TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Šťastný domov [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista III. 21-22/24 [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Detektív Dušo [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 23:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 16/24 [i] 00:40 Mentalista III. 21-22/24 [i] 02:25 Lovec zločincov IV. 5-6/22 [i] 03:50 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Autorita [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Codha - Švajčiarsko [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Nezvestná šľachtičná 1/6 [i] 10:05 Nash Bridges: Swingeri 61 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Vráť sa skoro 69 [i] 14:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Synček [i] 15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Pochybnosti [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Zelená 25 - Turín [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Záhada na Thorskom moste 2/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:30 V mene môjho syna [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Hra na zastrašovanie 14/23 [i] 23:45 Nash Bridges: Swingeri 61 [i] 00:30 Sudkyňa Amy: Vráť sa skoro 69 [i] 01:15 V mene môjho syna [i] 02:45 Postav dom, zasaď strom [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 05:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom muži (1. kolo) [i] 05:35 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 05:40 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom muži (2. kolo) [i] 07:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 07:10 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (ženy): finále [i] 08:50 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 09:00 ZOH 2018 PJONGČANG: AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: muži - U-rampa [i] 09:40 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom [i] 10:25 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 10:35 ZOH 2018 PJONGČANG: SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: družstvá - skoky [i] 11:15 ZOH 2018 PJONGČANG: SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: štafeta 4 x 5 km [i] 12:10 ZOH 2018 PJONGČANG: BIATLON: ženy - štafeta 4 x 6 km [i] 13:35 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 13:50 ZOH 2018 PJONGČANG: CURLING: muži - semifinále [i] 15:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠORTREK - 500 m, 5000 m štafeta (muži) a 1000 m ženy [i] 15:40 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 15:50 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ŠPORT – OLYMPIJSKÝ DOM 2018 [i] 16:05 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (ženy): Kanada - USA [i] 17:20 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom [i] 18:05 ZOH 2018 PJONGČANG: SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: štafeta 4 x 5 km [i] 18:40 ZOH 2018 PJONGČANG: BIATLON: ženy - štafeta 4 x 6 km [i] 19:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 – SUMÁR DŇA [i] 21:00 Futbal - Európska liga - zápasy: Atalanta - Dortmund [i] 23:10 Polícia [i] 23:25 Tempo [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 01:30 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: Big Air - ženy [i] 03:00 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: ženy (voľná jazda) [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 OCHRANCOVIA 34 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 POLICAJTI V AKCII [i] 15:00 NAŠI 19 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 22:50 SILNÉ REČI [i] 23:30 KOLABS [i] 00:00 Vražedné Miami II. 8 [i] 01:00 Myšlienky vraha 9 [i] 01:55 NOVINY TV JOJ 02:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 OCHRANCOVIA 34 [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Prvé oddelenie [i] 05:25 KLAN 34 [i] 06:10 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 5 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie II. 17 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 2 [i] 11:10 Prvé oddelenie [i] 11:35 PÁLI VÁM TO [i] 12:40 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 6 [i] 13:40 Hoď svišťom 4 [i] 14:25 Simpsonovci XXV. 4 [i] 14:55 PANELÁK XI. 82 [i] 15:55 Ninja Factor II. 11,12 [i] 17:00 Simpsonovci XXV. 5 [i] 17:25 Kosti III. 5,6 [i] 19:30 TIPOS INFO [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Hoď svišťom 5 [i] 20:35 Ja, robot [i] 23:00 Vikingovia III. 1/10 [i] 00:05 Nebezpečné lety 2 [i] 01:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:05 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 2 [i] 02:45 Vikingovia III. 1/10 [i] 03:35 Nebezpečné lety 2 [i] 04:20 Po stopách UFO 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 9 [i] 07:30 Vlčí mládě V. 8 [i] 08:25 Prozíravost I. 10 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 11:20 Vlčí mládě V. 8 [i] 12:15 Prozíravost I. 10 [i] 13:15 Tým Škorpion II. 2 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 16:15 Vlčí mládě V. 9 [i] 17:10 Prozíravost II. 1 [i] 18:10 Tým Škorpion II. 3 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 17 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 18 [i] 22:50 Ncis: New Orleans Ii. 1 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 17 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 18 [i] 01:35 Ncis: New Orleans Ii. 1 [i] 02:25 Výkupné I. 11 [i] 03:05 Tým Škorpion II. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (3. Řada): Výběr nejlepších záběrů 1 11 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Petrohradské metro/cibetková káva/výrobci čipů 19 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada): Německo versus Amerika 1 [i] 07:30 Jak se to dělá (25. Řada): Koule na pétanque, bioléčiva 13 [i] 08:00 Jak se to dělá (6. Řada): Obojživelná vozidla/putter/modely lodí/barevné voskovky 78 [i] 08:30 Jak to dělají? (13. Řada) 19 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 2 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 12 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 13 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): Archivní záběry 15 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Z popela, 2. část 6 [i] 13:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Roj 10 [i] 14:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Všechno nebo nic 11 [i] 15:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): 23 dnů 12 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Poklad terakotové armády 10 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Buď, anebo 2 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Kent 5 [i] 18:00 Jak se to dělá (19. Řada): Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony 3 [i] 18:30 Jak to dělají? (4. Řada): Rodinné auto/ Titan/Dopis 2 [i] 19:00 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Fiesta XR2 1 [i] 20:00 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 13 [i] 20:30 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 1 [i] 21:00 Záchranářské práce (2. Řada) 2 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemný příběh sfingy 2 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 1 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Výhra nebo neúspěch 5 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Zakázaná mayská města 19 [i] 02:00 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 13 [i] 02:30 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 1 [i] 03:00 Záchranářské práce (2. Řada) 2 [i] 04:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemný příběh sfingy 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Vražda Sherlocka Holmese 1/2 [i] 09:55 F. . Věk 7/13 [i] 10:45 Zdeněk Podskalský - bonviván i skeptik [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Z Divadélka pod věží [i] 15:10 Doktor Martin [i] 16:00 To je vražda, napsala: Vražda Sherlocka Holmese 2/2 [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha X [i] 23:10 Taggart [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Objektiv [i] 01:00 Toulavá kamera [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:00 ... a šneka sníš? [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Případ pro ombudsmana [i] 05:15 Památky na prodej: Zámek Staré [i] 05:30 Příběhy domů: Mrakodrap na návsi [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Podtrženo, sečteno! 6/13 [i] 09:10 Sny a skutečnost Hanzelky a [i] 10:10 S kuchařem kolem světa: Maroko [i] 11:05 Zeměpis světa: Kanada - Prerijní provincie Saskatchewan a Manitoba [i] 11:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 11:55 Po stopách třetího odboje: Vzdor za mřížemi 7/16 [i] 12:20 Zašlapané projekty: Památník [i] 12:40 Křesťanský magazín [i] 13:05 Bohové a proroci: Ničiren 8/15 [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:40 Život je pes: Trénink 4/6 [i] 14:25 Concorde [i] 15:20 Návraty k divočině: Tatranský národný park 4/13 [i] 15:50 Cestománie [i] 16:20 Divoká Aljaška: Jaro 1/3 [i] 17:10 Přírodní krásy Tchaj-wanu [i] 18:10 Na cestě po ostrově Fuerteventura [i] 18:40 Fotbal: FC Viktoria Plzeň - FK [i] 21:30 Intolerance: Biologicky předurčené k chudobě [i] 22:00 Hra o jablko [i] 23:35 Queer: Tátomámové a mámotáty [i] 00:00 Fotbal: Evropská liga UEFA [i] 00:45 Stopy, fakta, tajemství: Apoštolové temných sil [i] 01:15 Sestřička Jackie VII: Řízená péče 8/12 [i] 01:45 Folklorika: Byla svaďba, byla [i] 02:10 Náš venkov: Plachý kras [i] 02:35 Čeští tátové [i] 03:05 Uchem jehly [i] 03:30 Muzejní miniatury [i] 03:55 Po stopách soudců Starého zákona [i] 04:25 Případ pro ombudsmana [i] 04:45 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3408 [i] 09:40 Výměna manželek IX [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem V 1 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Umělé dýchání, prosím! 150 [i] 14:05 Mentalista VI: Klub vyvolených 18 [i] 15:00 Mentalista VI: Hnědooká děvčata 19 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Devět životů [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3409 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Vražedná kombinace 794 [i] 21:40 Prásk [i] 22:15 Zakázané ovoce [i] 00:40 Mentalista VI: Klub vyvolených 18 [i] 01:35 Mentalista VI: Hnědooká děvčata 19 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Devět životů [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Umělé dýchání, prosím! 150 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights II: Království hrdinů 10 [i] 06:40 Chlupatá rota: Fantastická Fifinka / Nemluvňata 20 [i] 07:25 M*A*S*H 72 [i] 08:10 M*A*S*H 73 [i] 08:50 M*A*S*H 74 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Argentinské tango [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch IV: Přístaviště mám pod kontrolou 17 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy V: Čas na změnu 8 [i] 14:30 Komisař Rex na stopě II: Zloděj obrazů 1/2 [i] 15:30 Komisař Rex na stopě II: Zloděj obrazů 2/2 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Smrt na koberci 80 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Komisař Rex na stopě II: Zloděj obrazů 1/2 [i] 01:45 Komisař Rex na stopě II: Zloděj obrazů 2/2 [i] 02:45 Rosamunde Pilcher: Argentinské tango [i] 04:35 Doktor z hor: Nové příběhy V: Čas na změnu 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Esmeralda 98-99/137 [i] 07:10 Roztomilé mrchy VI. 11/20 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:55 Matky a dcéry 59-60 [i] 13:25 Feriha 30/160 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 16:55 Esmeralda 100-101/137 [i] 18:40 Mentalista III. 21-22/24 [i] 20:30 Matky a dcéry 61-62 [i] 22:30 Feriha 31/160 [i] 23:50 Upírske denníky VI. 6/22 [i] 00:50 Roztomilé mrchy VI. 11/20 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:10 Búrlivé víno [i] 04:55 Druhý dych [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 14 [i] 06:10 Ocelový meč [i] 07:50 Zoom In 2 18 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 6 [i] 11:15 Homeboy [i] 13:15 Ochránce [i] 14:45 Zoom In 2 3 [i] 14:50 Říše hraček [i] 16:20 Zoom In 2 4 [i] 16:30 Wrestler