TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista III. 15-16/24 [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:10 Horná Dolná [i] 22:35 Šéfovia na zabitie 2 [i] 00:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 13/24 [i] 01:40 Mentalista III. 15-16/24 [i] 03:00 Šéfovia na zabitie 2 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Odvaha [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Hotel Brando - Tahiti [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Vila Visteria 10/11 [i] 10:05 Nash Bridges: Okružná jazda 58 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Prílivová vlna 66 [i] 14:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Aféra [i] 15:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Predsudky [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Dom "Kurín" - Škótsko [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Návštevníci 2: V chodbách času [i] 22:25 Občan za dverami [i] 23:00 Labyrint 7/7 [i] 00:00 Nash Bridges: Okružná jazda 58 [i] 00:45 Návštevníci 2: V chodbách času [i] 02:40 Občan za dverami [i] 03:15 Duel [i] 03:40 Test magazín: Digestory [i] 03:50 ZOH 2018 PJONGČANG [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 05:05 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (ženy): Fínsko - USA [i] 07:30 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 07:45 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: tance na ľade (krátky program) [i] 09:45 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 10:00 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: Big Air - kvalifikácia [i] 10:30 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (ženy): Fínsko - USA [i] 11:15 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 11:30 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: tance na ľade [i] 12:50 ZOH 2018 PJONGČANG: RÝCHLOKORČUĽOVANIE: muži 500 m [i] 13:45 ZOH 2018 PJONGČANG: SKOKY NA LYŽIACH: družstvá (1. kolo) [i] 14:25 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 14:35 ZOH 2018 PJONGČANG: SKOKY NA LYŽIACH: družstvá (2. kolo) [i] 15:15 ZOH 2018 PJONGČANG: BOBY: dvojboby [i] 15:50 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ŠPORT – OLYMPIJSKÝ DOM 2018 [i] 16:05 ZOH 2018 PJONGČANG: RÝCHLOKORČUĽOVANIE: muži 500 m [i] 16:30 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: tance (krátky program) [i] 17:30 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (ženy): Kanada – Rusko [i] 18:30 ZOH 2018 PJONGČANG: SKOKY NA LYŽIACH: družstvá [i] 19:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 – SUMÁR DŇA [i] 21:00 Moja diagnóza: Život po lymfóme [i] 21:30 Šesť zmyslov Paríža - 6. zmysel [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:30 Playtime [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 ArtSpektrum [i] 01:50 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 OCHRANCOVIA 31 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 POLICAJTI V AKCII [i] 15:00 NAŠI 16 [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 HESLO [i] 22:40 HESLO [i] 23:25 KUKÁTKO [i] 00:25 Vražedné Miami II. 5 [i] 01:25 Myšlienky vraha 6 [i] 02:20 KRIMI 02:55 NOVINY TV JOJ 03:30 SÚDNA SIEŇ [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 2 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 8 [i] 11:05 Prvé oddelenie [i] 11:55 PÁLI VÁM TO [i] 13:00 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 3 [i] 14:00 Hoď svišťom 1/16 [i] 14:35 Simpsonovci XV. 9 [i] 15:05 PANELÁK XI. 79 [i] 16:05 Ninja Factor II. 5,6 [i] 17:05 Simpsonovci XXV. 2 [i] 17:35 Kosti II. 20,21/21 [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom 2 [i] 20:35 Veľkí bratia [i] 22:50 OKTAGON MMA [i] 23:25 Nebezpečné pokušenie [i] 01:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:30 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 8 [i] 03:15 Zachráňte pána Banksa [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 6 [i] 07:30 Vlčí mládě V. 5 [i] 08:25 Prozíravost I. 7 [i] 09:20 NCIS: New Orleans III. 24 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 11:20 Vlčí mládě V. 5 [i] 12:15 Prozíravost I. 7 [i] 13:15 Tým Škorpion I. 21 [i] 14:15 NCIS: New Orleans III. 24 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 16:15 Vlčí mládě V. 6 [i] 17:10 Prozíravost I. 8 [i] 18:10 Tým Škorpion I. 22 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 17 [i] 21:55 S.w.a.t. I. 3 [i] 22:50 Strážce pořádku V. 12 [i] 23:45 Strážce pořádku V. 13 [i] 00:45 Tým Škorpion III. 17 [i] 01:40 Strážce pořádku V. 12 [i] 02:25 Strážce pořádku V. 13 [i] 03:15 Tým Škorpion I. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (9. Řada): Jag XK8 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Kuličková ložiska/inkoust pro karikaturisty/protézy oka 16 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 13 [i] 07:30 Jak se to dělá (25. Řada): Barety, pastis a stacionární kola 10 [i] 08:00 Jak se to dělá (6. Řada): Čelní skla/anglická sedla/máslo/elektrické kytary 75 [i] 08:30 Jak to dělají? (13. Řada) 16 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 9 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 10 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): BMW Z1 12 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Země bažin 3 [i] 13:00 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ošklivá Nova, 1. část 7 [i] 14:00 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zatracená Nova 2. část 8 [i] 15:00 Odpadlická autodílna (1. Řada): Posedlí Chevy Shortbed z roku 1969, 1. část 9 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Duchové Stonehenge 7 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (1. Řada): Gangsterova whisky 7 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Preston 2 [i] 18:00 Jak se to dělá (16. Řada) 13 [i] 18:30 Jak to dělají? (3. Řada): Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem 13 [i] 19:00 Rození obchodníci (9. Řada): BMW Isetta 13 [i] 20:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 