TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Nekonečný príbeh 2 [i] 08:40 Legenda o Zorrovi [i] 11:20 Rodinná dovolenka a iné nešťastia [i] 13:20 Gravitácia [i] 15:15 Harry Potter a Polovičný princ [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Nezlomný [i] 23:20 Rýchlo a zbesilo 4 [i] 01:30 Nezlomný [i] 03:55 Tajomstvo jej očí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Vtáčí ostrov [i] 06:15 Veselá farma II [i] 06:25 Yakari IV. [i] 06:35 Kniha džunglí - Safari [i] 06:50 Prasiatko Peppa II: Bublinky [i] 06:55 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Skutočný šampión 31/52 [i] 07:10 Martinka II.: Emilka, vráť sa 44/52 [i] 07:25 Garfield IV. [i] 07:35 Mickey Mouseov klub 16/26 [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Trpaslíci [i] 08:55 Daj si čas: W.A.MOZART [i] 09:25 800 slov 5/8 [i] 10:10 Park [i] 10:55 On air [i] 11:30 Na vysokej skale: Krásna Ľudmila [i] 12:55 Afričan [i] 14:35 Zem spieva [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Fetiše socializmu II.: Panelový sen [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zem spieva [i] 22:10 Nezvestná 3/8 [i] 23:05 Nezvestná 4/8 [i] 23:55 Afričan [i] 01:35 Zem spieva [i] 03:15 Nezvestná 3/8 [i] 04:05 Nezvestná 4/8 [i] 04:55 800 slov 5/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Autosalón [i] 06:25 Jazdi hlavou: Predvídanie [i] 06:30 Polícia [i] 06:45 Televíkend [i] 07:15 Živá panoráma [i] 07:50 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 08:00 ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: ženy - skiatlon 15 km [i] 09:00 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: družstvá [i] 10:20 ZOH 2018 PJONGČANG: OTVÁRACÍ CEREMONIÁL [i] 11:50 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 12:10 ZOH 2018 PJONGČANG: BIATLON: ženy 7,5 km [i] 13:35 ZOH 2018 PJONGČANG: SKOKY NA LYŽIACH: stredný mostík (1.kolo) [i] 14:20 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 14:35 ZOH 2018 PJONGČANG: SKOKY NA LYŽIACH: stredný mostík (2. kolo) [i] 15:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 15:15 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ŠPORT – OLYMPIJSKÝ DOM 2018 [i] 15:30 Tenis Fed Cup [i] 19:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 – SUMÁR DŇA [i] 21:00 Postřižiny [i] 22:35 Fargo III [i] 23:30 Most [i] 00:30 Katarína Veľká II. - Vzostup 11/12 [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:50 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 02:55 ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: zjazd (muži) [i] 04:15 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 [i] 04:20 ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: slopestyle - muži [i] 04:55 ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: družstvá (krátky program) [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:45 Timon a Pumbaa II. 7,8,9 [i] 09:05 PRÁZDNINY 7,8 [i] 11:10 NAŠI III. 6 [i] 11:50 SVET PODĽA EVELYN 1,2 [i] 13:10 SUPER KARAOKE [i] 13:45 Kuriér 9,10 [i] 15:55 “Copak je to za vojáka“ [i] 18:00 PRÁZDNINY 9 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Strážcovia Galaxie [i] 23:15 To bol zajtra žúr 2 [i] 01:15 Dobrodružstvo [i] 03:05 KRIMI 03:30 NOVINY TV JOJ 04:10 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 06:05 KLAN 26 [i] 06:55 Páli jej to? [i] 08:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:15 NA CHALUPE [i] 10:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:40 Hľadá sa dom pre milionárov - Las Angeles IX. - PREMIÉRA 11,12/12 [i] 13:55 Dobrodružstvo [i] 16:05 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 17:20 Divoká karta [i] 19:20 KINOSÁLA [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III. 21 [i] 20:35 Rituál [i] 22:40 Dobrý, zlý a škaredý [i] 02:00 Páli jej to? [i] 02:50 Kutyil s.r.o. III. 21 [i] 03:25 Divoká karta [i] 04:50 Webmaster [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 2 [i] 07:30 Výkupné I. 8 [i] 08:25 Výkupné I. 9 [i] 09:15 Dívka odjinud IV. 5 [i] 10:15 Dívka odjinud IV. 6 [i] 11:15 Medium Iii. 7 [i] 12:15 Medium Iii. 9 [i] 13:10 Prozíravost Iii. 9 [i] 14:10 Prozíravost Iii. 10 [i] 15:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 4 [i] 16:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 5 [i] 17:10 Medium Iii. 7 [i] 18:10 Medium Iii. 9 [i] 19:05 Jak prosté V. 12 [i] 20:05 Jak prosté V. 13 [i] 21:00 NCIS: New Orleans III. 23 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 13 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 14 [i] 23:45 Medium Iii. 7 [i] 00:40 Medium Iii. 9 [i] 01:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 4 [i] 02:25 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 5 [i] 03:05 Výkupné I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (3. Řada): Irsko 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most 9 [i] 06:30 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Sibiř 3 [i] 07:30 Dvojí přežití (2. Řada): Ostrov hrochů 11 [i] 08:30 Dvojí přežití (2. Řada): Proti proudu řeky 12 [i] 09:30 Jak se to dělá (8. Řada): Písty/malířské válečky/padáky/komíny 6 [i] 10:00 Lovci odpadu (9. Řada) 1 [i] 11:00 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 1 [i] 11:30 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 2 [i] 12:00 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 3 [i] 12:30 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 4 [i] 13:00 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 5 [i] 13:30 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 6 [i] 14:00 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 7 [i] 14:30 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 8 [i] 15:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Milionový kousek: 2. část 7 [i] 16:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 2 [i] 17:00 Australská železnice (2. Řada) 2 [i] 18:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Austrálie ? vlak s cukrovou třtinou 2 [i] 19:00 Rození obchodníci (14. Řada): To nejlepší z Rozených obchodníků 9 [i] 20:00 Australská železnice (2. Řada) 2 [i] 21:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy (1. Řada) 3 [i] 22:00 Osobní kamery pro policii (1. Řada) 1 [i] 23:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Křížek 6 [i] 00:00 Berte to jako varování (4. Řada): Muž vs. příroda 3 [i] 01:00 Berte to jako varování (4. Řada): Úžasné schopnosti 4 [i] 02:00 Záhadná Země (1. Řada): Ztracené zlaté město 2 [i] 03:00 Teslův paprsek smrti: odtajnění vraždy (1. Řada) 3 [i] 04:00 Rození obchodníci (11. Řada): Mazda RX7 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli [i] 06:35 Polopatě [i] 07:25 Spící princ [i] 08:10 Gejzír [i] 08:40 Panství Downton VI 6/10 [i] 09:30 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Drátařík a hruška moudrosti [i] 14:00 O čarovné Laskonce [i] 14:25 Studujeme za školou! [i] 15:50 Ohnivé ženy mezi námi [i] 17:00 Hercule Poirot [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství těla [i] 21:19 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:20 Amadeus 1984/2001 [i] 00:15 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:15 Na forbíně TM [i] 02:55 Pod pokličkou [i] 03:20 Sama doma [i] 04:50 Kde bydlely princezny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Po stopách třetího odboje: Neohrožení 5/16 [i] 05:30 Zašlapané projekty: Kontaktní čočky profesora Wichterleho [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Můj mazlíček a já [i] 06:20 Agent Ploutvička [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:10 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Dobrodružství archeologie 5/5 [i] 09:55 Na vlastní nohy: Do hlubin planety Země 2/8 [i] 10:20 Letecké katastrofy: Úder z nebes [i] 11:05 Zázračná planeta: Tygři v domě 1/4 [i] 12:00 Eva Braunová: Manželka Adolfa [i] 12:55 Babylon [i] 13:25 Tenis: Česko - Švýcarsko [i] 18:00 Basketbal: Česko - Belgie [i] 20:10 Atlas mraků [i] 23:00 Hořící Mississippi [i] 01:05 Gomora 11,12/12 [i] 02:45 Svět podle termitů [i] 03:40 Rodinné album [i] 04:05 Ženy v boji [i] 04:30 Případ pro ombudsmana [i] 04:45 Divnopis [i] 04:50 Cesty víry: Obec pro všechny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:10 Oggy a Škodíci VI 4, 5 [i] 06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 14 [i] 07:00 Kačeří příběhy 69, 70 [i] 07:45 Lví hlídka 8 [i] 08:05 Prezidentův syn [i] 10:05 Rande v Římě [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:25 Víkend [i] 13:30 Na křídlech vážky [i] 15:35 Můj přítel delfín 2 [i] 17:45 101 dalmatinů [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Čarodějův učeň [i] 22:30 Americký sniper [i] 01:00 Kdo je Clark Rockefeller? [i] 02:40 Kriminálka Miami X: Smrt jednoho poctivce 15 [i] 03:30 Prásk [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Bojuj! 