružstvá [i] 11:25 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: ženy (voľná jazda) [i] 12:10 ZOH 2018 PJONGČANG: BIATLON: muži - štafeta 4 x 7,5 km [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:25 Energetika [i] 13:40 Polícia [i] 13:55 Jazdi hlavou: Autosedačky [i] 14:00 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a sob [i] 14:50 Highlighty Európskej ligy [i] 15:50 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ŠPORT – OLYMPIJSKÝ DOM 2018 [i] 16:00 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: Big Air - ženy [i] 16:30 ZOH 2018 PJONGČANG: RÝCHLOKORČUĽOVANIE: muži 1.000 m [i] 17:00 ZOH 2018 PJONGČANG: BIATLON: štafeta muži 4 x 7,5 km [i] 17:30 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: ženy (voľná jazda) [i] 18:15 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: kombinácia (ženy) - slalom [i] 18:50 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ: semifinále (highlighty - kompilát 40 minút) [i] 19:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 – SUMÁR DŇA [i] 21:00 Vojna a mier 2/6 [i] 22:05 Trochu inak s Adelou [i] 23:05 Neds [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 02:45 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 02:55 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: súťaž družstiev [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 OCHRANCOVIA 35 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 POLICAJTI V AKCII [i] 15:00 NAŠI 20 [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY II.: Starostov pohár 2 [i] 21:55 VEĽKÝ BALÍK [i] 23:00 Lavalantula 2: Druhá láva [i] 00:40 SILNÉ REČI [i] 01:25 VEĽKÝ BALÍK [i] 02:35 KRIMI 03:05 OCHRANCOVIA 35 [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Prvé oddelenie [i] 05:25 KLAN 35 [i] 06:10 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 6 [i] 06:55 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:50 Najkrajšie bývanie II. 18 [i] 09:55 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 3 [i] 11:10 Prvé oddelenie [i] 11:40 PÁLI VÁM TO [i] 12:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 7 [i] 13:45 Hoď svišťom 5 [i] 14:30 Simpsonovci XXV. 5 [i] 15:00 PANELÁK XI. 83 [i] 16:00 Ninja Factor II. 13,14 [i] 17:00 Simpsonovci XXV. 6 [i] 17:30 Kosti III. 7,8 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Hoď svišťom 6 [i] 20:35 Kuriér [i] 22:25 Letecké katastrofy VII. 8/8 [i] 23:30 Letecké katastrofy IX. 1/8 [i] 00:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:40 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 3 [i] 02:30 Hoď svišťom 6 [i] 03:05 Lavalantula 2: Druhá láva [i] 04:25 Hitlerov tajný útok na Ameriku [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 10 [i] 07:30 Vlčí mládě V. 9 [i] 08:25 Prozíravost II. 1 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 11:20 Vlčí mládě V. 9 [i] 12:15 Prozíravost II. 1 [i] 13:15 Tým Škorpion II. 3 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 16:10 Vlčí mládě V. 10 [i] 17:05 Prozíravost II. 2 [i] 18:05 Tým Škorpion II. 4 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 10 [i] 21:55 Hawaii Five-0 Iv. 20 [i] 22:50 Hawaii Five-0 Iv. 21 [i] 23:45 Policajtka Barbie I. 7 [i] 00:55 Policajtka Barbie I. 8 [i] 02:00 Hawaii Five-0 Iv. 21 [i] 02:45 Hannibal II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (3. Řada): Výběr nejlepších záběrů 2 12 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Kůže/Velký kanál/flyboard 20 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada): Umělecká práce 2 [i] 07:30 Jak se to dělá (25. Řada) 14 [i] 08:00 Jak se to dělá (7. Řada): Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla 1 [i] 08:30 Jak to dělají? (13. Řada) 20 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 3 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 13 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 1 [i] 11:00 Rození obchodníci (12. Řada): Pontiac GTO: Chicago 1 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Skrz naskrz 7 [i] 13:00 Aljašská železnice (2. Řada): Lavinová zóna 4 [i] 14:00 Aljašská železnice (2. Řada): Velký mráz 5 [i] 15:00 Aljašská železnice (2. Řada): Ledové peklo 6 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Ztracený svět Kolosea 11 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Výsledek nezištného úsilí 3 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Yeovil 6 [i] 18:00 Jak se to dělá (19. Řada): Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa 4 [i] 18:30 Jak to dělají? (4. Řada): Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina 3 [i] 19:00 Rození obchodníci (11. Řada): Porsche 911 Targa 2 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 1 [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Zřícený jeřáb 9 [i] 22:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): Transformery 14 [i] 00:00 Australská železnice (1. Řada) 6 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Merlinova kletba 20 [i] 02:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (5. Řada) 1 [i] 03:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Zřícený jeřáb 9 [i] 04:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Sváteční slovo katolického kněze Marka Hlávky [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Vražda Sherlocka Holmese 2/2 [i] 09:45 Párek [i] 09:55 Doktor Martin [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:20 Reportéři ČT [i] 15:00 Z Divadélka pod věží [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Loupežník 25/39 [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Hercule Poirot [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha X [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Banánové rybičky [i] 01:10 Moravské choutky [i] 01:40 Králíci na prodej [i] 02:05 Bydlení je hra [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Chcete mě? [i] 05:40 Postřehy odjinud [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Přírodní krásy Tchaj-wanu [i] 10:00 Cestománie [i] 10:30 Paříž v pohybu [i] 11:20 Postřehy odjinud [i] 11:30 Zeměpis světa: Západní Kanada - Alberta a Britská Kolumbie [i] 11:40 Zeměpis světa: Kanada - Prerijní provincie Saskatchewan a Manitoba [i] 12:00 Království divočiny: Mravenci [i] 12:30 Chcete mě? [i] 12:55 GEN - Galerie elity národa [i] 13:15 Proces H - den druhý 2/10 [i] 14:05 Propaganda za 2. světové války: Odhalení nepřítele 3/6 [i] 14:50 Sousedé [i] 15:20 S kuchařem kolem světa: Indie [i] 16:10 Podtrženo, sečteno! 7/13 [i] 16:25 Kouzlo Afriky: Zapomenutý kraj [i] 16:50 Basketbal: Bulharsko - Česko [i] 19:00 Deset století architektury: Zámek [i] 19:15 Evropa dnes [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 České století: Všechnu moc lidu [i] 21:20 Rudí prezidenti: Sjednotitel ve strachu - Klement 1/5 [i] 22:20 Gomora II 3,4/12 [i] 00:05 Luther IV [i] 01:50 Intolerance: Biologicky předurčené k chudobě [i] 02:15 Já v množném čísle [i] 02:40 Betlémskou cestou [i] 03:10 Ta naša kapela [i] 03:35 Počesku [i] 03:45 Znak a svědectví [i] 04:05 Případ pro ombudsmana [i] 04:25 Na moll... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3409 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Vražedná kombinace 794 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 2 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Výlety za hranice všedních dnů 151 [i] 14:05 Mentalista VI: Italská restaurace 20 [i] 15:00 Mentalista VI: Černá srdce 21 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Lekce vraždy [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3410 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Lovci pokladů [i] 22:45 Nemilosrdná spravedlnost [i] 00:30 Mentalista VI: Italská restaurace 20 [i] 01:25 Mentalista VI: Černá srdce 21 [i] 02:05 Prásk [i] 02:35 Krok za krokem V 1 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Výlety za hranice všedních dnů 151 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Nexo Knights III: Oblak 1 [i] 06:45 Chlupatá rota: Hrůza v koruně stromu / Smrdutý mazlíček 21 [i] 07:30 M*A*S*H 74 [i] 08:15 M*A*S*H 75 [i] 08:55 M*A*S*H 76 [i] 09:30 Policie v akci [i] 10:30 Rosamunde Pilcher: Láska s výhodami [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:35 Jake a tlusťoch IV: Neznáš mě 18 [i] 13:35 Doktor z hor: Nové příběhy V: Zázračné uzdravení 9 [i] 14:35 Komisař Rex I: Konečná stanice Vídeň 1 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 1890: Hrobka 8 [i] 21:45 Památkáři [i] 00:05 Policie v akci [i] 01:05 Komisař Rex I: Konečná stanice Vídeň 1 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Láska s výhodami [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Esmeralda 100-101/137 [i] 07:10 Roztomilé mrchy VI. 12/20 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:55 Matky a dcéry 61-62 [i] 13:25 Feriha 31/160 [i] 14:35 Búrlivé víno [i] 16:50 Esmeralda 102-103/137 [i] 18:40 Mentalista III. 23-24/24 [i] 20:30 Dievča do každého počasia [i] 22:15 Nesmrteľný 13-14/22 [i] 00:10 Roztomilé mrchy VI. 12/20 [i] 01:05 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 02:30 Smotánka [i] 03:30 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Hollywood tančí a zpívá 1 9 [i] 06:00 Urážka [i] 07:50 Zoom In 2 6 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Prapor sv. Patrika [i] 13:05 Zoom In 2 14 [i] 13:10 Falešná láska [i] 14:40 Zoom In 2 16 [i] 14:45 Mafiánky [i] 16:20 Zoom In 2 15 [i] 16:30 Agent z vesmíru [i] 18:00 Zoom In 2 11 [i] 18:05 Hvězdná brána: Archa pravdy [i] 19:45 Zoom In 2 12 [i] 19:50 Smrt čeká všude [i] 21:55 Zoom In 2 13 [i] 22:00 Hannibal - Zrození [i] 23:50 Zoom In 2 11 [i] 00:00 BloodRayne [i] 01:35 Zoom In 2 8 [i] 01:40 Boj [i] 03:20 Ďáblova ruka [i] 04:50 Zoom In 2 15 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Freestylové lyžování [i] 06:45 Alpské lyžování [i] 07:30 Curling [i] 10:30 Olympijské hry [i] 10:45 Rychlobruslení [i] 12:15 Biatlon [i] 13:45 Curling [i] 15:00 Alpské lyžování [i] 15:30 Olympijské hry [i] 16:00 Freestylové lyžování [i] 16:30 Alpské lyžování [i] 17:15 Biatlon [i] 18:00 Extrémní sporty [i] 18:30 Lední hokej [i] 19:00 Klasické lyžování [i] 19:30 Alpské lyžování [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 20:45 Biatlon [i] 21:15 Alpské lyžování [i] 21:45 Krasobruslení [i] 22:30 Freestylové lyžování [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:30 Lední hokej [i] 00:00 Klasické lyžování [i] 00:30 Freestylové lyžování [i] 00:45 Olympijské hry [i] 01:15 Boby [i] 02:30 Snowboarding [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snowboarding [i] 03:30 Alpské lyžování [i] 04:45 Snowboarding [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Podzemí měst 1 2