TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista III. 5-6/24 [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:10 Horná Dolná [i] 22:15 Šéfovia na zabitie [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 9/24 [i] 01:15 Mentalista III. 5-6/24 [i] 02:45 Dannyho jedenástka [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Puto [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Pasívne domy - Le Havre [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Šesť Napoleonov 7/11 [i] 10:05 Nash Bridges: Zásah do čierneho 53 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Pád z výšky 62 [i] 14:40 Jazdi hlavou: Predvídanie [i] 14:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Bratia [i] 15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Macocha [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Projekt Darwin - Bordeaux [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Návštevníci [i] 22:15 Občan za dverami [i] 22:50 Labyrint 6/7 [i] 23:50 Nash Bridges: Zásah do čierneho 53 [i] 00:35 Návštevníci [i] 02:15 Občan za dverami [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 ZOH 2018 PJONGČANG: CURLING: družstvá mix - semifinále 1 [i] 05:30 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 05:40 ZOH 2018 PJONGČANG: Rýchlokorčuľovanie 5000m muži + Akrobatické lyžovanie moguls ženy [i] 06:50 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 07:05 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: slopestyle - ženy [i] 07:45 ZOH 2018 PJONGČANG: CURLING: družstvá mix - semifinále 1 [i] 08:30 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: družstvá [i] 10:00 ZOH 2018 PJONGČANG: SANE: muži (4. jazda) [i] 10:50 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 11:05 ZOH 2018 PJONGČANG: BIATLON: ženy - stíhacie preteky 10 km [i] 11:50 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 12:00 ZOH 2018 PJONGČANG: CURLING: družstvá mix - semifinále 2 [i] 12:55 ZOH 2018 PJONGČANG: BIATLON: muži - stíhacie preteky 12,5 km [i] 13:45 ZOH 2018 PJONGČANG: AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: muži - moguls (finále) [i] 14:25 ZOH 2018 PJONGČANG: RÝCHLOKORČUĽOVANIE: ženy 1.500 m [i] 15:00 ZOH 2018 PJONGČANG: SKOKY NA LYŽIACH: stredný mostík (ženy) [i] 15:35 ZOH 2018 PJONGČANG: CURLING: družstvá mix - semifinále 2 [i] 16:05 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 16:15 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ŠPORT – OLYMPIJSKÝ DOM 2018 [i] 16:30 ZOH 2018 PJONGČANG: BIATLON: stíhacie preteky - ženy [i] 17:20 ZOH 2018 PJONGČANG: BIATLON: stíhacie preteky - muži [i] 18:10 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: slopestyle - ženy [i] 18:35 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: družstvá [i] 19:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 – SUMÁR DŇA [i] 21:00 Moja diagnóza: Karcinóm konečníka môže byť aj cestou k nového začiatku [i] 21:30 Šesť zmyslov Paríža- Sluch [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:15 THX 1138 [i] 22:30 Môj strýko [i] 23:35 Čosi ako sen [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:35 ArtSpektrum [i] 01:40 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 OCHRANCOVIA 26 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 POLICAJTI V AKCII [i] 15:00 NAŠI 11 [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 HESLO [i] 22:40 HESLO [i] 23:25 KUKÁTKO [i] 00:25 Vražedné Miami II. 1/22 [i] 01:25 Myšlienky vraha 2 [i] 02:25 KRIMI 02:55 OCHRANCOVIA 26 [i] 03:40 SÚDNA SIEŇ [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Prvé oddelenie [i] 05:30 Najväčšie a ešte väčšie 6/6 [i] 06:10 Nevinní 29 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Hľadá sa dom pre milionárov - Las Angeles IX. 11 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 3 [i] 11:05 Prvé oddelenie [i] 11:30 PÁLI VÁM TO [i] 12:30 Nevinní 30 [i] 13:30 Kutyil s.r.o. II. 22 [i] 14:25 Simpsonovci XV. 4 [i] 14:55 Fakty a fikcie II. 22 [i] 15:55 PANELÁK XI. 74 [i] 17:05 Simpsonovci XV. 5 [i] 17:35 Kosti II. 10,11 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Kutyil s.r.o. II. 23 [i] 20:35 