TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista III. 3-4/24 [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Miluji tě modře [i] 22:35 Tajomstvo jej očí [i] 00:55 Mentalista III. 3-4/24 [i] 02:35 Lovec zločincov III. 15-16/23 [i] 04:00 Krvavá pomsta [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Kamaráti na život a na smrť [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Banícka oblasť - Francúzsko [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Muž s pokrivenou perou 6/11 [i] 10:00 Nash Bridges: Špeciálna zásielka 52 [i] 10:45 5 proti 5 [i] 11:30 ZOH 2018 PJONGČANG: OTVÁRACÍ CEREMONIÁL [i] 14:00 Sudkyňa Amy: Žena medzi kaktusmi 61 [i] 14:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Puto [i] 15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Prvýkrát [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Pasívne domy - Le Havre [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Šesť Napoleonov 7/11 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 Fetiše socializmu II.: Panelový sen [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Serpico [i] 00:45 Nash Bridges: Špeciálna zásielka 52 [i] 01:30 Neskoro večer [i] 02:20 Sudkyňa Amy: Žena medzi kaktusmi 61 [i] 03:05 Serpico [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Tradičná medicína vo svete I.: Kambodža I. [i] 06:35 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:40 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Yakari IV. [i] 07:15 Veselá farma II [i] 07:20 Malý rytier Trenk [i] 07:45 Kniha džunglí - Safari [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Rok má šesť dní [i] 11:00 Jemné melódie [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - NÁMORNÍCKA SMAJLINÁTIERKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Sokol rároh, klenot našich nížin [i] 13:00 Z mesta do mesta: Trenčín [i] 13:25 A3UM: Bližšie k Bohu [i] 13:55 A3UM: S malým rozpočtom [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 Krása v kove zaliata [i] 15:20 Dielo z depozitára - Dominik Skutecký - Maliarka kvetín [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Sensei Južná Korea [i] 16:25 Televíkend [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Hačava [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - POKLADY [i] 18:55 Yakari IV. [i] 19:05 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:30 Kniha džunglí - Safari [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 – SUMÁR DŇA [i] 21:00 ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ŠPORT – OLYMPIJSKÝ DOM 2018 [i] 21:10 Katarína Veľká II. - Vzostup 11/12 [i] 22:05 Otec Italie [i] 23:40 Hrana 4 filmy o Marekovi Brezovskom [i] 01:50 Správy RTVS "N" [i] 02:40 Správy RTVS z regiónov [i] 02:50 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 OCHRANCOVIA 25 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 POLICAJTI V AKCII [i] 15:00 NAŠI 10 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VEĽKÝ BALÍK [i] 21:45 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 23:10 Machete [i] 01:30 VEĽKÝ BALÍK [i] 02:30 NOVINY TV JOJ 03:05 TOP STAR [i] 03:20 OCHRANCOVIA 25 [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 TOP STAR [i] 05:30 KLAN 25 [i] 06:10 Nevinní 28 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie II. 10 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 2 [i] 11:05 Prvé oddelenie [i] 11:35 PÁLI VÁM TO [i] 12:35 Nevinní 29 [i] 13:30 Kutyil s.r.o. III. 19 [i] 14:25 Simpsonovci XV. 3 [i] 14:55 Fakty a fikcie II. 21 [i] 15:55 PANELÁK XI. 73 [i] 17:00 Simpsonovci XV. 4 [i] 17:30 Kosti II. 8,9 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III. 20 [i] 20:35 Vtedy na východe [i] 22:55 Letecké katastrofy VII. 4,5 [i] 01:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:15 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 2 [i] 02:55 Kutyil s.r.o. III. 20 [i] 03:40 Machete [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 08:15 Prozíravost I. 1 [i] 09:15 NCIS: New Orleans III. 18 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 11:15 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 12:10 Prozíravost I. 1 [i] 13:10 Tým Škorpion I. 15 [i] 14:10 NCIS: New Orleans III. 18 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 16:10 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 17:10 Prozíravost I. 2 [i] 18:10 Tým Škorpion I. 16 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 19 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 8 [i] 21:55 Hawaii Five-0 Iv. 16 [i] 22:50 Hawaii Five-0 Iv. 17 [i] 23:45 Policajtka Barbie I. 3 [i] 00:45 Policajtka Barbie I. 4 [i] 01:50 Hannibal II. 8 [i] 02:35 Tým Škorpion I. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (3. Řada): Jižní státy 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna 10 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 7 [i] 07:30 Jak se to dělá (25. Řada): Termoplastové protipožární helmy 4 [i] 08:00 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 1 [i] 08:30 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 2 [i] 09:00 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 3 [i] 09:30 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 4 [i] 10:00 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 5 [i] 10:30 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 6 [i] 11:00 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 7 [i] 11:30 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 8 [i] 12:00 Dvojí přežití (4. Řada): Mayský chaos 7 [i] 13:00 Aljašská železnice (1. Řada): Katastrofická cesta 4 [i] 14:00 Aljašská