TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista III. 9-10/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Moja veľká láska [i] 00:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 11/24 [i] 01:40 Mentalista III. 9-10/24 [i] 03:00 Lovec zločincov III. 19-20/23 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Boj o dieťa [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Hotel Lapa Rios - Kostarika [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Diablova noha 8/11 [i] 10:05 Nash Bridges: Pád z výšky 55 [i] 10:50 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Banská Štiavnica [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Radosť zo života [i] 12:55 ZOH 2018 PJONGČANG [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:30 Popolcová streda [i] 18:30 Krásy Slovenska: Lesné chrámy [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Liga majstrov: Real Madrid – Paris SG [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Nash Bridges: Pád z výšky 55 [i] 00:15 Komisár Montalbano: Hlas huslí [i] 02:00 Komisár Montalbano: Pes z hliny [i] 03:45 Autosalón [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 05:45 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: kombinácia - muži (slalom) [i] 06:55 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 07:10 ZOH 2018 PJONGČANG: SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: skoky na strednom mostíku [i] 07:50 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: športové dvojice (krátky program) [i] 09:20 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: U-rampa - muži [i] 09:45 ZOH 2018 PJONGČANG: SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: beh na 10 km [i] 10:20 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 10:40 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom - ženy [i] 11:35 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: športové dvojice (krátky program) [i] 11:50 Šport minulých liet [i] 12:00 Nacistickí exulanti [i] 13:00 Živá panoráma [i] 13:30 Autosalón [i] 13:50 Jazdi hlavou: Telefonovanie [i] 13:55 Polícia [i] 14:10 Príbeh vínom písaný - Ferdinand Fussmann [i] 14:35 Športové nádeje: Futbalové talenty [i] 14:55 Magazín Ligy majstrov [i] 15:20 Magazín Európskej ligy [i] 15:55 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ŠPORT – OLYMPIJSKÝ DOM 2018 [i] 16:05 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: U-rampa muži [i] 16:25 ZOH 2018 PJONGČANG: SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: beh na 10 km [i] 16:50 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ: USA - Slovinsko [i] 17:40 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ: SLOVENSKO - RUSKO [i] 18:50 ZOH 2018 PJONGČANG [i] 19:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a krokodíl nílsky [i] 21:05 Mikro-príšery 2/4 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Kinorama [i] 23:25 Noc v archíve: Olympiáda [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:45 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 01:55 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: super-G - muži [i] 02:45 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: športové dvojice (voľná jazda) [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 OCHRANCOVIA 28 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 POLICAJTI V AKCII [i] 15:00 NAŠI 13 [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VALENTÍNSKA PREMIÉRA: Láska po anglicky [i] 22:55 Spackané plastické operácie: Po zákroku II. 6 [i] 23:25 Vražedné Miami II. 3 [i] 00:25 Myšlienky vraha 4 [i] 01:20 NOVINY TV JOJ 02:05 TOP STAR [i] 02:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:05 OCHRANCOVIA 28 [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 KLAN 28 [i] 06:05 Nevinní 31 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie II. 12 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 5 [i] 11:05 Prvé oddelenie [i] 11:35 PÁLI VÁM TO [i] 12:35 Nevinní 32/32 [i] 13:40 Kutyil s.r.o. II. 24 [i] 14:25 Simpsonovci XV. 6 [i] 14:55 Fakty a fikcie II. 24/24 [i] 15:55 PANELÁK XI. 76 [i] 17:00 Simpsonovci XV. 7 [i] 17:30 Kosti II. 14,15 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II. 25 [i] 20:35 Kuriér 11,12/12 [i] 22:30 Legendy II. 2 [i] 23:30 Druhá šanca 10 [i] 00:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:30 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 5 [i] 02:15 Kutyil s.r.o. II. 25 [i] 02:50 Legendy II. 2 [i] 03:30 Druhá šanca 10 [i] 04:10 PANELÁK XI. 76 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 3 [i] 07:30 Vlčí mládě V. 2 [i] 08:25 Prozíravost I. 4 [i] 09:20 NCIS: New Orleans III. 21 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 11:20 Vlčí mládě V. 2 [i] 12:20 Prozíravost I. 4 [i] 13:20 Tým Škorpion I. 18 [i] 14:15 NCIS: New Orleans III. 21 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 16:15 Vlčí mládě V. 3 [i] 17:10 Prozíravost I. 5 [i] 18:10 Tým Škorpion I. 19 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 22 [i] 21:00 Hawaii Five-0 Iv. 18 [i] 21:55 Hawaii Five-0 Iv. 19 [i] 22:50 Myšlenky zločince XI. 9 [i] 23:45 Tým Škorpion III. 16 [i] 00:40 Hawaii Five-0 Iv. 18 [i] 01:35 Myšlenky zločince Xii. 21 [i] 02:20 Myšlenky zločince Xii. 22 [i] 03:05 Tým Škorpion I. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (3. Řada): Yukon 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Odtahová vozidla/Roquefort/přemisťovače stromů 13 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 10 [i] 07:30 Jak se to dělá (25. Řada): Štětce pro umělce, ohřívače nádrží DEF 7 [i] 08:00 Jak se to dělá (6. Řada): Tradiční luky/automaty na kávu/maskoti/houpací sítě 72 [i] 08:30 Jak to dělají? (13. Řada) 13 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 4 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 7 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): Jaguar XJC 9 [i] 12:00 Dvojí přežití (4. Řada): Zásah jednou ranou 10 [i] 13:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 18 [i] 14:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 19 [i] 15:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 20 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemství obřího chrámu v Egyptě 4 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (1. Řada): Stratocaster na prodej 4 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 9 [i] 18:00 Jak se to dělá (16. Řada) 10 [i] 18:30 Jak to dělají? (3. Řada): Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal 10 [i] 19:00 Rození obchodníci (9. Řada): Willys Jeep - USA 10 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 4 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): To nejlepší 9 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada) 18 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Svítící opice a překvapení psanci 21 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Nedostatek vzduchu 7 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Dobyvatelé svatého místa 13 [i] 02:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 4 [i] 03:00 Rození obchodníci (13. Řada): To nejlepší 9 [i] 04:00 Pouliční psanci (4. Řada) 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Naprogramovaná vražda [i] 09:45 Doktor Martin [i] 10:30 Schody [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Bláha a Vrchlická [i] 15:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Den mrtvých [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Vzteklina 6/6 [i] 21:05 Cirkus Bukowsky 6/12 [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Columbo [i] 23:35 Kriminalista III [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Hobby naší doby [i] 01:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Egypťané [i] 10:00 Co zabilo mamuty? [i] 10:50 Duben 1945: Soumrak bohů v [i] 11:45 Propaganda za 2. světové války: Jak se prodává válka 2/6 [i] 12:30 Počesku [i] 12:40 Náš venkov: Tři ženy v chalupě [i] 13:10 Putování za písničkou [i] 13:35 Folklorika: Umrlčí prkna [i] 14:05 Evropa dnes [i] 14:30 Exil očima dětí [i] 15:30 Klíč [i] 15:55 Gruzie, země mezi Evropou a Asií [i] 16:50 GEN - Galerie elity národa [i] 17:05 Život je pes: Messie 2/6 [i] 17:50 Postřehy odjinud [i] 18:00 Basketbal: Česko - Německo [i] 20:10 Kamera na cestách: Kjúšú, ostrov dávných tradic [i] 21:10 Na cestě po severní Patagonii [i] 21:40 Na vlastní nohy: Kletba nefritového draka 3/8 [i] 22:05 Rozkoš [i] 23:55 Sestřička Jackie VII: Vnímáte mě, doktore Wu? 7/12 [i] 00:25 Kolyma na prodej [i] 00:45 Proces H - den první 1/10 [i] 01:40 Osadné [i] 02:40 Chcete je? [i] 02:45 Pánbůh za každým rohem [i] 03:10 Abeceda komunistických zločinů: Cenzura [i] 03:25 Zatopené osudy: Karolinka [i] 03:40 Hranice bez hranic: Víno a zlato na hranici [i] 04:10 Sběratel [i] 04:25 Babylon [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3402 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Zapomeň na city 791 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem IV 19 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Zůstaň! 144 [i] 14:05 Mentalista VI: Oheň a síra 6 [i] 15:00 Mentalista VI: Velký rudý drak 7 [i] 15:55 Kriminálka Miami X: Zákon a nepořádek 18 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3403 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek IX [i] 21:40 Robinsonův ostrov II 4 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: Podfuk [i] 23:40 Beze stopy: Tichý společník 6 [i] 00:30 Mentalista VI: Oheň a síra 6 [i] 01:25 Mentalista VI: Velký rudý drak 7 [i] 02:05 Kriminálka Miami X: Zákon a nepořádek 18 [i] 02:45 Krok za krokem IV 18 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Zůstaň! 144 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Nexo Knights II: Chamtivost je fajn 2 [i] 06:35 Chlupatá rota: Ztraceni ve vesmíru / Bouře nad Srstburgem 12 [i] 07:20 M*A*S*H 59 [i] 08:10 M*A*S*H 60 [i] 08:50 M*A*S*H 61 [i] 09:20 Policie v akci [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Zahrada rajských pokušení [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch IV: Já vím, že víš 11 [i] 13:25 Doktor z hor: Nové příběhy V: Těžce vybojované štěstí 2 [i] 14:25 Komisař Rex na stopě I: V záři slunce 11 [i] 15:30 Komisař Rex na stopě I: Veselí bukanýři 12 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Rovnou do ráje 74 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Polda III: Ve jménu otce 2 [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:50 Komisař Rex na stopě I: V záři slunce 11 [i] 01:50 Komisař Rex na stopě I: Veselí bukanýři 12 [i] 02:55 Rosamunde Pilcher: Zahrada rajských pokušení [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Esmeralda 86-87/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 09:55 Roztomilé mrchy VI. 6/20 [i] 11:05 Matky a dcéry 49-50 [i] 13:30 Feriha 25/160 [i] 14:40 Búrlivé víno [i] 16:45 Esmeralda 88-89/137 [i] 18:30 Mentalista III. 9-10/24 [i] 20:30 Matky a dcéry 51-52 [i] 22:30 Feriha 26/160 [i] 23:55 Upírske denníky VI. 1/22 [i] 00:50 Roztomilé mrchy VI. 6/20 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:45 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Quigley u protinožců [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Ať to stojí, co to stojí [i] 12:40 Zorro [i] 14:40 Smrt jí sluší [i] 16:25 Zrádce [i] 18:25 3 dny na zabití [i] 20:20 Zkrat [i] 22:00 Šestý den [i] 00:00 Oko