TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Šťastný domov [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 12:50 Mentalista III. 1-2/24 [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Detektív Dušo [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 8/24 [i] 00:40 Mentalista III. 1-2/24 [i] 02:20 Lovec zločincov III. 13-14/23 [i] 03:40 Rodinné prípady [i] 04:20 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Výročie [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: Dom v Montreale [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Opátske sídlo 5/11 [i] 10:05 Nash Bridges: Pôvab auta 51 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Tí, čo si ubližujú 60 [i] 14:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Kamaráti na život a na smrť [i] 15:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nikdy nie je neskoro [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Banícka oblasť - Francúzsko [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Muž s pokrivenou perou 6/11 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:30 Žena cez palubu [i] 23:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Agent provokatér 10/23 [i] 00:00 Nash Bridges: Pôvab auta 51 [i] 00:45 Žena cez palubu [i] 02:25 Postav dom, zasaď strom [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Tradičná medicína vo svete I.: Čína II. [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:40 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Yakari III. [i] 07:15 Veselá farma II [i] 07:20 Malý rytier Trenk [i] 07:40 Kniha džunglí - Safari [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - JA SA LEN UČÍM [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Rok má šesť dní [i] 11:00 Fašiangy v Rajeckej doline [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:40 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PEČENÁ BROSKYŇA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a ježko [i] 13:30 Mikro-príšery 1/4 [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Mojich sedem divov: Alojz Rakús [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Kambodža I. [i] 16:25 Španielska čítanka - Harkaitz Cano [i] 16:35 Španielska čítanka - Jordi Llobregat [i] 16:40 Španielska čítanka - Maria Mercé Cuartiella [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Kokava n/Rimavicou [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - JA SA LEN UČÍM [i] 18:55 Yakari IV. [i] 19:05 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:35 Kniha džunglí - Safari [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Svet pod bombami: Od Guernicy po Hirošimu [i] 21:45 GEN.sk: Jozef Šóth [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 SK DEJINY - Slovensko sa otvára svetu [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Fotografi: MIRO ŠVOLÍK - CESTA DO STREDU SVETA [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Národnostné správy [i] 01:25 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 OCHRANCOVIA 24 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 POLICAJTI V AKCII [i] 15:00 NAŠI 9 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:10 KOLABS [i] 23:50 Vražedné Miami 22/22 [i] 00:50 Myšlienky vraha 1/22 [i] 01:50 KRIMI 02:15 NOVINY TV JOJ 02:50 TOP STAR [i] 03:05 OCHRANCOVIA 24 [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 KLAN 24 [i] 06:05 Nevinní 27 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie II. 9 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 1/9 [i] 11:05 Prvé oddelenie [i] 11:35 PÁLI VÁM TO [i] 12:35 Nevinní 28 [i] 13:35 Kutyil s.r.o. III. 18 [i] 14:20 Simpsonovci XV. 2 [i] 14:50 Fakty a fikcie II. 20 [i] 15:50 PANELÁK XI. 72 [i] 16:55 Simpsonovci XV. 3 [i] 17:25 Kosti II. 6,7 [i] 19:30 TIPOS INFO [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III. 19 [i] 20:35 Hobit: Neočakávaná cesta [i] 00:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:05 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 1/9 [i] 02:05 Kutyil s.r.o. III. 19 [i] 02:45 INKOGNITO [i] 03:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:30 PANELÁK XI. 72 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 08:05 Profil zločinu IV. 12 [i] 09:15 NCIS: New Orleans III. 17 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 11:10 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 12:10 Profil zločinu IV. 12 [i] 13:20 Tým Škorpion I. 14 [i] 14:15 NCIS: New Orleans III. 17 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 16:10 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 17:05 Prozíravost I. 1 [i] 18:05 Tým Škorpion I. 15 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 18 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 13 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 14 [i] 22:50 NCIS: New Orleans III. 23 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 13 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 14 [i] 01:35 NCIS: New Orleans III. 23 [i] 02:25 Výkupné I. 7 [i] 03:05 Tým Škorpion I. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (3. Řada): Poušť Baja 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Masivní pneumatiky/espreso/řezání diamanty 9 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada) 6 [i] 07:30 Jak se to dělá (25. Řada): Hodinky ze dřeva, ocelová jízdní kola 3 [i] 08:00 Jak se to dělá (6. Řada): Lana/kulečníkové stoly/plachetnice 68 [i] 08:30 Jak to dělají? (13. Řada) 9 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 2 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 8 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 3 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): Maserati 3200 GT 5 [i] 12:00 Dvojí přežití (4. Řada): Nikdo není sám 6 [i] 13:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Cesta ke spáse 4 [i] 14:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Zahrada zla 5 [i] 15:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Pán krys 6 [i] 16:00 Zničená minulost (1. Řada): Velká čínská zeď 6 [i] 17:00 Války kontejnerů (3. Řada): Odstranění následků 13 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 5 [i] 18:00 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 7 [i] 18:30 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 8 [i] 19:00 Rození obchodníci (9. Řada): G-Wagen 6 [i] 20:00 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 9 [i] 20:30 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 10 [i] 21:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Cesty, které nikam nevedou 6 [i] 22:00 Zničená minulost (1. Řada): Velká čínská zeď 6 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 5 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Fakta nebo smyšlenky 3 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Duch Zorra 9 [i] 02:00 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 9 [i] 02:30 Ze zničeného se rodí nové (2. Řada) 10 [i] 03:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Cesty, které nikam nevedou 6 [i] 04:00 Zničená minulost (1. Řada): Velká čínská zeď 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Případ zmizelého muže [i] 09:45 Přání [i] 10:00 F. . Věk 5/13 [i] 10:45 Divoká krev Jiřího Císlera [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Tatínek [i] 14:15 Trumfy Miroslava Donutila [i] 15:10 Doktor Martin [i] 16:00 To je vražda, napsala VIII: Až navěky [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha X [i] 23:10 Taggart [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Objektiv [i] 01:05 Toulavá kamera [i] 01:40 Na forbíně TM [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 13. komnata Heleny Houdové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Uchem jehly [i] 05:30 Příběhy domů: Hospodáři ze [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Podtrženo, sečteno! 4/13 [i] 09:10 Štětcem a mačetou [i] 10:10 S kuchařem kolem světa: Thajsko [i] 11:05 Nové objevy ve starém Egyptě: Tajemství pyramid 3/6 [i] 11:55 Kodiak [i] 12:25 Po stopách třetího odboje: Neohrožení 5/16 [i] 12:55 Křesťanský magazín [i] 13:20 Chcete je? [i] 13:25 Bohové a proroci: Konfuciovo dědictví a vliv 6/15 [i] 13:55 Život je pes: Messie 2/6 [i] 14:40 Zašlapané projekty: Kontaktní čočky profesora Wichterleho [i] 15:00 Nestárnoucí Jumbo Jet [i] 16:00 Návraty k divočině: Národní park České Švýcarsko 2/13 [i] 16:30 Tajemství obrazců Nazca [i] 17:20 Setkání se špiony [i] 18:15 Na cestě po Glasgow [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návštěva v ZOO: Agamy, leguáni, chameleoni [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Zeměpis světa: Austrálie 5/5 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Gruzie, země mezi Evropou a Asií [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Intolerance: Slušní lidé [i] 22:00 Co chytneš v žitě [i] 23:40 Queer: Švédský stůl ve Švédsku neznají [i] 00:10 Stopy, fakta, tajemství: Anděl smrti jménem Marie [i] 00:40 Sestřička Jackie VII: Rozhodující chvíle 6/12 [i] 01:05 Folklorika: Barevný středověk [i] 01:30 Náš venkov: Panenko skákavá! [i] 01:55 Naslouchači snů [i] 02:25 Rodina svaté Zdislavy [i] 02:45 Vano fotí šohaje [i] 03:10 Okolo Strážnice... 60 let [i] 03:45 Srdce města - náměstí [i] 04:10 Ochránce [i] 04:35 Památky na prodej: Zemědělská usedlost Borovnice [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3398 [i] 09:40 Výměna manželek IX [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem IV 15 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Na lásku! 140 [i] 14:05 Mentalista V: Rudé sametové dortíky 20 [i] 15:00 Mentalista V: Bolavé místo 21 [i] 15:55 Kriminálka Miami X: Poslední kapka 14 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3399 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Správná biomatka 790 [i] 21:40 Prásk [i] 22:15 Soudce Dredd [i] 00:05 Mentalista V: Rudé sametové dortíky 20 [i] 01:00 Mentalista V: Bolavé místo 21 [i] 01:50 Kriminálka Miami X: Dárce 13 [i] 02:30 Krok za krokem IV 14 [i] 02:55 Krok za krokem IV 15 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Srdce 139 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Nexo Knights I: Zlatý hrad 6 [i] 06:35 Chlupatá rota: Rodeo / Vzorná občanka 6 [i] 07:15 M*A*S*H 50 [i] 08:05 M*A*S*H 51 [i] 08:45 M*A*S*H 52 [i] 09:20 Policie v akci [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Zmatená láska [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch IV: Víc než víš 7 [i] 13:20 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Zoufalá láska 13 [i] 14:20 Komisař Rex na stopě I: Pod zemí 3 [i] 15:30 Komisař Rex na stopě I: Matka pomsty 4 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Rorejsova milenka 76 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:50 Komisař Rex na stopě I: Pod zemí 3 [i] 01:55 Komisař Rex na stopě I: Matka pomsty 4 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Zmatená láska [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Druhý dych [i] 06:20 Esmeralda 78-79/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 09:15 Varte s nami [i] 10:00 Roztomilé mrchy VI. 2/20 [i] 11:05 Matky a dcéry 43-44 [i] 13:35 Feriha 22/160 [i] 14:50 Búrlivé víno [i] 16:55 Esmeralda 80-81/137 [i] 18:40 Mentalista III. 1-2/24 [i] 20:30 Matky a dcéry 45-46 [i] 22:30 Feriha 23/160 [i]