141 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Nexo Knights I: Černý rytíř 8 [i] 06:55 Chlupatá rota: Hon na husu / Nejlépe oblečený chmaták v dějinách 8 [i] 07:25 Jen počkej, zajíci! [i] 07:50 M*A*S*H 53 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:30 Prima Partička [i] 10:30 Pevnost Boyard [i] 12:05 Mordparta II: Klášter 3 [i] 13:25 Ano, šéfe! [i] 14:30 Vraždy v Midsomeru VIII: Smrt přichází v noci [i] 16:45 K-9: Můj přítel se studeným čumákem [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda III: Ve jménu otce 2 [i] 21:30 Stíny minulosti [i] 23:25 S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení [i] 01:50 Vraždy v Midsomeru VIII: Smrt přichází v noci [i] 03:50 Svatební šílenství [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:20 Rosamunde Pilcherová: Tieň minulosti [i] 08:30 Reflex [i] 10:15 Taká obyčajná rodinka [i] 11:00 Superpestúnka [i] 13:15 Odložený prípad IV. 17-18/24 [i] 15:10 Inga Lindströmová: Iskra lásky [i] 17:10 Po čom ženy túžia [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Argentínske tango [i] 22:00 Inga Lindströmová: Láska v Sommerlunde [i] 00:05 Po čom ženy túžia [i] 02:35 Rosamunde Pilcherová: Tieň minulosti [i] 04:00 Odložený prípad IV. 17/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 11 [i] 06:00 Zoom In 2 25 [i] 06:10 Až po vás [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 26 [i] 11:15 Předehra k polibku [i] 13:00 Vévodkyně [i] 14:45 Zoom In 2 13 [i] 14:50 Slova nebo obrazy? [i] 16:45 Zoom In 2 14 [i] 16:50 Smrt jí sluší [i] 18:25 Zoom In 2 15 [i] 18:35 Krycí jméno: Čistič [i] 20:00 Zoom In 2 16 [i] 20:05 Nářez [i] 22:00 Oko [i] 23:35 Zoom In 2 17 [i] 23:45 Svítání [i] 01:15 Zoom In 2 18 [i] 01:25 Rollerball [i] 02:55 Projekt A 2 [i] 04:35 Příběh jedné ženy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snowboarding [i] 06:30 Krasobruslení [i] 07:15 Krasobruslení [i] 08:00 Běžecké lyžování [i] 09:15 Snowboarding [i] 10:15 Běžecké lyžování [i] 11:00 Saně [i] 12:00 Biatlon [i] 13:30 Short Track [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Olympijské hry [i] 16:00 Běžecké lyžování [i] 16:30 Biatlon [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Freestylové lyžování [i] 18:30 Lední hokej [i] 19:00 Klasické lyžování [i] 19:30 Alpské lyžování [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 20:45 Skoky na lyžích [i] 21:30 Biatlon [i] 22:15 Běžecké lyžování [i] 23:00 Freestylové lyžování [i] 23:30 Lední hokej [i] 00:00 Klasické lyžování [i] 00:30 Alpské lyžování [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 01:45 Snowboarding [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Alpské lyžování [i] 04:30 Krasobruslení [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Podzemí měst 2 1 [i] 06:00 Města vybudovaná na odpadcích 2: Berlín 6 [i] 07:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 2: Mongolsko 3 [i] 08:00 Žralok 1 1 [i] 09:00 Příběh života 1: První krůčky 1 [i] 10:05 Putování džunglí s Richardem Hammondem 1 1 [i] 11:00 Divy světa s Billem Weirem 1 1 [i] 11:55 Globální logistika 1: Fenomén sushi 1 [i] 13:00 Zrození Severní Ameriky 1: Lidé 3 [i] 14:00 Zpátky na počátek věků [i] 15:00 Jak vznikaly kontinenty? 1: Ameriky 3 [i] 16:00 Po stopách ztracených předků [i] 17:00 Osmanská říše - Muslimštví vládci v Evropě 1 3 [i] 18:00 Druhá světová válka barevně a v HD 1 3 [i] 19:00 Historie dezinformací 1: Italská tragédie 3 [i] 20:05 Úžasné nápady-vynálezci a jejich vynálezy 1: Boháči díky zločinu 3 [i] 21:05 Amerika osmdesátých let 1: Video zabilo hvězdy z rádia 3 [i] 22:00 Hitlerovy temné stranky 1 3 [i] 23:05 Ross Kemp: Extrémní svět 4 3