TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista III. 13-14/24 [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Jak se zbavit nevěsty [i] 22:15 Hriešny tanec [i] 00:20 Mentalista III. 13-14/24 [i] 02:10 Lovec zločincov III. 23/23 [i] 02:50 Susedské prípady [i] 03:35 Rodinné prípady [i] 04:20 Konečná [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    07:00 Radosť zo života [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Chaty na Veľkých jazerách - Francúzsko [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Strieborný ohnivák 9/11 [i] 10:05 Nash Bridges: Nočný lovec 57 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Činy zo zúfalstva 65 [i] 14:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Odvaha [i] 15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Z kola von [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Hotel Brando - Tahiti [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Vila Visteria 10/11 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 Fetiše socializmu II.: Slovenské more [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:40 ...a spravodlivosť pre všetkých [i] 00:35 Nash Bridges: Nočný lovec 57 [i] 01:20 Neskoro večer [i] 02:10 Sudkyňa Amy: Činy zo zúfalstva 65 [i] 02:55 ...a spravodlivosť pre všetkých [i] 04:50 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 06:05 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 06:10 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 06:20 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 06:30 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 06:35 Máša a medveď II [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: muži - 15 km voľne [i] 08:35 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Rusko - Slovinsko [i] 10:50 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 11:00 ZOH 2018 PJONGČANG: SKELETON: muži - 4. jazda [i] 11:40 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: board-cross ženy [i] 12:10 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: muži (krátky program) [i] 13:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 13:05 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Švédsko - Nemecko [i] 15:40 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 15:50 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ŠPORT – OLYMPIJSKÝ DOM 2018 [i] 16:05 ZOH 2018 PJONGČANG: RÝCHLOKORČUĽOVANIE: ženy 5.000 m [i] 16:35 ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: muži - 15 km voľne [i] 17:05 ZOH 2018 PJONGČANG: AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: aerials - ženy [i] 17:30 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Fínsko - Nórsko [i] 18:15 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Slovensko - USA [i] 19:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 – SUMÁR DŇA [i] 21:00 Katarína Veľká II. - Vzostup 12/12 [i] 21:50 Vojna a mier 1/6 [i] 22:55 Mal som sen [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 02:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 02:45 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 02:55 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: super-G (ženy) [i] 03:05 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: muži (voľná jazda) [i] 03:55 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 04:00 ZOH 2018 PJONGČANG: AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: ženy - slopestyle (kvalifikácia) [i] 04:15 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: muži (voľná jazda) [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 OCHRANCOVIA 30 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 POLICAJTI V AKCII [i] 15:00 NAŠI 15 [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VEĽKÝ BALÍK [i] 21:45 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 23:05 Maggie [i] 01:25 Lavalantula [i] 02:50 VEĽKÝ BALÍK [i] 03:40 KRIMI 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 KLAN 30 [i] 06:00 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 1/12 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie II. 14 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 7 [i] 11:05 Prvé oddelenie [i] 12:10 PÁLI VÁM TO [i] 13:10 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 2 [i] 14:10 Kutyil s.r.o. II. 26 [i] 14:45 Simpsonovci XV. 8 [i] 15:15 Ninja Factor II. 3 [i] 16:10 PANELÁK XI. 78 [i] 17:15 Simpsonovci XV. 9 [i] 17:45 Kosti II. 18,19 [i] 19:45 ŽREBOVANIE [i] 19:50 Kutyil s.r.o. II. 27 [i] 20:35 Šanghajskí rytieri [i] 23:00 Letecké katastrofy VII. 6,7 [i] 01:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:15 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 7 [i] 03:00 Kutyil s.r.o. II. 27 [i] 03:30 Lavalantula [i] 04:50 PANELÁK XI. 78 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Zkušební jízda III. 5 [i] 07:35 Vlčí mládě V. 4 [i] 08:30 Prozíravost I. 6 [i] 09:30 NCIS: New Orleans III. 23 [i] 10:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 11:25 Vlčí mládě V. 4 [i] 12:20 Prozíravost I. 6 [i] 13:20 Tým Škorpion I. 20 [i] 14:15 NCIS: New Orleans III. 23 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 16:10 Vlčí mládě V. 5 [i] 17:05 Prozíravost I. 7 [i] 18:05 Tým Škorpion I. 21 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 24 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 9 [i] 21:55 Hawaii Five-0 Iv. 18 [i] 22:50 Hawaii Five-0 Iv. 19 [i] 23:45 Policajtka Barbie I. 5 [i] 00:45 Policajtka Barbie I. 6 [i] 01:55 Hawaii Five-0 Iv. 19 [i] 02:40 Hannibal II. 9 [i] 03:20 Tým Škorpion I. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (3. Řada): Turecko 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Nákladní vozy Kamaz/vlasová kosmetika/televizní věž v Kantonu 15 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 12 [i] 07:30 Jak se to dělá (25. Řada): Létající vodní kola 9 [i] 08:00 Jak se to dělá (6. Řada): Řetězy/cedrové kánoe/gramofonové desky/housky 74 [i] 08:30 Jak to dělají? (13. Řada) 15 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Scunthorpe 8 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 8 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 9 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): VW s děleným předním sklem 11 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Usměj se a vydrž to 2 [i] 13:00 Aljašská železnice (2. Řada): Napadeni medvědem 1 [i] 14:00 Aljašská železnice (2. Řada): Horské nebezpečí 2 [i] 15:00 Aljašská železnice (2. Řada): Na kolizní dráze 3 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Pátrání po hradu krále Artuše 6 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (1. Řada): Zbraně bojů minulosti 6 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Hampshire 1 [i] 18:00 Jak se to dělá (16. Řada) 12 [i] 18:30 Jak to dělají? (3. Řada): Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny 12 [i] 19:00 Rození obchodníci (9. Řada): Triumph TR6 12 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada) 13 [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Den díkůvzdání 8 [i] 22:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 5 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): Ďábelská rychlost 13 [i] 00:00 Australská železnice (1. Řada) 5 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Ztracená říše Amazonky 15 [i] 02:00 Záchrana statku (1. Řada) 13 [i] 03:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Den díkůvzdání 8 [i] 04:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sváteční slovo římskokatolického kněze Marcela Krajzla [i] 05:10 Kredenc [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Anděl smrti [i] 09:45 Doktor Martin [i] 10:35 Deštník [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:05 Trumfy Miroslava Donutila [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:00 Četnické humoresky: Hypnotizér 24/39 [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Hercule Poirot [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha X [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Banánové rybičky [i] 01:10 Co sluší suši [i] 01:40 Dvě prasátka jdou... [i] 02:05 Bydlení je hra [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Země sluncem políbená [i] 10:30 Cestománie [i] 11:00 Exil očima dětí [i] 11:55 Postřehy odjinud [i] 12:05 Zeměpis světa: Kanada - Maritimes [i] 12:20 Zeměpis světa: Kanada - Ontario [i] 12:35 Království divočiny: Dravci [i] 13:05 Chcete mě? [i] 13:30 GEN - Galerie elity národa [i] 13:50 Proces H - den první 1/10 [i] 14:40 Propaganda za 2. světové války: Jak se prodává válka 2/6 [i] 15:25 KGB versus CIA: Souboj v Berlíně [i] 16:20 Kouzlo Afriky: Viktoriiny vodopády [i] 16:45 Afghánská Šangrila - Pan doktor a jeho král [i] 17:35 Podtrženo, sečteno! 6/13 [i] 17:45 S kuchařem kolem světa: Maroko [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Příběhy domů: Moldavské nádraží [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Tygři v domě 2/4 [i] 21:00 Machu Picchu [i] 21:55 Gomora II 1,2/12 [i] 23:50 Metro [i] 02:00 Egypťané [i] 03:00 Žít, či nežít? [i] 03:25 Abeceda komunistických zločinů: Emigrace [i] 03:40 Hranice bez hranic: Králický [i] 04:05 Babylon [i] 04:30 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:50 Klokočov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3404 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Nemáš na výběr 792 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem IV 21 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nesmíš mi odejít 146 [i] 14:05 Mentalista VI: Tajemný flash disk 10 [i] 15:00 Mentalista VI: Bílá linka 11 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Poslední muž [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3405 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hříšný tanec [i] 22:15 Demolition Man [i] 00:35 Mentalista VI: Tajemný flash disk 10 [i] 01:30 Mentalista VI: Bílá linka 11 [i] 02:10 Prásk [i] 02:35 Krok za krokem IV 19 [i] 03:10 Co na to Češi [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nesmíš mi odejít 146 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights II: Královský turnaj 4 [i] 06:40 Chlupatá rota: Rajčatová pohroma / Velká chlupatá koule 14 [i] 07:25 M*A*S*H 63 [i] 08:15 M*A*S*H 64 [i] 08:55 M*A*S*H 65 [i] 09:30 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Stará láska nerezaví [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch IV: Možná, že se mýlím 13 [i] 13:35 Doktor z hor: Nové příběhy V: S těžkým srdcem 4 [i] 14:35 Komisař Rex na stopě II: Kudlanka 3 [i] 15:30 Komisař Rex na stopě II: Kalendář 4 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 1890: Kabinet kuriozit 7 [i] 21:35 Dvojí obvinění [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:50 Komisař Rex na stopě II: Kudlanka 3 [i] 01:45 Komisař Rex na stopě II: Kalendář 4 [i] 02:45 Rosamunde Pilcher: Stará láska nerezaví [i] 04:35 Doktor z hor: Nové příběhy V: S těžkým srdcem 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Esmeralda 90-91/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:45 Matky a dcéry 53-54 [i] 13:15 Feriha 27/160 [i] 14:35 Búrlivé víno [i] 16:55 Esmeralda 92-93/137 [i] 18:40 Mentalista III. 13-14/24 [i] 20:30 Láska medzi riadkami [i] 22:15 Nesmrteľný 11-12/22 [i] 00:10 Priatelia [i] 01:05 Adela show [i] 01:40 Smotánka [i] 03:25 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 7 [i] 06:10 Předehra k polibku [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Správce statku [i] 12:30 Ruský dom [i] 14:40 Babylon A.D. [i] 16:20 Kletba zlatého květu [i] 18:25 Dům za všechny peníze [i] 20:00 Šestý den [i] 22:00 Město nemrtvých [i] 23:30 Zkrat [i] 01:05 Oko [i] 02:45 Temné kouty [i] 04:30 Správce statku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Krasobruslení [i] 06:30 Olympijské hry [i] 06:45 Běžecké lyžování [i] 08:30 Snowboarding [i] 08:45 Skeleton [i] 09:15 Snowboarding [i] 10:00 Krasobruslení [i] 10:45 Olympijské hry [i] 11:00 Běžecké lyžování [i] 11:45 Rychlobruslení [i] 13:15 Skeleton [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 14:45 Lední hokej [i] 15:30 Olympijské hry [i] 16:00 Snowboarding [i] 16:30 Běžecké lyžování [i] 17:00 Rychlobruslení [i] 17:30 Skeleton [i] 18:00 Extrémní sporty [i] 18:30 Lední hokej [i] 19:00 Klasické lyžování [i] 19:30 Alpské lyžování [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 20:45