TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:40 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:00 Harry Potter a Polovičný princ [i] 11:05 Valentínsky Madagaskar [i] 11:25 CHART SHOW [i] 13:25 Detektív Dušo [i] 14:30 Dannyho jedenástka [i] 17:05 Horná Dolná [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 2 na 1 [i] 22:10 Robin Hood [i] 01:10 Rýchlo a zbesilo 4 [i] 03:00 Gravitácia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Prasiatko Peppa II: Slonica Emily [i] 07:10 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Flip zachraňuje kráľovnú 32/52 [i] 07:20 Martinka II.: Opatrovateľka pre starkého 45/52 [i] 07:35 Garfield IV. [i] 07:50 Mickey Mouseov klub 17/26 [i] 08:15 Zázračný ateliér [i] 08:40 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 09:00 Spadla z oblakov: Tajomník 7/13 [i] 09:25 Jazdi hlavou: Električka [i] 09:30 Autosalón [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme IV. [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Diabol pod slnkom [i] 15:15 "Ať žije nebožtík" [i] 16:45 "Četnícke humoresky III.": "Dědic" 5/13 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Inšpektor Max: Záskok 3/11 [i] 21:30 Čas prebúdzania [i] 23:25 Agatha Christie : Poirot: Diabol pod slnkom [i] 01:05 Inšpektor Max: Záskok 3/11 [i] 02:00 O 5 minút 12 [i] 03:10 Čarovn: é miesta Zeme IV. [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: zjazd (muži) [i] 07:10 ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: muži - skiatlon 30 km [i] 08:30 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: slopestyle - muži [i] 09:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 09:10 ZOH 2018 PJONGČANG: RÝCHLOKORČUĽOVANIE: muži 5.000 m [i] 10:05 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: slopestyle - ženy (kvalifikácia) [i] 10:30 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: zjazd ( muži) [i] 11:15 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: družstvá [i] 12:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 12:10 ZOH 2018 PJONGČANG: BIATLON: muži 10 km [i] 13:40 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 13:50 ZOH 2018 PJONGČANG: AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: ženy - moguls [i] 14:15 ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: muži - skiatlon 30 km [i] 14:45 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ŠPORT – OLYMPIJSKÝ DOM 2018 [i] 15:00 Tenis Fed Cup [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 – SUMÁR DŇA [i] 02:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠT [i] 02:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: obrovský slalom ženy (1. kolo) [i] 03:15 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: družstvá [i] 04:00 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: slopestyle - ženy [i] 04:25 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: družstvá [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:40 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 07:05 Tučný Albert [i] 09:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 1,2/20 [i] 11:00 12 podmienok dedičstva [i] 13:35 Vtedy na východe [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Mechanik zabijak 2 [i] 22:45 Králi ulice 2 [i] 00:45 Malé klamstvá na podmienku [i] 02:40 KRIMI 03:05 NOVÁ ZÁHRADA [i] 03:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 04:40 NA CHALUPE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Prvé oddelenie [i] 06:05 NA CHALUPE [i] 06:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 08:15 Najväčšie a ešte väčšie 6/6 [i] 09:15 RÁNO S RIKOM 09:50 Boot Hill [i] 12:05 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 13:45 VLCI [i] 15:50 Miss Folklór [i] 17:25 Malé klamstvá na podmienku [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III. 22 [i] 20:35 12 podmienok dedičstva [i] 23:05 Chcem ťa, chceš ma? [i] 01:10 Webmaster [i] 02:15 Kutyil s.r.o. III. 22 [i] 02:55 Boot Hill [i] 04:20 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 6 [i] 07:15 Dívka odjinud IV. 5 [i] 08:15 Dívka odjinud IV. 6 [i] 09:15 Jak prosté V. 12 [i] 10:15 Jak prosté V. 13 [i] 11:15 Prozíravost Iii. 9 [i] 12:15 Prozíravost Iii. 10 [i] 13:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 4 [i] 14:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 5 [i] 15:15 Výkupné I. 8 [i] 16:10 Výkupné I. 9 [i] 17:05 Jak prosté V. 12 [i] 18:05 Jak prosté V. 13 [i] 19:05 Prozíravost Iii. 9 [i] 20:05 Prozíravost Iii. 10 [i] 21:00 Policajtka Barbie I. 5 [i] 22:05 Policajtka Barbie I. 6 [i] 23:15 Myšlenky zločince Xii. 19 [i] 00:10 Myšlenky zločince Xii. 20 [i] 01:05 Policajtka Barbie I. 5 [i] 02:05 Policajtka Barbie I. 6 [i] 03:00 Výkupné I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (11. Řada): Citroen 2CV 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal 10 [i] 06:30 Muži Yukonu (5. Řada): Země nikoho 3 [i] 07:30 Aljašská železnice (3. Řada): Ledová záchrana 6 [i] 08:30 Odpadlická autodílna (2. Řada): Nadšení Fordem z roku 1932 9 [i] 09:30 Jak se to dělá (4. Řada) 45 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 6 [i] 11:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hrůzostrašné kuriozity 6 [i] 12:00 Války kontejnerů (2. Řada): Nekalý obchod 5 [i] 12:30 Války kontejnerů (2. Řada): Vše, co se třpytí 6 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 1 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 2 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 8 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 9 [i] 15:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Christinin svět 21 [i] 15:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 16:00 Australská železnice (1. Řada) 5 [i] 17:00 Rození obchodníci (14. Řada) 6 [i] 18:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Milionový kousek: 2. část 7 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Smečka se rozšiřuje 11 [i] 20:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Bolívie: Poušť Atacama 5 [i] 21:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Křížek 6 [i] 22:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy (1. Řada) 3 [i] 23:00 Zlatá horečka (8. Řada) 15 [i] 00:00 Záchrana statku (1. Řada) 8 [i] 01:00 Rození obchodníci (9. Řada): BMW M5 3 [i] 02:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Bolívie: Poušť Atacama 5 [i] 03:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Křížek 6 [i] 04:00 Rození obchodníci (9. Řada): Renault Alpine 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 V kondici [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Výlet do velkého světa [i] 06:45 Studujeme za školou! [i] 08:15 Úsměvy Miroslava Horníčka [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:10 F. . Věk 6/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zlatá princezna [i] 14:05 Dítě hvězdy [i] 15:00 Tichý život Divé Báry [i] 15:55 Tajemství Ocelového města [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Dívka za zrcadlem [i] 22:00 168 hodin [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:35 Případ mrtvého muže [i] 00:10 Mladý Montalbano II [i] 01:55 Bolkoviny [i] 02:40 Brno Open 2005 [i] 03:15 Chalupa je hra [i] 03:40 13. komnata Josefa Nedorosta [i] 04:05 Sváteční slovo římskokatolického kněze Marcela Krajzla [i] 04:15 Hobby naší doby [i] 04:40 Kde bydlely princezny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Bohové a proroci: Konfuciovo dědictví a vliv 6/15 [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Můj mazlíček a já [i] 06:25 Agent Ploutvička [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1186/2379 [i] 09:15 Koněspřežka [i] 09:25 Chcete mě? [i] 09:55 Nedej se [i] 10:50 Křesťanský magazín [i] 11:15 Kočka není pes [i] 11:50 Tenis: Česko - Švýcarsko [i] 18:00 Jan Kodeš [i] 18:15 Na plovárně s Willemem Dafoem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návraty k divočině: Národní park České Švýcarsko 2/13 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vzdálená země [i] 21:40 Sicilská spojka [i] 23:35 KGB versus CIA: Souboj v Berlíně [i] 00:25 Gomora 11,12/12 [i] 02:05 Tajemství [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:15 A kde nakupujete Vy? [i] 03:40 Na moll [i] 04:25 Uchem jehly [i] 04:50 Český exil v Austrálii [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:20 Oggy a Škodíci VI 6, 7 [i] 06:35 Milesova vesmírná dobrodružství 27 [i] 07:05 Kačeří příběhy 71, 72 [i] 07:50 Lví hlídka 9 [i] 08:15 Princ Modřej a víla Lupinka [i] 09:30 Robinsonův ostrov II 1 [i] 10:35 Robinsonův ostrov II 2 [i] 11:35 Alexandr a jeho opravdu hodně špatný a příšerně blbý den [i] 13:10 Morganovi [i] 15:15 Policejní akademie 6: Město v obležení [i] 17:00 Na sv. Valentýna [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dáma a Král: Vražda