TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Šťastný domov [i] 09:50 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista III. 11-12/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Detektív Dušo [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 22:45 Rodinné prípady [i] 23:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 12/24 [i] 00:40 Mentalista III. 11-12/24 [i] 02:25 Lovec zločincov III. 21-22/23 [i] 03:50 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Postav dom, zasaď strom [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dôvera [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Kontajnerový dom - Kostarika [i] 09:00 Slovensko v obrazoch [i] 09:20 Svet v obrazoch [i] 09:55 Nash Bridges: Podvodníci 56 [i] 10:40 Na vysokej skale: Krásna Ľudmila [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Muži nie sú netvori 64 [i] 14:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Otec [i] 15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Chaty na Veľkých jazerách - Francúzsko [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Strieborný ohnivák 9/11 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:40 Lea - niečo o mne [i] 23:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Otec do vetra 12/23 [i] 23:55 Nash Bridges: Podvodníci 56 [i] 00:40 Lea - niečo o mne [i] 02:15 Dámsky klub [i] 03:50 ZOH 2018 PJONGČANG [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 05:40 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Fínsko - Nemecko [i] 07:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 07:30 ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: ženy - 10 km voľne [i] 08:55 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Švédsko - Nórsko [i] 11:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 11:15 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: board-cross - muži [i] 11:55 ZOH 2018 PJONGČANG: BIATLON: muži - 20 km [i] 14:00 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Kanada - Švajčiarsko [i] 15:40 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 15:50 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ŠPORT – OLYMPIJSKÝ DOM 2018 [i] 16:05 ZOH 2018 PJONGČANG: SANE: súťaž družstiev [i] 16:35 ZOH 2018 PJONGČANG: RÝCHLOKORČUĽOVANIE: muži 10.000 m [i] 17:05 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (ženy): Kanda - USA [i] 18:20 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: športové dvojice [i] 18:50 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Južná Kórea - Česko [i] 19:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 – SUMÁR DŇA [i] 21:00 Futbal - Európska liga - zápasy: SSC Neapol – RB Lipsko [i] 23:10 Polícia [i] 23:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Josepha Burzu [i] 23:50 Daniel Bidelnica - Život pre umenie [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 OCHRANCOVIA 29 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 POLICAJTI V AKCII [i] 15:00 NAŠI 14 [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 22:50 SILNÉ REČI [i] 23:30 KOLABS [i] 00:05 Vražedné Miami II. 4 [i] 01:05 Myšlienky vraha 5 [i] 02:05 KRIMI 02:25 NOVINY TV JOJ 03:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:50 OCHRANCOVIA 29 [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Prvé oddelenie [i] 05:20 KLAN 29 [i] 06:00 Nevinní 32/32 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie II. 13 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 6 [i] 11:10 Prvé oddelenie [i] 11:40 PÁLI VÁM TO [i] 12:40 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 1/12 [i] 13:45 Kutyil s.r.o. II. 25 [i] 14:35 Simpsonovci XV. 7 [i] 15:05 Ninja Factor II. 1,2/94 [i] 16:05 PANELÁK XI. 77 [i] 17:05 Simpsonovci XV. 8 [i] 17:35 Kosti II. 16,17 [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II. 26 [i] 20:35 Liga výnimočných [i] 22:55 Walking Dead VII. 16/16 [i] 00:10 Nebezpečné lety 1/8 [i] 01:15 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:15 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 6 [i] 03:00 Kutyil s.r.o. II. 26 [i] 03:30 Walking Dead VII. 16/16 [i] 04:30 Nebezpečné lety 1/8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Zkušební jízda III. 4 [i] 07:35 Vlčí mládě V. 3 [i] 08:30 Prozíravost I. 5 [i] 09:30 NCIS: New Orleans III. 22 [i] 10:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 11:30 Vlčí mládě V. 3 [i] 12:25 Prozíravost I. 5 [i] 13:25 Tým Škorpion I. 19 [i] 14:20 NCIS: New Orleans III. 22 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 16:20 Vlčí mládě V. 4 [i] 17:15 Prozíravost I. 6 [i] 18:15 Tým Škorpion I. 20 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 15 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 16 [i] 22:50 NCIS: New Orleans III. 24 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 15 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 16 [i] 01:35 NCIS: New Orleans III. 24 [i] 02:20 Výkupné I. 9 [i] 03:00 Tým Škorpion I. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (3. Řada): Rumunsko 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Mramor/Mahjong/nouzové nafukovací skluzavky 14 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 11 [i] 07:30 Jak se to dělá (25. Řada): Stolní fotbal, marseilleské mýdlo 8 [i] 08:00 Jak se to dělá (6. Řada): Izolace ze skelné vaty/dřevěné kachny/automaty na žvýkačky/výfukové systémy 73 [i] 08:30 Jak to dělají? (13. Řada) 14 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 7 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 8 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): Audi TT 10 [i] 12:00 Dvojí přežití (5. Řada): Výprava do kaňonů 1 [i] 13:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Přežít a prosperovat 7 [i] 14:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): To se snadno řekne 8 [i] 15:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Strach z neznáma 9 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Ztracené chrámy z džungle 5 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (1. Řada): Žádný podvrh 5 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 10 [i] 18:00 Jak se to dělá (16. Řada) 11 [i] 18:30 Jak to dělají? (3. Řada): Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion 11 [i] 19:00 Rození obchodníci (9. Řada): Nissan Skyline 11 [i] 20:00 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 11 [i] 20:30 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 12 [i] 21:00 Záchranářské práce (2. Řada) 1 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Tutanchamonovo pohřbené tajemství 1 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 6 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Bez limitů 4 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Krvavé tajemství ztraceného města 14 [i] 02:00 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 11 [i] 02:30 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 12 [i] 03:00 Záchranářské práce (2. Řada) 1 [i] 04:00 Zničená minulost (2. Řada): Tutanchamonovo pohřbené tajemství 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Den mrtvých [i] 09:45 Kredenc [i] 10:05 F. . Věk 6/13 [i] 10:50 Tichý život Divé Báry [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Deštník [i] 14:15 Trumfy Miroslava Donutila [i] 15:10 Doktor Martin [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Anděl smrti [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha X [i] 23:10 Taggart [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Objektiv [i] 01:00 Toulavá kamera [i] 01:40 Banánové rybičky [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 13. komnata Josefa Nedorosta [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Příběhy domů: Moldavské nádraží [i] 05:40 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Podtrženo, sečteno! 5/13 [i] 09:10 Expedice Rattanakiri [i] 10:10 S kuchařem kolem světa: Brazílie [i] 11:05 Starořecké inspirace [i] 13:05 Po stopách třetího odboje: Vzpoura na konci světa 6/16 [i] 13:35 Křesťanský magazín [i] 14:00 Chcete je? [i] 14:05 Bohové a proroci: Dógen 7/15 [i] 14:35 Život je pes: Máme psa 3/6 [i] 15:20 Zašlapané projekty: Nežádoucí architekti [i] 15:40 10 nejrychlejších zázraků techniky [i] 16:25 Návraty k divočině: Národní park Malá Fatra 3/13 [i] 16:55 Co zabilo mamuty? [i] 17:45 Opustit Angkor [i] 18:15 Na cestě po severní Patagonii [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Zeměpis světa: Kanada - Ontario [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Cestománie [i] 20:35 Fotbal: FK Partizan Bělehr FC [i] 23:45 Queer: ChemSex po česku [i] 00:15 Stopy, fakta, tajemství: Hitlerův poklad [i] 00:40 Sestřička Jackie VII: Vnímáte mě, doktore Wu? 7/12 [i] 01:10 Folklorika: Umrlčí prkna [i] 01:35 Náš venkov: Tři ženy v chalupě [i] 02:05 Jak se bydlí v Česku [i] 02:30 Abeceda komunistických zločinů: Disident [i] 02:45 Zatopené osudy: Nové Mlýny [i] 03:00 Hranice bez hranic: Rychlebské hory [i] 03:30 Návraty [i] 03:45 Poslední mohykáni [i] 04:00 Tajemství krve Páně [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3403 [i] 09:40 Výměna manželek IX [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem IV 20 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsme bozi 145 [i] 14:05 Mentalista VI: Rudý John 8 [i] 15:00 Mentalista VI: Můj blankytný ráj 9 [i] 15:55 Kriminálka Miami X: Rodina 19 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3404 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nemáš na výběr 792 [i] 21:40 Prásk [i] 22:15 Šestý smysl [i] 00:25 Mentalista VI: Rudý John 8 [i] 01:20 Mentalista VI: Můj blankytný ráj 9 [i] 02:15 Kriminálka Miami X: Rodina 19 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsme bozi 145 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Nexo Knights II: Kniha posedlosti 3 [i] 06:45 Chlupatá rota: Franton Káč / Krokodýl Danda 13 [i] 07:25 M*A*S*H 61 [i] 08:15 M*A*S*H 62 [i] 08:55 M*A*S*H 63 [i] 09:30 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Láska nad propastí [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch IV: Tak to celé odvoláme 12 [i] 13:35 Doktor z hor: Nové příběhy V: Srdeční záležitosti 3 [i] 14:35 Komisař Rex na stopě II: Celeste 1 [i] 15:35 Komisař Rex na stopě II: Ztracené tělo 2 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Plány, ze kterých sešlo 78 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Komisař Rex na stopě II: Celeste 1 [i] 01:45 Komisař Rex na stopě II: Ztracené tělo 2 [i] 02:45 Rosamunde Pilcher: Láska nad propastí [i] 04:35 Doktor z hor: Nové příběhy V: Srdeční záležitosti 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Esmeralda 88-89/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:00 Roztomilé mrchy VI. 7/20 [i] 11:05 Matky a dcéry 51-52 [i] 13:35 Feriha 26/160 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 17:00 Esmeralda 90-91/137 [i] 18:40 Mentalista III. 11-12/24 [i] 20:30 Matky a dcéry 53-54 [i] 22:30 Feriha 27/160 [i] 00:00 Upírske denníky VI. 2/22 [i] 00:55 Roztomilé mrchy VI. 7/20 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:35 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 06:25 Golden gate [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 6 [i] 11:15 Promluvme si [i] 13:00 Nine [i] 15:05 Světák [i] 16:45 Samotář [i] 18:25 Skříňka [i] 20:20 Babylon A.D. [i] 22:00 Solo