TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista II. 22-23/23 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Mysli ako muž [i] 01:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 7/24 [i] 02:10 Mentalista II. 22-23/23 [i] 03:30 Lovec zločincov III. 11-12/23 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mamičky [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Ekologické bývanie: "Univesity" - Vancouver [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Musgravský rituál 4/11 [i] 10:05 Nash Bridges: Nebezpečná zóna 50 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Vyhubenie dinosaurov 59 [i] 14:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Výročie [i] 15:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nevera [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ekologické bývanie: Dom v Montreale [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Opátske sídlo 5/11 [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Stroskotanec [i] 22:50 Útok [i] 00:35 Nash Bridges: Nebezpečná zóna 50 [i] 01:20 Sudkyňa Amy: Vyhubenie dinosaurov 59 [i] 02:05 Autosalón [i] 02:30 Slovensko v obrazoch [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Tradičná medicína vo svete I.: Čína I. [i] 06:30 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:40 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Veselá farma II [i] 07:15 Malý rytier Trenk [i] 07:30 Kniha džunglí - Safari [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NOČNÝ MACKO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Pustý dvor [i] 11:15 Tuto nám nedali, tuto nám dajú.... [i] 11:35 Obedníček: Jurošík [i] 11:40 O mestečku za hradbami: Ako postavili hradby [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlipasta [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Kořenov a Albrechtice v Jizerských horách, Po stopách Rudolfa Burkerta [i] 12:40 Zabudnuté kúpele [i] 12:55 Z mesta do mesta: Komárno [i] 13:20 A3UM: Update [i] 13:45 A3UM: Hravosť [i] 14:25 Moja diagnóza: Mechúr, ktorý ničí telo a trápi myseľ (Intersticiálna cystitída) [i] 14:55 Predstavenie [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete I.: Čína II. [i] 16:25 Sensei Rusko [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Mičiná [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Veselá farma II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NOČNÝ MACKO [i] 18:55 Yakari III. [i] 19:05 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 19:30 Kniha džunglí - Safari [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a ježko [i] 21:05 Mikro-príšery 1/4 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Festivaly 2017: ARS POETICA [i] 23:10 Kinorama [i] 23:35 Retro noviny [i] 00:05 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Záznam z rokovania NR SR [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 OCHRANCOVIA 23 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 POLICAJTI V AKCII [i] 15:00 NAŠI 8 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 "Copak je to za vojáka" [i] 22:35 Spackané plastické operácie: Po zákroku II. 4 [i] 23:05 Vražedné Miami 21 [i] 00:05 Kravaťáci VI. 16/16 [i] 01:05 KRIMI 01:35 NOVINY TV JOJ 02:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:05 OCHRANCOVIA 23 [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 KINOSÁLA [i] 05:15 KLAN 23 [i] 06:05 Nevinní 26 [i] 06:50 PÁLI VÁM TO [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:45 Najkrajšie bývanie II. 8 [i] 09:50 Hľadá sa dom pre milionárov III. 9/9 [i] 11:05 Prvé oddelenie [i] 11:35 PÁLI VÁM TO [i] 12:35 Nevinní 27 [i] 13:35 Kutyil s.r.o. III. 17 [i] 14:20 Simpsonovci XV. 1/22 [i] 14:50 Fakty a fikcie II. 19 [i] 15:50 PANELÁK XI. 71 [i] 17:00 Simpsonovci XV. 2 [i] 17:30 Kosti II. 4,5 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III. 18 [i] 20:35 Kuriér 9,10 [i] 22:30 Legendy II. 1/10 [i] 23:30 Druhá šanca 9 [i] 00:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:30 Hľadá sa dom pre milionárov III. 9/9 [i] 02:25 Kutyil s.r.o. III. 18 [i] 03:00 Legendy II. 2 [i] 03:40 Druhá šanca 9 [i] 04:25 PANELÁK XI. 71 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 07:55 Profil zločinu IV. 11 [i] 09:00 NCIS: New Orleans III. 16 [i] 09:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 10:55 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 11:55 Profil zločinu IV. 11 [i] 13:05 Tým Škorpion I. 13 [i] 14:00 NCIS: New Orleans III. 16 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 16:00 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 17:00 Profil zločinu IV. 12 [i] 18:10 Tým Škorpion I. 14 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 20:05 NCIS: New Orleans III. 17 [i] 21:00 Hawaii Five-0 Iv. 16 [i] 21:55 Hawaii Five-0 Iv. 17 [i] 22:50 Myšlenky zločince XI. 8 [i] 23:45 Tým Škorpion III. 15 [i] 00:40 Hawaii Five-0 Iv. 16 [i] 01:35 Myšlenky zločince Xii. 19 [i] 02:30 Myšlenky zločince Xii. 20 [i] 03:10 Tým Škorpion I. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nutné k přežití (2. Řada): Kruh ohně - část 2 13 [i] 06:00 Jak to dělají? (10. Řada): Zvony/úklid po hurikánu/datle 8 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (4. Řada): Problém s Panterou 5 [i] 07:30 Jak se to dělá (25. Řada): Nuno plstění, drtiče válců 2 [i] 08:00 Jak se to dělá (6. Řada): Pružiny/dlažební kostky/piána 67 [i] 08:30 Jak to dělají? (13. Řada) 8 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 1 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 8 [i] 10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 2 [i] 11:00 Rození obchodníci (11. Řada): Citroen 2CV 4 [i] 12:00 Dvojí přežití (4. Řada): Na konci cesty k novým začátkům 5 [i] 13:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Vypuštěni do volné přírody 15 [i] 14:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Zpět u Brownových 16 [i] 15:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 17 [i] 16:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství pyramidy 5 [i] 17:00 Války kontejnerů (3. Řada): Venkovní dobrodružství 12 [i] 17:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 4 [i] 18:00 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 5 [i] 18:30 Jak se to dělá: sportovní potřeby (1. Řada) 6 [i] 19:00 Rození obchodníci (9. Řada): Porsche 914 5 [i] 20:00 Rychle a hlasitě (5. Řada): Nádherný kousek 4 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada) 17 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Samé blázniviny 20 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Ostrov v plamenech 6 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Útěk El Chapa 8 [i] 02:00 Rychle a hlasitě (5. Řada): Nádherný kousek 4 [i] 03:00 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i] 04:00 Pouliční psanci (4. Řada) 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Vraždy v Monte Carlu [i] 09:45 Doktor Martin [i] 10:30 Syn [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Nejdelší návrat [i] 14:55 Trumfy Miroslava Donutila [i] 15:50 To je vražda, napsala VIII: Případ zmizelého muže [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Vzteklina 5/6 [i] 21:00 Cirkus Bukowsky 5/12 [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:55 Columbo [i] 23:30 Kriminalista III [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nový Zéland 4/5 [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:50 2019: Cíl Měsíc [i] 10:45 Tajemství obrazců Nazca [i] 11:40 Eva Braunová: Manželka Adolfa [i] 12:35 Propaganda za 2. světové války: Tvrdí vůdci 1/6 [i] 13:20 Náš venkov: Panenko skákavá! [i] 13:45 Putování za písničkou [i] 14:15 Folklorika: Barevný středověk [i] 14:40 Evropa dnes [i] 15:10 Redakce - zápas o přežití [i] 16:10 Televizní klub neslyšících [i] 16:35 Svět podle termitů [i] 17:30 Srí Lanka, slza Indie [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Život je pes: Hledá se pes 1/6 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Rwanda, země hor a kopců [i] 21:00 Na cestě po Glasgow [i] 21:30 Na vlastní nohy: Do hlubin planety Země 2/8 [i] 22:00 Muži v říji [i] 23:55 Sestřička Jackie VII: Rozhodující chvíle 6/12 [i] 00:20 Dům z karet IV: Nové volby, nové problémy! Kevin 3/13 [i] 01:15 Můj otec generál [i] 02:15 Uchem jehly [i] 02:40 Chcete je? [i] 02:45 Blanskogolsko [i] 03:15 Ta naša kapela [i] 03:40 Folklor a dotace [i] 04:00 Na moll... [i] 04:45 Cesta budhistického mnicha [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3397 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Otec číslo jedna 789 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem IV 14 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Srdce 139 [i] 14:05 Mentalista V: Za rudou oponou 18 [i] 15:00 Mentalista V: Den rudého dopisu 19 [i] 15:55 Kriminálka Miami X: Dárce 13 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3398 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek IX [i] 21:40 Robinsonův ostrov II 2 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: Hudba pro mé uši 8 [i] 23:35 Beze stopy: On a ona 3 [i] 00:30 Mentalista V: Za rudou oponou 18 [i] 01:20 Mentalista V: Den rudého dopisu 19 [i] 02:00 Kriminálka Miami X: Střelba z vlastních řad 12 [i] 02:40 Krok za krokem IV 13 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Bože, ty jsi krásná! 138 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Nexo Knights I: Noc hrůzy 5 [i] 06:40 Chlupatá rota: Nováček / Ztracený psík 5 [i] 07:25 M*A*S*H 48 [i] 08:15 M*A*S*H 49 [i] 08:55 M*A*S*H 50 [i] 09:25 Policie v akci [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Dokonalé štěstí [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch IV: Můj malý Bill 6 [i] 13:30 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Smíšené pocity 12 [i] 14:30 Komisař Rex na stopě I: Bratři 1 [i] 15:30 Komisař Rex na stopě I: Vražedný klub 2 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Dnes naposled 72 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Polda III: Manželský trojúhelník 1 [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:50 Komisař Rex na stopě I: Bratři 1 [i] 01:50 Komisař Rex na stopě I: Vražedný klub 2 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Dokonalé štěstí [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Druhý dych [i] 06:20 Esmeralda 76-77/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 09:15 Varte s nami [i] 09:55 Roztomilé mrchy VI. 1/20 [i] 11:05 Matky a dcéry 41-42 [i] 13:35 Feriha 21/160 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 16:50 Esmeralda 78-79/137 [i] 18:30 Mentalista II. 22-23/23