TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:45 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:10 Zorro: Tajomná tvár [i] 10:55 Moja veľká láska [i] 13:00 Hriešny tanec [i] 15:20 Harry Potter a Dary smrti 1 [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Skrytý nepriateľ [i] 22:35 Smrtiaca liečba [i] 00:30 Jak se zbavit nevěsty [i] 02:15 Skrytý nepriateľ [i] 03:45 Smrtiaca liečba [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Prasiatko Peppa II: Polly na prázdninách [i] 07:20 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Tajomstvo Benovej guľôčky 33/52 [i] 07:30 Martinka II.: Zástupca pána starostu 46/52 [i] 07:45 Garfield IV. [i] 08:00 Mickey Mouseov klub 18/26 [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:50 Trpaslíci [i] 09:15 Daj si čas: REMBRANDT van Rijn [i] 09:45 800 slov 6/8 [i] 10:30 Park [i] 11:20 On air [i] 11:50 Na vysokej skale: Spievanka [i] 13:00 ZOH 2018 PJONGČANG [i] 15:55 Zem spieva [i] 17:55 Fetiše socializmu II.: Slovenské more [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zem spieva [i] 22:25 Nezvestná 5/8 [i] 23:25 Nezvestná 6/8 [i] 00:15 Komisár Montalbano: Zlodej desiat [i] 02:00 Zem spieva [i] 03:55 Nezvestná 5/8 [i] 04:50 Nezvestná 6/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Kanada - Česko [i] 06:30 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 06:40 ZOH 2018 PJONGČANG: AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: ženy - slopestyle (finále) [i] 07:20 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Kanada - Česko [i] 08:30 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 08:35 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Južná Kórea - Švajčiarsko [i] 10:50 ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: ženy - štafeta 4 x 5 km [i] 11:30 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: super-G (ženy) [i] 12:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 12:10 ZOH 2018 PJONGČANG: BIATLON: ženy - preteky s hromadným štartom na 12,5 km [i] 13:05 Folklórny festival - koncert PUĽS-u [i] 13:50 Karpatský miestopis: Zakarpatské múzeum ľudovej architektúry a bývania v Užhorode [i] 13:55 Hokejový sen [i] 14:25 Highlighty Európskej ligy [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ŠPORT – OLYMPIJSKÝ DOM 2018 [i] 16:05 ZOH 2018 PJONGČANG: SKOKY NA LYŽIACH: veľký mostík [i] 16:50 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠORTREK: ženy 1.500 m + muži 1.000 m (finále) [i] 17:20 ZOH 2018 PJONGČANG: AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: ženy - slopestyle [i] 17:50 ZOH 2018 PJONGČANG: SKELETON: ženy (4. jazda) [i] 18:20 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Rusko - USA [i] 19:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 – SUMÁR DŇA [i] 21:00 "Slavnosti sněženek" [i] 22:20 Fargo III [i] 23:05 Most [i] 00:05 Katarína Veľká II. - Vzostup 12/12 [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 02:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: obrovský slalom - muži (1. kolo) [i] 03:30 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 03:40 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): highlighty zo zápasov Slovenska [i] 04:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 04:05 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Nemecko - Nórsko [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:50 Timon a Pumbaa II. 10,11 [i] 08:50 PRÁZDNINY 9 [i] 09:50 NAŠI III. 7 [i] 10:30 SVET PODĽA EVELYN 3,4 [i] 11:40 DVOJIČKY 1 [i] 12:50 SUPER KARAOKE [i] 13:30 Kuriér 11,12 [i] 15:35 Liga výnimočných [i] 18:00 PRÁZDNINY 10 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Veľkí bratia [i] 23:00 Neporaziteľný Barbar Conan [i] 01:25 Bratia ako sa patrí [i] 03:20 NOVINY TV JOJ 04:00 TOP STAR [i] 04:15 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Prvé oddelenie [i] 06:00 KINOSÁLA [i] 06:10 KLAN 31 [i] 07:00 Najkrajšie bývanie II. 14 [i] 08:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:10 NA CHALUPE [i] 10:30 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 12:00 Bratia ako sa patrí [i] 14:30 ALL STAR CUP: Nemecko – Slovensko [i] 15:10 Pád Zeme [i] 17:00 ALL STAR CUP: Slovensko - Rakúsko [i] 17:35 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 18:45 KINOSÁLA [i] 19:00 ALL STAR CUP: Slovensko - Česko [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Kutyil s.r.o. II. 28 [i] 20:40 Maggie [i] 22:45 Air Force Two: V rukách rebelov [i] 00:40 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 01:45 Kutyil s.r.o. II. 28 [i] 02:20 Pád Zeme [i] 03:45 Prvé oddelenie [i] 04:30 Webmaster [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Zkušební jízda III. 3 [i] 07:35 Výkupné I. 10 [i] 08:30 Výkupné I. 11 [i] 09:25 Dívka odjinud IV. 7 [i] 10:25 Dívka odjinud IV. 8 [i] 11:25 Medium Iii. 11 [i] 12:25 Medium Iii. 12 [i] 13:25 Prozíravost Iii. 11 [i] 14:20 Prozíravost Iii. 12 [i] 15:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 6 [i] 16:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 10 [i] 17:10 Medium Iii. 11 [i] 18:10 Medium Iii. 12 [i] 19:10 Jak prosté V. 14 [i] 20:10 Jak prosté V. 15 [i] 21:00 NCIS: New Orleans III. 24 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 15 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 16 [i] 23:45 Medium Iii. 11 [i] 00:40 Medium Iii. 12 [i] 01:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 6 [i] 02:25 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 7 [i] 03:05 Výkupné I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (3. Řada): Belize 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion 11 [i] 06:30 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Etiopie 4 [i] 07:30 Dvojí přežití (3. Řada): Dva vrcholy 1 [i] 08:30 Dvojí přežití (3. Řada): Na pánev 2 [i] 09:30 Jak se to dělá (8. Řada): Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště 7 [i] 10:00 Lovci odpadu (9. Řada) 2 [i] 11:00 Jak to dělají? (13. Řada) 13 [i] 11:30 Jak to dělají? (13. Řada) 14 [i] 12:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): Výprava do Barrett Jackson - 2. část 13 [i] 13:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): Super dodávka G10 z roku 1976 14 [i] 14:00 Rychle a hlasitě (5. Řada) 1 [i] 15:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Vítejte v The Doghouse 2 [i] 16:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 3 [i] 17:00 Australská železnice (2. Řada) 3 [i] 18:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? transkontinentální vlak 3 [i] 19:00 Aljašská železnice (3. Řada): Oko bouře 1 [i] 20:00 Australská železnice (2. Řada) 3 [i] 21:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy (1. Řada) 4 [i] 22:00 Osobní kamery pro policii (1. Řada) 2 [i] 23:00 Záchranářské práce (1. Řada) 1 [i] 00:00 Berte to jako varování (4. Řada): Domácí esa 5 [i] 01:00 Berte to jako varování (4. Řada): Divoká jízda 6 [i] 02:00 Záhadná Země (1. Řada): Tajemství Sahary 3 [i] 03:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy (1. Řada) 4 [i] 04:00 Rození obchodníci (11. Řada): Maserati 3200 GT 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 06:25 Manželská hra [i] 06:40 Polopatě [i] 07:35 O stříbrném kamínku [i] 08:10 Gejzír [i] 08:40 Panství Downton VI 7/10 [i] 09:30 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Ty, ty, ty, Moneti! [i] 13:40 O čarovné Laskonce [i] 14:15 Rozmarné léto "Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným..." [i] 15:35 Léto s kovbojem [i] 17:00 Hercule Poirot [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství těla [i] 21:10 Přelet nad kukaččím hnízdem [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:20 Zmije [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:55 Pod pokličkou [i] 02:20 Zkus mít vkus [i] 02:40 Sama doma [i] 04:15 Kachní paštika [i] 04:40 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Po stopách třetího odboje: Vzpoura na konci světa 6/16 [i] 05:35 Zašlapané projekty: Nežádoucí architekti [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Můj mazlíček a já II [i] 06:20 Agent Ploutvička [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:10 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Plachý kras [i] 09:30 Putování za písničkou [i] 09:55 Folklorika: Byla svaďba, byla [i] 10:25 Machu Picchu [i] 11:20 Letecké katastrofy: Osudná zásilka [i] 12:05 Duben 1945: Soumrak bohů v [i] 13:00 Babylon [i] 13:25 Muzeum motocyklů [i] 13:40 Divoká Aljaška: Jaro 1/3 [i] 14:30 Kamera na cestách: Kjúšú, ostrov dávných tradic [i] 15:25 Zázračná planeta: Tygři v domě 