2 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): To se snadno řekne 8 [i] 22:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Panama: Darienská šíje 6 [i] 23:00 Připásáni (1. Řada): Pacifické ostrovy, Panama 1 [i] 00:00 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (1. Řada): Pohled zblízka 5 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Sibiřské peklo 16 [i] 02:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 2 [i] 03:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): To se snadno řekne 8 [i] 04:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Panama: Darienská šíje 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 V kondici [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton VI 7/10 [i] 09:55 168 hodin [i] 10:30 Po stopách hvězd [i] 11:00 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Nevěsta [i] 14:25 Případ mrtvých spolužáků [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Odznak smrti [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: 48 hodin 7/22 [i] 21:05 Dabing Street [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Kriminalista III [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Ve jménu vlasti VI [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 GEN - Galerie elity národa [i] 02:00 Sváteční slovo katolického kněze Marka Hlávky [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Divnopis [i] 05:25 Ostrovy zapomenutého klidu: Trojmezná hora [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Kjúšú, ostrov dávných tradic [i] 09:55 Deset století architektury: Zámek [i] 10:10 10 nejrychlejších zázraků techniky [i] 10:55 Exil očima dětí [i] 11:50 Kouzlo Afriky: Zapomenutý kraj [i] 12:15 Babylon [i] 12:45 Cesty víry: Malované kláštery [i] 13:10 Klíč [i] 13:40 Československý filmový týdeník 1187/2379 [i] 13:55 Na plovárně s Jeremym Rennerem [i] 14:20 Po stopách třetího odboje: Vzdor za mřížemi 7/16 [i] 14:50 Návraty k divočině: Tatranský národný park 4/13 [i] 15:15 Egypťané [i] 16:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:45 Letecké katastrofy: Osudná zásilka [i] 17:30 Propaganda za 2. světové války: Odhalení nepřítele 3/6 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Zašlapané projekty: Památník [i] 19:15 Bohové a proroci: Dógen 7/15 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa Verdun: Krveprolití 1/2 [i] 20:55 Concorde [i] 21:50 Ostře sledované vlaky [i] 23:20 Stopaři [i] 01:15 Queer: ChemSex po česku [i] 01:45 Příběhy domů: Mrakodrap na návsi [i] 02:00 Hledači absolutní lásky [i] 02:30 Jak se bydlí v loftu [i] 02:50 Chválabohu, že sem sa narodil [i] 03:10 Hraje vám... Straňanka [i] 03:45 Církev ve svobodě [i] 04:05 Počesku [i] 04:15 Na moll... [i] 04:55 Případ pro ombudsmana [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3405 [i] 09:45 Dáma a Král: Tóny smrti 10 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem IV 22 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Je to můj život 147 [i] 14:05 Mentalista VI: Kdo s čím zachází 12 [i] 15:00 Mentalista VI: Černý vrtulník 13 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Agent na palubě [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3406 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Poslední rande 31 [i] 21:25 Robinsonův ostrov II 5 [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: Peklo na rozbouřené vodě 12 [i] 23:20 Beze stopy: Únos 7 [i] 00:10 Mentalista VI: Kdo s čím zachází 12 [i] 01:05 Mentalista VI: Černý vrtulník 13 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VI: Agent na palubě [i] 02:25 Krok za krokem IV 22 [i] 02:50 Střepiny [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Je to můj život 147 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Nexo Knights II: Horečka rytířské noci 7 [i] 06:40 Chlupatá rota: Den matek / Srstfaktor 17 [i] 07:25 M*A*S*H 66 [i] 08:15 M*A*S*H 67 [i] 08:55 M*A*S*H 68 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Zaslíbená nevěsta [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch IV: Táta je doma 14 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy V: Rozhodnutí a důsledky 5 [i] 14:30 Komisař Rex na stopě II: Žárlivost 5 [i] 15:30 Komisař Rex na stopě II: Komiksový přízrak 6 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Přežít Nonstop 75 [i] 21:30 Jak se staví sen - extra [i] 22:45 Po přečtení spalte [i] 00:35 Policie v akci [i] 01:30 Komisař Rex na stopě II: Žárlivost 5 [i] 02:30 Komisař Rex na stopě II: Komiksový přízrak 6 [i] 03:30 Rosamunde Pilcher: Zaslíbená nevěsta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Esmeralda 92-93/137 [i] 07:10 Roztomilé mrchy VI. 8/20 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:15 Domov na kľúč [i] 11:10 Extrémne premeny: Tínedžeri [i] 12:20 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 14:15 Búrlivé víno [i] 16:45 Esmeralda 94-95/137 [i] 18:30 Mentalista III. 15-16/24 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Matky a dcéry 55-56 [i] 22:30 Feriha 28/160 [i] 00:00 Upírske denníky VI. 3/22 [i] 00:55 Roztomilé mrchy VI. 8/20 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 03:00 Búrlivé víno [i] 04:55 Druhý dych [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 10 [i] 06:10 Zoom In 2 11 [i] 06:20 V časech dobrých i zlých [i] 07:50 Zoom In 2 1 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Falešná láska [i] 12:35 Zoom In 2 3 [i] 12:40 Harry a syn [i] 14:35 Zoom In 2 6 [i] 14:40 Králové hor [i] 16:15 Zoom In 2 11 [i] 16:20 Světák [i] 17:55 Zoom In 2 10 [i] 18:00 Presumpce viny [i] 19:40 Zoom In 2 4 [i] 19:50 Coriolanus [i] 21:50 Zoom In 2 2 [i] 22:00 Informátoři [i] 23:35 Zoom In 2 5 [i] 23:45 Neporazitelný: Vykoupení [i] 01:15 Zoom In 2 13 [i] 01:25 Železný opičák [i] 02:55 Ocelový meč [i] 04:30 Zoom In 2 10 [i] 04:40 Vejska [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Olympijské hry [i] 06:00 Curling [i] 09:00 Freestylové lyžování [i] 10:00 Snowboarding [i] 10:45 Olympijské hry [i]