a vykoupení 9 [i] 21:25 Střepiny [i] 22:00 Poslední skaut [i] 00:10 Policejní akademie 6: Město v obležení [i] 01:50 Krok za krokem IV 16 [i] 02:35 DO-RE-MI [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Princ Modřej a víla Lupinka [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Nexo Knights I: Kniha naprostého zla 9 [i] 06:50 Chlupatá rota: Zamilovaný profesor / Starosti se starostkou 9 [i] 07:15 M*A*S*H 54 [i] 07:50 Přírodní vesmír: Malí predátoři: Kočkovité šelmy 11 [i] 08:50 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:25 1890: Vabank 6 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:40 Ano, šéfe! [i] 14:45 Vraždy v Midsomeru VIII: Mrtvý ve vodě [i] 16:50 Pumpaři od Zlaté podkovy [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Pevnost Boyard [i] 21:50 Očima Josefa Klímy [i] 22:40 Zděšení [i] 01:05 Přírodní vesmír: Malí predátoři: Kočkovité šelmy 11 [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru VIII: Mrtvý ve vodě [i] 04:10 Záhada ostrova Shadow: Svatba bez ženicha [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:20 Inga Lindströmová: Láska v Sommerlunde [i] 08:30 Reflex [i] 10:15 Taká obyčajná rodinka [i] 11:50 Superpestúnka [i] 14:05 Odložený prípad IV. 19-20/24 [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Vietor nad morom [i] 18:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 20:00 Sissi: Pravdivý príbeh jej lásky [i] 00:10 Tvár teroru: Únos mojej sestry [i] 02:15 Sissi: Pravdivý príbeh jej lásky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Slova nebo obrazy? [i] 07:55 Zoom In 2 19 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nářez [i] 13:00 Eso es [i] 14:40 Zoom In 2 20 [i] 14:50 Skříňka [i] 16:35 Zoom In 2 21 [i] 16:45 Klan létajících dýk [i] 18:45 Zoom In 2 22 [i] 18:50 Samotář [i] 20:25 Zoom In 2 23 [i] 20:30 Dům za všechny peníze [i] 22:05 Výtah smrti [i] 23:50 Zoom In 2 24 [i] 00:00 Ong-Bak 2 [i] 01:30 Zoom In 2 25 [i] 01:35 D'Artagnanova dcera [i] 03:45 Předehra k polibku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Krasobruslení [i] 05:45 Krasobruslení [i] 06:30 Snowboarding [i] 07:15 Běžecké lyžování [i] 09:00 Rychlobruslení [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:15 Běžecké lyžování [i] 12:00 Biatlon [i] 13:45 Saně [i] 14:45 Freestylové lyžování [i] 15:30 Olympijské hry [i] 16:00 Běžecké lyžování [i] 16:30 Biatlon [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 18:00 Freestylové lyžování [i] 18:30 Lední hokej [i] 19:00 Klasické lyžování [i] 19:30 Alpské lyžování [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 20:45 Běžecké lyžování [i] 21:15 Biatlon [i] 22:00 Alpské lyžování [i] 23:00 Freestylové lyžování [i] 23:30 Lední hokej [i] 00:00 Klasické lyžování [i] 00:30 Alpské lyžování [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 01:45 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 03:45 Krasobruslení [i] 04:15 Krasobruslení [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Nejnebezpečnější cesty do školy 2: Mongolsko 3 [i] 06:00 Města vybudovaná na odpadcích 2: Moskva 7 [i] 07:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 2: Papua Nová Guinea 4 [i] 08:00 Žralok 1 2 [i] 09:00 Příběh života 1: Dospívání 2 [i] 10:05 Putování džunglí s Richardem Hammondem 1 2 [i] 11:00 Divy světa s Billem Weirem 1 2 [i] 11:55 Globální logistika 1: Plavba gigantů - největší kontejnerové lodě světa 2 [i] 12:55 Uranium 2015: Kámen, který se stal bombou 1 [i] 14:00 Země behěm 1000 let [i] 15:00 Jak vznikaly kontinenty? 1: Eurasie 4 [i] 16:00 Tajemství disku z Faistu [i] 17:00 Černobyl po třiceti letech [i] 18:00 Druhá světová válka barevně a v HD 1 4 [i] 19:05 Noční můra na Everestu [i] 20:05 Úžasné nápady-vynálezci a jejich vynálezy 1: Magnety na nebezpečí 4 [i] 21:05 Navzdory přesile - Boj proti AIDS [i] 22:00 Nacistické pátrání po Svatém grálu [i] 23:00 Ross Kemp: Extrémní svět 4 4 [i] 00:00 CIA: Dešifrováno 1 4 [i] 01:05 Podzemí Měst Speciál: Rumunsko 1 [i] 02:00 Nacistické pátrání po Svatém grálu [i] 02:55 Ross Kemp: Extrémní svět 4 4 [i] 03:45 Navzdory přesile - Boj proti AIDS [i] 04:35 V síti 1 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bambi [i] 07:15 Slečna zamilovaná [i] 08:50 Toy Story 2: Příběh hraček [i] 10:25 Návrat k mé matce [i] 11:55 Sociální síť [i] 13:55 Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti [i] 16:05 Případ Sloane [i] 18:15 Život