TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:55 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista III. 7-8/24 [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Šťastný domov [i] 21:30 Dobre vedieť! [i] 22:35 Rodinné prípady [i] 23:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 10/24 [i] 00:30 Mentalista III. 7-8/24 [i] 02:10 Lovec zločincov III. 17-18/23 [i] 03:35 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Bratia [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Projekt Darwin - Bordeaux [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Nash Bridges: Rozhrešenie 54 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Aj taký je život 63 [i] 14:40 Slovenské hrady objektívom: Trenčiansky hrad objektívom Petra Frola [i] 15:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Boj o dieťa [i] 15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dve matky [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Hotel Lapa Rios - Kostarika [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Diablova noha 8/11 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Kolekcia: Zmluva 1/8 [i] 21:20 Kolekcia: Šaty 2/8 [i] 22:15 Polnočné slnko 4/8 [i] 23:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Rollinsová odpúšťa 11/23 [i] 23:55 Nash Bridges: Rozhrešenie 54 [i] 00:40 Sudkyňa Amy: Aj taký je život 63 [i] 01:25 Kolekcia: Zmluva 1/8 [i] 02:15 Kolekcia: Šaty 2/8 [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 06:55 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: kombinácia - muži (slalom) [i] 08:05 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: U-rampa - ženy [i] 08:35 ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (ženy): Kanada - Fínsko [i] 11:00 ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: kvalifikácia šprint. [i] 11:15 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 11:25 ZOH 2018 PJONGČANG: MEDAILOVÝ CEREMONIÁL: Nasťa Kuzminová [i] 11:40 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 11:55 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠORTREK: ženy 500 m [i] 12:20 ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: šprint klasicky (muži + ženy) [i] 13:05 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠORTREK: ženy 500 m [i] 13:20 ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: šprint klasicky (muži + ženy) [i] 13:35 ZOH 2018 PJONGČANG: SANE: ženy (4. jazda) [i] 14:20 ZOH 2018 PJONGČANG: RÝCHLOKORČUĽOVANIE: 1.500 m - muži [i] 15:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 15:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ŠPORT – OLYMPIJSKÝ DOM 2018 [i] 15:25 ZOH 2018 PJONGČANG: CURLING: mix - finále [i] 16:30 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: kombinácia - muži (slalom) [i] 17:15 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: U-rampa - ženy [i] 17:45 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠORTREK: ženy 500 m [i] 18:20 ZOH 2018 PJONGČANG: SANE: ženy [i] 18:55 ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: šprint klasicky (muži + ženy) [i] 19:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 – SUMÁR DŇA [i] 21:00 Nacistickí exulanti [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:30 Večera s Havranom: Povstaňme proti sociálnej nerovnosti [i] 23:40 Šepoty a výkriky symbolizmu [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:30 Záznam z rokovania NR SR [i] 02:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 02:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom ženy (1. kolo) [i] 03:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 03:25 ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: šprint klasicky [i] 04:25 ZOH 2018 PJONGČANG: CURLING: mix - finále [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 OCHRANCOVIA 27 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 POLICAJTI V AKCII [i] 15:00 NAŠI 12 [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VLCI [i] 22:40 Spackané plastické operácie: Po zákroku II. 5 [i] 23:10 Vražedné Miami II. 2 [i] 00:10 Myšlienky vraha 3 [i] 01:10 KRIMI 01:40 NOVINY TV JOJ 02:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:10 OCHRANCOVIA 27 [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 KLAN 27 [i] 06:10 Nevinní 30 [i] 06:55 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:50 Najkrajšie bývanie II. 11 [i] 09:55 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 4 [i] 11:10 Prvé oddelenie [i] 11:40 PÁLI VÁM TO [i] 12:40 Nevinní 31 [i] 13:40 Kutyil s.r.o. II. 23 [i] 14:30 Simpsonovci XV. 5 [i] 15:00 Fakty a fikcie II. 23 [i] 16:00 PANELÁK XI. 75 [i] 17:00 Simpsonovci XV. 6 [i] 17:30 Kosti II. 12,13 [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II. 24 [i] 20:35 Mechanik zabijak 2 [i] 22:45 Čierne vlajky II. 6 [i] 23:55 Sekundy pred katastrofou IV. 3 [i] 01:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:00 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 4 [i] 02:45 Kutyil s.r.o. II. 24 [i] 03:15 Čierne vlajky II. 6 [i] 04:10 Sekundy pred katastrofou IV. 3 [i] 04:55 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    05:08 Hannibal II. 9 [i] 07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:10 Vlčí mládě V. 1 [i] 08:10 Prozíravost I. 3 [i] 09:10 NCIS: New Orleans III. 20 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 11:10 Vlčí mládě V. 1 [i] 12:10 Prozíravost I. 3 [i] 13:10 Tým Škorpion I. 17 [i] 14:10 NCIS: New Orleans III. 20 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 16:10 Vlčí mládě V. 2 [i] 17:10 Prozíravost I. 4 [i] 18:10 Tým Škorpion I. 18 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 21 [i] 21:00 Myšlenky zločince Xii. 21 [i] 21:55 Myšlenky zločince Xii. 22 [i] 22:50 S.w.a.t. I. 2 [i] 23:45 Hannibal II. 9 [i] 00:40 Strážce pořádku V. 10 [i] 01:40 Strážce pořádku V. 11 [i] 02:25 Hannibal II. 9 [i] 03:10 Tým Škorpion I. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (3. Řada): Jižní Dakota 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Pistácie/Zakázané město/radar 12 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 9 [i] 07:30 Jak se to dělá (25. Řada): Krbové měchy, cukroviny Calissons 6 [i] 08:00 Jak se to dělá (6. Řada): Madla eskalátorů/ zvýrazňovače/kytarové struny/paruky 71 [i] 08:30 Jak to dělají? (13. Řada) 12 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 3 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 6 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Thunderbird 8 [i] 12:00 Dvojí přežití (4. Řada): Konec cesty 9 [i] 13:00 Zlatá horečka (6. Řada): Král Klondiku 19 [i] 14:00 Zlatá horečka (7. Řada): Zázrak na hoře 1 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Prokletí krvavých pyramid 3 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (1. Řada): Ton má zbraň 3 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 8 [i] 18:00 Jak se to dělá (16. Řada) 9 [i] 18:30 Jak to dělají? (3. Řada): Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most 9 [i] 19:00 Rození obchodníci (9. Řada): Jaguar Mark 2 9 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada) 17 [i] 21:00 Australská železnice (2. Řada) 3 [i] 22:00 Aljašská železnice (3. Řada): Uvíznutí v ledu 5 [i] 23:00 Záchranářské práce (1. Řada) 7 [i] 00:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 2 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Kletba mořské příšery 12 [i] 02:00 Zlatá horečka (8. Řada) 17 [i] 03:00 Australská železnice (2. Řada) 3 [i] 04:00 Aljašská železnice (3. Řada): Uvíznutí v ledu 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Do posledního dechu [i] 09:50 Výlet do velkého světa [i] 10:15 Tajemství Ocelového města [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Manželská hra [i] 14:15 Trumfy Miroslava Donutila [i] 15:05 Doktor Martin [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Naprogramovaná vražda [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Léto s kovbojem [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:25 Ve jménu vlasti VI [i] 23:15 Taggart [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Na stopě [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Zeměpis světa: Austrálie 4/5 [i] 05:25 Zeměpis světa: Austrálie 5/5 [i] 05:40 Podtrženo, sečteno! 5/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Tygři v domě 1/4 [i] 09:50 Království divočiny: Dravci [i] 10:25 Ekodomy aneb život v rovnováze [i] 11:20 Nedej se [i] 12:15 Chcete je? [i] 12:20 Intolerance: Slušní lidé [i] 12:50 Osadné [i] 13:50 Jak se žije komparsistům podle [i] 14:05 Stopy, fakta, tajemství: Hitlerův poklad [i] 14:35 S kuchařem kolem světa: Brazílie [i] 15:30 Expedice Rattanakiri [i] 16:30 Proces H - den první 1/10 [i] 17:20 Dobrodružství archeologie 5/5 [i] 18:15 Na vlastní nohy: Do hlubin planety Země 2/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Legrútská historie [i] 19:25 Zeměpis světa: Kanada - Maritimes [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Na cestě po Wallisu [i] 20:30 Fotbal: FC Basilej - Manchester City [i] 23:10 Letecké katastrofy: Úder z nebes [i] 23:55 KGB versus CIA: Souboj v Berlíně [i] 00:50 V pasti 9/10 [i] 01:40 V pasti 10/10 [i] 02:30 Sex místo stipendia? [i] 02:55 Abeceda komunistických zločinů: Bonzák [i] 03:10 Zatopené osudy: Štěchovice [i] 03:30 Hranice bez hranic: Osoblažsko [i] 03:55 Zrezivělá krása: Železo bratří [i] 04:20 Divnopis [i] 04:30 Na palubě života [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3401 [i] 09:50 Specialisté: Konec jedné kariéry 30 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem IV 18 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Napořád 143 [i] 14:05 Mentalista VI: Rudý pořadník 4 [i] 15:00 Mentalista VI: Rudé tetování 5 [i] 15:55 Kriminálka Miami X: V ohrožení 17 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3402 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zapomeň na city 791 [i] 21:40 Víkend [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: Sleduj peníze [i] 23:40 Beze stopy: Podezřelý 5 [i] 00:35 Mentalista VI: Rudý pořadník 4 [i] 01:30 Mentalista VI: Rudé tetování 5 [i] 02:10 Kriminálka Miami X: V ohrožení 17 [i] 02:50 Krok za krokem IV 17 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Napořád 143 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Nexo Knights II: Zpátky do školy 1 [i] 06:35 Chlupatá rota: Strašlivý zápach / Krunýřova mánie 11 [i] 07:15 M*A*S*H 57 [i] 08:05 M*A*S*H 58 [i] 08:45 M*A*S*H 59 [i] 09:15 Policie v akci [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Otázka cti [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch IV: Sbohem 2/2 [i] 13:20 Doktor z hor: Nové příběhy V: Stahující se mračna 1 [i] 14:20 Komisař Rex na stopě I: N13 9 [i] 15:30 Komisař Rex na stopě I: Zasvěcení 10 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Když dostaneš do huby 77 [i] 21:35 Mordparta II: Motivátor 4 [i] 22:55 TOP STAR magazín [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:50 Komisař Rex na stopě I: N13 9 [i] 01:55 Komisař Rex na stopě I: Zasvěcení 10 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Otázka cti [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:25 Esmeralda 84-85/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:05 Roztomilé mrchy VI. 5/20 [i] 11:10 Matky a dcéry 47-48 [i] 13:40 Feriha 24/160 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 16:55 Esmeralda 86-87/137 [i] 18:40 Mentalista III. 7-8/24 [i] 20:30 Matky a dcéry 49-50 [i] 22:30 Feriha 25/160 [i] 23:50 Sestrička Jackie VII. 11-12/12 [i] 01:00 Roztomilé mrchy VI. 5/20 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:45 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 3 [i] 06:05 Zoom In 2 4 [i] 06:15 Promluvme si [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 5 [i] 11:15 Špioni a biják [i] 12:55 Past na lásku