Strážcovia Galaxie [i] 23:05 OKTAGON MMA [i] 00:15 Králi ulice 2 [i] 02:15 NOVÉ BÝVANIE [i] 03:05 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 3 [i] 03:45 Chcem ťa, chceš ma? [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 1 [i] 07:30 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 08:25 Prozíravost I. 2 [i] 09:20 NCIS: New Orleans III. 19 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 11:15 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 12:15 Prozíravost I. 2 [i] 13:15 Tým Škorpion I. 16 [i] 14:10 NCIS: New Orleans III. 19 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 1 [i] 17:05 Prozíravost I. 3 [i] 18:05 Tým Škorpion I. 17 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 20 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 16 [i] 21:55 S.w.a.t. I. 2 [i] 22:50 Strážce pořádku V. 10 [i] 23:50 Strážce pořádku V. 11 [i] 00:45 Tým Škorpion III. 16 [i] 01:40 Strážce pořádku V. 10 [i] 02:30 Strážce pořádku V. 11 [i] 03:10 Tým Škorpion I. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (9. Řada): Porsche 914 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Tančící drak/tunel/odstraňovač vody z hřišť 11 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada): Parádní Camaro 8 [i] 07:30 Jak se to dělá (25. Řada): Kancelářské židle, nápoje z vína 5 [i] 08:00 Jak se to dělá (6. Řada): Vzduchové filtry/kulečníková tága/ledové sochy/obleky 70 [i] 08:30 Jak to dělají? (13. Řada) 11 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 4 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 2 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 5 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): Obojživelný vůz 7 [i] 12:00 Dvojí přežití (4. Řada): Na pokraji 8 [i] 13:00 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zapálení pro Gasser z roku 1957, 2. část 4 [i] 14:00 Odpadlická autodílna (1. Řada): Mustang Fastback - 1 [i] 15:00 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zběsilý Fastback z roku 1965, 2. část 6 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemný příběh sfingy 2 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (1. Řada): Velké terno 2 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 7 [i] 18:00 Jak se to dělá (16. Řada) 8 [i] 18:30 Jak to dělají? (3. Řada): Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno 8 [i] 19:00 Rození obchodníci (9. Řada): Cobra 8 [i] 20:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 1 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Přežít a prosperovat 7 [i] 22:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Bolívie: Poušť Atacama 5 [i] 23:00 Zápasníci (1. Řada): Poslední boj 8 [i] 00:00 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (1. Řada): Žraloci 4 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Tutanchamonova dýka 11 [i] 02:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 1 [i] 03:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Přežít a prosperovat 7 [i] 04:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Bolívie: Poušť Atacama 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Po stopách hvězd [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton VI 6/10 [i] 09:50 168 hodin [i] 10:30 Po stopách hvězd [i] 11:00 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Schody [i] 14:20 Případ mrtvého muže [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Do posledního dechu [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Nenávist 6/22 [i] 21:05 Dabing Street [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Kriminalista III [i] 23:20 Na stopě [i] 23:45 Ve jménu vlasti VI [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 GEN - Galerie elity národa [i] 02:00 Sváteční slovo římskokatolického kněze Marcela Krajzla [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Poussin - kuřátko jako dlaň [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Památky na prodej: Zámek Loučná nad Desnou [i] 05:30 Komunita [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Rwanda, země hor a kopců [i] 09:55 Nestárnoucí Jumbo Jet [i] 10:55 Redakce - zápas o