TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista III. 19-20/24 [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Ako uloviť frajera [i] 00:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 15/24 [i] 01:40 Mentalista III. 19-20/24 [i] 03:00 Lovec zločincov IV. 3-4/22 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Návrat [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Krajina príležitostí - Agadir, Maroko [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Bruce-Partingtonove dokumenty 11/11 [i] 10:05 Nash Bridges: Turista 60 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Nikto nechce inkvizíciu 68 [i] 14:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Autorita [i] 15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Smrť [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Codha - Švajčiarsko [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Nezvestná šľachtičná 1/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Liga majstrov: Sevilla - Manchester United [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Nash Bridges: Turista 60 [i] 00:15 Sudkyňa Amy: Nikto nechce inkvizíciu 68 [i] 01:00 Komisár Montalbano: Podľa hmatu [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 06:50 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: zjazd - ženy [i] 07:30 ZOH 2018 PJONGČANG: AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: muži - sko cross [i] 08:20 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 08:35 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Rusko - Nórsko [i] 11:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 11:25 ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: tímový šprint - muži [i] 12:00 ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: tímový šprint - ženy [i] 12:20 ZOH 2018 PJONGČANG: AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: muži - ski cross [i] 12:50 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 13:05 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Kanada - Fínsko [i] 15:30 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 15:40 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ŠPORT – OLYMPIJSKÝ DOM 2018 [i] 15:55 ZOH 2018 PJONGČANG: RÝCHLOKORČUĽOVANIE: družstvá (muži + ženy) [i] 16:15 ZOH 2018 PJONGČANG: BOBY: dvojboby (ženy) - 4. jazda [i] 16:30 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: zjazd – ženy [i] 16:55 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: ženy (krátky program) [i] 17:50 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Švédsko - Nemecko [i] 18:50 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 – SUMÁR DŇA [i] 19:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a sob [i] 21:05 Mikro-príšery 3/4 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Kinorama [i] 23:20 Retro noviny [i] 23:50 Československý filmový týždenník [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:30 Záznam z rokovania NR SR [i] 04:45 Športové nádeje: Talenty short tracku [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 OCHRANCOVIA 33 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 POLICAJTI V AKCII [i] 15:00 NAŠI 18 [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY II. 1/10 [i] 21:45 Kuriér [i] 23:40 Vražedné Miami II. 7 [i] 00:40 Myšlienky vraha 8 [i] 01:40 NOVINY TV JOJ 02:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:25 POLICAJTI V AKCII [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 KLAN 33 [i] 06:10 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 4 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie II. 16 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 1/8 [i] 11:10 Prvé oddelenie [i] 11:35 PÁLI VÁM TO [i] 12:40 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 5 [i] 13:35 Hoď svišťom 3 [i] 14:25 Simpsonovci XXV. 3 [i] 14:50 PANELÁK XI. 81 [i] 15:55 Ninja Factor II. 9,10 [i] 17:00 Simpsonovci XXV. 4 [i] 17:25 Kosti III. 3,4 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Hoď svišťom 4 [i] 20:35 Hawaii 5.0 VII. 1,2/25 [i] 22:20 Legendy II. 3 [i] 23:20 Druhá šanca 11/11 [i] 00:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:30 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 1/8 [i] 02:20 Hoď svišťom 4 [i] 03:00 Legendy II. 3 [i] 03:40 Druhá šanca 11/11 [i] 04:20 Po stopách UFO 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Zkušební jízda III. 8 [i] 07:35 Vlčí mládě V. 7 [i] 08:30 Prozíravost I. 9 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 11:25 Vlčí mládě V. 7 [i] 12:20 Prozíravost I. 9 [i] 13:15 Tým Škorpion II. 1 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 16:10 Vlčí mládě V. 8 [i] 17:05 Prozíravost I. 10 [i] 18:05 Tým Škorpion II. 2 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 21:00 Hawaii Five-0 Iv. 20 [i] 21:55 Hawaii Five-0 Iv. 21 [i] 22:50 Myšlenky zločince XI. 10 [i] 23:45 Tým Škorpion III. 17 [i] 00:40 Hawaii Five-0 Iv. 20 [i] 01:35 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 1 [i] 02:25 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 2 [i] 03:10 Tým Škorpion II. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (3. Řada): Orgeon 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně 18 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 15 [i] 07:30 Jak se to dělá (25. Řada): Technologické zátky, zinkové okapy 12 [i] 08:00 Jak se to dělá (6. Řada): Domácí ohřívače vody/airbagy/želé bonbóny s příchutí/úprava ledu 77 [i] 08:30 Jak to dělají? (13. Řada) 18 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 1 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 11 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 12 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): Lincoln Continental 14 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Z popela, 1. část 5 [i] 13:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 21 [i] 14:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 22 [i] 15:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 23 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemné město Inků 9 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (2. Řada): Útok čtyřkolky 1 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Ipswich 4 [i] 18:00 Jak se to dělá (19. Řada): Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články 2 [i] 18:30 Jak to dělají? (4. Řada): Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice 1 [i] 19:00 Rození obchodníci (9. Řada): Mercedes SLK 15 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Problém s Panterou 5 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1970 Ford Bronco 10 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada) 19 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Aligátoři, opice a psanci 22 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Bitva o Brazílii 9 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Pátrání po El Doradu 18 [i] 02:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Problém s Panterou 5 [i] 03:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1970 Ford Bronco 10 [i] 04:00 Pouliční psanci (4. Řada) 19 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Vražda na Madisonské třídě [i] 09:45 Doktor Martin [i] 10:35 Nádobí [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Profíci [i] 14:30 Tichá bolest [i] 16:00 To je vražda, napsala: Vražda Sherlocka Holmese 1/2 [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:05 Inspektor Max: Hračka 1/13 [i] 21:05 Cirkus Bukowsky 7/12 [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:55 Columbo [i] 23:30 Kriminalista III [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Hobby naší doby [i] 01:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Na cestě po Barceloně [i] 09:30 Opustit Angkor [i] 10:00 Zoologická v africkém stylu [i] 10:10 Sladké mámení [i] 11:20 Apokalypsa Verdun: Krveprolití 1/2 [i] 12:10 Propaganda za 2. světové války: Odhalení nepřítele 3/6 [i] 12:55 Náš venkov: Plachý kras [i] 13:20 Putování za písničkou [i] 13:50 Folklorika: Byla svaďba, byla [i] 14:15 Evropa dnes [i] 14:45 Paříž v pohybu [i] 15:35 Televizní klub neslyšících [i] 16:05 V demilitarizované zóně [i] 16:55 Země sluncem políbená [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Život je pes: Máme psa 3/6 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: S´-čchuan, země hojnosti [i] 21:00 Na cestě po ostrově Fuerteventura [i] 21:25 Na vlastní nohy: Poslední sbohem 4/8 [i] 21:55 Poupata [i] 23:30 Sestřička Jackie VII: Řízená péče 8/12 [i] 23:55 Spartakiádní vrah [i] 00:50 Fotbal: Liga mistrů UEFA [i] 01:30 ...a to bylo štěstí [i] 01:55 Proces H - den druhý 2/10 [i] 02:50 Uchem jehly [i] 03:15 Chcete je? [i] 03:20 Z očí do očí [i] 03:50 Taneční chodníčky [i] 04:10 Čtyři vzlety Orla [i] 04:35 Židle & company [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3407 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsem ti moc vděčná 793 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem IV 24 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Anděl strážný 149 [i] 14:05 Mentalista VI: Fialky 16 [i] 15:00 Mentalista VI: Stříbrná křídla času 17 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Země minulosti [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3408 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek IX [i] 21:40 Robinsonův ostrov II 6 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: Konečná [i] 23:35 Beze stopy: Okamžik smrti 9 [i] 00:30 Mentalista VI: Fialky 16 [i] 01:25 Mentalista VI: Stříbrná křídla času 17 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba VI: Země minulosti [i] 02:45 Krok za krokem IV 24 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Anděl strážný 149 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Nexo Knights II: Fortrex a Frmol 9 [i] 06:40 Chlupatá rota: Papoušek a páv / Spláchnutý 19 [i] 07:25 M*A*S*H 70 [i] 08:15 M*A*S*H 71 [i] 08:55 M*A*S*H 72 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Láska, zloděj a diamanty [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch IV: Hezounké děťátko 16 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy V: Pravá láska 7 [i] 14:30 Komisař Rex na stopě II: Karanténa 9 [i] 15:30 Komisař Rex na stopě II: Pokoj 110 10 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Udání 76 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Polda III: Do střehu! 3 [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:50 Komisař Rex na stopě II: Karanténa 9 [i] 01:50 Komisař Rex na stopě II: Pokoj 110 10 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Láska, zloděj a diamanty [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Esmeralda 96-97/137 [i] 07:10 Roztomilé mrchy VI. 10/20 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:50 Matky a dcéry 57-58 [i] 13:20 Feriha 29/160 [i] 14:35 Búrlivé víno [i] 16:50 Esmeralda 98-99/137 [i] 18:30 Mentalista III. 19-20/24 [i] 20:30 Matky a dcéry 59-60 [i] 22:30 Feriha 30/160 [i] 00:00 Upírske denníky VI. 5/22 [i] 00:55 Roztomilé mrchy VI. 10/20 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 03:05 Búrlivé víno [i] 04:55 Druhý dych [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Zoom In 2 12 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 06:00 Zoom In 2 12 [i] 06:10 Zoom In 2 13 [i] 06:20 Králové hor [i] 07:55 Zoom In 2 22 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 19 [i] 11:15 Bounty [i] 13:20 Zoom In 2 23 [i] 13:25 Sladká pomsta [i] 14:40 Zoom In 2 24 [i] 14:45 Ocelový meč [i] 16:25 Zoom In 2 25 [i] 16:30 Prapor sv. Patrika [i] 18:30 Zoom In 2 9 [i] 18:35 Bobby Z [i] 20:10 Zoom In 2 20 [i] 20:20 Chvění [i] 21:55 Zoom In 2 26 [i] 22:00 Vikingové II [i] 23:50 Zoom In 2 1 [i] 00:00 Wrestler