železnice (1. Řada): Ledová dýka 5 [i] 15:00 Aljašská železnice (1. Řada): Jaro útočí 6 [i] 16:00 Zničená minulost (2. Řada): Tutanchamonovo pohřbené tajemství 1 [i] 17:00 Hledači pokladů na aukcích (1. Řada): Divoký západ 1 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 6 [i] 18:00 Jak se to dělá (16. Řada) 7 [i] 18:30 Jak to dělají? (3. Řada): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 19:00 Rození obchodníci (9. Řada): Jag XK8 7 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada): Návnada pro grizzlyho 12 [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Den, kdy se zhroutil ledovec 7 [i] 22:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 4 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): Divoké kousky 12 [i] 00:00 Australská železnice (1. Řada) 4 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Zvláštní symboly v poušti 10 [i] 02:00 Záchrana statku (1. Řada): Návnada pro grizzlyho 12 [i] 03:00 Aljaška: Poslední hranice (7. Řada): Den, kdy se zhroutil ledovec 7 [i] 04:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo režiséra Lubomíra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Až navěky [i] 09:45 Doktor Martin [i] 10:30 Tatínek [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:05 Trumfy Miroslava Donutila [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Bouřka 23/39 [i] 21:25 13. komnata Josefa Nedorosta [i] 21:55 Všechnopárty [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:50 Hercule Poirot [i] 23:45 Případy detektiva Murdocha X [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:35 Sedm chlapů v kuchyni [i] 02:05 Bydlení je hra [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Gruzie, země mezi Evropou a Asií [i] 09:55 Uzda krásnýho života [i] 10:35 Krásy evropského pobřeží: Napněte všechny plachty [i] 10:40 Cestománie [i] 11:10 Redakce - zápas o přežití [i] 12:10 Postřehy odjinud [i] 12:15 Zeměpis světa: Austrálie 4/5 [i] 12:30 Zeměpis světa: Austrálie 5/5 [i] 12:45 Království divočiny: Lišky [i] 13:15 Chcete mě? [i] 13:40 GEN - Galerie elity národa [i] 14:00 Můj otec generál [i] 14:55 Propaganda za 2. světové války: Tvrdí vůdci 1/6 [i] 15:40 Válečné projekty Třetí říše II.: Nacistické bitevní lodě [i] 16:25 Kouzlo Afriky: Řeka Chobe [i] 16:50 Nový Zéland 4/5 [i] 17:35 Podtrženo, sečteno! 5/13 [i] 17:50 S kuchařem kolem světa: Brazílie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Příběhy domů: Hospodáři ze [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Tygři v domě 1/4 [i] 21:00 Dobrodružství archeologie 5/5 [i] 21:55 V pasti 9/10 [i] 22:45 V pasti 10/10 [i] 23:35 Jindřich IV. Navarrský [i] 02:05 Intolerance: Slušní lidé [i] 02:35 Velmi intimní dialogy [i] 03:00 Folklor uprostřed velkoměsta [i] 03:30 Ta naša kapela [i] 03:55 V Závisti není co závidět [i] 04:15 Na moll [i] 04:55 Krásy evropského pobřeží: Napněte všechny plachty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3399 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Správná biomatka 790 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem IV 16 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Bojuj! 141 [i] 14:05 Mentalista V: Pravidla Rudého Johna 22 [i] 15:05 Mentalista VI: Pouštní růže 1 [i] 15:55 Kriminálka Miami X: Smrt jednoho poctivce 15 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3400 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Návrh [i] 22:30 Spojenec [i] 01:00 Mentalista V: Pravidla Rudého Johna 22 [i] 01:55 Mentalista VI: Pouštní růže 1 [i] 02:35 Kriminálka Miami X: Poslední kapka 14 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Na lásku! 140 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights I: Labyrint překvapení 7 [i] 06:40 Chlupatá rota: Televizní hypnóza / Zachraňte Pepu 7 [i] 07:20 M*A*S*H 52 [i] 08:10 M*A*S*H 53 [i] 08:50 M*A*S*H 54 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Falešná jeptiška [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch IV: Noc a den 8 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Rodinné problémy 14 [i] 14:25 Komisař Rex na stopě I: 8, 9, 3 5 [i] 15:30 Komisař Rex na stopě I: Vražda v knihovně 6 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 1890: Vabank 6 [i] 21:55 S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení [i] 00:20 Policie v akci [i] 01:20 Komisař Rex na stopě I: 8, 9, 3 5 [i] 02:20 Komisař Rex na stopě I: Vražda v knihovně 6 [i] 03:20 Rosamunde Pilcher: Falešná jeptiška [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:20 Esmeralda 80-81/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 09:15 Varte s nami [i] 10:00 Roztomilé mrchy VI. 3/20 [i] 11:05 Matky a dcéry 45-46 [i] 13:35 Feriha 23/160 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 16:50 Esmeralda 82-83/137 [i] 18:40 Mentalista III. 3-4/24 [i] 20:30 Môj dokonalý priateľ [i] 22:15 Nesmrteľný 9-10/22 [i] 00:05 Roztomilé mrchy VI. 3/20 [i] 01:00 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 02:25 Smotánka [i] 03:40 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 23 [i] 06:10 Zoom In 2 24 [i] 06:20 Šílený [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Purpurová růže z Káhiry [i] 12:25 Zoom In 2 6 [i] 12:30 Eso es [i] 14:20 Amsal [i] 16:35 Zoom In 2 7 [i] 16:45 Krycí jméno: Čistič [i] 18:10 Zoom In 2 8 [i] 18:15 Návrat do budoucnosti III [i] 20:05 Zoom In 2 9 [i] 20:15 Smrt jí sluší [i] 21:50 Zoom In 2 10 [i] 22:00 Soudný den [i] 23:25 Zoom In 2 11 [i] 23:35 Rollerball [i] 01:10 Zoom In 2 12 [i] 01:15 Amsal [i] 03:30 Hněv bojovníka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Curling