přežití [i] 11:55 Kouzlo Afriky: Viktoriiny vodopády [i] 12:20 Babylon [i] 12:50 Cesty víry: Na Lavičku [i] 13:15 Televizní klub neslyšících [i] 13:45 Československý filmový týdeník 1186/2379 [i] 14:00 Po stopách třetího odboje: Vzpoura na konci světa 6/16 [i] 14:25 Návraty k divočině: Národní park Malá Fatra 3/13 [i] 14:55 Idioti na plavbě kolem světa [i] 15:20 Africa obscura [i] 16:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:45 Letecké katastrofy: Úder z nebes [i] 17:30 Propaganda za 2. světové války: Jak se prodává válka 2/6 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Nežádoucí architekti [i] 19:15 Bohové a proroci: Konfuciovo dědictví a vliv 6/15 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Duben 1945: Soumrak bohů v [i] 21:00 10 nejrychlejších zázraků techniky [i] 21:50 Syriana [i] 23:55 Clara Immerwahrová [i] 01:25 Queer: Švédský stůl ve Švédsku neznají [i] 01:50 Příběhy domů: Moldavské nádraží [i] 02:10 Ztroskotanci a samozvanci po třiceti letech [i] 02:35 Abeceda komunistických zločinů: Asanace [i] 02:50 Zatopené osudy: Vír [i] 03:05 Hranice bez hranic: Prajzsko [i] 03:35 Srdce pro Majdan [i] 04:00 Život pod hrází [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3400 [i] 09:50 Dáma a Král: Vražda a vykoupení 9 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem IV 17 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Tohle bude dlouhej den 142 [i] 14:05 Mentalista VI: Rudý pták s černými křídly 2 [i] 15:00 Mentalista VI: Svatba v rudém 3 [i] 15:55 Kriminálka Miami X: Rodinný podnik 16 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3401 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Konec jedné kariéry 30 [i] 21:25 Robinsonův ostrov II 3 [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: Závodiště [i] 23:25 Beze stopy: Nezvěstná 4 [i] 00:20 Mentalista VI: Rudý pták s černými křídly 2 [i] 01:15 Mentalista VI: Svatba v rudém 3 [i] 01:55 Kriminálka Miami X: Rodinný podnik 16 [i] 02:35 Střepiny [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Tohle bude dlouhej den 142 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights I: Moc a magie 10 [i] 06:35 Chlupatá rota: Smrdutá letka / Krádež v muzeu 10 [i] 07:20 M*A*S*H 55 [i] 08:10 M*A*S*H 56 [i] 08:50 M*A*S*H 57 [i] 09:20 Policie v akci [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Nový začátek [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch IV: Sbohem 1/2 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Na lásku a na smrt 15 [i] 14:30 Komisař Rex na stopě I: Voják budoucnosti 7 [i] 15:35 Komisař Rex na stopě I: Barva vody 8 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Životní chvíle 73 [i] 21:30 Jak se staví sen - extra [i] 22:45 Vražedné pochyby [i] 00:30 Policie v akci [i] 01:30 Komisař Rex na stopě I: Voják budoucnosti 7 [i] 02:35 Komisař Rex na stopě I: Barva vody 8 [i] 03:30 Rosamunde Pilcher: Nový začátek [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Druhý dych [i] 06:30 Esmeralda 82-83/137 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:20 Roztomilé mrchy VI. 4/20 [i] 11:30 Domov na kľúč [i] 12:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 14:35 Búrlivé víno [i] 16:40 Esmeralda 84-85/137 [i] 18:30 Mentalista III. 5-6/24 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Matky a dcéry 47-48 [i] 22:30 Feriha 24/160 [i] 23:50 Sestrička Jackie VII. 9-10/12 [i] 00:55 Roztomilé mrchy VI. 4/20 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:45 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:00 Zorro [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 1 [i] 11:15 Zoom In 2 2 [i] 11:25 Příběh jedné ženy [i] 13:00 Past na lásku [i] 14:30 Špioni a biják [i] 16:05 D'Artagnanova dcera [i] 18:20 Zrádce [i] 20:20 Hrdina [i] 22:00 Ong-Bak 2 [i] 23:35 Výtah smrti [i] 01:30 Neporazitelný II: Poslední zůstává [i] 03:05 Vražedné horko [i] 04:35 Zločiny lásky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Alpské lyžování [i] 05:45 Alpské lyžování [i] 07:00 Snowboarding [i] 07:45 Olympijské hry [i] 08:00 Alpské lyžování [i] 08:45 Krasobruslení [i] 09:45 Snowboarding [i]