2/4 [i] 16:20 Fotbal: FC Vysočina Jihlava - SK [i] 18:30 Zoologická v africkém stylu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kouzlo Afriky: Viktoriiny vodopády [i] 19:20 Počesku [i] 19:30 Zašlapané projekty: Nežádoucí architekti [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Mládí [i] 22:05 Kalifornie [i] 00:00 Černé zrcadlo: Národní hymna 1/3 [i] 00:45 Batesův motel IV: Nebezpečný sobě i okolí 1/10 [i] 01:30 Afghánská Šangrila - Pan doktor a jeho král [i] 02:20 Ostrovy zapomenutého klidu: Blanský les [i] 02:50 Betonové dědictví [i] 03:15 Abeceda komunistických zločinů: Fingovaná svatba [i] 03:30 Hranice bez hranic: Orlické hory [i] 03:55 Přes Kanadu na Kružberk [i] 04:15 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Lišákoviny [i] 06:00 Oggy a Škodíci VI 8, 9 [i] 06:20 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 15 [i] 06:45 Kačeří příběhy 73, 74 [i] 07:35 Lví hlídka 10 [i] 07:55 Jak Honza ke štěstí přišel [i] 09:10 Změna k lepšímu [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:55 Víkend [i] 14:55 Španglicky snadno a rychle [i] 17:35 Hodný dinosaurus [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 V srdci moře [i] 22:45 Po zániku Země [i] 00:40 Tři králové [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba VI: Poslední muž [i] 03:20 Krok za krokem IV [i] 04:10 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Nexo Knights II: Monster šéf 5 [i] 06:55 Chlupatá rota: Superhavěť / Nevěsta Husa 15 [i] 07:30 Jen počkej, zajíci! [i] 07:55 M*A*S*H 64 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:35 Prima Partička [i] 10:45 Pevnost Boyard [i] 12:20 Mordparta II: Motivátor 4 [i] 13:40 Ano, šéfe! [i] 14:50 Vraždy v Midsomeru VIII: Orchis Fatalis [i] 16:55 K-9 II: Můj přítel se studeným čumákem [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda III: Do střehu! 3 [i] 21:30 Kodex spravedlnosti [i] 23:25 Dvojí obvinění [i] 01:40 Vraždy v Midsomeru VIII: Orchis Fatalis [i] 03:35 K-9 II: Můj přítel se studeným čumákem [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:20 Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká [i] 08:30 Reflex [i] 10:15 Taká obyčajná rodinka [i] 12:10 Superpestúnka [i] 13:10 Odložený prípad IV. 21-22/24 [i] 14:55 Inga Lindströmová: Prebudená vášeň [i] 17:00 Navždy a ďaleko [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Porušený sľub [i] 22:00 Inga Lindströmová: Zamilovaní lekári [i] 00:05 Šialene zamilovaní [i] 01:55 Láska medzi riadkami [i] 03:20 Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 15 [i] 06:00 Zoom In 2 8 [i] 06:10 Zoom In 2 9 [i] 06:20 Světák [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 3 [i] 11:10 Zrádce [i] 13:10 Samotář [i] 14:50 Dům za všechny peníze [i] 16:30 Veselý prachy [i] 18:10 Akce nemluvně [i] 20:20 Můj soused zabiják 2 [i] 22:00 Temné kouty [i] 23:55 Hrdina [i] 01:35 Dům z písku a mlhy [i] 03:35 Ať to stojí, co to stojí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:15 Alpské lyžování [i] 07:00 Freestylové lyžování [i] 07:45 Lední hokej [i] 08:30 Lední hokej [i] 10:30 Běžecké lyžování [i] 11:45 Olympijské hry [i] 12:00 Biatlon [i] 13:00 Short Track [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 14:15 Skeleton [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:30 Olympijské hry [i] 16:00 Alpské lyžování [i] 16:45 Biatlon [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 18:00 Extrémní sporty [i] 18:30 Lední hokej [i] 19:00 Klasické lyžování [i] 19:30 Alpské lyžování [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 20:45 Biatlon [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 21:30 Alpské lyžování [i] 22:30 Běžecké lyžování [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:30 Lední hokej [i] 00:00 Klasické lyžování [i] 00:30 Alpské lyžování [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 01:45 Alpské lyžování [i] 03:00 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání 03:15 Freestylové lyžování [i] 04:00 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Podzemí měst 2 8 [i] 06:00 Města vybudovaná na odpadcích 2: Montreal 8 [i] 07:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 2: Mexiko 5 [i] 08:00 Přírodní síly 1: Tvar 1 [i] 09:00 Příběh života 1: Domov 3 [i] 10:00 24 hodin na Zemi 1 1